Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sklep online z tabletkami na potencje

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 13:53:53

Czy tabletki na potencj ę są skuteczne? Pytam, bo naprawdę nie wiem, a nie mam z kim porozmawiać o problemie za bardzo. Trochę nie domagam, a ważne spotkanie mi się szykuje z nową partnerką i nie chcę nawalić. Sami rozumiecie.

#2 KamilK

KamilK

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:08:06

Lepiej pójść do apteki - bezpieczniej.

#3 miki789

miki789

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 10:42:49

Robi ę tak, że biorę kamagrę musującą https://potencja.net.pl/ , zmieniam etykietę z tabletek zwykłych i mam spokój ogólnie z ukrywaniem tego. Mam tabletki zawsze blisko, jedna w portfelu na wszelki wypadek, gdyby zdarzył się wyjazd. Mogę niby bez, ale jakoś lepiej się czuję mając świadomość, że zawsze się uda. Mam znacznie młodszą od siebie partnerkę i trzeba jakoś kombinować, póki człowiekowi trochę czasu zostało.

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:02:52

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

#5 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 18:16:22

W seksuologii termin potencja zwykle odnosi się do męskiej seksualności. Zatem siła determinuje zdolności seksualne mężczyzn i charakteryzuje się do pewnego stopnia intensywnością penisa, szybkością erekcji, czasem trwania stosunku seksualnego i jego normalnym przebiegiem, a w szerokim tego słowa znaczeniu zdolnością do normalnego życia seksualnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych