Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep muzyczny w Słupsku

Słupsk sklep muzyczny gitara akcesoria gitarowe

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 17:16:53

Siemka

Będę w przyszłym tygodniu w Słupsku i chciałbym skorzystać z okazji i kupić tam parę rzeczy do gitary (nowy futerał, więcej kostek itp). Jedynym problemem jest to, że nie wiem, gdzie są sklepy muzyczne w Słupsku. Nie piszcie mi, żebym poszukał w google'ach, albo google maps, bo trochę szperałem, ale nic konkretnego nie mogłem znaleźć.

Z góry dzięki za informacje.

#2 ~gtr~

~gtr~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 17:28:22

Siemka

Będę w przyszłym tygodniu w Słupsku i chciałbym skorzystać z okazji i kupić tam parę rzeczy do gitary (nowy futerał, więcej kostek itp). Jedynym problemem jest to, że nie wiem, gdzie są sklepy muzyczne w Słupsku. Nie piszcie mi, żebym poszukał w google'ach, albo google maps, bo trochę szperałem, ale nic konkretnego nie mogłem znaleźć.

Z góry dzięki za informacje.

Jedyny sklep muzyczny w Słupsku jest na ulicy Małachowskiego. Sklepik maleńki, ale w stosunku do swojej wielkości nienajgorzej zaopatrzony, Wszystko zależy od tego co konkretnie chcesz kupić. Futerały jakieś tam są, choć nie do każdego typu gitary, kostek w bród, inne akcesoria do gitar też (np. struny, paski, kable, slide'y, stroiki itp. itd.). Nie wiem jaką masz gitarę, ale pewnie coś znajdziesz dla siebie.

#3 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 18:32:07

Dzięki.

Jestem szczęśliwym posiadaczem akustyka i szukam przede wszystkim futerału. Ten, który dostałem razem z gitarą jest kiepski (i jest to eufemizm), a pasek i kilka nowych kostek też się przyda :D .

#4 ~Sttark~

~Sttark~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 08:35:41

Fajny jest sklep ze stronki sklep-muzyczny.pl. Tutaj parę razy już kupowałem i nie było problemu, żeby znaleźć dobrej jakości sprzęt w przyzwoitej cenie. Choćby bas udało się naprawdę okazyjnie dostać, a była to Yamaha, która mi osobiście szczególnie dobrze leży.

#5 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:55:26

bardzo dobry sklep muzyczny jest pod stroną queen2.pl

kupowałem tam gitarke ibanez. przyszła w nienarusoznym stanie. bardzo kompetentny zespół

#6 ~Jasiek-12~

~Jasiek-12~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:58:20

Dużo dobrej klasy efektow gitarowych ma Music House (tutaj ich sklep online -musichouse.pl). Dobre doradztwo, można pogadać, poradzić się itp. Sprzedają nowe i używane urządzenia, ale też prowadzą skup...sam im oddałem swego czasu gitarę elektryczną i nawet nieźle mi za nią zapłacili biorąc pod uwagę że miała już swoje lata.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słupsk, sklep, muzyczny, gitara, akcesoria gitarowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych