Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

skelpy z odżywkami w słupsku?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jerzy34~

~jerzy34~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 00:03:05

Witam gdzie w słupsku są jeszcze sklepy z odżywkami?Znam dwa Vitamin-Shop oraz w przejściu w podkowie...

#2 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 10:06:54

Dobre odżywki do włosów znajdziesz w drogerii Interfloor.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 15:22:58

w vitamin-shop w passo ponoć właściciel sie zmienił i mają pełno promocji.do białka za 35zł dostałem 2 batony, moja dziewczyna kupiła spalacz i dostala pas wyszczuplający i dostalismy jeszcze odzywke weglowodanową jakas za 35zl gratis bo zakupy przekroczyly 100zl

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 10:55:19

Jurku, zamiast za koksy wez sie do roboty bo teraz cieeezko i pieniazkow szkoda ;)
Ale jak juz tak bardzo chcesz to idz do Passo (stary Jas I Malgosia bodaj) kolo Podkowy i tam znajdziesz co chcesz :D

#5 ~PIELĘGNIARKA~

~PIELĘGNIARKA~
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 11:13:31

w vitamin-shop w passo ponoć właściciel sie zmienił i mają pełno promocji.do białka za 35zł dostałem 2 batony, moja dziewczyna kupiła spalacz i dostala pas wyszczuplający i dostalismy jeszcze odzywke weglowodanową jakas za 35zl gratis bo zakupy przekroczyly 100zl

a mózgów nie dorzucają?
a później chcą mieć zdrowe potomstwo....
Pan Bóg dał Ci zdrowe ciało, a Ty to niszczysz. Masz kompleksy, bo kolega ma większy biceps, mniej w talii.... idź do hospicjum to wyleczysz sie z kompleksów, albo na oddział chirurgii tzw. twardej i pogadaj z ludźmi bez nóg.....

#6 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 14 maj 2009 - 11:46:42

a mózgów nie dorzucają?
a później chcą mieć zdrowe potomstwo....
Pan Bóg dał Ci zdrowe ciało, a Ty to niszczysz. Masz kompleksy, bo kolega ma większy biceps, mniej w talii.... idź do hospicjum to wyleczysz sie z kompleksów, albo na oddział chirurgii tzw. twardej i pogadaj z ludźmi bez nóg.....

na jakiej podstawie piszesz takie glupoty? skoro jestes pielegniarka to powinnas miec szersza wiedze na temat suplementacji i dietetyki. Suplementy nie sa na tyle szkodliwe by narazic przyszle potomstwo na kalectwo. Inaczej jest z lekami na recepty tzw sterydami. Po takich "suplemetach" rodza sie pozniej dzieci z wodoglowiem i innymi wadami ale nie przesadzaj ze po odzywkach. To ze ktos bierze odzywki by pomoc sobie w szybszym i lepszym tempie osiagniecia i poprawienia swoich wynikow sportowych nie oznacza ze ma kompleksy i powinien sie z nich leczyc. Sport to zdrowie a suplementacja jest potrzebna by uzupelniac braki witamin i mineralow np. ktore podczas treningow drastycznie spadaja szczegolnie po intensywnych treningach.
na przyszlosc nie ma co oskarzac ludzi tylko lepiej zapoznac sie z tematem i dobrze by bylo odrozniac SUPLEMENETY od STERYDOW bo roznice sa drastyczne.

A co do tematu to polecam sklep krystiana na wojska polskiego. Fochowo i rzetelnie doradzi i ceny ma odpowiednie.

Użytkownik Razor edytował ten post 14 maj 2009 - 11:48:08

#7 ~alejandro~

~alejandro~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 18:45:22

teraz otworzyli jeszcze perfect body center w jantarze, tego brakowalo u nas. mają biogenixa jako jedyni w miescie, nie musze zamawiac przez neta, rozpisali trening i diete, chlopak wygladal niepozornie, mlody szogun hehe ale wiedze ma. no i plus ze czynne caly tydzien

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 22:53:17

Najlepszy sklep z odżywkami jest na Tuwima w Passo. Zawsze miła i profesjonalna obsługa. Polecam serdecznie i dodam że świetne promocje.

#9 ~9999~

~9999~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 22:48:46

sklep z odżywkami jest też chyba na Wojska Polskiego ?

#10 ~redmaster~

~redmaster~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 20:35:47

Witam na Wojska Polskiego jest sklep dla mnie najlepszy facet zna sie na rzeczy ceny tez nie sa wysokie:)

#11 natrat

natrat

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 maj 2015 - 06:44:18

zapomnijcie o tym i korzystajcie z sieci, a konkretnie z

( ...........................................................................................

.................................................................................................... ).

Wpis niezgodny z Regulaminem GP 24.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 05 maj 2015 - 12:34:08

#12 nugat90

nugat90

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 październik 2016 - 09:23:58

chyba lepiej robić zakupy online ja robię tutaj https://sklep.kfd.pl wychodzi to taniej a i produkty są dobre, przynajmniej ja nie narzekam hehe

#13 ~adann~

~adann~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 08:29:08

Mam przekonanie do odżywek Olimpa, zawsze jak jestem na ich białku to trening idzie fajnie do przodu, a jak tylko zaczynam kombinować i zmieniać to są problemy. Sklepów z ich rzeczami jest sporo, ja zamawiam na odzywki-olimp.pl, fajan szybka dostawa i dużo promocji, można przyoszczędzić.

#14 miki789

miki789

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 02 październik 2019 - 08:04:58

Od roku współpracuję z https://musclepower.pl/ , a sprawdziłem już chyba z 10 sklepów. Przy tym zostałem, bo mi w końcu ludzie odpowiadają konkretnie na zadane pytania. Im dłużej zamawiam, tym więcej możliwości się pojawia w programie lojalnościowym. Sklep na pewno godny uwagi ze względu na obsługę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych