Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

skargi na porodówkę i inne oddziały szpitalne w ustce

146 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 10:27:07

Jest tam kilka super dziewczyn, ale tych młodych położnych , profesjonalnych , które wiedzą co robią , uśmiechną się , powiedzą dobre słowo , a nie tak jak te stare rutyniary z minionego wieku .

Nie tylko młodych :) Z patologii miło wspominam taką starszą niską panią. Niby miała wredny wyraz twarzy, ale była przemiła i bardzo pomocna - nawet w nocy. Druga, w średnim wieku, zawsze nam "donosiła" jak się czują koleżanki z pokojów, które urodziły. Taka zawsze uśmiechnięta. Nazwisk nie pamiętam, bo podczas skurczy nie ma się do tego głowy ;)
Na położniczym tylko dwie pielęgniarki były sympatyczne: taka młoda, ładna blondynka i kobietka w średnim wieku. Wiedziały, że nie mam pokarmu, więc po cichu przyniosły butelkę z mlekiem. Poza tym nie wrzeszczały, nie stresowały i zawsze były pomocne.

Użytkownik VOLVO-Rider-ka edytował ten post 06 listopad 2009 - 10:27:44

#142 ~~Agata~~

~~Agata~~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 13:22:22

Rodziłam 3 kwietnia 2009 roku, 7 miesięcy temu. Przez nieumiejętności dr Iwaszki i asystującej mu lekarki i bezczelnej połoznej straciłam macicę, byłam 1 noga na tamtym swiecie. Koszmar sni mi się po dzień dzisiejszy, bo takie piekło mi tam zgotowano. Niestety cały personel przyjął wersję dla nich wygodną, chcąc dochodzić swoich praw, tak jak moje poprzedniczki zostałam kłamczuchą i wszystko sobie wymysliłam. Nie usłyszałam ani 1 miłego słowa w czasie tragicznego porodu, ani jednego miłego gestu, wsparcia........na koniec usłyszłam, ze powinnam się cieszyć, ze ja i dziecko żyjemy, a, ze mam już 4 dzieci, to zadna tragedia się nie wydarzyła, bo więcej ich już mieć nie musze.......i to sa lekarze, ludzie wykształceni, po studiach, którzy niosa pomoc innym...........

#143 ~~Agata~~

~~Agata~~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2009 - 13:25:49

Żeby było śmiesznie od 7 miesięcy nie moge się doprosić danych personalnych położnej, która zgotowała mi piekło na porodówce, ani połozna koordynująca, ani dr szpitala, nie chca mi ich podac, a ja mam wielką ochote napisac skargę na tę wstrętną kobiete do rzecznika praw pacjenta i okręgowej izby pielęgniarek i położnych. W karcie choroby niestety cięzko odczytać nazwiska położnych.

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 16:55:13

napisz przynajmniej jak wyglądała może ci pomogę.

#145 ~monisia9188~

~monisia9188~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2009 - 15:32:55

Każdy ma swoje dni złe.. a może wy byłyście dla nich nie mile...
Rodziłam w Ustce w lutym jako 17-latka. I wszystkie panie były dla mnie przemile! Słyszałam.. różne historie... jakie to z nich niby suki są itp...a ty... Wielki szok... Wszyscy dla mnie byli mili. Same położne zaproponowały, aby maż był przy porodzie, bo będzie mi łatwiej fizycznie i psychicznie. Po narodzinach mojej córeczki... Co chwile przychodziły pytały się czy wszystko jest ok itp. Kąpały a nawet przebierały mi córeczke, bo byłam tak wyczerpana pierwszego dnia, że nie mialam sił dłużej stać...

Pozdrawiam i polecam szpital w Ustce!

Pamiętajcie,żeto właśnie dzięki nim przyszły na świat nasze maleństwa:):)To jest najważniejsze.... Nie róbcie z siebie nie wiadomo kogo... bo nie mówiły do was tak jak chcieliscie.... bez powodu tego nie mówiły itp.

#146 ~monisia9188~

~monisia9188~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2009 - 15:36:51

Agata dla Ciebie pełen szacunek.
I napisz skarge.Opisz jak wygląda i zaistniałą sytuacje...oraz to,żecały personel ukrywa kto...

#147 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 07:51:31

Najgorszym lekarzem laryngologiem jest gromncki nie pojęcia o medycynie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych