Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Silny ból brzucha

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 09:04:07

Daj sobie spokój, to nic nie pomoże, że napiszesz, co o tym myślisz, a jedynie wzmoże

agresję z ich strony.

Wiem.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 11:26:07

... się dobrały, ekspertki od wszystkiego, pierwsze do umoralniania.

Dwie obłudne hipokrytki,  jedna gorsza od drugiej.

Ala2 ma wreszcie na forum godną siebie koleżankę - zakłamaną hipokrytkę.

Tak jej obłuda, nie zna granic.

#43 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 13:00:51

...może powtórze uczono mnie żeby nie ruszać krowiego placka bo gorzej śmierdzi.Ten starzec wręcz mnie śmieszy tamten drugi też.Nie dość że jest arogancki chamski i bezczelny to bez umiaru krytykuje innych Ludzi.Jak dwa pampersy jeden gorzej śmierdzi od drugiego są siebie warci :D :D :D

#44 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 18:32:55

...może powtórze uczono mnie żeby nie ruszać krowiego placka bo gorzej śmierdzi.Ten starzec wręcz mnie śmieszy tamten drugi też.Nie dość że jest arogancki chamski i bezczelny to bez umiaru krytykuje innych Ludzi.Jak dwa pampersy jeden gorzej śmierdzi od drugiego są siebie warci :D :D :D

??? - na głupotę najlepsza jest arogancja, chamstwo i bezczelność.

Nie ośmieszaj się własną wprost idiotyczną głupotą.

Ten starzec jeszcze by cię zagonił w "kozi zadek" w niejednym.

Jak dwa pampersy jeden gorzej śmierdzi od drugiego są siebie warci

Zabrakło merytorycznych argumentów, to na podorędziu znalazły się inwektywy. 

Brawo, tak trzymaj i nadal udowadniaj, że jednak owi starcy mają racje.

Użytkownik pos3gacz edytował ten post 18 październik 2013 - 18:33:24

#45 ~majamoja~

~majamoja~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 20:17:19

Teraz jestem upierdliwy - posłuchajcie głupie krowy -  Forum nie jest ...

Kretynki .... 

Pan też niech juz skończy panie pos3gacz bo lepszy nie jesteś!

#46 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 11:09:08

Kochana na pan to trzeba mieć wygląd i pieniądze! Jego wszyscy na forum znają ubliża jest bezczelny i chamskgmi ale jak tak dalej będzie to zgłosze to gdzie trzeba i szybko się uspokoi ;)

#47 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 15:46:48

Kochana na pan to trzeba mieć wygląd i pieniądze! Jego wszyscy na forum znają ubliża jest bezczelny i chamskgmi ale jak tak dalej będzie to zgłosze to gdzie trzeba i szybko się uspokoi ;)

Mam już się bać ???

Z takimi, jak ty, to tylko w ten sposób powinien przebiegać dyskurs.

#48 slonecznik

slonecznik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 11:07:45

U mnie swego czasu występowały silne bóle brzucha, były potworne, brałem leki i uciekałem jeszcze do sposobów do mowych bo innego rozwiązania chyba nie było, no nie mogłem po prostu wytrzymać, Jednym ze sposobów była pieprzowa mięta, tutaj jest ten sposób;

i w sumie pomagało, jednak poczciwy tata powiedział, że lepiej wypijać z alkoholem pieprz i tak zrobiłem.. pomagało, dobry sposób aczkolwiek nie wiem jak to się odbija na zdrowiu ;/ mam nadzieję że to nie było głupie ale pomagało.. do dziś też nie wiem co te bóle wywoływało, ale teraz jest dobrze.

#49 ~spainspirit~

~spainspirit~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 16:04:53

mnie po 2 latach braku diagnozy lekarskiej przypadkowo wykryli bakterie w Turce pod lublinem. Bylam tam w centrum terapii naturalnych z moja corka, która leczy się tam na borelioze. Chce przez to powiedziec, ze przyczyny boli brzucha mogą być tak rozmaite i trudne do wykrycia, ze trzeba się uzbroic w cierpliwość.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 16:09:42

czytając to forum wielu ludzi ma ból brzucha.... od smiechu

#51 ~alkk~

~alkk~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:44:10

Miałem skurcze nocne, strasznie bolesne. Przy łóżku miałem wiadro z zimną wodą, a w niej kompres Flex. Zawsze, jak mnie łapał skurcz to szybko przykładałem zimny kompres i szybko dochodziłem do siebie. O tyle dobra sprawa, że jest mały kompres Flex, 10x10. Od razu jest pod ręką.

#52 ~ninka~

~ninka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:36:42

na takie silne bóle to możesz sobie też kupić gardan, dostaniesz go od ręki z apteki bo jest dostępny bez recepty, dlatego szybko sobie można w ten sposób pomóc, poza tym jest naprawdę skuteczny bo bardzo szybko uśmierza ból.

#53 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 20:54:51

Miałem skurcze nocne, strasznie bolesne. Przy łóżku miałem wiadro z zimną wodą, a w niej kompres Flex. Zawsze, jak mnie łapał skurcz to szybko przykładałem zimny kompres i szybko dochodziłem do siebie. O tyle dobra sprawa, że jest mały kompres Flex, 10x10. Od razu jest pod ręką.

...wnioskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej  :D

#54 ~hetka~

~hetka~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 14:00:20

przy silnym bólach najlepiej od razu sięgać po sprawdzone tabletki, ja ostatnio odkryłam gardan, lek na silne bóle wszelkiego rodzaju, można go kupić bez recepty w aptece, działa szybko i skutecznie więc ja osobiście zawsze mam go pod ręką jak mnie np dopadnie ból pleców w pracy, a że mam siedzącą pracę to ten ból zdarza się często.

#55 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 16:54:59

A myślałaś, żeby wybrać się z tym do fizjoterapeutą? Znaczy wszystko zależy czy przeszło i jakiego rodzaju jest to ból ale mimo, że pierwsze skojarzenie z fizjoterapeuta to nie jest brzuch, to jednak moja przyjaciółka wybrała się na taką wizytę do Fizjoterapia Mazur i na szczęście jej tam pomogli

#56 dtrx

dtrx

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 13:22:07

przy silnym bólach najlepiej od razu sięgać po sprawdzone tabletki, ja ostatnio odkryłam gardan, lek na silne bóle wszelkiego rodzaju, można go kupić bez recepty w aptece, działa szybko i skutecznie więc ja osobiście zawsze mam go pod ręką jak mnie np dopadnie ból pleców w pracy, a że mam siedzącą pracę to ten ból zdarza się często.

Żaden gardan tylko od razu do lekarza. Nie wiadomo jak zareaguje na te twoje tabletki. 

Najlepiej do sprawdzonego specjalisty jak Barbara Stolarska (kontakt na bstolarska.pl)

#57 ~M. W.~

~M. W.~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 23:47:02

Z brzuchem żartów nie ma !:(

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:42:57

No ale kurdupel nie jest bogiem, a  tylko prezesem chwilowo! :angry:

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:44:51

Z brzuchem żartów nie ma ! :(

może to tylko marskość wątroby od nadmiaru gorzały ?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 22:50:55

Witam.Wymiotowałam kilka razy
i boli mnie silnie brzuch.Tylko jednego dnia wymiotowałam.Od trzech dni boli mnie brzuch.Byłam u lekarza a lekarz stwierdził że to wirusowe napisał mi jakiś lek na kartce bez recepty na zatrucie pokarmowe+nospa.Mówił że mam być na diecie i że w ciągu dwóch dni ból powinien ustąpić. Minął jeden dzień od łyknięcia tabletek a poprawy żadnej.Ból jest nie do zniesienia.W nocy nie mogę spać i zastanawiam się czy pogotowia nie wezwać.Jeść nic nie mogę.Zmusiłam się do dwóch Łyżek zupy.Czy miał ktoś z państwa takie dolegliwości? :(

No i co żyjesz ? :o

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych