Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Silny ból brzucha

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 23:56:07

Witam.Wymiotowałam kilka razy
i boli mnie silnie brzuch.Tylko jednego dnia wymiotowałam.Od trzech dni boli mnie brzuch.Byłam u lekarza a lekarz stwierdził że to wirusowe napisał mi jakiś lek na kartce bez recepty na zatrucie pokarmowe+nospa.Mówił że mam być na diecie i że w ciągu dwóch dni ból powinien ustąpić. Minął jeden dzień od łyknięcia tabletek a poprawy żadnej.Ból jest nie do zniesienia.W nocy nie mogę spać i zastanawiam się czy pogotowia nie wezwać.Jeść nic nie mogę.Zmusiłam się do dwóch Łyżek zupy.Czy miał ktoś z państwa takie dolegliwości? :(

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 00:10:00

i boli mnie silnie brzuch.Tylko jednego dnia wymiotowałam.Od trzech dni boli mnie brzuch.Byłam u lekarza a lekarz stwierdził że to wirusowe napisał mi jakiś lek na kartce bez recepty na zatrucie pokarmowe+nospa.Mówił że mam być na diecie i że w ciągu dwóch dni ból powinien ustąpić. Minął jeden dzień od łyknięcia tabletek a poprawy żadnej.Ból jest nie do zniesienia.W nocy nie mogę spać i zastanawiam się czy pogotowia nie wezwać.Jeść nic nie mogę.Zmusiłam się do dwóch Łyżek zupy.Czy miał ktoś z państwa takie dolegliwości? :(

sprawdzalas czy to nie wyrostek?

czy masz biegunke?  temperature?

#3 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 00:36:31

Nie mam biegunki. Temperatury też nie. Jeden dzień wymiotowałam ale przez trzy dni i nocy boli mnie silnie brzuch.Od lekarza też zawiele się nie dowiedziałam tylko tyle że to wirusowe.Nie wiem co robić.Ból brzucha jest ostry spać nie mogę :(

#4 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 00:47:10

Lekarz mnie badał ale nic o wyrostku nie mówił.Ja się na tym nie znam.Lekarz mówił że to wirusowe że to zatrucie pokarmowe ale chyba sam do końca nie wie co jest grane.Mnie brzuch tak silnie boli że zastanawiam się czy po pogotowie zadzwonić.Nie wytrzam z bólu :(

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 01:11:09

dzwonić po pogotowie

:excl:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 01:18:26

Ból brzucha - onaczać może coś na tyle niebezpiecznego że może zagrżać życiu

masz prawo dzwonić od razu

#7 ~jjp~

~jjp~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 07:22:33

objawy równierz pasują do stanu zapalnego trzustki proponuję pogotowie i to szybko pozdrawiam

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 07:59:19

sor sie klania

#9 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 07:59:38

Napisz jak będziesz już mogła, jaki jest finał Twoich dolegliwości, bo się zmartwiłam.

Nie bagatelizuj takich dolegliwości, pozdrawiam.

#10 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 08:00:38

sor sie klania

Lepiej pogotowie, bo omija się wtedy kolejkę na SOR-ze...

Użytkownik Ala2 edytował ten post 16 październik 2013 - 08:00:50

#11 ~majamoja~

~majamoja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 11:23:13

Moja córka to miał kilka dni temu. W południe pierwsze wymioty i cała noc zarwana, ból brzucha kilka dni i koniec, temperatura w granicach 37. Byłam na sorze, bo myślałam, że to wyrostek. Lekarz również stwierdził wirusówke. Dziwne to, bo w klasie tylko ona zachorowała i nie zaraziła nikogo w domu.

Mam nadzieję, że u Ciebie też tylko na tym się skończy.

Pozdrawiam i zdrówka

#12 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 17:02:59

Nadal boli.Dziś mija drugi dzień od zażywania leków. Lekarz twierdził że ból minie po dwóch dniach.Boję się kolejnej nieprzespanej nocy. Nie wiem czy iść znów do tego lekarza.Jeśli to wirus to czemu brzuch mnie tak boli. Podejrzewam że to może wrzody żołądka.Nic nie mogę jeść.Przez cały dzień uskubałam kawałek suchej bułki ale najgorsza jest noc nieprzespana z bólem brzucha :(

#13 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 18:32:24

Lekarz nakazał mi brać no-spe max 2 x dziennie i taninal 3 x dziennie są to Leki bez recepty.Jak na razie mi nie pomogły :( Może on pomylił diagnoze.Nie wiem ale powinien wiedzieć co mi dolega.Pije też mięte pieprzową pomaga na 10 góra 15 minut.Wszystkim Ludziom dobrej woli Dziękuję za każde dobre słowo a w szczególności Ali. Pozdrawiam.

#14 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 18:46:01

Napisz jak będziesz już mogła, jaki jest finał Twoich dolegliwości, bo się zmartwiłam.

Nie bagatelizuj takich dolegliwości, pozdrawiam.

Dałaś się nabrać, jak młody wróbel na plewy.

Temat podpucha, a głupi lud wszystko "łyknie".

Od kiedy to forum zastępuje lekarza ???

#15 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 06:13:14

Panie pos3gacz temat nie jest podpuchą.Proszę nie wyśmiewać się z kogoś kto cierpi z bólu.Pewnie że forum nie zastąpi lekarza ale jak pan umie czytać to wyraźnie pisze że u lekarza byłam.A napisałam bo może ktoś też to przechodził i zawsze może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat bólu brzucha.Proszę ze mnie nie kpić.Oby takich ludzi jak pan było jaknajmniej.Z góry zaznaczył pan że temat podpucha nie znając drugiego człowieka. Dobrze że nie wszyscy są tacy jak pan :( :( :(

#16 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 06:53:19

Dałaś się nabrać, jak młody wróbel na plewy.

Temat podpucha, a głupi lud wszystko "łyknie".

Od kiedy to forum zastępuje lekarza ???

Uważam, że lepiej 100 razy zareagować na wezwanie o pomoc bez potrzeby, niż jeden raz takie wołanie o pomoc przegapić...!!!

Sam nie reaguj, jeśli Ci sumienie pozwala ale nie wtrącaj się do tego co ja robię, jeśli mogę prosić.

#17 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 07:34:04

Alu nie przejmuj się nim.To smutne że ludzie bywają tak okrutni.

#18 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 08:17:13

Panie pos3gacz temat nie jest podpuchą.Proszę nie wyśmiewać się z kogoś kto cierpi z bólu.Pewnie że forum nie zastąpi lekarza ale jak pan umie czytać to wyraźnie pisze że u lekarza byłam.A napisałam bo może ktoś też to przechodził i zawsze może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat bólu brzucha.Proszę ze mnie nie kpić.Oby takich ludzi jak pan było jaknajmniej.Z góry zaznaczył pan że temat podpucha nie znając drugiego człowieka. Dobrze że nie wszyscy są tacy jak pan :( :( :(

Kochanieńka - forum gp, to nie przychodnia lekarska, a wiadomo, że Polacy bardzo dobrze znają się na medycynie i polityce, co już przed wiekami udowodnił błazen króla

Zygmunta  Starego.

Uważaj jednak na skutki uboczne takich porad i nie chodzi tu o współczucie, czy zrozumienie Twego problemu.

Jak ktoś wcześniej zasugerował, to najlepszym wyjściem jest wizyta u ginekologa.

#19 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 08:18:59

Uważam, że lepiej 100 razy zareagować na wezwanie o pomoc bez potrzeby, niż jeden raz takie wołanie o pomoc przegapić...!!!

Sam nie reaguj, jeśli Ci sumienie pozwala ale nie wtrącaj się do tego co ja robię, jeśli mogę prosić.

Czy masz wiedzę, praktykę i wykształcenie medyczne ???

#20 ~konwalka~

~konwalka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 09:46:09

Czy masz wiedzę, praktykę i wykształcenie medyczne ???

Ależ ty jesteś upierdliwy! Co Cię obchodzi rozmowa między tymi dziewczynami. Czytaj ze zrozumieniem , u lekarza była, ale dalej ją boli i pyta czy ktoś też tak miał, a Ala nie doradza jej leków, czy sposobu leczenia tylko sugeruje wizytę na sorze i uprzejmie pyta o zdrowie.

Celowo starasz się kłótnię wywołać??

Co za człowiek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych