Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siemianice Victoria Park

Siemianice Victoria Park Residence Park Mieszkania VP Investment

1356 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:07:09

ja również zdecydowałem sie na kupno tam na pewno cena jest bardzo okazyjna jaki lokalizacja i estetyka

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:09:29

zastanawiam się jak będzie rozliczane CO i ciepła woda czy będzie trzeba opomiarowac kaloryfery itp ?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:33:58

pod prądem ze strażnikiem i trzema kaukazami na sznurkach....a zapomniałem dodać będzie stacjonować pułk obrony narodowej na tym osiedlu......

Ha,ha,ha! Dobre.

#44 ~majamoja~

~majamoja~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 10:38:35

zastanawiam się jak będzie rozliczane CO i ciepła woda czy będzie trzeba opomiarowac kaloryfery itp ?

W szeregówkach, które już stoją każdy ma swój piec gazowy, który grzeje wodę i kaloryfery. Poza tym większość ma kominki na drewno, często z rozprowadzeniem po całym budynku. Ogólnie opłaty za ogrzewanie i ciepłą wodę wyszły niższe niż w bloku.

#45 ~miami nice~

~miami nice~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 11:11:00

jak wieś to wieś. nie mamy polskich nazw? kogoś wzięło na wspomnienia z londyńskiego wysypiska śmieci?

Plastikowej P córka tak ma na imię :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:23:45

w viktoraia park bedzie jedna kotlownia wspolna + to ze nie będzie piecyków w domu - to ze będzie minimalna strata ciepła da sie przeżyć licznik zużycia gazu i grzejniki opomiarowane

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 17:55:19

W szeregówkach, które już stoją każdy ma swój piec gazowy, który grzeje wodę i kaloryfery. Poza tym większość ma kominki na drewno, często z rozprowadzeniem po całym budynku. Ogólnie opłaty za ogrzewanie i ciepłą wodę wyszły niższe niż w bloku.

Rozumiem, że jesteś mieszkańcem tych szeregówek. Możesz się wypowiedzieć na temat zapachów z oczyszczalni? Temat poruszony wcześniej ale bez konkretów.
Jak wrażenia odnosnie jakości wybudowanych tam domków?

Pozdrawiam

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 17:25:17

w którym budynku będzie kotłownia gazowa ? czy ktoś wie

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:22:36

czy ktoś kupił mieszkanie w budynku D ?

#50 ~donald~

~donald~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:55:46

Victoria Park-BUHAHUHAHAHA to jakieś jajca,a może Times Square ?
Nie czarujmy się wiele z tych komętarzy to zwykla reklama ,aby sprzedać ten grajdoł na
zadupiu

#51 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 05:31:14

Victoria Park-BUHAHUHAHAHA to jakieś jajca,a może Times Square ?
Nie czarujmy się wiele z tych komętarzy to zwykla reklama ,aby sprzedać ten grajdoł na
zadupiu

Skąd tyle prostactwa się bierze, jak Cię temat nie interesuje to się nie wtrącaj jeśli nie masz nic ciekawego do napisania (o błedach ortograficznych szkoda mówić).
PS.
Żadna reklama. Do kolegi wyżej, kupiłem mieszkanie w budynku obok, także będziemy sąsiadami.

Pozdrawiam.

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 09:12:40

moim zdaniem te osiedle to bardzo fajne rozwiązanie w porownaniu z mieszkaniem w bloku. praktycznie to jest miasto - tyle, że duzo ciszej i spokojniej. myslę, że to będzie małe i miłe osiedle. pozdrawiam przyszłych mieszkańców. a przy okazji wiadomo kiedy bedzie mozna się wprowadzić?może zróbmy listę plusów i minusów...największe plusy: dobra cena, ładny wygląd, funkcjonalność, wykończenie zgodnie z życzeniem, dobra lokalizacjia, niewielka ilość sąsiadów w 1 budynku (w porównaniu z blokiem w mieście).
minusy: brak piwnic i pomieszczeń gospdoarczych, mieszkania nie są zbyt duże, ogródki są, ale jednak też ograniczona wielkość, w pobliżu droga wojewódzka, chociaż sąsiedzi z osiedla obok zapewniaja, że nie to przeszkadza, tory kolejowe. to tyle ktos cos doda?pozdarwiam przyszłych mieszkanców

Chcąc kupić to mieszkanie, musisz wiedzieć, że koszmarem jest wysłuchiwanie sasiadów. w domu, na dworze w ogródku.
Musisz wyciszyć sobie wszystkie sciany wewnątrz budynku, inaczej nie da sie mieszkac, a tym samym zmniejszasz sobie i tak już malutkie pomieszczenia.
Plusem jest tylko cena bo niby masz domek, ale w rezultacie to trochę lepsze jak blok bo mniej sąsiadów i wiecej obowiązków.
Ja mieszkam na osiedlu po lewej stronie w Siemanicach i nie jestem zadowolony. Będę to sprzedawać, a podobno nasze jako pierwsze budowane nie jest jeszcze takie oszczędnościowe.
Te nowe budynki budowane są z najtańszych materiałów i z jak najmniejszej ilości. o świadectwach związanych z ciepłem w budynku zapomnij. One są wybudowane na zasadzie innych norm.
Musisz kontrolować budowę na każdym etapie i dowiadywać się co z czego robią i jak.
Jak już poprzykrywają chudziakami, posadzkami, tynkami, nic sie nie dowiesz i nic nie zrobisz
Powodzenia

#53 Falco

Falco

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 11:07:15

Chcąc kupić to mieszkanie, musisz wiedzieć, że koszmarem jest wysłuchiwanie sasiadów. w domu, na dworze w ogródku.
Musisz wyciszyć sobie wszystkie sciany wewnątrz budynku, inaczej nie da sie mieszkac, a tym samym zmniejszasz sobie i tak już malutkie pomieszczenia.
Plusem jest tylko cena bo niby masz domek, ale w rezultacie to trochę lepsze jak blok bo mniej sąsiadów i wiecej obowiązków.
Ja mieszkam na osiedlu po lewej stronie w Siemanicach i nie jestem zadowolony. Będę to sprzedawać, a podobno nasze jako pierwsze budowane nie jest jeszcze takie oszczędnościowe.
Te nowe budynki budowane są z najtańszych materiałów i z jak najmniejszej ilości. o świadectwach związanych z ciepłem w budynku zapomnij. One są wybudowane na zasadzie innych norm.
Musisz kontrolować budowę na każdym etapie i dowiadywać się co z czego robią i jak.
Jak już poprzykrywają chudziakami, posadzkami, tynkami, nic sie nie dowiesz i nic nie zrobisz
Powodzenia

Jedyny plus to według mnie przystępna cena,ale z drugiej strony jaka ma być,skoro i lokalizacja raczej niefortunna,materiały i technologia kiepska,ten post powyżej to raczej ostrzeżenie dla ewentualnych kupców.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 11:29:01

jeżeli ktoś sie decyduje tam kupić to nie tylko patrzy na cenę może szuka większego spokoju którego mu nie moze zapewnić miasto a to ze nie ma żadnego marketu w obrębie 200 m to trudno nie jest daleko do miasta i tak prędzej czy później Siemianice połącza sie ze Slupskiem ja również wolał bym kupić tam niż w mieście

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 11:54:09

źz

Rozumiem, że jesteś mieszkańcem tych szeregówek. Możesz się wypowiedzieć na temat zapachów z oczyszczalni? Temat poruszony wcześniej ale bez konkretów.
Jak wrażenia odnosnie jakości wybudowanych tam domków?

Pozdrawiam

Czasem czuć, ale moim zdaniem rzadziej niż w Słupsku, wcześniej mieszkałam w okolicach szkoły policyjnej.
Też robiłam wywiad na temat zapachów, wśród paru znajomych z Siemianic i nie narzekali bardziej niż Słupszczanie.
Czasem pośmierdzi i kropka, ale absolutnie nie jest to nagminne i uciążliwe.
Potwierdzam, że słychać sąsiadów, ścianki są cienkie. Ja sama jestem spokojna, sąsiedzi też nie hałasują, więc jest ok, ale wiem kiedy sąsiad ma gości i jakiej muzyki słucha. Najbardziej jestem wściekła na okna. Na oknach na poddaszu tych połaciowych skrapla się woda i kapie. Podobnie słaba jakość pozostałych okien, zimą na parapecie miałam śnieg/szron. Mąż twierdzi, że słabo wykonana izolacja, złe uszczelnienie między oknem a parapetem. Ja nie jeździłam na budowę i nie pilnowałam wykonawców. Po to kupowałam u dewelopera, żeby ktoś za mnie wybudował, teraz trochę żałuję. Trzeba jeździć, pilnować i domagać się swego.
Przydałby się jakiś wspólny parking dla gości, te dwa miejsca, którymi kazdy dysponuje jedno pod garażem i drugie jak sobie pod drzwi wejściowe podjedziesz, to stanowczo za mało, tym bardziej, że większość ma po 2 samochody.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 12:51:12

źz

Czasem czuć, ale moim zdaniem rzadziej niż w Słupsku, wcześniej mieszkałam w okolicach szkoły policyjnej.
Też robiłam wywiad na temat zapachów, wśród paru znajomych z Siemianic i nie narzekali bardziej niż Słupszczanie.
Czasem pośmierdzi i kropka, ale absolutnie nie jest to nagminne i uciążliwe.
Potwierdzam, że słychać sąsiadów, ścianki są cienkie. Ja sama jestem spokojna, sąsiedzi też nie hałasują, więc jest ok, ale wiem kiedy sąsiad ma gości i jakiej muzyki słucha. Najbardziej jestem wściekła na okna. Na oknach na poddaszu tych połaciowych skrapla się woda i kapie. Podobnie słaba jakość pozostałych okien, zimą na parapecie miałam śnieg/szron. Mąż twierdzi, że słabo wykonana izolacja, złe uszczelnienie między oknem a parapetem. Ja nie jeździłam na budowę i nie pilnowałam wykonawców. Po to kupowałam u dewelopera, żeby ktoś za mnie wybudował, teraz trochę żałuję. Trzeba jeździć, pilnować i domagać się swego.
Przydałby się jakiś wspólny parking dla gości, te dwa miejsca, którymi kazdy dysponuje jedno pod garażem i drugie jak sobie pod drzwi wejściowe podjedziesz, to stanowczo za mało, tym bardziej, że większość ma po 2 samochody.

Z perspektywy czasu kubilibyście jeszcze raz?

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 14:28:23

Z perspektywy czasu kubilibyście jeszcze raz?

Gdyby dalej nie było innych opcji to kupilibyśmy jeszcze raz, ale teraz więcej firm buduje tanie szeregówkij. Raczej zdecydowałabym się na Kobylnicę. Kilku deweloperów zaczęło tam budowy, Słoneczna Oaza na Stefczyka, czy Czerwona Jarzębina na Kalinowej. Jak chcesz mieszkać w Siemianicach to polecam, ale jak ci obojętne, to popatrz jeszcze co się buduje w innych gminach.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 14:35:38

śnieg !!!! nie powinnaś tego zgłosić nie ma żadnej gwarancji

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 23:58:38

Byłem u sąsiadów na pierwszych domkach i ja słyszałem wszystkich...tu ktoś chodzi, tam skacze inni bzyku bzyk,muzyka gra.To jest blok!!!z mniejszą liczbą mieszkańców. Cena dobra,ale cena to nie wszystko . Jak bierze sie kreche na 30 lat to nieraz warto dodać parę pln i mieć spokój Gdzie sie znajdzie ?? w swoim domku bez sasiadów

#60 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 09:01:00

Wszystko ładnie, fajnie dołozyć pare pln i mieć spokój. To jest dobra rada w przypadku szeregówek, za które trzeba było zapłacić ponad 300 tys.

Co do mieszkań budowanych w tej chwili już tak kolorowo nie jest, a w końcu o te mieszkania chodzi w tym temacie.
Nowo wybudowane mieszkanie z ogródkiem, niewielu sąsiadów (8 mieszkań w budynku, po 4 na piętrze), wszystko za 150 tys.
Na rynku wtórnym w Słupsku za 150 tys kupi się mieszkanie w starszym budownictwie w niekoniecznie atrakcyjnej lokalizacji i tak do remontu. Blok stary, wielu sąsiadów, wiadomo jak to w mieście z autem (tutaj na razie problemu odpukac nie miałem ale wcześniej imprezowicze próbowali otworzyc drzwi bez klucza i auto do remontu...)
W jednym i drugim przypadku trzeba włożyć dodatkowo kasę w remont/wykończenie.

Zmartwiliscie mnie tymi zapachami, co się okazuje być narzekaniem trochę na wyrost... w Słupsku smierdzi zdecydowanie bardziej niż w Siemianicach to była moja opinia jeszcze zanim wypowiedziała się Pani wyżej (dziękuję za rzeczowy komentarz).

W chwili obecnej martwi mnie hałas o którym tyle mowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Siemianice, Victoria Park, Residence Park, Mieszkania, VP Investment

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych