Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siemianice Victoria Park

Siemianice Victoria Park Residence Park Mieszkania VP Investment

1356 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 19:51:55

media w kontekścienieruchomości to gaz, prąd, bieżąca woda, ścieki oraz odpady komunalne

ź
ródło Wikipedia

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 21:24:18

Tak na poważnie to lokalizacja w/g mnie lipna, do miasta daleko, miejsca na samochody zimą hmm będziecie stawiać wzdłuż drogi głównej słupsk-łeba. Widziałem jak budują te budynki i musze przyznać,że nie wyglądają na solidne,sciany cienkie będzie słychać wszystko. Jak terenu nie ogrodzą i nie zorbią zamykanego osiedla to kolejny minus jak dla mnie.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 21:42:06

smrodek z oczyszczalni dyskwalifikuje.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 20:04:01

Tak na poważnie to lokalizacja w/g mnie lipna, do miasta daleko, miejsca na samochody zimą hmm będziecie stawiać wzdłuż drogi głównej słupsk-łeba. Widziałem jak budują te budynki i musze przyznać,że nie wyglądają na solidne,sciany cienkie będzie słychać wszystko. Jak terenu nie ogrodzą i nie zorbią zamykanego osiedla to kolejny minus jak dla mnie.

Co do lokalizacji to owszem kawałek jest, mi osobiście to nie przeszkadza gdyż w chwili obecnej mieszkam w samym centrum Słupska i mam dość proszących o 50 groszy dziadów, pijanego za przeproszeniem bydła taczającego się wieczorami pod oknami itp itd. Zmotoryzowany jestem, z imprezy wrócić taxi raz na jakiś czas można w razie potrzeby także jakoś to będzie. Z resztą wszystko zależy od człowieka.
Jeśli chodzi o auto to tak jak pisali ludzie wcześniej problem może być w przypadku odwiedzających, ponieważ do każdego mieszkania przydzielone jest jedno miejsce parkingowe na parkingach wewnątrz osiedla (do wyłącznego użytku).
Co do grubości ścian to znów nie znam się specjalnie, lecz z tego co widzę to bloczek 24 cm + 15 cm styropianu więc może ktoś fachowy się wypowie na ten temat. Mój budynek jest 100 m od drogi także z hałasem nie powinno być problemu większego niż w mieście.

W moim przypadku wygrała cena, niestety jestem na dorobku i nie stać mnie na nową chatę w miejscu typu Jodłowa Park czy Bogdanowicza, alternatywa czyli rynek wtórny za podobne pieniądze w bloku z lat 90 tych i tak do remontu jakoś mnie nie przekonała.

Ciekawi mnie ten smrodek z oczyszczalni, rozmawiałem na ten temat z osobą, która mieszka całe życie w Siemianicach w okolicy tegoż osiedla i nie sygnalizowała takiego problemu, pojechałem nawet pod bramę owej oczyszczalni sprawdzić jaka jest okoliczna atmosfera i również nie stwierdziłem nieprawidłowości. Ale teraz jest zima, latem różnie może być. W linii prostej to 1700 m odległości.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 21:02:32

Masz racje cena bardzo DOBRA. Sam mam mieszkanie w dobrej dzielnicy i myslę o przeprowadzce. Ale ta odległość od miasta,na zakupy tylko furą, brak dodatkowych miejsc parkingowych, sąsiad przy sąsiedzie. Co do scianek to raczej standart, szału nie ma i słyszeć będziesz ,,pierd" sąsiada.....jednak to jest ,,blok". Poszukaj jeszcze ofert, teraz jest dużo mieszkań w dobrych cenach ...jest w czym wybierać

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 19:39:39

chcę odświeżyć wątek. chodzi mi mianowicie o to, gdzie będziecie trzymać rzeczy typu rowery, wózki, opony? na tym osiedlu nie ma piwnic?jak rozwiążecie ten problem, jakies pomysły mądralińscy?

#27 ~look~

~look~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 19:40:00

chcę odświeżyć wątek. chodzi mi mianowicie o to, gdzie będziecie trzymać rzeczy typu rowery, wózki, opony? na tym osiedlu nie ma piwnic?jak rozwiążecie ten problem, jakies pomysły mądralińscy?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 20:01:09

Owszem nie ma, na parterze masz ogródek na którym mam w planie ustawić coś ala szopka w kącie (jak się uda) na właśnie opony, kosiarkę itp. Na piętrze masz antresolę w cenie która może pełnić funkcję składziku.

#29 lukasz1111

lukasz1111

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 22:46:38

na pietrze masz poddasze 28m

#30 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 19:18:54

odnośnie rowerów, wózków itp. na każdej kondygnacji jest zamykane pomieszczenie do tego przeznaczone ok.4,5m2

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 11:42:36

witam. jedno pytani odnośnie miszkań w viktoria park: jak będa odgrodzone ogórdki na parterze od sąsiadów?sami robicie plot czy deweloper się tym zajmie?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 19:07:08

A czy osiedle będzie zamknięte (ogrodzone)?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 21:43:07

A czy osiedle będzie zamknięte (ogrodzone)?

pod prądem ze strażnikiem i trzema kaukazami na sznurkach....a zapomniałem dodać będzie stacjonować pułk obrony narodowej na tym osiedlu......

#34 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 22:24:35

wystarczy zerknąć na mapkę zagospodarowania terenu i są dodatkowe miejsca parkingowe nie przypisane

#35 ~Dalton~

~Dalton~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 23:08:16

Osiedle ma być zamkniete i nie dostepne dla obcych , żadnej telewizji żadnego internetu radia maja tam mieszkać AMISZE i AMISZKI

#36 ~Paderewski~

~Paderewski~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 12:15:22

Victoria Park w Siemianicach i tu pytanie do obecnych lokatorów Residence Park

jak wieś to wieś. nie mamy polskich nazw? kogoś wzięło na wspomnienia z londyńskiego wysypiska śmieci?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 12:37:44

jak wieś to wieś. nie mamy polskich nazw? kogoś wzięło na wspomnienia z londyńskiego wysypiska śmieci?

A jak to mieli nazwać? Ogrody siemianickie, czy może sypialnia słupska? Czepiasz się szczegółów, ktoś miał taki kaprys to sobie nazwał, postaw własne osiedle i nazywaj jak chcesz a nie żale wylewasz na forum i sam śmietnik robisz.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 20:20:38

czy ktos kupuje tam mieszkanie w budynku D?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 19:48:29

moim zdaniem te osiedle to bardzo fajne rozwiązanie w porownaniu z mieszkaniem w bloku. praktycznie to jest miasto - tyle, że duzo ciszej i spokojniej. myslę, że to będzie małe i miłe osiedle. pozdrawiam przyszłych mieszkańców. a przy okazji wiadomo kiedy bedzie mozna się wprowadzić?może zróbmy listę plusów i minusów...największe plusy: dobra cena, ładny wygląd, funkcjonalność, wykończenie zgodnie z życzeniem, dobra lokalizacjia, niewielka ilość sąsiadów w 1 budynku (w porównaniu z blokiem w mieście).
minusy: brak piwnic i pomieszczeń gospdoarczych, mieszkania nie są zbyt duże, ogródki są, ale jednak też ograniczona wielkość, w pobliżu droga wojewódzka, chociaż sąsiedzi z osiedla obok zapewniaja, że nie to przeszkadza, tory kolejowe. to tyle ktos cos doda?pozdarwiam przyszłych mieszkanców

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 19:48:45

moim zdaniem te osiedle to bardzo fajne rozwiązanie w porownaniu z mieszkaniem w bloku. praktycznie to jest miasto - tyle, że duzo ciszej i spokojniej. myslę, że to będzie małe i miłe osiedle. pozdrawiam przyszłych mieszkańców. a przy okazji wiadomo kiedy bedzie mozna się wprowadzić?może zróbmy listę plusów i minusów...największe plusy: dobra cena, ładny wygląd, funkcjonalność, wykończenie zgodnie z życzeniem, dobra lokalizacjia, niewielka ilość sąsiadów w 1 budynku (w porównaniu z blokiem w mieście).
minusy: brak piwnic i pomieszczeń gospdoarczych, mieszkania nie są zbyt duże, ogródki są, ale jednak też ograniczona wielkość, w pobliżu droga wojewódzka, chociaż sąsiedzi z osiedla obok zapewniaja, że nie to przeszkadza, tory kolejowe. to tyle ktos cos doda?pozdarwiam przyszłych mieszkanców

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Siemianice, Victoria Park, Residence Park, Mieszkania, VP Investment

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych