Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siemianice Victoria Park

Siemianice Victoria Park Residence Park Mieszkania VP Investment

487 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 11:01

Witam,
kupuję mieszkanie na nowym osiedlu Victoria Park w Siemianicach i tu pytanie do obecnych lokatorów Residence Park- jak się mieszka, jak wrażenia odnośnie dewelopera VP? Jak dotad zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Pytanie też o dostępność internetu i TV na tym nowym osiedlu? Do tej pory kontaktowałem się z netią i tp sa i wg nich brak mozliwości dostępu do internetu... Czy to prawda?

Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:24

Witam,
kupuję mieszkanie na nowym osiedlu Victoria Park w Siemianicach i tu pytanie do obecnych lokatorów Residence Park- jak się mieszka, jak wrażenia odnośnie dewelopera VP? Jak dotad zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Pytanie też o dostępność internetu i TV na tym nowym osiedlu? Do tej pory kontaktowałem się z netią i tp sa i wg nich brak mozliwości dostępu do internetu... Czy to prawda?

Pozdrawiam

Zapytaj mieszkańców co robią ze śniegiem :lol: i gdzie znajomi i rodzina porkują auta jak ich odwiedzają ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:44

zapytaj o zapachy z oczyszczalni.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:46

tv musisz mieć, w końcu niedaleko jest nadajnik dvb-t!

#5 ~jaha~

~jaha~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 16:40

Zapytaj też koniecznie o terminowy wywóz przepełnionych pojemników ze śmieciami :(

#6 ~TAMARA~

~TAMARA~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 16:43

Zapytaj też o Marka Kujawe, nasz błazen wiejski.

#7 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 17:44

Możesz rozwinąć wątek? Jakie zapachy?

#8 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 17:51

tv musisz mieć, w końcu niedaleko jest nadajnik dvb-t!

Bardziej chodzi mi o internet, TV to nie problem n-ka i po sprawie. Mam złe doświadczenia z internetem drogą radiową a niestety wygląda na to, że tylko taki zostanie.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 18:08

czy te budynki już istnieją? (niestety w geoportal jest tam pusty plac, a do Siemianic się nie wybieram).
skoro tpsa nie zamierza do tych budynków prowadzić żadnego kabla, to znaczy, ze z netu nici.... chyba, ze zbierzesz grupę mieszkańców, załatwicie sobie net przez satelitę i rozdzielicie sygnał lanem po chałupach. wtedy kosztowo to ma sens.

#10 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 19:59

czy te budynki już istnieją? (niestety w geoportal jest tam pusty plac, a do Siemianic się nie wybieram).
skoro tpsa nie zamierza do tych budynków prowadzić żadnego kabla, to znaczy, ze z netu nici.... chyba, ze zbierzesz grupę mieszkańców, załatwicie sobie net przez satelitę i rozdzielicie sygnał lanem po chałupach. wtedy kosztowo to ma sens.

Osiedle domów szeregowych istnieje od kilku lat, osiedle mieszkań jest w trakcie budowy, pierwszy etap będzie oddawany w wakacje (8 budynków po 8 mieszkań).

#11 lukasz1111

lukasz1111

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2013 - 20:11

mam pytanie zamierzam kupić mieszkanie, proszę o jakieś wskazówki czy da radę stargować kwote?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:26

mam pytanie zamierzam kupić mieszkanie, proszę o jakieś wskazówki czy da radę stargować kwote?

Próbuj, ja płaciłem cenę wywoławczą. W porównaniu z innymi ofertami nie jest wysoka.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:45

8 budynków po 8 mieszkań

to dziwne, ze tpsa nie walnie tam kabla...

#14 lukasz1111

lukasz1111

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2013 - 21:30

a internet z Rene powinien tam być

#15 ~AERO~

~AERO~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 03:20

zawsze mozna bezpłatny AERO2 - jak jest sieć Plus to bedzie działać

surfowac nie będziesz, gazete lub pocztę sprawdzisz :) czasam ityle wystarcza :)

#16 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 19:35

co to za developer ?ktos ma juz z nim doswiadczenia? oddają na czas mieszkania? prosze o więcej szczegółów. też szukam mieszkania w tym rejonie. podobno na parterze kawałek ziemi będzie?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 22:11

co to za developer ?ktos ma juz z nim doswiadczenia? oddają na czas mieszkania? prosze o więcej szczegółów. też szukam mieszkania w tym rejonie. podobno na parterze kawałek ziemi będzie?

i wszyscy z góry będą Ci pety walić i w nocy sikać na trawnik

#18 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 19:30

Nie słuchaj kolegi powyżej, na parterze owszem w cenie jest kawałek ziemi- w praktyce około 30-35 m2, nie jest to jakas powalajaca powierzchnia ale zawsze cos. A z góry co najwyżej jeden sąsiad coś Ci może rzucić (zabudowa 2 poziomowa).

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 19:39

dzis przepisy nakladaja na developera obowiazek dostarczenia do budynku przylacza internetowego. jak to sie dzieje, ze tam tego typu inwestycje sa odbierane bez spelnienia tego warunku? normalnie taka inwestycja nie powinna zostac odebrana. po stronie developera jest zapewnienie dostepu do mediow, w tym internetu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 19:45

a myslicie, że to dobra lokalizacja?co jeśli przed budynkami będzie biegła "autostrada". przecież tam jest wolny teren i wszystko może się zdarzyć...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Siemianice, Victoria Park, Residence Park, Mieszkania, VP Investment

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych