Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

sesja rady miasta

102 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 11:44:12

Pod obecnym, światłem i energicznym przywództwem żaden internetowy czubek nie zmaci już czystej i jasnej drogi rozwoju. Nie czytajcie tych bzdur. Czytajcie dokumenty na stronach miasta.

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 12:25:53

Czysta i jasna droga rozwoju. Partia przewodnią siłą narodu. Cukier krzepi.

#83 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 12:40:55

Sfrustrowany głuptas... Maruda, jak ulał pasuje do ciebie. Wystarczy pozwolić ci pisać, sam najbardziej się pogrążasz i ośmieszasz :D

Za to mam z was zajebistą  bekę i dużo radości życia, co pomaga mi w chorobie .

Pod obecnym, światłem i energicznym przywództwem żaden internetowy czubek nie zmaci już czystej i jasnej drogi rozwoju. Nie czytajcie tych bzdur. Czytajcie dokumenty na stronach miasta.

Niestety, ale czyta tylko czubek smerf i czasami coś wrzuci na forum.

Biedni frustraci, wyborcy pokazali im, że maja ich oszołomskie wpisy i paranoiczne osobowości w głębokim poważaniu. ;)

Biedacy, niewybrani radni już planują referendum na jesień 2019 roku !!! :huh:  :D

Kto tu jest większy  wariat, Smerf, czy grupa zgorzkniałych frustratów z  partii "psów ogrodnika ? :unsure:

48913080_1340112789477485_53422370461214

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 26 grudzień 2018 - 12:41:28

#84 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 12:46:58

On tak podkreśla chorobę psychiczną ze strachu, że ktoś może go pociągnąć do odpowiedzialnosci i wtedy znowu będzie popłakiwał w sądzie. Odważnego i mądrego zgrywa tylko przy klawiaturze.

Jakoś nie ma odważnego, kto podważyłby fakty i liczby, które podaje. Ogólnie zarzucacie mi czasami kłamstwo, ale kiedy Smerf robi sprawdzam i prosi o konkrety, wtedy następuje cisza.

49178067_1945239172211051_16305191148480

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 13:06:06

Ryby i przegrane sfrustrowane głuptasy głosu nie mają, no bo niby co konkretnego powiedzą ?

Mazur i to jest twój pogląd na demokracje? Każdy ma prawo głosu nawet gdy sie myli. Świat cywilizowany nauczył sie ze lepiej jest rozmawiać. Arogancja  zawsze prowadzi do konfliktów.  Zarzadzanie przez konflikt nie jest dobre w demokratycznym Państwie. Dochodzi do stygmatyzowania gupy mieszkańców .

#86 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 13:19:15

48929039_2460254380668786_18537140782964

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 26 grudzień 2018 - 13:21:19

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 13:45:32

Nie zgadzam się w wielu rzeczach, ale cenie go za jedno. Wyraźnie opowiedział się za rozwojem. Ma szerszą perspektywę niż niejeden ustecki groszorob. Szczęścia, zdrowia i realizacji wszystkich naszych ambitnych planów para naprzód ustko.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 14:53:34

Co do stygmatyzowania. Pierwszy przykład z ręki: Graczyk i Ustka zachodnia. Porównajcie stan techniczny ulic po zachodniej stronie i wschodniej i niech mi ktoś powie, że zachodnia strona miasta nie jest gorzej traktowana..

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 15:39:11

Nie zgadzam się w wielu rzeczach, ale cenie go za jedno. Wyraźnie opowiedział się za rozwojem. Ma szerszą perspektywę niż niejeden ustecki groszorob. Szczęścia, zdrowia i realizacji wszystkich naszych ambitnych planów para naprzód ustko.

Ustka rozwija sie i zmienia swoje oblicze od ćwierć wieku. Jak piszesz ".. niejeden ustecki groszorób.   .. " łożył na rozwój i utrzymanie tego miasta. Miasteczko jest piękne i wspaniale wkomponowane w środowisko naturalne i przyjazne dla ludzi. Cała Europa Zachodnia i Świat cywilizowany rozumie, że tylko zrównoważony rozwój jest sposobem na racjonalne gospodarowanie planetą. W Ustce wymyślono dojazd do portu transportu przez osiedle mieszkaniowe. Zniszczenie ponad 400 mb  przepięknej plaży pod hasłem " ROZWÓJ" ,  Jednak na czym on ma polegać nikt nie potrafi powiedzieć. 

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 15:49:58

Rozwój to miejsca pracy, możliwosci rozwoju osobistego dla nas młodych bez koniecznosci wyjezdżania z Ustki. Możliwośc załodzenia rodzony, kupna mieszkania i samochodu,

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 15:59:00

Rozwój to miejsca pracy, możliwosci rozwoju osobistego dla nas młodych bez koniecznosci wyjezdżania z Ustki. Możliwośc załodzenia rodzony, kupna mieszkania i samochodu,

Twój wpis świadczy że Rozwój faktycznie przez kogoś został tu zaniedbany. Zacznij od ortografii.  

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 16:39:50

Nie ważne zniszczone środowisko. Zabetonowana plaża, wycięty las. Spaliny, zanieczyszczenia. Janusz z Grażyną uwierzyli, że dzięki temu kupią samochód. Krótkowzroczne groszoroby, do tego naiwne.

#93 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 15:02:37

Święta nie uprawniają ciebie do pisania kłamstw. NA KILKANASCIE TYSIĘCY mieszkańców kilka tysięcy nie jest żadną nawet prawie jednomyślnością. Rzetelności szczególnie w święta. 

78%, tylu z głosujących wybrało Graczyka. Nie interesuje mnie, że było to kilka z kilkunastu tysięcy mieszkańców. Ci chociaż pofatygowali się do urny oddać głos, a więc tylko im zależy na losie miasta. Jeśli niegłosujący lub głosujący przeciwko wybranemu burmistrzowi oczekują zmiany, muszą poczekać 5 lat.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 16:11:54

78%, tylu z głosujących wybrało Graczyka. Nie interesuje mnie, że było to kilka z kilkunastu tysięcy mieszkańców. Ci chociaż pofatygowali się do urny oddać głos, a więc tylko im zależy na losie miasta. Jeśli niegłosujący lub głosujący przeciwko wybranemu burmistrzowi oczekują zmiany, muszą poczekać 5 lat.

Wygrane wybory to nie kupon w totolotka i odcinanie profitów. Ukrywane finansowanie podmiotów w ramach nepotyzmu. To nie jest prywatny folwark a żywy organizm miejski. Mieszkańcy utrzymują to miasto z własnych podatków no i jeszcze Janosikowe. Ratusz dodatkowo skubie mieszkańca para podatkami. Nadmierne stawki za wodę  i śmieci generują nadzwyczajny zysk spółek miejskich, którymi burmistrz gospodaruje jak mu się  chce. Zarzad Portu finansowany jest z budżetu miasta, czyli z kasy podatnika i na terenach miejskich. Cyframi wyborczymi niczego nie przykryjesz. 

#95 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 17:49:30

Wygrane wybory to nie kupon w totolotka i odcinanie profitów. Ukrywane finansowanie podmiotów w ramach nepotyzmu. To nie jest prywatny folwark a żywy organizm miejski. Mieszkańcy utrzymują to miasto z własnych podatków no i jeszcze Janosikowe. Ratusz dodatkowo skubie mieszkańca para podatkami. Nadmierne stawki za wodę i śmieci generują nadzwyczajny zysk spółek miejskich, którymi burmistrz gospodaruje jak mu się chce. Zarzad Portu finansowany jest z budżetu miasta, czyli z kasy podatnika i na terenach miejskich. Cyframi wyborczymi niczego nie przykryjesz.

A niby co mam przykrywać? Wszystko jest jawne, ludzie to nie barany i dlatego wybrali obecnego burmistrza nad pluciem jadem, zastraszaniem wizjami i przeinaczającymi rzeczywistość. Gdyby wyniki były bardziej wyrównane to może bym sam uwierzył w pewnych osób rewelacje, ale stan faktyczny pokazuje że tylko garstka uwierzyła w "Waszą rację", głównie kierowana własnym, prywatnym biznesem.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 18:36:20

A niby co mam przykrywać? Wszystko jest jawne, ludzie to nie barany i dlatego wybrali obecnego burmistrza nad pluciem jadem, zastraszaniem wizjami i przeinaczającymi rzeczywistość. Gdyby wyniki były bardziej wyrównane to może bym sam uwierzył w pewnych osób rewelacje, ale stan faktyczny pokazuje że tylko garstka uwierzyła w "Waszą rację", głównie kierowana własnym, prywatnym biznesem.

Pozbądź się  toksycznego języka, bo używa się go wtedy jak nie ma się argumentów. Co to za określenia " plucie jadem" ect?  Piszesz jakieś uogólnienia i co to ma udowodnić? Odreagowujesz? Spokojnie czas obnaży to co jest na rzeczy. Już pojawiają się artykuły o grubych przekrętach w finansowaniu zewnętrznym przetwórstwa rybnego. Nie sil się a poczytaj.

#97 ~finansowanie zewnętrzne,~

~finansowanie zewnętrzne,~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:34:48

Pozbądź się  toksycznego języka, bo używa się go wtedy jak nie ma się argumentów. Co to za określenia " plucie jadem" ect?  Piszesz jakieś uogólnienia i co to ma udowodnić? Odreagowujesz? Spokojnie czas obnaży to co jest na rzeczy. Już pojawiają się artykuły o grubych przekrętach w finansowaniu zewnętrznym przetwórstwa rybnego. Nie sil się a poczytaj.

Tak to wielki spisek te finansowanie zewnętrzne, mój lekrarz to potwierdza syjonistyczny, masoński spisek. wiecej napisze na kolejnej przepustce z Morcinka :D

#98 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:47:11

Pozbądź się toksycznego języka, bo używa się go wtedy jak nie ma się argumentów. Co to za określenia " plucie jadem" ect? Piszesz jakieś uogólnienia i co to ma udowodnić? Odreagowujesz? Spokojnie czas obnaży to co jest na rzeczy. Już pojawiają się artykuły o grubych przekrętach w finansowaniu zewnętrznym przetwórstwa rybnego. Nie sil się a poczytaj.

Właśnie o to mi chodzi. Wyciągasz frazesy, które nic nie mają wspólnego z logicznym argumentowaniem, za to wiele z sianiem zamentu i powątpiewania w słuszne intencje władz miasta. Co mają fundusze zew. z dotacji dla sektora prywatnego wspólnego z prowadzeniem miasta? To sprawa dla CBA i innych służb. Miasto ma dbać o swój kapitał materialny i ludzki, a tak będzie dzięki właśnie też rozwojowi i inwestycjom w inne gałęzie niż tylko turystyka. Masz dowody na źle prowadzone i poważne uchybienia w sprawach miejskich to zgłoś to gdzie trzeba, a przykładne z wieloma innymi. Inaczej zajmij się czymś pożytecznym.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 22:39:03

Właśnie o to mi chodzi. Wyciągasz frazesy, które nic nie mają wspólnego z logicznym argumentowaniem, za to wiele z sianiem zamentu i powątpiewania w słuszne intencje władz miasta. Co mają fundusze zew. z dotacji dla sektora prywatnego wspólnego z prowadzeniem miasta? To sprawa dla CBA i innych służb. Miasto ma dbać o swój kapitał materialny i ludzki, a tak będzie dzięki właśnie też rozwojowi i inwestycjom w inne gałęzie niż tylko turystyka. Masz dowody na źle prowadzone i poważne uchybienia w sprawach miejskich to zgłoś to gdzie trzeba, a przykładne z wieloma innymi. Inaczej zajmij się czymś pożytecznym.

Nie mędrkuj a poczytaj "Rybny układ. Jak CBA odkryło nadużycia w rządowej agencji i dlaczego nikt za to nie siedzi. " artykuł dostępny w sieci.

#100 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 05:00:45

Nie mędrkuj a poczytaj "Rybny układ. Jak CBA odkryło nadużycia w rządowej agencji i dlaczego nikt za to nie siedzi. " artykuł dostępny w sieci.

temat nie jest mi obcy, za to tobie umiejętność odpowiadania na pytania bez zakrywania się frazesami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych