Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 01:29:32

odpowiedziałes sobie sam na pytanie:

dlatego sytuacja jest coraz gorsza, bo siedzą ciągle te same mendy na stołkach. Ci mali ludzie którzy poza czubkiem swojej dupy nie widzą nic dalej. Nie są w stanie zrozumieć świata. Jedyne co potrafią to załapać się na wszystkie możliwe synekury...
Nie znają się na niczym, zawodowo biorą pieniądze nawet nie za nic, ale za SZKODZENIE Polakom i Polsce. To są miernoty bez polotu, odwagi, honoru, nazwiska przeklęte. I dopóki ludzie będą łykać ten przedwyborczy farsz dopóty będzie "CORAZ GORZEJ", aż Polska przestanie istnieć nawet teoretycznie. 

Koniecznie też trzeba przypomnieć zobowiazanie pana Klejny , który po wyborze naszymi głosami  na senatora  RP łamiąc swoje  oswiadczenia  programowe ,  oświadczył na łamach Głosu Pomorza , że w sejmie  w podkomisjach będzie się zajmował sprawami mniejszosci narodowych czyli  jak wykazały jego pózniejsze działania  będzie popierał i  osadzał na stanowiskach samorządowych oraz prezesów spółek jak i dyrektrorów urzedów w tym Urzedu Morskiego swoich koszernych  rodaków.

Jestem głęboko oburzony tym zafałszowanie jego prawdziwych poglądów na które  ja wyborca  głosujac na niego nie głosowałem .

Na    na podstawie jego  wieloletnich ruchów personalnych jak  np. nepotycznym osadzeniu na stanowisku dyrektora Agencji Rolnej w Słupsku swojego brata z wykształcenia geografa i innych jak osadzenie licznej rodziny na stanowiskach w portach Łeby, Darłowa i Gdańsku oraz osadzenie na stanowisku dyrektora  w Urzedzie Morskim swojego kolego z Darłowa kompletnie nie posiadajacego zadnego przygotowania w tym kierunku ,  byłego radiotelegrafisty na statku   rybackim , stwierdzam , że kompletnie straciłem do p .Klejny zaufanie i wnoszę o  wzięcie innym wyborcom  pod wyborczą rozwagę   tą wg mnie  niegodną zaufania postać .

Mam nadzieję, że absolutnie nie  nie zobaczymy tej  zakłamanej postaci kierującej się prywatnymi interesami  w swoich poczynaniach ,  swoim i swoich rodaków w wierze  .

Licze też ,że jego olbrzymi majątek po wyborach zostanie dokładnie przeanalizowany przez odpowiednie-personalnie zmienione służby  pod kątem jego uczciwego  nabycia-zdobycia

A także majatki : 

Jego i jego  licznej rodzinki nepotycznie posadzanej po państwowych urzędach rodzinki.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 01:34:26

ten facet, chytrus (jak mówią o nim jego 'znajomi' lub ci którzy z nim się zetknęli) żyje podobnie jak konwiński, od lat, za nasze pieniądze dłubiąc sobie radośnie w nosie. Nie dajcie się nabrać kolejny raz.

Czas przeczyścić sejm z nierobów którzy podnoszą łapkę jak tylko ich szef (tusk, kopacz czyli de facto merkel) im powie że trzeba podnieść. Nie macie ludzie wrażenia, że ktoś was grubo robi w bambuko? że ludzie w Polsce dzięki PO będą pracować do śmierci, a jak dożyją tej emerytury to dostaną jałmużnę? popytajcie znajomych którzy dostali z ZUSu wylcizenia emerytur: to są kwoty między 100, a 500 zł. Takie emerytury się przewiduje...
Zresztą: dzięki temu co ten rząd zrobił nawet dzisiejsi emeryci nie mogą spać spokojnie, bo emerytury będą się cały czas zmniejszać. 

Nie martwi was to, że przez 8 lat stworzono raj dla korporacji, dużych firm, kopiąc w dupę tych wszystkich małych polskich przedsiębiorców? Nie martwi was to, że w każdej rodzinie są ludzie którzy wyjechali za granicę i nie wrócą już do Polski bo nie mają po co? 

Nie martwi was to że tutaj pracę dostaje się po znajomości? Nawet w Biedronce?

Nie martwi was to, że na waszych oczach Polska się zawija? Ta zielona wyspa? Ten cud gospodarczy? Ten platformerski eksperyment? 

Nie martwi was to że to już koniec? Te wszystkie afery za które nikt nie odpowiedział? 

Naprawdę uważacie, że ta władza robi coś dobrego?
I nawet ci którzy dostali pracę po znajomosci bo znali kogoś z PO lub lizali tyłki platfusom albo korzystali z ustawionych przetargów i się podorabiali na łapówach - nie martwi was to, że tak naprawdę dziś wam się polepszyło, ale patrząc długodystansowo to przyczyniliście się do upadku tego pięknego kraju?? 

Zobaczcie na karierę konwińskiego. Przecież on w życiu się nie pokalał pracą. Klejna od niepamiętnych czasów również jest 'zawodowym dyrektorem. Ludzie, jak macie głosować na "mniejsze zło" to nie głosujcie wcale. Bo nie ma mniejszego zła. Zło jest złem. 

A platforma to jest tylko destrukcja państwa. Sami widzicie jakie są przerosty urzedników, jak Polska stała się wasalem Niemiec, jak ciężko wam się żyje, jak telewizja kłamie, jak przepisy są porąbane, jak w ogóle to państwo jest nienormalne, jak działa tzw. "służba zdrowia", jak działa skarbówka... Popytajcie ludzi którzy mieszkają w np. Anglii ile się płaci tam ZUSu...

Przecież ta partia zabiła polską gospodarką i dała medal szefowi biedronki... Nie widzicie tego, że polski rząd działa na skinienie palcem angeli merkel?

Połowę waszych zarobków zżera to państwo. Każdy pracodawca wie, że 1800 zł BRUTTO to tak naprawdę dla niego 2200 zł do zapłaty, bo prawdziwe brutto to 2200 zł, a nie widoczne przez pracownika 1800... A netto to niespełna 1300 zł. Tylko te 1300 zł to tak naprawdę 1100 zł. Bo jak je wydacie na cokolwiek to przecież znowu płacicie VAT, akcyzy itp. podatki od kupionych towarów. 
Żyjemy w matrixie kochani. Nie dajcie się nabrać.

Ps. Nowoczesna to jest to samo gówno. Lobby bankowe które ma uratować dupy platformie. 

#43 ~Patriota słupski~

~Patriota słupski~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 11:31:57

Pod jednym względem Kleina jest mistrzem. Najlepiej w świecie potrafi wykorzystywać funkcję publiczna dla korzyści osobistych. Z biednego chłopaka stał się krezusem, którego wartość majątku podobno przekracza sumę wszystkich zarobków Kleiny. To jednak nic w porównaniu ze szkoda jaką wyrządził Słupskowi. To on spowodował , że nie mamy trasy S6. Takiego człowieka powinno się wsadzić na długie lata do kryminału, bo przez niego cały region stracił szanse na rozwój.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 16:58:50

czy to jest ten osioł którego dowożono co dziennie z Łeby do Słupska, a jazda Polonezem szkodziła mu na głowę?

sami widzicie to są dopiero kwalifikacje

:lol: . . . . .  :(    ?

#45 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 07:25:55

Kleina wykalkulował sobie,że nie ma już szans do senatu więc postanowił startować do sejmu. To zezłościło Konwińskiego, który zaczął kopać pod Kleiną dołki. Na to cwaniaczek Kleina przeniósł się do Lęborka aby tam z pozycji przewodniczącego powiatu wyrobić sobie lepsze miejsce na liście do sejmu. Konwiński możesz szukać roboty, z Kaziem nie wygrasz.Kaziu to miszcz niszcz.

#46 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 16:02:26

Kleina jest odpowiedzialny za brak budowy S6. Przez trzy lata blokował projekt bo chciał aby trasa prowadził na północ od Lęborka, Mówił ,ze jak nie zgodzą się na jego zachciankę, to wcale drogi nie będzie. Za to powinien zniknać z polityki na zawsze.

#47 ~jkm~

~jkm~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 20:54:40

ten facet, chytrus (jak mówią o nim jego 'znajomi' lub ci którzy z nim się zetknęli) żyje podobnie jak konwiński, od lat, za nasze pieniądze dłubiąc sobie radośnie w nosie. Nie dajcie się nabrać kolejny raz. Czas przeczyścić sejm z nierobów którzy podnoszą łapkę jak tylko ich szef (tusk, kopacz czyli de facto merkel) im powie że trzeba podnieść. Nie macie ludzie wrażenia, że ktoś was grubo robi w bambuko? że ludzie w Polsce dzięki PO będą pracować do śmierci, a jak dożyją tej emerytury to dostaną jałmużnę? popytajcie znajomych którzy dostali z ZUSu wylcizenia emerytur: to są kwoty między 100, a 500 zł. Takie emerytury się przewiduje...
Zresztą: dzięki temu co ten rząd zrobił nawet dzisiejsi emeryci nie mogą spać spokojnie, bo emerytury będą się cały czas zmniejszać. 
Nie martwi was to, że przez 8 lat stworzono raj dla korporacji, dużych firm, kopiąc w dupę tych wszystkich małych polskich przedsiębiorców? Nie martwi was to, że w każdej rodzinie są ludzie którzy wyjechali za granicę i nie wrócą już do Polski bo nie mają po co? 

Nie martwi was to, że na waszych oczach Polska się zawija? Ta zielona wyspa? Ten cud gospodarczy? Ten platformerski eksperyment? 
Nie martwi was to że to już koniec? Te wszystkie afery za które nikt nie odpowiedział? 
I nawet ci którzy dostali pracę po znajomosci bo znali kogoś z PO lub lizali tyłki platfusom albo korzystali z ustawionych przetargów i się podorabiali na łapówach - nie martwi was to, że tak naprawdę dziś wam się polepszyło, ale patrząc długodystansowo to przyczyniliście się do upadku tego pięknego kraju?? 

Zobaczcie na karierę konwińskiego. Przecież on w życiu się nie pokalał pracą. Klejna od niepamiętnych czasów również jest 'zawodowym dyrektorem. Ludzie, jak macie głosować na "mniejsze zło" to nie głosujcie wcale. Bo nie ma mniejszego zła. Zło jest złem. 
A platforma to jest tylko destrukcja państwa. Sami widzicie jakie są przerosty urzedników, jak Polska stała się wasalem Niemiec, jak ciężko wam się żyje, jak telewizja kłamie, jak przepisy są porąbane, jak w ogóle to państwo jest nienormalne, jak działa tzw. "służba zdrowia", jak działa skarbówka... Popytajcie ludzi którzy mieszkają w np. Anglii ile się płaci tam ZUSu...
Przecież ta partia zabiła polską gospodarką i dała medal szefowi biedronki... Nie widzicie tego, że polski rząd działa na skinienie palcem angeli merkel?

Połowę waszych zarobków zżera to państwo. Każdy pracodawca wie, że 1800 zł BRUTTO to tak naprawdę dla niego 2200 zł do zapłaty, bo prawdziwe brutto to 2200 zł, a nie widoczne przez pracownika 1800... A netto to niespełna 1300 zł. Tylko te 1300 zł to tak naprawdę 1100 zł. Bo jak je wydacie na cokolwiek to przecież znowu płacicie VAT, akcyzy itp. podatki od kupionych towarów. 
Ps. Nowoczesna to jest to samo gówno. Lobby bankowe które ma uratować dupy platformie. 

Wyjątkowo trafna charakterystyka dwóch pasożytów, przywykłych do życie na NASZ koszt, czyli podatników.

Żebyście widzieli Kazia i Zbysie, jakie to były obrzydliwie schlebiające typki w okresie AWS-u. A ten pajac z Łeby ciągłl po spotkaniach swojego małego syna. Buuueee...

#48 ~jkm~

~jkm~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 20:55:19

ten facet, chytrus (jak mówią o nim jego 'znajomi' lub ci którzy z nim się zetknęli) żyje podobnie jak konwiński, od lat, za nasze pieniądze dłubiąc sobie radośnie w nosie. Nie dajcie się nabrać kolejny raz. Czas przeczyścić sejm z nierobów którzy podnoszą łapkę jak tylko ich szef (tusk, kopacz czyli de facto merkel) im powie że trzeba podnieść. Nie macie ludzie wrażenia, że ktoś was grubo robi w bambuko? że ludzie w Polsce dzięki PO będą pracować do śmierci, a jak dożyją tej emerytury to dostaną jałmużnę? popytajcie znajomych którzy dostali z ZUSu wylcizenia emerytur: to są kwoty między 100, a 500 zł. Takie emerytury się przewiduje...

Wyjątkowo trafna charakterystyka dwóch pasożytów, przywykłych do życie na NASZ koszt, czyli podatników.

Żebyście widzieli Kazia i Zbysie, jakie to były obrzydliwie schlebiające typki w okresie AWS-u. A ten pajac z Łeby ciągłl po spotkaniach swojego małego syna. Buuueee...

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 03:56:05

No super !!    o mało nie  zrobiłem do pampersa  !!

:D  :ph34r:  :wub:

:lol: !!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 04:01:03

Ty Kielnia już dość nachapałaś.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 05:06:21

odpowiedziałes sobie sam na pytanie:

dlatego sytuacja jest coraz gorsza, bo siedzą ciągle te same mendy na stołkach. Ci mali ludzie którzy poza czubkiem swojej dupy nie widzą nic dalej. Nie są w stanie zrozumieć świata. Jedyne co potrafią to załapać się na wszystkie możliwe synekury...
Nie znają się na niczym, zawodowo biorą pieniądze nawet nie za nic, ale za SZKODZENIE Polakom i Polsce. To są miernoty bez polotu, odwagi, honoru, nazwiska przeklęte. I dopóki ludzie będą łykać ten przedwyborczy farsz dopóty będzie "CORAZ GORZEJ", aż Polska przestanie istnieć nawet teoretycznie. 

Myślę ,że to jest ciekawa  odpowiedz ,  kto to są te persony; oNET dzisiaj

~Look : Historia :Rodzice Pochodzenia jew przybyli do Polski w 1945r na bagnetach Armii Czerwonej .

Ojciec zaraz wbił się w wir walki o nową POlskę .Zapisał się do UB. Tam zwalczał podziemie reakcyjne z naganem w dłoni .Matka wstąpiła do szkolnictwa wielbiąc dzieła Stalina i marksizmu .Żyło nam się cudownie do 1968 roku.

Przyszła odwilż .Ojca wywalili za pochodzenie więc musiałem wziąć sprawy w swoje spracowane ręce .Zapisałem się do ZOMO. Tam walczyłem z opozycją .Nie było to jednak to .Chciałem się piąć wyżej

.POszedłem do SB. To był strzał w dziesiątkę jak mówią .

Na Polskiej krwi dochrapałem się wysokiego stopnia i uposażenia .Stan Wojenny to było małe piwko .

Dopiero okrągły stół dał mnie i POdobnym do mnie upragnioną wolność .

Gruba kreska oczyściła Nas i dała nam nową tożsamość .

Robiliśmy co chcieliśmy .Firmy ochroniarskie ,windykacje ludzi na bruk, przejmowanie mienia jak mafia ,prywatyzacja ,sprzedawanie z bezcen zakładów pracy ,reprywatyzacja .RAJ.

Przyszły jednak ciężkie czasy .Od dwóch lat jesteśmy osaczeni i POzbawieni godności .

Obniżyli nam emerytury .Wielu nie POtrafi jak to Nowocześni patrioci przeżyć za 2 tyś na rękę .Masakra.

Walczymy ile się da. Piszemy donosy na Polskę ,kablujemy do Brukseli ,Berlina i Paryża ale oni się trzymają

.Nawet wspieramy strajki rezydentów czy kogo POpadnie .Nic .

Najgorsze ,że tym których gnębiliśmy się polepszyło czyli Polakom

To są okropne ,mroczne czasy .

Jak żyć!!!! No jak? LOOK  

#52 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:54:23

~Look : Historia :Rodzice Pochodzenia jew przybyli do Polski w 1945r na bagnetach Armii Czerwonej .

Ojciec zaraz wbił się w wir walki o nową POlskę .Zapisał się do UB. Tam zwalczał podziemie reakcyjne z naganem w dłoni .Matka wstąpiła do szkolnictwa wielbiąc dzieła Stalina i marksizmu .Żyło nam się cudownie do 1968 roku.

Przyszła odwilż .Ojca wywalili za pochodzenie więc musiałem wziąć sprawy w swoje spracowane ręce .Zapisałem się do ZOMO. Tam walczyłem z opozycją .Nie było to jednak to .Chciałem się piąć wyżej

Na Polskiej krwi dochrapałem się wysokiego stopnia i uposażenia .Stan Wojenny to było małe piwko .

Robiliśmy co chcieliśmy .Firmy ochroniarskie ,windykacje ludzi na bruk, przejmowanie mienia jak mafia ,prywatyzacja ,sprzedawanie z bezcen zakładów pracy ,reprywatyzacja .RAJ.

Przyszły jednak ciężkie czasy .Od dwóch lat jesteśmy osaczeni i POzbawieni godności .

Obniżyli nam emerytury .Wielu nie POtrafi jak to Nowocześni patrioci przeżyć za 2 tyś na rękę .Masakra.

Walczymy ile się da. Piszemy donosy na Polskę ,kablujemy do Brukseli ,Berlina i Paryża ale oni się trzymają

Jak żyć!!!! No jak? LOOK  

Typowa narracja SB-ka. Działanie w/g sposobu złodziei, którzy po kradzieży sami krzyczą "łapać złodzieja". Ostatnie dwa lata pokazują jak dobrze ma się nomenklatura, i SB, wszyscy w szeregach PiS.

#53 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:54:59

Jak żyć!!!! No jak? LOOK  

Typowa narracja SB-ka. Działanie w/g sposobu złodziei, którzy po kradzieży sami krzyczą "łapać złodzieja". Ostatnie dwa lata pokazują jak dobrze ma się nomenklatura, i SB, wszyscy w szeregach PiS.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 02:25:12

Przypomnijcie , jak pan senator - deklarujący się jako wierzący katolik i Kaszub respektujący wartości - głosował w sprawach tzw.światopoglądiowych [ in vitro , gender, zmiana płci , związki gejów itp]?

Przecież to krypto lewak skaczący dla szmalu z partii do partii .

Koniecznie trzeba po przegranych dla niego wyborach rozliczyć z jego nieuczciwie  wyłudzonego  ogromnego majątku .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klejna, konwiński, senator, kiełbasa wyborcza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych