Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 14:31:55

Proponuję utworzyć w Słupsku miejsce upamiętnienia dla zasłużonych likwidatorów byłego woj. słupskiego.Park Kreatur :D spełniać może zaszczytne to zadanie. Każdy chętny będzie mógł przyprowadzić swego pieska aby podniósł nóżkę pod pomnikiem upamiętniającym szczególnie godnych i gorliwych likwidatorów, wybitnie zasłużonych dla pomroczności.

Lista otwarta drodzy politycy, pamiętamy o Waszych pragnieniach Gdańskiego Koryta

:angry:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:   :ph34r:  .

#22 ~Chrońmy POlaków przed PO.~

~Chrońmy POlaków przed PO.~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 14:50:39

Skandal!!! przyczynił się z radnymi PO powiatu i miasta słupska  do komercjalizacji szpitala Słupska i wiele innych rzeczy. NIE GŁOSOWAĆ NA SENATORA KLEINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Przez kilka dni PObytu w szpitalu w Słupsku można było usłyszeć wiele gorzkich słów o nowych władzach z Lęborka z panem Sapińskim na czele .

Moje próby wyartykułowania dobrej opinii o b. dyrektorze lęborskiego szpitala spotykały się często z nerwową  odpowiedzią " zabierzcie go sobie do Lęborka".

Trzeba przyznać, że obsługa była b.uprzejma,ale dawało się wyczuć przesadę w nadmiernych oszczędnościach.

Wiadomo spółka .., czyli przedsmak prywatyzacji.

Pieniądz jest najważniejszy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 14:52:20

psl to stara k.......... senat do rozwalki po, pis do lamusa czas na nowe  tylko   ZJEDNOCZONA LEWICA  da rade typ trupom

A ta twoja ZL jeszcze się nie napasła ?.  Bidulki.

#24 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 14:58:36

Jak to jest mozliwe ze te same osoby mozna by powiedziec od urodzenia siedza na stolkach w urzedach i utrzymuja sie przy wladzy a sytuacja w polsce jest coraz gorsza a nawet tragiczna.kto tych ludzi wybiera i sadza na tak wazne stolki ?

#25 ~Ujmer33~

~Ujmer33~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 16:46:56

Jak to jest mozliwe ze te same osoby mozna by powiedziec od urodzenia siedza na stolkach w urzedach i utrzymuja sie przy wladzy a sytuacja w polsce jest coraz gorsza a nawet tragiczna.kto tych ludzi wybiera i sadza na tak wazne stolki ?

odpowiedziałes sobie sam na pytanie:

dlatego sytuacja jest coraz gorsza, bo siedzą ciągle te same mendy na stołkach. Ci mali ludzie którzy poza czubkiem swojej dupy nie widzą nic dalej. Nie są w stanie zrozumieć świata. Jedyne co potrafią to załapać się na wszystkie możliwe synekury...
Nie znają się na niczym, zawodowo biorą pieniądze nawet nie za nic, ale za SZKODZENIE Polakom i Polsce. To są miernoty bez polotu, odwagi, honoru, nazwiska przeklęte. I dopóki ludzie będą łykać ten przedwyborczy farsz dopóty będzie "CORAZ GORZEJ", aż Polska przestanie istnieć nawet teoretycznie. 

#26 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 16 październik 2015 - 21:33:15

Kleina nic  dla Słupska i regionu nie zrobił, dobrego.

Głosowanie na niego i PO to  obciach.

12087044_1052143728137275_32145047701717

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 21:41:56

Czas aby znowu Partia kierowała, a Rząd rządził jak było w starych dobrych bolszewickicg czasach. A żeby zaznaczyć kreatywność nowego Pierwszego Sekretarza ...tfu znaczy Najwyższego Prezesa, jest pewne nowum - dodatkowo mamy Prezydenta strugającego Dudę. :D

#28 ~MÓJ PROTEST.~

~MÓJ PROTEST.~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 09:32:18

Kto by POmyślał,że dożyjemy takich  POdłych  rządów , za których ludzie walczący o godne życie są więżniami  politycznymi w III RP .[np.rolnicy]

Platforma wciąż nam udowadnia, że jest mściwa , POdła, POesbecka i antypolska.
Wykorzystuje "zaprzyjażnione " tv z funkcjonariuszami wyszkolonymi wg Gebelsa do prowadzenia POdłej propagandy rządowej , bardziej perfidnej niż w stanie wojennym.

Nasila się nagonka na Polaków- patriotów , nawet  niepartyjnych,ale o prawicowych przekonaniach , tak jak na pana Zelnika , gdzie wrogość , zakłamanie i manipulacje sięgnęły szczytów POdłości.im blizej wyborów , tym bardziej reżim medialny syczy, pluje ,oczernia ucziwych Polaków

.Do czego jeszcze POsuną się sługusy platformiarskie z  tfuenu, publicznej jak " domy " o tej nazwie i in. jadaczki mętnego nurtu?

OSKARŻAM POdłe media o wrogość do Polski i Polaków.

#29 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 17 październik 2015 - 11:02:55

Głupota polityków PO, czyli Partii Obciachu jest nieskończona :huh: 

Premierzyca Kopacz otworzyła ostatnio gazoport w budowie,

to-uczucie-466.jpg

kopalnie jądrową w Koszalinie, 

12088289_1084428898235152_26547490704072

kopalnie głupków w Bytowie

12074947_1086188004725908_53622807353241

Strach się bać co zrobią w ostatnim tygodniu. :lol:

12109020_1485642168404633_11916218723232

#30 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 12:15:00

Kto by POmyślał,że dożyjemy takich  POdłych  rządów , za których ludzie walczący o godne życie są więżniami  politycznymi w III RP .[np.rolnicy]

Platforma wciąż nam udowadnia, że jest mściwa , POdła, POesbecka i antypolska.
Wykorzystuje "zaprzyjażnione " tv z funkcjonariuszami wyszkolonymi wg Gebelsa do prowadzenia POdłej propagandy rządowej , bardziej perfidnej niż w stanie wojennym.

Nasila się nagonka na Polaków- patriotów , nawet  niepartyjnych,ale o prawicowych przekonaniach , tak jak na pana Zelnika , gdzie wrogość , zakłamanie i manipulacje sięgnęły szczytów POdłości.im blizej wyborów , tym bardziej reżim medialny syczy, pluje ,oczernia ucziwych Polaków

.Do czego jeszcze POsuną się sługusy platformiarskie z  tfuenu, publicznej jak " domy " o tej nazwie i in. jadaczki mętnego nurtu?

OSKARŻAM POdłe media o wrogość do Polski i Polaków.

Masz racje w Slupsku wszystkie media napedzaja i mocno zachwalaja PO, biednych pobladzonych  Slupsczan ,zwlaszcza Emerytow.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 21:18:06

Ty Kielnia już dość nachapałaś.

No super !!    o mało nie  zrobiłem do pampersa  !!

:D  :ph34r:  :wub:

#32 ~Nie dajmy się oszukiwać.~

~Nie dajmy się oszukiwać.~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 09:20:53

Przypomnijcie , jak pan senator - deklarujący się jako wierzący katolik i Kaszub respektujący wartości - głosował w sprawach tzw.światopoglądiowych [ in vitro , gender, zmiana płci , związki gejów itp]?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 15:17:08

My z rodziną i sąsiadami głosujemy na Roberta Kujawskiego,

ten łebianin Kleina nic dla Słupska nie zrobił dobrego.

#34 ~POesbecja niszczy Polskę~

~POesbecja niszczy Polskę~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 15:22:05

Widać, że chamstwo POpleczników wiadomej partii eskaluje  POdłością i nienawiścią.

Kolejny raz [być może] prowadzić do zbrodni, jak na polskiej elicie narodowej 04. 2010 nad Smoleńskiem, póżniej na Marku Rosiaku przez działacza platformiarskiego.Im bliżej wyborów , tym częściej widzimy POesbeckie , chamskie wybryki.

Ciekawe , czy wieczorem nie POdłożą jakiejś stalinowskiej świni , jak przy debacie prezydenckiej.[Chadacz, wycie itp]

Dzisiaj rocznica zbrodni na ks. Popiełuszce, a winni na wolności . To wiele mówi i  ostrzega.

Prośmy Boga, by błogosławiony ks. Jerzy uchronił Polskę przed złem .

#35 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 19 październik 2015 - 18:42:28

Najwyższy czas na PO, czyli Partii Obciachu postawić krzyżyk, jak powiedział Misiek,

12096180_1682370978661754_20051703284647

czas zagłosować na młodych, czyli na przykład na  Roberta Kujawskiego  :)

11230678_921289251253080_238603313047158

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 20:35:29

czy mi się wydaje, czy opisane są 2 sprawy a nie 3 jak sugeruje tytuł artykułu?

warto wspomnieć również inne pomysły za którymi głosował senator Kleina: podwyżka VAT oraz podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat.

Koniecznie też trzeba przypomnieć zobowiazanie pana Klejny , który po wyborze naszymi głosami  na senatora  RP łamiąc swoje  oswiadczenia  programowe ,  oświadczył na łamach Głosu Pomorza , że w sejmie  w podkomisjach będzie się zajmował sprawami mniejszosci narodowych czyli  jak wykazały jego pózniejsze działania  będzie popierał i  osadzał na stanowiskach samorządowych oraz prezesów spółek jak i dyrektrorów urzedów w tym Urzedu Morskiego swoich koszernych  rodaków.

Jestem głęboko oburzony tym zafałszowanie jego prawdziwych poglądów na które  ja wyborca  głosujac na niego nie głosowałem .

Na    na podstawie jego  wieloletnich ruchów personalnych jak  np. nepotycznym osadzeniu na stanowisku dyrektora Agencji Rolnej w Słupsku swojego brata z wykształcenia geografa i innych jak osadzenie licznej rodziny na stanowiskach w portach Łeby, Darłowa i Gdańsku oraz osadzenie na stanowisku dyrektora  w Urzedzie Morskim swojego kolego z Darłowa kompletnie nie posiadajacego zadnego przygotowania w tym kierunku ,  byłego radiotelegrafisty na statku   rybackim , stwierdzam , że kompletnie straciłem do p .Klejny zaufanie i wnoszę o  wzięcie innym wyborcom  pod wyborczą rozwagę   tą wg mnie  niegodną zaufania postać .

Mam nadzieję, że absolutnie nie  nie zobaczymy tej  zakłamanej postaci kierującej się prywatnymi interesami  w swoich poczynaniach ,  swoim i swoich rodaków w wierze  .

Licze też ,że jego olbrzymi majątek po wyborach zostanie dokładnie przeanalizowany przez odpowiednie-personalnie zmienione służby  pod kątem jego uczciwego  nabycia-zdobycia

A także majatki : 

Jego i jego  licznej rodzinki nepotycznie posadzanej po państwowych urzędach rodzinki.

#37 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 19 październik 2015 - 21:41:36

Dlaczego odpowiedzialni obywatele nie zagłosują na PiS?

Platformy, PSL-u, Nowoczesnej, Zjednoczonej Lewicy w ogóle nie rozpatrujemy. Nikt mądry, o zdrowych zmysłach nie bierze ich pod uwagę.

Sztandarowym hasłem PiS-u jest poszanowanie praw wszystkich obywateli.

Jak wygląda to w praktyce?

Jak prezydent Rzeczpospolitej, Pan Andrzej Duda stosuje zasadę poszanowania obywateli?

cz. 1

W marcu 2015 roku kandydat na prezydenta Andrzej Duda odwiedził Lubartów. Zwrócono się do niego z zapytaniem czy po objęciu funkcji opublikuje rejestr zawieranych umów. Odpowiedział, że nie widzę problemu. To jest podstawa, jeżeli chodzi o transparentność funkcjonowania urzędu, wydatków, finansów publicznych. Następnie raz jeszcze potwierdził, że nie widzi problemu.

Tymczasem. Po wyborach kancelaria prezydenta Andrzeja Dudy pozostając w bezczynności nie udostępnia rejestru umów. Tym samym rażąco lekceważąc fundamentalne prawa człowieka. Prawa obywatelskie mając w "głębokim poważaniu".

Obywatele poszli do Sądu przeciwko prezydentowi państwa polskiego. Skarga na bezczynność kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy zostanie rozpatrzona przed Wojewódz. Sądem Administracyjnym w W-wie 12 listopada 2015 r.

Prezydent, dr Andrzej Duda miał możliwość udostępnienia żądanych informacji i spełnić wymagany przez obywateli (suwerena w myśl art. 4 konstytucji) wymóg transparentności w trybie przedsądowym, w ramach autokontroli. Czego nie uczynił. Lekceważenie praw obywatelskich gwarantowanych w EKPC (konwencji praw człowieka) i konstytucji zmusza obywateli do czynności procesowych.

Wstyd!

#38 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 20 październik 2015 - 05:23:08

W trakcie debaty, Ewa Kopacz pogrzebała PO, czyli Partię Obciachu oraz jej oligarchę na pomorze Kleina.

Tak w krótkich  słowach podsumowała 25 letnie osiągniecie tego pana.

12088371_920914097962214_614074862795076

Bay, bay Platformo, tęsknic nie będziemy

12088447_528815663947945_621366477933691

12112220_1487162721612093_70217877512088

#39 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 00:08:22

Tak źle pisaliście o senatorze, że się w końcu obraził i przeniósł  do koła PO w Lęborku. Tam teraz będzie walczył o funkcję szefa powiatu PO. Szkoda, to przecież taki zasłużony człowiek, szczególnie dla realizacji S6. Słyszałam, że nawet ma się tę nieistniejąca trasę nazwać jego imieniem . Nieistniejąca S6 im senatora Kazimierza Kleiny, bo to on zablokował jej powstanie.

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 01:28:57

odpowiedziałes sobie sam na pytanie:

dlatego sytuacja jest coraz gorsza, bo siedzą ciągle te same mendy na stołkach. Ci mali ludzie którzy poza czubkiem swojej dupy nie widzą nic dalej. Nie są w stanie zrozumieć świata. Jedyne co potrafią to załapać się na wszystkie możliwe synekury...
Nie znają się na niczym, zawodowo biorą pieniądze nawet nie za nic, ale za SZKODZENIE Polakom i Polsce. To są miernoty bez polotu, odwagi, honoru, nazwiska przeklęte. I dopóki ludzie będą łykać ten przedwyborczy farsz dopóty będzie "CORAZ GORZEJ", aż Polska przestanie istnieć nawet teoretycznie. 

Koniecznie też trzeba przypomnieć zobowiazanie pana Klejny , który po wyborze naszymi głosami  na senatora  RP łamiąc swoje  oswiadczenia  programowe ,  oświadczył na łamach Głosu Pomorza , że w sejmie  w podkomisjach będzie się zajmował sprawami mniejszosci narodowych czyli  jak wykazały jego pózniejsze działania  będzie popierał i  osadzał na stanowiskach samorządowych oraz prezesów spółek jak i dyrektrorów urzedów w tym Urzedu Morskiego swoich koszernych  rodaków.

Jestem głęboko oburzony tym zafałszowanie jego prawdziwych poglądów na które  ja wyborca  głosujac na niego nie głosowałem .

Na    na podstawie jego  wieloletnich ruchów personalnych jak  np. nepotycznym osadzeniu na stanowisku dyrektora Agencji Rolnej w Słupsku swojego brata z wykształcenia geografa i innych jak osadzenie licznej rodziny na stanowiskach w portach Łeby, Darłowa i Gdańsku oraz osadzenie na stanowisku dyrektora  w Urzedzie Morskim swojego kolego z Darłowa kompletnie nie posiadajacego zadnego przygotowania w tym kierunku ,  byłego radiotelegrafisty na statku   rybackim , stwierdzam , że kompletnie straciłem do p .Klejny zaufanie i wnoszę o  wzięcie innym wyborcom  pod wyborczą rozwagę   tą wg mnie  niegodną zaufania postać .

Mam nadzieję, że absolutnie nie  nie zobaczymy tej  zakłamanej postaci kierującej się prywatnymi interesami  w swoich poczynaniach ,  swoim i swoich rodaków w wierze  .

Licze też ,że jego olbrzymi majątek po wyborach zostanie dokładnie przeanalizowany przez odpowiednie-personalnie zmienione służby  pod kątem jego uczciwego  nabycia-zdobycia

A także majatki : 

Jego i jego  licznej rodzinki nepotycznie posadzanej po państwowych urzędach rodzinki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klejna, konwiński, senator, kiełbasa wyborcza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych