Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

757 odpowiedzi w tym temacie

#741 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 08:16:20

Witam,czy ktoś może mi podać aktualny kontakt do grupy S=Anon w Warszawie.Wszystkie maile z internetu są nieaktualne.Bardzo z góry dziękuję.

#742 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 23:24:21

Witam,czy ktoś może mi podać aktualny kontakt do grupy S=Anon w Warszawie.Wszystkie maile z internetu są nieaktualne.Bardzo z góry dziękuję.

576-078-135.tu otrzymasz namiary na grupę warszawską. Kachna

#743 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 23:18:16

Moim zdaniem nie możliwe jest żyć tylko z jednym partnerem / partnerką to wbrew ludzkiej naturze. Po latach w związku człowiek zaczyna kisnąć i potrzebuję adrenaliny i motyli w brzuchu ..
Zdrada ok ..uwazajcie tylko zeby nie przesadzić w sensie zeby nie stalo sie to celem waszego życia. Bo to powoduje trwałą zmianę osobowości a w pewnym czasie człowiek zaczyna rozumiec ze skoro juz to robi to dlaczego by na tym nie zaczac zarabiać... a to juz prowadzi tylko w jedno miejsce..

#744 ~Felicja~

~Felicja~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:08:09

Ja byłam na terapii w ośrodku, budynek nowy, zadbany. Ośrodek mieścił się w przepięknym parku, jest gdzie spacerowac, dużo ciszy i spokoju. Byłam na pobycie i jestem zadowolona, wypoczęłam, mam problem z seksoholizmem, pojawiły się różne lęki, które nie pozwalają mi życ pełnią życia. Po tej krótkiej terapii czuję, że zrobiłam postęp, a to już dla mnie dużo znaczy. Polecam, odpowiedni dla siebie ośrodek 

#745 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 09:31:07

zastanawiam się gdzie leży granica miedzy lubieniem seksu a seksoholizmem... mój chłopak powiedział mi o ilości partnerek przede mną i było ich naprawdę dużo, powiedział również że często myśli o seksie z innymi, że do tej pory mnie nie zdradził a poprzednie dziewczyny zdradzał od samego początku... chce rozpocząć leczenie, gdzie powinien się zgłosić? czy uważacie że jest szansa że ze mną będzie zachowywał się inaczej?

#746 ~Maxx~

~Maxx~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 14:47:11

jestem chyba seksoholiczką...oglądam filmy przynajmniej raz dziennie, mam męża i kochanka i nie potrafię myśleć o niczym jak o seksie...boję sie ze mąż sie dowie o moim problemie nie wiem gdzie szukać pomoc

#747 ~Maxx~

~Maxx~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 14:51:19

Witam mam na imię xxx też mam ten problem aczkolwiek mam żonę i jej nie zdradzam. Nie ma chwili że bym nie myślał o sex-ie mam 28l zastanawiam się czy to normalne nie wiem jak se z tym radzić dzisiejszy świat jest naszpikowany sex-em strasznie

#748 ~Beba~

~Beba~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 23:59:20

Gościu porąbany. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie odzywaj się. Szkoda gadac po próżnicy . Raczej padnij na kolana i dziekuj Bogu, że nie trafiłeś na współmałżonka uzależnionego. 

#749 ~ranking~

~ranking~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 07:44:50

Oczywiście, że można wyleczyć, pod warunkiem, że trafi się na profesjonalną pomoc. Taką można otrzymać w ośrodkach leczenia uzależnień. Na Rankingu (osrodkiterapii.pl) znajdziecie oferty dla siebie lub swoich bliskich. Dajcie sobie szanse na zmiany.

#750 ~Ranking Ośrodków Terapii~

~Ranking Ośrodków Terapii~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:42:53

Jeśli Ty lub ktoś z Twoim bliskich zmaga się z problemem uzależnienia to zapraszamy na stronę Rankingu Ośrodków Terapii, gdzie znajdziesz odpowiedni ośrodek. Posiadamy największą liczbę ośrodków i tylko sprawdzone opinie. Dzięki temu masz pewność, że będziesz w dobrych rękach. 

#751 ~Amadeusz~

~Amadeusz~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 06:32:51

Jestem sexocholiczka. W mysli mam. Tylko jedno. Moj partner. Ze mna joz. Nie. Wytrzymuje. I nie. Wiem co robic. Ciagle mi sie chce. Czy dzien czy noc. Ja. Jestem. Nie zaspokojona. Ale. Stwierdziłam. Że. Pójdę. Na terapię. Się. Wyleczyc. Ale. Nie wiem. Jak i. Gdzie pójść. Pomóżcie

Kochana zapraszam razem spędzimy wspaniałe chwile.

#752 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 23:49:45

Jestem sexocholiczka. W mysli mam. Tylko jedno. Moj partner. Ze mna joz. Nie. Wytrzymuje. I nie. Wiem co robic. Ciagle mi sie chce. Czy dzien czy noc. Ja. Jestem. Nie zaspokojona. Ale. Stwierdziłam. Że. Pójdę. Na terapię. Się. Wyleczyc. Ale. Nie wiem. Jak i. Gdzie pójść. Pomóżcie

Sekkscholik doprowadza nie tylko siebie do samozaglady ale ciągnie za sobą swoich najbliższych : żona dzieci ! To nie on daje poczucie bezpieczeństwa jako facet mąż. To żona jemu daje bazę powrotną z poczuciem bezpieczeństwa i do tego miłości dzieci. On nie widzi a raczej nie cchce widzieć ze inni cierpią , najważniejsze aby on czuł się komfortowo

Sekkscholik doprowadza nie tylko siebie do samozaglady ale ciągnie za sobą swoich najbliższych : żona dzieci ! To nie on daje poczucie bezpieczeństwa jako facet mąż. To żona jemu daje bazę powrotną z poczuciem bezpieczeństwa i do tego miłości dzieci. On nie widzi a raczej nie cchce widzieć ze inni cierpią , najważniejsze aby on czuł się komfortowo

#753 ~Bernadeta~

~Bernadeta~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 14:06:35

Hey sama też żyje w takim związku może masz ochotę jakoś pogadać ?
Seksoholizm to uzależnienie i do końca życia będzie go posiadał, pomipo ewentualnego wyleczenia, zawsze może się odezwać nawet po 5 latach,20 latach małżeństwa. Wiem że go kochasz i trudno Ci się z tym pogodzić, ale jak widzisz męzatki sie rozwodzą ciężko jest z taką osobą wytrzymac. Dużol obiecuje a i tak może zrobić swoje. Niesprawdzisz go do końca. A TY możesz sie zarazić chorobami śmiertelnymi i co? On jako Twój partner nie myśli o tym że może cię zarazić zakaźnymi chorobami, myśli tylko o tym żeby to zrobić z innymi kobietami. Ty jesteś dla niego azylem. Wie że zrobił źle i wróci do Ciebie po wie że mu po raz kolejny przebaczysz. Przyniesie kwiaty i powie że Cię kocha. A na kobiety to działa. Niemasz dzieci więc niezastanawiaj się ułuz sobie życie z kimś innym. Uwież mi jest baardzo trudno z taką osobą, mój mąz jest seksoholikiem. Jestem męzatka i mam synka ale jak bym mogla cofnąć czas to niewyszłabym zamąż za niego. Moje życie to piekło. Nie można nic zaplanować np. kupno domu, wzięcie kredytu, drugiego dziecka, bo taka osoba może z dnia na dzień stracić pracę. Jest osobą nieodpowiedzialna. nie mam do niego zaufania. Byłam kiedyś wesoła i radosna a teraz smutna. Z problemem muszę sama sobie poradzić ale jest mi cięzko i nie mam z kim porozmawiać. jestem sama. Myslę o rozwodzie postawiłam mu warunki zobaczymy?

#754 ~Bernadeta~

~Bernadeta~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 14:06:57

Hey sama też żyje w takim związku może masz ochotę jakoś pogadać ?
Seksoholizm to uzależnienie i do końca życia będzie go posiadał, pomipo ewentualnego wyleczenia, zawsze może się odezwać nawet po 5 latach,20 latach małżeństwa. Wiem że go kochasz i trudno Ci się z tym pogodzić, ale jak widzisz męzatki sie rozwodzą ciężko jest z taką osobą wytrzymac. Dużol obiecuje a i tak może zrobić swoje. Niesprawdzisz go do końca. A TY możesz sie zarazić chorobami śmiertelnymi i co? On jako Twój partner nie myśli o tym że może cię zarazić zakaźnymi chorobami, myśli tylko o tym żeby to zrobić z innymi kobietami. Ty jesteś dla niego azylem. Wie że zrobił źle i wróci do Ciebie po wie że mu po raz kolejny przebaczysz. Przyniesie kwiaty i powie że Cię kocha. A na kobiety to działa. Niemasz dzieci więc niezastanawiaj się ułuz sobie życie z kimś innym. Uwież mi jest baardzo trudno z taką osobą, mój mąz jest seksoholikiem. Jestem męzatka i mam synka ale jak bym mogla cofnąć czas to niewyszłabym zamąż za niego. Moje życie to piekło. Nie można nic zaplanować np. kupno domu, wzięcie kredytu, drugiego dziecka, bo taka osoba może z dnia na dzień stracić pracę. Jest osobą nieodpowiedzialna. nie mam do niego zaufania. Byłam kiedyś wesoła i radosna a teraz smutna. Z problemem muszę sama sobie poradzić ale jest mi cięzko i nie mam z kim porozmawiać. jestem sama. Myslę o rozwodzie postawiłam mu warunki zobaczymy?

#755 ~Gaja~

~Gaja~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 06:11:36

Życie z seksoholikiem..
Ja żyję juz z seksoholikiem 11 lat...na początku myślałam że się zmieni ze zrozumie...cały czas jest tak samo...jak go na kryje na.pisaniu z innymi wysyłaniu zdjęć itd wypiera się i mówi że to tylko smsy...ze mnie kocha i nie wyobraza sobie życia beze mnie. Zaczęłam mówić o rozstaniu a on mnie straszy ze się zabije jeśli go zostawię. ..mam już dosyc

#756 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 07:23:10

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

#757 ~Area~

~Area~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 08:08:24

Każde uzależnienie powinno się leczyć - one z czegoś wynika i najlepsza będzie tutaj terapia. W Wiśle jest bardzo dobry ośrodek - Tratwa. Polecam się do nich zgłosić, mozna jechać na 2 do chyba nawet 12 tygodni na taki turnus

#758 ~TOMASZ~

~TOMASZ~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 11:21:36

hej. Jestem 43 letnim facetem...biseksualnym seksoholikiem z Kalisz . Czy jest jakaś szansa na terapię w moim miescie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych