Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dddd~

~dddd~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2009 - 11:41:31

czy tylko kobiety sa ofiarami?
moj znajomy umowil sie z dziewczyna z takieg portalu po dosyc krotkim czsie probowala go naciagnac na 6 tys zlotych
faceci uwazajcie

#2 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2009 - 16:41:24

To się nazywa skuteczność:

kilka milionów użytkowników, kilka małżeństw

Oczywiście możemy założyć, że nie wszystkie małżeństwa się tym chwalą, ale widać znikomą skuteczność w tworzeniu nowych, poważnych związków.

Chyba słupski Adamek ma większą skuteczność ;)

Pozdrawiam :):)

PS. dla zaintresowanych:

Profil jedynej pełnoletniej dziewicy na sympatii:

www.dreamsecret.sympatia.pl - tylko dla ludzi o mocnych nerwach ;)

#3 ~naiwna~

~naiwna~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2009 - 08:41:57

Generalnie jednak to faceci szukają w sieci ofiar. Poznałam takiego i sądziłam, że skoro jest też ze Słupska, to taka znajomość będzie "bezpieczna", zwłaszcza że nie miałam zamiaru ładować się w przelotny związek. Zapewniał mnie o wieeeelkiej miłości , itp, itd. Był świetnym aktorem, naprawdę. Facet ściemniał mnie przez 2 lata, że jest w separacji sądowej z żoną , a żona to chodzący potwór. Przez przypadek dowiedziałam się że pojechał z tym "potworem" na romantyczną wycieczkę do Paryża. Co można do siebie czuć po takiej historii?

#4 ~Coleslaw~

~Coleslaw~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2009 - 10:31:49

"Mam 21 lat, jestem wysportowany, mam dobrą pracę – zachwalają się na portalu. Czy ktoś taki musi szukać miłości w internecie?"
Miłości szukam wszędzie. Niestety internetowe serwisy randkowe, podobnie jak i nasza-klasa są wykorzystywane przez internautów w niewłaściwy sposób. Wiele razy to porzucałem i po pewnym czasie znów do tego wracałem, bo a może jednak się uda. Teraz po prostu szkoda mi na to czasu.

#5 ~Zooro~

~Zooro~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 20:35:25

Internauci szukają milości i seksu, a internet im może to dać.Niektórzy mają problemy w poznaniu dziewczyny chłopaka w realu a internet pozwala im na to. Tutaj znajdziemy wszystko co nas interesuje www.sex-anonsik.pl

#6 ~sid_vicius~

~sid_vicius~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 15:13:44

:angry: hyba ludzie wiedza co pisza i co tu komentowac szukaja czegos i nie powinno sie negowac nikt do niczego nie jest zmuszany ;)

:rolleyes: z resztą świat pędzi za szybko do przodu ten sposób znajomości jest szybszy ;)

#7 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 16:12:40

Ostatnio czytałam na temat strony o aukcjach internetowych. Takie Allego, gdzie można sobie kupic nockę z jakąś laseczką (rzadziej z przystojnym panem). Ludzie logują się jak na naszej klasie, podają wszystkie potrzebne dane i mogą byc licytowani i licytowac.

#8 ~nicola~

~nicola~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 23:09:42

to proste: seksu szukamy na amorek.com.pl, miłości na kurki.pl

#9 ~bartoszxxx~

~bartoszxxx~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 17:37:38

ja polecam taki serwis sex-anonse.eu

#10 ~ballerina~

~ballerina~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 21:07:32

Ja też swoją miłość poznałam własnie na portalu randkowym, w co nigdy wczesniej bym nie uwierzyła, że to w ogóle możliwe. Ja swojego obecnego partnera poznałam na polish cupid tree, od poczatku bardzo fajnie nam się ze sobą rozmawiało, aż znajomość zaczęła powoli przeradzać się w głębsze uczucie. Nam się udało.

#11 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 08:12:41

Ja też swoją miłość poznałam własnie na portalu randkowym, w co nigdy wczesniej bym nie uwierzyła, że to w ogóle możliwe. Ja swojego obecnego partnera poznałam na polish cupid tree, od poczatku bardzo fajnie nam się ze sobą rozmawiało, aż znajomość zaczęła powoli przeradzać się w głębsze uczucie. Nam się udało.

Masz się czym chwalić...

Pozazdrościć.

#12 blondynkaAnna35

blondynkaAnna35

Swojak

• PipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 09:13:50

Nie wiem czy to prawda, ale raczej znajomośc inernetowa jest troche inna od znajomości w realu, tak mi sie wydaje, to jest bardzo ciekawe że taka znajomośc sie może w realu przerodzi w większe uczucie. Bardzo ciekawe hm

Użytkownik blondynkaAnna35 edytował ten post 28 styczeń 2014 - 09:14:15

#13 K007

K007

Swojak

• PipPipPipPip
  • 398 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:59:11

wielbi i gangesik! :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 23:00:06

czy tylko kobiety sa ofiarami?
moj znajomy umowil sie z dziewczyna z takieg portalu po dosyc krotkim czsie probowala go naciagnac na 6 tys zlotych
faceci uwazajcie

Uważajcie !

#15 Michałek

Michałek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2015 - 15:44:20

Moja historia była bardzo podobna poznałem swoją partnerkę na http://royal-choice.net trochę porozmawialiśmy, potem się w realu umówiliśmy i tak jakoś dalej się potoczyło. Także według mnie portale randkowe to dobra rzecz i nie widzę w nich nic złego. Trzeba tylko jednak trochę uważać. A czy skuteczność jest niska ? Trudno mi to jednoznacznie ocenić ale raczej większa od siedzenia w domu i narzekać   <_<

Użytkownik Michałek edytował ten post 05 luty 2015 - 15:45:09

#16 MartaL95

MartaL95

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2019 - 22:27:35

Ja nie mogę z kolei powiedzieć, że skuteczność portali randkowych jest niska, gdyż swojego partnera właśnie poznałam na jednym z takich portali jakieś 5-6 lat temu i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem po dzień dzisiejszy. :) Moim zdaniem liczy się indywidualna kwestia podejścia każdej osoby do tematu "internetowego randkowania" i jej intencje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych