Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ....

....

suum cuique

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 11 luty 2016 - 14:18:25

Wszystko pięknie, gdyby nie mały (?) szczegół:

neu6wj.jpg

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 14:43:30

Mam jedno dziecko, wychowuje je sama, pracuje za najnizsza krajowa, dostaje alimenty. W przypadku jednego dziecka brane pod uwage sa dochody. Mam pytanie, czy do tych dochodow wliczaja sie alimenty, jakie dostaje od ojca dziecka, czy tylko moja pensja?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 14:55:13

Mam jedno dziecko, wychowuje je sama, pracuje za najnizsza krajowa, dostaje alimenty. W przypadku jednego dziecka brane pod uwage sa dochody. Mam pytanie, czy do tych dochodow wliczaja sie alimenty, jakie dostaje od ojca dziecka, czy tylko moja pensja?

Wlicza się alimenty

#4 ~Gość 2~

~Gość 2~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:19:42

alimenty też się wliczają:(

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:24:09

Od kiedy wnioski mozna brac?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:29:19

Wlicza się alimenty

Alimenty nie wliczają się. Muszą być jednak zasądzone i dlatego trzeba je podać we wniosku.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:57:57

jasne ta awaria to z przypadku hah jasne ! wywalic sejmowego elektryka

#8 ~Filip.A~

~Filip.A~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:57:57

alimenty oraz zasiłki się nie wliczają.

#9 ~słupski chłopczyk~

~słupski chłopczyk~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:06:04

43 POsłów PRZECIW, a 140 umywa ręce. Takich mamy w Sejmie POPAPRAŃCÓW, którym własne koryto tylko liczy się. Panie Konwiński ma Pan czyste nieużywane sumienie ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:12:21

wiadomo,ze te 140 głosy wstrzymujące się to w 100% należa do PO, partii która będzie niedługo na granicy progu wyborczego czyli 5%

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:13:29

43 POsłów PRZECIW, a 140 umywa ręce. Takich mamy w Sejmie POPAPRAŃCÓW, którym własne koryto tylko liczy się. Panie Konwiński ma Pan czyste nieużywane sumienie ?

Piszesz głupoty w które sam wierzysz. Chodzi o sprawiedliwość społeczną i równość wszystkich wobec prawa. Pierwsze dziecko to też dziecko i nie widzę powodu by było pozbawione dofinansowania. Jest to wielka krzywda dla niego.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:21:46

alimenty też się wliczają :(

alimenty też się wliczają :(

A dlaczego mają się nie wliczać? To są pieniądze na dziecko od ojca .Samotne matki mają i tak dużo przywilejów a jeszcze bardziej wkurza mnie jak ktoś jest samotną matką na papierze a żyje w konkubinacie i doi państwo na całego(pierwszeństwo w przyjęciach do przedszkoli itd...)

#13 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 11 luty 2016 - 16:25:09

wiadomo,ze te 140 głosy wstrzymujące się to w 100% należa do PO, partii która będzie niedługo na granicy progu wyborczego czyli 5%

Zanim hejterzy napiszecie następną bzdurę - najpierw sprawdźcie, czy to co wam szachermacherowa centrala podaje to prawda. Bo się najnormalniej błaźnicie.

Wyniki dzisiejszego głosowania w rozbiciu na kluby:

http://www.sejm.gov....NrGlosowania=29

#14 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 11 luty 2016 - 16:26:59

Piszesz głupoty w które sam wierzysz. Chodzi o sprawiedliwość społeczną i równość wszystkich wobec prawa. Pierwsze dziecko to też dziecko i nie widzę powodu by było pozbawione dofinansowania. Jest to wielka krzywda dla niego.

Nie wobec pisowskiego prawa.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:52:03

Jakie zasiłki? macierzyńskie?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:53:25

Kazdemu poslowi zabrac z wyplaty po 1000 zlotych bedzie na wszystko a nie bo oni musza zarabiac ch.... wie ile !!!!!!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:54:09

To wszystko ładnie wygląda a później i tak my za to zapłacimy. Robert przecież to samo robisz u nas w mieście.... 

#18 ~ruda~

~ruda~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 16:58:32

A dlaczego mają się nie wliczać? To są pieniądze na dziecko od ojca .Samotne matki mają i tak dużo przywilejów a jeszcze bardziej wkurza mnie jak ktoś jest samotną matką na papierze a żyje w konkubinacie i doi państwo na całego(pierwszeństwo w przyjęciach do przedszkoli itd...)

Przepraszam Cię bardzo- jako samotna matka od 8 lat rodzinnego nie otrzymuję, ponieważ co rok moja pensja przewyższała o kilkanaście zł próg dochodowy. Nie pisz mi też, że samotne matki żyją w konkubinatach bo ja akurat nie. I wiesz  cieszę się z jednej rzeczy - dziecko ma lat 17 od 15 wychowuje je sama i dałam sobie radę bez łaski i ( przywilejów, o których piszesz natomiast ja ich nie miałam). I bez tatusia dziecka, który nawet nie pamięta o dziecka urodzinach ani o żadnych świętach. Sama ale spoko daję radę.

#19 ~Młoda~

~Młoda~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 17:03:21

Wypowiedzi tych ludzi są żenujące. Może lepiej zapytać młodych ludzi co o tym myślą,a nie Pana,który już dawno wychował swoje dzieci i tak naprawdę teraz już nie musi się o to martwić. 500zł to nie jest zbyt dużo,a moim zdaniem to teraz zachęta do tego żeby kobiety rodziły dzieci,bo mamy niż demograficzny,a jeśli trochę będzie lepiej to zabiorą te pieniądze.Taka jest nasza władza nie oszukujmy się. Pozdrawiam serdecznie

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 17:10:07

Najbardziej zacierają łapy te osoby,które siedzą w domach na du***,piją,palą i mówią,że brakują pieniędzy,a do pracy ciężko się ruszyć,a młodzi ludzie muszą ciężko pracować,a te biedny dzieci pieniędzy nie zobacza

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sejm, 500+, ustawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych