Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

147 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elza~

~Elza~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:37:11

Rozumiem ciezka sytuacje ale sama czekam od 2013 roku od wywieszonej listy i nic totalnie nic nie dzueje sie z mieszkaniami oprocz tego ze maja dla swoich znajomych a dla zwyklych ludzi nic maja w d rodziny i samotne matki.pan biedron nic nie zrobil z tym zeby ludzie dostawali sprawiedluwie mieszkania.

#2 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:41:12

Na co liczą "Prezydenci" nie wiem, bo mieszkania w Słupsku tzw. Pustostany są i to ogromna ilość, kolejka mieszkaniowa się nie zmniejsza, a odzyskane mieszkania idą na sprzedaż. Prezydenci oszukują ludzi oczekujacych na mieszkania.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:53:40

Na co liczą "Prezydenci" nie wiem, bo mieszkania w Słupsku tzw. Pustostany są i to ogromna ilość, kolejka mieszkaniowa się nie zmniejsza, a odzyskane mieszkania idą na sprzedaż. Prezydenci oszukują ludzi oczekujacych na mieszkania.

W takim razie panie Grzegorzu niech pan wskaże, gdzie są pustostany? Więc się pytam gdzie są?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:07:43

W takim razie panie Grzegorzu niech pan wskaże, gdzie są pustostany? Więc się pytam gdzie są?

Pewnie pan Grzegorz mieszkania własnościowe, które stoją puste chce skomunizować.

Wolnych mieszkań jest mało, a to co jest nadaje się najczęściej do remontu.

Rozumiem ciezka sytuacje ale sama czekam od 2013 roku od wywieszonej listy i nic totalnie nic nie dzueje sie z mieszkaniami oprocz tego ze maja dla swoich znajomych a dla zwyklych ludzi nic maja w d rodziny i samotne matki.pan biedron nic nie zrobil z tym zeby ludzie dostawali sprawiedluwie mieszkania.

Tak, jasne. Po znajomości ktoś daje te ruiny w kamienicach. Co miesiąc jest wywieszana lista mieszkań do remontu. Może się zainteresuj? Czy czekasz na gotowe do zamieszkania? Jak to drugie to powodzenia życzę i owocnego czekania następne 10 lat.

#5 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:10:03

Teraz szuka wsparcia ?? Mogła wcześniej o tym myśleć zanim zrobiła sobie dziecko tak właśnie jest a później się dziwią ze co drugi w MOPS-IE siedzi ale dlaczego akurat akcja w gazecie?

#6 ~iko~

~iko~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:15:58

wieczne błaganie o litość i wsparcie! jak mnie to wkurza!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:19:39

wszedzie,doslownie wszedzie - miasto za grosze ,,oddalo,, mieszkania komunalne, wlasciciele pomarli ,a spadkobioercy uciekli  za praca ze slupska - chaty stoja latami niezamieszkale

niszczejac . Czesc te w nowszych  budynkach jest wynajmowanych / raczej na czarno /.

Jest z tego wyjscie - miasto zamiast budowac nowe drogie socjalne lub komunalne mogloby wydzierzawic lub odkupic od spadkobiercow porzucone mieszkania ,urzad skarbowy moglby zainterersowac sie czy wlasciciele placa podatki ....

cel spoleczny jest szczytny,ale urzednik leniwy wslepiony w procedury mnozy trudnosci

#8 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:20:55

Niech idzie do MOPS- u. Po co oni są!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:23:40

Teraz szuka wsparcia ?? Mogła wcześniej o tym myśleć zanim zrobiła sobie dziecko tak właśnie jest a później się dziwią ze co drugi w MOPS-IE siedzi ale dlaczego akurat akcja w gazecie?

zrobil to cie ociec zapomnioł też wychowac doł ino  kalosze

z ktorych zamiast łonóc stara gazeta wystaje

#10 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:31:00

Na Mickiewicza zmarła samotna osoba-mieszkanie stoi puste od 2lat.A w ciągu miesiąca dalsza rodzina zmarłej miała tylko miesiąc na zdanie mieszkania.Tojest granda w biały dzień.Na Szczecińskiej stoi cały pusty budynek po przychodni.Więcej takich baboli jest w całym Słupsku pełno.O czym my mówimy?O wsparciu mieszkańców?Totalne zakłamanie!!!

#11 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:42:51

w redzikowie sa mieszkania i nawt tanie 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:54:02

na partyzantow socjalne ,wyremontowane po zmarlym ponad rok

temu - na kilinskiego puste po prywatnym liceum , na szarych szeregow dawny internam mechanika ,na siekiewicza ...na ......itd

ratuszowe ino potrafia za grosze,,sprzedac i anulowac długi cwaniakom i zadowlnieni purkajom w fotel przy biurku ruszta siem w teren to obaczyta

#13 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:02:02

Z tym pytaniem do Biedronia, Danileckiej i Biernackiego. Ja poprosiłem i dostałem, resztę wiem od Ludzi zainteresowanych... Szykuję zawiadomienie do CBA, bo zdaje się dorównujemy Warszawie...

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:04:17

Nasz narod tylko czeka zeby dostac cos za darmo od panstwa albo ludzi ,a samemu zapracowac albo kredyt wziasc i po sprawie ,wielu ludzi bierze kredyt i potem spłaca a nie najlepiej dostac  za darmo 

#15 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:33:57

To niech paniusia wpisze się na listę oczekujących.

Moja koleżanka jest samotną matką z dwójką dzieci i czeka w kolejce od kilku lat.

A tu paniusia na co liczy?

Czekaj, nie tylko ty jesteś samotną matką bez mieszkania!

PS.

Mnie nikt nie dał, wzięłam kredyt i kupiłem sobie mieszkanie.

Za darmo każdy by chciał...

#16 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:39:06

Współczuję, ale są ludzie w gorszych sytuacjach i po gazetach nie biegają. Gratuluję, że panią stać na wynajem, bo mnie jakoś nie. Z dwójką dzieci mam do dyspozycji zaledwie 12 m2. Też mam do redakcji się przejść? Sama sobie jestem winna, bo zaufałam niewłaściwemu facetowi. 2300 + 600 + zapewne 500+ to o wiele więcej niż ja mam na 3 osoby.
Pani może sobie wziąć pożyczkę na kaucję, nie widzę problemu.
Inne jakoś sobie radzą bez GP.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:41:44

Redaktor zanim napisze taki artykuł mógłby sprawdzić fakty.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:42:24

Słowackiego 4/3, mieszkanie 120 m/kw mieszka samotna chora psychicznie kobieta i dewastuje coraz bardziej lokal, ponadto ma astronomiczne zadłużenie czynszowe.

#19 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:48:19

Ja wynajmuje pokoj studenctce z ukrainy za seks 2x w tygodniu. Podpisalismy umowe, one sie zgodzila i jest git!

#20 ~Alojzy~

~Alojzy~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:52:15

Bez pracy nie ma kołaczy !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych