Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

salon samochodowy

szczecin dealer samochodowy salon samochodowy salon samochodowy szczecin szczecin samochody. salon szczecin

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mario547~

~mario547~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:16:47

Syn zdaje na prawo jazdy. Prawdopodobnie na nowy rok zda. W tym czasie chciałbym mu kupić Peugeota 208 z salonu. Dużo rozmawialiśmy, to o tym samochodzie marzy. Problem w tym, że nie znam uczciwego salonu samochodowego chwilowo i szukam dobrych kontaktów. Jeszcze mam trochę czasu, więc dajcie znać tutaj lub na priv. Dzięki i pozdrawiam.

#2 ~mirrio67~

~mirrio67~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:21:12

Z dealerem jest rzadko ryzyko, bo przy poważniejszych usterkach samochodu po odbiorze po prostu odstępujesz od umowy bez żadnych konsekwencji. Warto ustalić te warunki na początku współpracy.

#3 ~alex548~

~alex548~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:23:39

Niektóre salony robią dni otwarte, wyprzedaże samochodów używanych, czy powystawowych. Warto moim zdaniem obserwować profile w mediach społecznościowych przed zakupem, bo można uzyskać lepsze warunki, jeżeli zachowasz odrobinę cierpliwości.

#4 ~wolin65~

~wolin65~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 15:27:38

Wiem, że Drewnikowski w Szczecinie handluje używanymi Peugeotami w normalnym stanie technicznym. Ceny masz praktycznie wszystkie do negocjacji, więc można się korzystnie dogadać. Na pewno nie robią klienta w balona. Pierwszy samochód przez nich brałem w 2002 roku i naprawdę byłem zadowolony ze współpracy. Wielu ludziom z pracy ich poleciłem, kilku skorzystało, też nikt nie narzeka. Pozdrawiam i daj znać, jak poszło. 

#5 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:45:09

Ja trochę z innej bańki... pewny jesteś co do Peugeota ?

mam 206+, potem kupiłem 207, a teraz 308 i powiem, że już mi przeszła radośc z puga... non stop coś się psuje, niby na gwarancji, ale raz w miesiacu z którymś jestem w serwisie... a to czujnik abs, a to wskażnik paliwa, a czujnik ciśnienia spalin.... tragedia...

#6 ~Alan77~

~Alan77~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 09:06:22

Ja również polecam Drewnikowskiego kupiłem tam swojego 406 . Muszę również pochwalić obsługę klienta ponieważ jest na bardzo dobrym poziomie 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 17:37:33

Ja również polecam Drewnikowskiego kupiłem tam swojego 406 . Muszę również pochwalić obsługę klienta ponieważ jest na bardzo dobrym poziomie 

pierdu pierdu... a w sreberka też zawija ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szczecin, dealer samochodowy, salon samochodowy, salon samochodowy szczecin, szczecin samochody., salon szczecin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych