Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Salon kosmetyczny

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 06:53:52

Witam..

Poszukuję dobrego salonu kosmetycznego w Lęborku, czy ktos może mi polecić jakiś, słyszałam że na czołgistów ( ................. )  jest niezły.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 07:52:16

#2 ~ev~

~ev~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:35:56

Też jestem ciekawa. gdzie jest dobra kosmetyczka w Lęborku na razie spróbuję za browarem, ale nie wiem czy tam jest najlepsza ,po prostu mam blisko  Próbuj nie pytaj tu bo same reklamy dostaniesz ;)

#3 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:54:57

Ja bylem ostatnio na blotku,cale cialo w blocie to byl czat,jaki jestem zeski i na nowo moge laski podrywac

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:50:14

Też jestem ciekawa. gdzie jest dobra kosmetyczka w Lęborku na razie spróbuję za browarem, ale nie wiem czy tam jest najlepsza ,po prostu mam blisko  Próbuj nie pytaj tu bo same reklamy dostaniesz ;)

Byłam za browarem na depilacji i to co pani kosmetyczka mi wykonała to jakaś rzenada,półowe włosów zostawiła,nie polecam.

#5 ~mnie~

~mnie~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 16:45:54

Jestem przyzwczajona do tych salonów u nas na pomorzu, ale wybrałam się ostatnio z mężem do jego siostry do Krakowa i trafiłam na serwis nail-spa. Powiem wam, że zatkało mnie jak może wyglądać salon kosmetyczny w centrum miasta. Było pięknie i w miarę tanio jak na takie usługi.

#6 ~Karin~

~Karin~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 05:57:58

Ja bylam ostatnio w salonie fryzjerskim w Gdyni w Centrum Kwiatkowskiego i też byłam w szoku jak może wyglądać salon w którym sie dba o czyjąś urode ale i komfort.W Lęborku nie ma takiego miejsca ;( Przecież Gdynia jest blisko, tak trudno ruszyć cztery litery ludziom którzy mają tego typu biznesy w naszym mieście .....

#7 bingo111

bingo111

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 13:36:02

Jak salon kosmetyczny to ( .......................................................

............................................................................. )

Reklama

Użytkownik Yktorn edytował ten post 13 styczeń 2015 - 13:38:46

#8 ~kasska~

~kasska~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:22:50

Witam

Myślę, że ile osób tyle różnych opinii na temat polecanych gabinetów. Ja bardzo sobie cenie pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta... no i miłą atmosferę. Takim miejscem jest salon HANKA w Żukowie - warto podjechać. To salon z dużym doświadczeniem, polecam szczególnie dla osób, które chcą wykonać sobie piękny makijaż. Oferują też szkolenia.

#9 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 18:05:19

Do salonu kosmetycznego jedynie jeśli chodzi o zabiegi :) Osobiście jednak makijaż, nawet na większe wyjścia wolę zrobić sobie sama w domu. Niedawno znalazłam także niesamowite cienie w tej drogerii http://kosmyk.pl/pol_m_Oczy-151.html i powiem Wam, ze na oku wyglądają dobrze :) Skusiłam się na te wpadające w brązy, dlatego, że są one najbardziej neutralne...

#10 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 22:29:08

Nie brakuje super salonów, chociaż ja wolę się przejechać do większego miasta. Ceny są wyższe, ale często mają większy wybór zabiegów. No i wiadomo, konkurencja wyższa, więc trzeba być dobrym specjalistą. Blisko skmki jest np.Estel w Gdyni, mają bardzo szeroki wybór zabiegów i super miłe, a do tego profesjonalne panie.

#11 ~kinia762~

~kinia762~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 18:04:39

Ja bardzo lubi jeździć w Tarnowskie Góry, gdzie oddaje się profesjonalnym zabiegom w derkomed.pl. Jak dla mnie jeden z najlepszych gabinetów, wiec jeśli macie taką okazje, warto jest odwiedzić, lub choć się zainteresować ofertą. :)

#12 garyn_b

garyn_b

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 25 maj 2018 - 18:44:27

Centrum Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii DERKO-MED. Jest naprawdę super. Byłam u nich ostatnio po raz pierwszy i musze przyznać, ze zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

#13 ~Fretka81~

~Fretka81~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 12:35:20

Specjaliści w DERKO-MED. Faktycznie są rewelacyjni! Tak się składa, ze byłam całkiem niedawno. Mimo wcześniejszych obaw, wszystkie rozwiano mi na miejscu. Teraz jestem już jakiś czas po zabiegu, wszystko wygojone, a  ja szczęśliwa z efektów – polecam jak najbardziej! :)

#14 zuziqu

zuziqu

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2018 - 17:29:12

Według mnie w Tarnowskich Górach jest tylko kilka salonów wartych uwagi, ja chodzę do https://cococlinic.pl i jestem zadowlona

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 20:44:26

a ktoras z was chodziła na zabiegi do trendylegnica.pl? Jakie macie odczucia?

#16 ~Olalola~

~Olalola~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 18:59:37

Nie brakuje super salonów, chociaż ja wolę się przejechać do większego miasta.

Masz tak samo jak ja. Tez wolę podjechać sobie do Gdyni do Care Medica bo wiem,że oddaję się w dobre ręce. Miałam już u nich kilka zabiegów robionych w tym botoks i za każdym razem jestem zadowolona z naturalnych efektów jakie osiągam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych