Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala na wesele

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 21:25:18

A ja wam polecam oktan.Fajna sala, ciekawy klimat, smacznie i tanio. O! i więcej nie powiem sami sprawdzie bo mają też codzienne obiady na www.taniobiadek.pl.

#62 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 18:43:40

Ja też w tym roku mam wesele w Awilli, poczta pantoflowa działa :) Na dwóch weselach juz tam byłam. Rewelacja. Super Miejsce. Wszystko dopilnowane na ostatni guzik. A Jedzenie .... Palce lizać. Dużo i dobrze :) Pozdrawiam

#63 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 09:26:55

Co sądzicie o Restauracji Kurnik ? ktoś był ? Zmieniło się na lepsze po rewolucjach Magdy Gessler? 

Z tego co wiem i piszą na stonie organizują również wesela, co o tym sądzicie?

#64 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 16:28:31

Witam serdecznie wszystkich .ktorzy chcieliby sie dowiedziec prawdy na temat lokalu Diana w Kepicach.Otoz mialam przyjemnosc z mezem byc na weselu w lokalu Diana w kepicach. Organizatorem przyjecia byl brat meza ktory juz 2 miesiace wczesniej organizowal przyjecie. Mieszkamy za granica i do Kepic mamy do pokonania 1000km. Czas pobytu 3dniowy byl rezerwowany dla nas w pokojach ktore oferuje takze ten lokol. Pokoj mial byc dla 5 osob (2 doroslych i 3 dzieci do 10lat). Wchodzac do pokoju-nazwala bym to raczej ciemna piwnica z malym oknem i 3 lozkami dla 5 osob+materac lezacy na ziemi.Po dlugiej podrozy chca sie odswierzyc okazalo sie ze mamy zimna wode,zepsuty prysznic a do tego wspaniale 3 reczniki o wymiarach 50x25cm jako reczniki do twarzy,rak i kapielowe dla 5 osob.Po zapytaniu sie czy nie jest to pomylka powiedziano nam ze zadnych dodatkowych lozek nie bedzie(poniewaz szefowa nie zgodzila sie na dostawianie dodatkowych lozek), na pytanie reczniki - bylo zdziwienia na twarzy personelu - poniewaz wedle nich 3 male reczniki wystarcza dla 5 osob na caly pobyt 3noce. Reszta papieru toaletowego wisiala w toalecie na pytanie o dodatkowe sztuki nie bylo poniewaz szefowa twierdzila ze wystarczy te pare listkow na pobyt dla 5 osob. Reasumujac pokoj byl nie do uzytku,3 dzieci musiala spac na starych materacach na podlodze,cena za pokoj miala wynosic 100zl za dobe(w takiej dziorze to nie hotel nawet o statusie 1 gwiazdki).Wieczorem po podrozy chcielismy z dziecmi skorzystac z pizzerii ktora takze jest gwiazdka tego lokalu - okazalo sie ze dzieci otrzymaly pizze gdzie ciasto bylo minimum z przed 2-3 dni - slodkie ciasto jak na racuchy a nie na pizze - jedynie napoje byly ok.Odziwo kasa fiskalna niby byla zepsuta dlatego nie otrzymalismy paragonu choc widzielismy ze klient bioracy pizze na wynos otrzymal rachunek - takze nasze 84zl poszlo obok fiskusa. Wyjerzdzajac czekala nas nastepna niespodzianka gdzie chcielismy sie rozliczyc -przygotowalem wiec 300zl za umowione 3 noce za pobyt jednak kucharka ktora wysluguje sie szefowa krzyknela 375zl - pytajac dlaczego mamy doplacic 75zl - padla odpowiedz ze te 75zl jest za dodatkowe lozko ktorego nigdy nie otrzymalismy i za dodatkowe 2 reczniki 50x25 oraz jedna rolke papieru toaletowego.Pamietajmy ze rezerwacja byla na 5 osob -gdzie kazdy hotel,motel czy cokolwiek liczy zawsze jeden recznik kapielowy,jeden do twarzy na osobe na kazdy dzien.W tym lokalu nigdy sie nie sprzata pokoji,nie wymienia recznikow,nie uzupelnia sie papieru,mydla,kosza na smieci itd - szefowa liczy tylko na zaplate wyslugujac sie i wysylajac personel do rozmowy poniewaz sama nie ma ikry porozmawiac z klientem.Nie polecam tej nory-nigdy nie jest wart tych pieniedzy ktore zada szefowa dodajac na koniec dodatkowe oplaty wyssane z palca za rzeczy ktorych nigdy nie widzielismy.Jednym slowem oszustwo.

#65 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 17:07:10

Na przyjecie do 60 osob polecam Cechową.Wszystko jasne,nie ma ukrytych kosztow,ładnie przystrojone stoły no i super jedzenie.Pozatym jest taras,na ktorym wolno palic,po 22 lokal

jest zamknieta,bezpiecznie,naprawde super,ceny bardzo elastyczne.Polecam.

#66 JakupKrul

JakupKrul

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 12:24:25

Lepiej wynająć jakąś remizę od strażaków i zamówić catering na wesele - wyjdzie bez porównania taniej. Ja w Krakowie tak zrobiłem i wziąłem jedzonko od http://www.krkcatering.pl/,

#67 sajana

sajana

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 01:07:21

Wokół Słupska jest tyle pięknych miejsc wśród natury, że bez problemu można latem zorganizować wesele na świeżym powietrzu. Kiedyś na wsi zbijane były specjalne podesty do tańca na świeżym powietrzu w pobliżu wiejskiej remizy strażackiej. Najczęściej nie miały zadaszenia.Teraz można wynająć najdoskonalej wyposażony duży namiot, który spokojnie pomieści kilkuset gości. Zobacz na :http://www.trans-hall.com.pl/

#68 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 08:47:40

jeśli nie chce Ci się dzwonić, to w internecie jest pełno stron i porównywarek sal weselnych, polecam :)

#69 fortezza

fortezza

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 09:59:59

Ja mogę polecić sale weselne poznań i okolice. Byłem tam na kilku weselach i zawsze było fajnie i profesjonalnie. Myślę, że warto rozważyć ich ofertę.

#70 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 31 październik 2017 - 11:52:08

A co powiecie o weselu w górach? Braliście pod uwagę taką opcję? Ja uważam że to idealne miejsce do świętowania czyjegoś ślubu, mnogość góralskich atrakcji i przede wszystkim czyste górskie powietrze i piękne widoki, sprawia że będzie to niezapomniany czas. Patrząc zresztą na takie oferty jak http://www.wesele-w-.../sprawdz-termin to każdy chyba chciałaby w takiej aranżacji wyprawić wesele i zaprosić całą rodzinę.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 09:00:36

Wesele polecam w górach w szwajcarskim Grindewald w reastauracji ,,Grosse jager,, gdzie często bywał cesarz Wilhelm i zamawiał sajgonki po bawarsku

#72 kolosalna

kolosalna

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2018 - 14:05:22

Jeżeli szukacie sali weselnej pod Warszawą to polecam ten hotel http://www.hotellamberton.pl/wesele/
Mają zdaje się 3 sale weselne do wyboru więc w zależności do liczby gości można dowolną dobrać no i też można spać w hotelu co sprawia, że nie musimy martwić się gośćmi którzy przyjeżdżają na wesele z daleka.

#73 ~Lenife~

~Lenife~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 20:46:03

Jeszcze rok temu nie wiedziałam, że w tym roku będę wybierała salę na wesele ;) Wiele się naszukałam, naczytałam, nachodziłam. Ale znalazłam! ) Wybraliśmy Grandmet hotelik z racji iż wiele znajomych mi go polecało, a ceny mieli cudowne jak na naszą kieszeń. Wesele we wrześniu, a ja jeszcze sukienki nie mam i już cała w stresie jestem, bo niektóre koleżanki to rok przed już miały zamówione ;(

#74 ~Maleti~

~Maleti~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:49:21

Salę już mamy, zespół na wesele też, jeśli o jedzenie chodzi, to chciałabym Catering Domaniowski, ostatnio obsługiwali naszą firmową imprezę i jedzenie było naprawdę bardzo smaczne, więc mam nadzieję, że uda mi się ich "złapać" na okoliczność wesela :)

#75 ~Adriano~

~Adriano~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:49:57

U nas jak na razie zaklepana sala - wróblówka w Bieslu Białej :) Wszystko super, sala piękna zresztą tak samo  jak okolica wkoło a jedzenie mają wyśmienite. 

#76 ~radkowskiix~

~radkowskiix~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:45:42

Ja tam milo wspominam salę Olimpia w Kocku. Mój dobry przyjaciel miał u nich wesele. Dosyć wybredny z niego chłop, a z tego co widziałem był zadowolony. Zresztą kto nie był? Sala wizualnie pierwsza liga, do tego miła obsługa i pyszne jedzenie.

#77 ~balkovvska~

~balkovvska~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:10:29

Hotel u Kroczka to fajne miejsce na wesele. Bardzo ładna, funkcjonalna sala. Miła i fachowa obsługa, Menu przepyszne, no i mieliśmy gdzie przenocować gości, a to było dla nas bardzo ważne. Miejsce godne polecenia zdecydowanie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych