Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala na wesele

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 12:34:09

jak mozna być tak nie precyzyjnym i oskarżać wszystkich a prosty wyraz z takim bykiem napisać masakra

#42 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 12:38:01

A ciekawe czy "ty" wogóle byłeś (aś) czy tylko słyszałaś :P

#43 ~koko442~

~koko442~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 13:10:20

Gorąco polecam Medyk.Trzeba zgłosić się do właściciela EUROPA GRILL koło ZUS-u.Dysponuję jego telefonem.Organizator do granic możliwości perfekcyjny.Będę go każdemu polecała,a jego obsługa,"błyskawiczna.Kwestia dogadania się dosłownie we wszystkim.Wystrój u niego kosztuje 650 złotych,ale miodzio. Zaś kościół-u nas wystrój był w tym co daliśmy na tacę,jedynie organista dostał 50 złotych.

#44 ~gonia27~

~gonia27~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 18:50:49

Witajcie,ja w czerwcu urządzam przyjęcie weselne na 40 osob w Tonicu przy ul.3go maja w Słupsku.Koszt od osoby to 85 zł z dosc bogatym menu.Wlasciciel powiedzial,ze na wiosne bedzie już na zewnatrz ogródek piwny pod parasolami,takze mozna bedzie i na zewnatrz posiedziec :)

Witam
Ja również razem ze swoim partnerem planujemy skromne wesele n aokoło 40 osób i zupełjie nie mam pojęcia gdzie sie udać..W Słupsku jest tyle restauracji a nie bardzo mam czas żeby je wszystkie odwiedzić, tym bardziej, że moja druga połówka jest za granicą. Wiem napewno, że chciałabym żeby miejsce miało swój urok i żeby nie było zimne jak pałac tylko emanowało ciepłem.
Dajcie znać proszę. Z góry dziękuję :)

#45 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 19:05:15

Witam
Ja również razem ze swoim partnerem planujemy skromne wesele n aokoło 40 osób i zupełjie nie mam pojęcia gdzie sie udać..W Słupsku jest tyle restauracji a nie bardzo mam czas żeby je wszystkie odwiedzić, tym bardziej, że moja druga połówka jest za granicą. Wiem napewno, że chciałabym żeby miejsce miało swój urok i żeby nie było zimne jak pałac tylko emanowało ciepłem.

Zapytaj we Franciszkanskiej.Jest miło.

#46 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 10:39:39

Witam

w JAsminum jest kominek i klimat cieply

#47 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 10:40:40

Zapytaj we Franciszkanskiej.Jest miło.

Gosciniec Slupski, Mlyn, Herbaciarnia tez

#48 ~-ona-~

~-ona-~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 10:03:35

czy ktoś z was wynajmował możne autobus dla gości weselnych, aby zawieść ich do lokalu i później po wszystkim odwieść? czy więcej jak to wygląda z naszymi słupskimi przewoźnikami? jak wg stawki itd?

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 17:43:32

Pasja nowy lokal w Słupsku przy ul;Filmowej ładny i przytulny.Mają kuchnie.

#50 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 16:13:27

Mieliśmy wesele we wrześniu 2011 w Awilli w Ustce, polecam gorąco miejsce świetne, cena bardzo rozsądna, jedzonko pyszne, obsługa super. Jedyny minus średni standard bo pokoje bez łazienek w większości ale w końcu w samym weselu chodzi o dobrą obsługę, jedzenie i zabawę a śpi się niewiele ;) Gdybym miała cofnąć czas ... na pewno zrobilibyśmy wesele tam ponownie ;) polecam

#51 ~Kamil i Iwona~

~Kamil i Iwona~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 19:56:51

My jak wyżej Pani Justyna polecamy wesele w Awilli w Ustce. Wesele mieliśmy tydzień później i też na nic nie możemy narzekać. Po prostu pełen profesjonalizmy. Jedzenie i obsługa rewelacja. Do tego mieliśmy zespół Bosstar z Ustki i impreza była bardzo udana. A na pokoje nie ma co narzekać bo śpi sie tylko 2h :) Pozdrawiamy organizatorów Iwona i Kamil

#52 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 23:28:13

ciekawią mnie ceny w Awilli w Ustce?

#53 ~ALA324~

~ALA324~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 08:54:01

czy ktoś z was wynajmował możne autobus dla gości weselnych, aby zawieść ich do lokalu i później po wszystkim odwieść? czy więcej jak to wygląda z naszymi słupskimi przewoźnikami? jak wg stawki itd?

Z tego, co słyszałam to Gościniec Słupski i Smocza Jama dowozi gości na sale.

#54 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 09:37:48

Właśnie jestem świeżo po weselu w bursie na Szczecińskiej. Jedzenie - rewelacja, obsługa - cały czas na sali, pilnujaca by niczego nie zabrakło, dbająca o "świeżość" talerzy, sztućców i spełniająca z uśmiechem na twarzy prośby biesiadników. Wystrój - mega eteryczny - zrobiony w klimacie zimowym, cały na biało z ogromną ilością światełek i zimowych akcentów - brawo za pomysł i realizację. Aż chciałoby się ponownie wyprawić wesele, by Pani dekoratorka mogła zrealizować kolejne swoje pomysły! To było chyba jedno z lepszych wesel, na których byłam. I najładniejszy wystrój sali, jaki widziałam! Z tego, co słyszalam - koszt to 140 zł/ za osobę, zaś w koszt wliczone zostały poprawiny oraz ciasta i tort, więc już przy tym nie trzeba biegać. Ogólnie - szczerze polecam i salę i dekoratora!

#55 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 11:20:54

Napewno nie korzystajcie z Wikinga,drogo ,posiłki byle jakie,muza do d..y, a właścicielka liczy tylko kasę,no i najważniejsze!!!!!!!!niebezpieczny lokal!!!!!Polecam Annę DE Croy.

#56 ~Rozczarowana~

~Rozczarowana~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 23:24:41

Bardzo rozczarowała mnie postawa właściciela,
przy umawianiu meny wywierał presje i zgodziliśmy się na duzą liczbę przystawek, choć mieliśmy dzieci, które wraz z rodzicami nie zostały do rana, a prosiliśmy, żeby to wziął pod uwagę, resztki dostaliśmy popakowane w reklamówki, jak jedzenie dla psa,
a zapłacić trzeba było, tort mieliśmy mieć z zaprzyjaźnionej piekarni, ale tez ustąpiliśmy,
prosiliśmy, żeby nie było rac, a oni je i tak wtrynili,
wesele na 6o osób, więcej by się nie dało...
przy obecnej konkurencji... na prawdę nie spodziewałam się takiego traktowania
więcej na maila, za te pieniądze nie warto
maagi@poczta.onet.pl

#57 ~Rozczarowana~

~Rozczarowana~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 23:28:50

Bardzo rozczarowała mnie postawa właściciela,przy umawianiu meny wywierał presje i zgodziliśmy się na duzą liczbę przystawek, choć mieliśmy dzieci, które wraz z rodzicami nie zostały do rana, a prosiliśmy, żeby to wziął pod uwagę, resztki dostaliśmy popakowane w reklamówki, jak jedzenie dla psa,a zapłacić trzeba było, tort mieliśmy mieć z zaprzyjaźnionej piekarni, ale tez ustąpiliśmy,prosiliśmy, żeby nie było rac, a oni je i tak wtrynili,wesele na 6o osób, więcej by się nie dało...przy obecnej konkurencji... na prawdę nie spodziewałam się takiego traktowania, za te pieniądze nie warto
więcej na maila, maagi@poczta.onet.pl

Nie zaznaczyłam... bo miała być to odpowiedz na info o nowym lokalu właścicieli,
szczerze odradzam
Anne de Croy

#58 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 23:41:13

Ja RÓWNIEŻ POLECAM Ośrodek 'Awilla' w Ustce. Rozsądne ceny. Rewelacyjnie przygotowane wesele. Obficie zastawione stoły przepysznymi daniami,piękne dekoracje. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Przemiła obsługa. Duża sala taneczna , z 'wygodnym' do tańca parkietem. Niewątpliwie urocze miejsce pod samym lasem, 700 m od morza . To miejsce ma swój urok. Na wielu weselach byłąm, ale to w tym miejscu wspominam najmilej :)

#59 ~Dorocia~

~Dorocia~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 15:06:22

Ja byłam na bardzo fajnym weselu w węgorzynku za miastkiem. nie pamiętam nazwy ale wiem że miała w którymś członie "dworek" bardzo fajnie zorganizowane,sala super duża i z noclegiem też nie ma problemu. noc jest od 35-40 zł/za dobę. Kelnerki moze i nie zbyt doświadczone ale cały czas szczerze uśmiechnięte i do rany przyłóz. Polecam

#60 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2012 - 18:31:43

ciekawią mnie ceny w Awilli w Ustce?

ceny w Awilli bardzo rozsądne. Rezerwowalam wesele na 2013 rok to 180zł od osoby. Mam nadzieje ze bedzie wesele tak samo dobrze przygotowane jak mojej kolezanki ktora bardzo chwalila.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych