Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala na wesele

76 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~siwunia234~

~siwunia234~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 17:34:17

Ceny różnie. ZDZ od 100 za osobę. Gościniec Słupski bydlino 180 zł, Anna de Croy od 150 za wesele plus 30-40 za poprawiny. Młyn Słupski ten rok 180 a za rok oko.ło 185-190zł. Charlotta 200 zł za wesele plus 80 zł za poprawiny.
Ja robie wesele za rok w Gościncu Słuspkim w Bydlinie. Najlepsze menu ze wszystkich jakie uslyszalam a bylam w kilku miejscach.

Hej!ja tez w nastepnym roku biore ślub w Gościńcu Słupskim w Bydlinie.Maja bardzo dobre menu,sami urzadzaja sale i nie trzeba u nich płacić korkowego.Cena za osobe z poprawinami 180zl.Ja polecam ta restauracje jest cudna i robi wrażenie.

#22 ~konstruktor~

~konstruktor~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 19:12:20

Hej!ja tez w nastepnym roku biore ślub w Gościńcu Słupskim w Bydlinie.Maja bardzo dobre menu,sami urzadzaja sale i nie trzeba u nich płacić korkowego.Cena za osobe z poprawinami 180zl.Ja polecam ta restauracje jest cudna i robi wrażenie.

Jedzenie w Gościńcu faktycznie dobre, ale jest kilka ale :)
Sala taneczna wygląda jak sala u zegarmistrza :)
Wjazd niestety cały w błocie, koła samochodu wyglądają jak po rajdzie i buty gości pewnie też. O ile wystrój sali to sprawa indywidualna, bo przecież nie wszystkim musi podobać się to samo, to błotko należałoby jednak zlikwidować. Mam nadzieję że odrobina krytyki nie zaszkodzi (konstruktywnej krytyki) Pozdrawiam. Konstruktor :)

#23 ~rrr~

~rrr~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:28:18

choć wątek poruszany wiele razy interesują mnie konkrety a mianowicie CENY
orientuje się ktoś ile jest od osoby w Adamku i ZDZ???
a także w jakich cenach jest dekoracja kościoła i sali

zorganizowac można wesele w kępicach super sala,obsługa i żarcie-cena 150zł os.miejsce noclegowe nad jeziorem w cenie 35zl os.do negocjacji,sala klimatyzowana na 120os.byłam tam na weselu-super...tel.do inf.512113694,gdy by ktoś chciał.www.diana-kepice.pl

#24 ~rrr~

~rrr~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:38:36

Wjazd niestety cały w błocie, koła samochodu wyglądają jak po rajdzie i buty gości pewnie też. O ile wystrój sali to sprawa indywidualna, bo przecież nie wszystkim musi podobać się to samo, to błotko należałoby jednak zlikwidować. Mam nadzieję że odrobina krytyki nie zaszkodzi (konstruktywnej krytyki) Pozdrawiam. Konstruktor :)

ZOBACZCIE SALE NA www.diana-kepice.pl

#25 ~~lalka~~

~~lalka~~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 07:34:05

Nie mówimy tutaj o małej sali tylko o dużej nowo budowanej także jaki będzie wystrój jeszcze niewiadomo :)

#26 ~gosc weselny~

~gosc weselny~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2010 - 09:04:58

Wiem ze w Słupsku działa firma która zajmuje się kompleksowa organizacja wesel maja pod sobą ponad 150 lokali itd na pewno znają ceny a może maja taniej jak się robi przez nich niestety nie mam namiarów ale spróbuje zdobyć

#27 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 21:54:49

Pamietaj tylko że cena nie powinna być głównym wyznacznikiem

#28 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 18:51:38

Witam! Cy był ktoś na weselu w Ustce http://www.awilla.pl/ Jezeli ktoś byl to prosilbym o opinie.

#29 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 21:02:02

Witam mam pytanko czy był ktoś w ostatnim czasie na weselu w metrze? Maja przystępne ceny, wiec chciała bym poznać jakieś opinie.

#30 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 15:16:12

Odradzam wesele w Anna de croy. Musialam odwolac wesele pare dni przed slubem.Za posilki na zaproszonych 40 osob zazadano ode mnie 9 tys zl. W glowie sie nie miesci.
Natomiast kolezanka ktora miala tam wesele slono zaplacila za talerzyki pod tort(zamowiony wczesniej w cukierni).

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 15:41:25

czy ktoś wie jak jest w tym nowym lokalu na westerplatte tam gdzie kiedyś był urząd statystyczny???

#32 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:30:28

zorganizowac można wesele w kępicach super sala,obsługa i żarcie-cena 150zł os.miejsce noclegowe nad jeziorem w cenie 35zl os.do negocjacji,sala klimatyzowana na 120os.byłam tam na weselu-super...tel.do inf.512113694,gdy by ktoś chciał.www.diana-kepice.pl

- to kpina sala owszem śliczna ....ale obsługa powinna przejść podstawowy kurs obsługi, jedzenie koszmarne i o ironio już obiadu zabrakło na początku.Kotlety schabowe przekrojone na pół a o zmianę tależyka trzeba było prosić a i tak czekać trzeba było na czysty pół godziny. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#33 ~slawek~

~slawek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 19:46:57

Witam. 2 października mielismy wesele w Goscincu Slupskim w Bydlinie. Kazdemu goraco polecam to klimatyczne miejsce. Pelen profesconalizm ze strony zarowno niesamowitego szefa (pozdrawiamy, o ile to przeczyta:) jak i personelu. Potrawy smaczne i slicznie podane. Poza tym co mielismy obiecane w umowie na stołach widzielismy dodatkowo inne dania, piekne rzezby z owocow. Jesli ktos szuka urokliwego miejsca w romantycznym plenerze z wysoka jakoscia swiadczonych uslug smialo moze udac sie do Goscinca.

#34 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 14:24:45

Witam. 2 października mielismy wesele w Goscincu Slupskim w Bydlinie. Kazdemu goraco polecam to klimatyczne miejsce. Pelen profesconalizm ze strony zarowno niesamowitego szefa (pozdrawiamy, o ile to przeczyta:) jak i personelu. Potrawy smaczne i slicznie podane. Poza tym co mielismy obiecane w umowie na stołach widzielismy dodatkowo inne dania, piekne rzezby z owocow. Jesli ktos szuka urokliwego miejsca w romantycznym plenerze z wysoka jakoscia swiadczonych uslug smialo moze udac sie do Goscinca.

#35 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 14:30:39

Do "slawek"!Mam serdeczna prosbe, czy mogłbys mi napisac n ae-mail cos wiecej o menu weselnym w Gościncu Słupskim? czy porcje były duze czy nie brakowalo niczego

#36 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 14:33:39

Do "slawek"!Mam serdeczna prosbe, czy mogłbys mi napisac n ae-mail cos wiecej o menu weselnym w Gościncu Słupskim? czy porcje były duze czy nie brakowalo niczego itp.?moj e-mail gosiula85@o2.pl. Z gory dziekuje i pozdrawiam!

#37 ~patka~

~patka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2010 - 17:54:28

czy ktoś wie jak jest w tym nowym lokalu na westerplatte tam gdzie kiedyś był urząd statystyczny???

witam, w palacu na westerplatte jest bardzo przyjemnie:) przepiekna sala, ale trzeba liczyc sie z tym, ze jedyne mozliwe wygodne ustawienie stolow, to stoly okragle rozmieszczone wokol sali.
mimo to, klimat niesamowity oraz mila obsluga;)
niestety cena nie jest najnizsza, ale czego sie mozna spodziewac, jesli obiekt nalezy do wlasciciela anny de croy
mimo wszystko polecam i w razie pytan podaj jakis adres kontaktowy - moge cos podpowiedziec lub ewentualnie podeslac jakies zdjecie sali z wesela:)

#38 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 20:13:37

- to kpina sala owszem śliczna ....ale obsługa powinna przejść podstawowy kurs obsługi, jedzenie koszmarne i o ironio już obiadu zabrakło na początku.Kotlety schabowe przekrojone na pół a o zmianę tależyka trzeba było prosić a i tak czekać trzeba było na czysty pół godziny. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ten kto to napisał to na pewno tam nie był.bo ja wyszłam z wesela zachwycona,najedzona i wybawiona.!!!!!polecam .tak miłej obsługi dawno nie widziałam.

#39 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 23:07:12

ten kto to napisał to na pewno tam nie był.bo ja wyszłam z wesela zachwycona,najedzona i wybawiona.!!!!!polecam .tak miłej obsługi dawno nie widziałam.

Zgadzam się zupelnie z powyzszym. Sala piękna,a jesli chodzi o kelnerki to dbaja aby niczego nie zabrakło na stołach.
Jedzenie wysmienite. Ja również wyszłam z wesela zadowolona.polecam

#40 ~poinformowana~

~poinformowana~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 12:32:20

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych