Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sąd po stronie prezesa Druteksu :: zobacz komentowany artykuł

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lul~

~Lul~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:10:10

Było trzeba nie być ch**m dał rodziny! To by Cię nie chciała wyr***ać..

#22 ~Lul~

~Lul~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:10:21

Było trzeba nie być ch**m dał rodziny! To by Cię nie chciała wyr***ać..

#23 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:41:22

moze jest szansa aby znow Drutex został sponsorem Bytovi...?

#24 ~ew~

~ew~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:20:29

Zastanawia mnie rzetelność dziennikarska w tym temacie. Czy Redakcja sprawdziła czy Sąd wydał takie orzeczenie? Był ktokolwiek z Redakcji na posiedzeniu? Posługujecie się tylko OŚWIADCZENIEM Drutexu , które równie dobrze może być wyssane z palca i żaden sędzia nie miał z nim nic do czynienia i , co najbardziej bulwersujące, budujecie wokół tego oświadczenia otoczkę jak by to był jakiś wyrok sądu. Pozostaje zadać pytanie: czy kasa się zgadza ?

#25 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:49:48

A ja znając życie mysle ze gdyby w życiu pana gierszewskiego nie pojawiła sie młoda pani nie było by problemu . Kiedys pan to zrozumie tylko moze byc za pozno

Teraz ciekawe czy córeczki,są owocem miłości do Leszka, czy do pieniędzy :/

#26 ~Salsa~

~Salsa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 18:15:12

ludzie żyjcie swoimi problemami dajcie żyć biednym ludziom z hajcem

#27 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:26:48

Firme stworzyl Lesiu ale za pieniadze zony i jej rodzicow. GDyby nie to, to Lesiu guzik by mial a nie drutexika

Firme stworzyl Lesiu ale za pieniadze zony i jej rodzicow. GDyby nie to, to Lesiu guzik by mial a nie drutexika

Gdyby tak bylo to by sad jej dal pieniadze wiec uzyj glowy troche zanim napiszesz cos

#28 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:50:02

A ja znając życie mysle ze gdyby w życiu pana gierszewskiego nie pojawiła sie młoda pani nie było by problemu . Kiedys pan to zrozumie tylko moze byc za pozno

Masz bartku problemy z glowka czy jak ? Co to ma do rzeczy czy m anowa babe czy nie ? ZONA chciala go wyrzuciz z firmy ! Jesli nie jest z zona to co ma byc sam !! Zeby zonie ulzylo i go nie okradala sorry ale facet ma prawo znalezc kogos ! A ze zonce zal d*** sciska to coz ...

#29 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:54:54

kochałam swojego ojca choć był zwykłym urzędnikiem przekazał mi i moim dzieciom cenne wartości a ten bogaty pan co ma chyba noc do przekazania i zostanie sam przy łożu śmierci

Serio ? a tak teraz prosze z  sensem napisac jeszce raz ok ?

Sam nie zostanie bo jak by byl to nawet ja bym go odwiedzila ! Widzicie tylko kase a to ze facet ma glowe na karku i rozum do biznesu to kazdy zapomina bo zone zostawil lata temu ....a zonce sie dopiero teraz przypomnialo ? czy tylko zazdrosci mu dzieci nowych co ?

#30 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:57:24

nie dokuczajcie tej biednej rodzinie przezywają kryzys i trzeba im współczuć oprucz pieniędzy nie mają nic masakra

No dokladnie biedni maja tylko pieniadze , podroze , mlodych i pieknych partnerow ,super samochody ,baseny , super domy, sprzataczy , ogrodnikow, nianie, wiecej pieniedzy i wiecej wycieczek, aha no i maja siebie! MAtka ma 2 dzieci a Ojciec ma kobiete i 2 dodatkowych dzieci ...serio biedni sa 

#31 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 13:00:41

Wez zapproponuj ze mu dogodzisz moze tez cos dostaniesz nie zazdrosc bo zmarszczek dostaniesz i zostaw juz ich w spokoju! 

I uwazaj na swoje owoce milosci czy wpadki czy cokolwek tam robisz 

#32 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 19:50:26

No dokladnie biedni maja tylko pieniadze , podroze , mlodych i pieknych partnerow ,super samochody ,baseny , super domy, sprzataczy , ogrodnikow, nianie, wiecej pieniedzy i wiecej wycieczek, aha no i maja siebie! MAtka ma 2 dzieci a Ojciec ma kobiete i 2 dodatkowych dzieci ...serio biedni sa

ale czy są szczęśliwi i mogą spojrzeć na siebie w lustrze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych