Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sąd po stronie prezesa Druteksu :: zobacz komentowany artykuł

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Griby4345~

~Griby4345~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:10:39

Brawo Lechu!

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:22:34

Tak się Sąd szybko wypowiedziedział... CuD! Tak szybko rozpatrzył tak skomplikowaną sprawę. I my mamy w to uwierzyć?

#3 ~Imiennik Leszek z Słupska~

~Imiennik Leszek z Słupska~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:26:29

Mieli za dobrze, a teraz skończyło się eldorado, no i gitara jak to powiedział Ferdek. Brawo Panie Leszku .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:04:19

Nie znam pana,ale pańską firme widuje w świecie.To co wyprawiacie to jest nie smaczne.Brudy prać we własnym domu a nie wychodzić z tym na dwòr i stać się pośmiewiskiem dla innych.Sądy sa dla ludzi nie mądrych.Koniec końcòw i tak siądziecie przy stole i wyjaśnicie sobie wszystko.Zamiast sądzić sie i wydawać ciężko zarobioną kase lepiej ułożyć się i ustalić co jest moje a co twoje i do widzenia...szkoda zdrowia,a do grobu i tak wszystkiego nie spakujecie

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:18:39

Mało żonie, córce i zieciowi było pieniędzy, to nie będą mieli nic.

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:22:33

Brawo Panie Gierszewski, sprawiedliwośći stało się zadość. No i co ważne firma będzie dalej prosperować i ludzie mam nadzieję nie stracą pracy.Także wypłata na 10-go chyba już nie jest zagrożona ?

#7 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:38:00

Damy radę.
Lesiu.

#8 ~tszy fale~

~tszy fale~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:51:26

to teraz w końcu da pieniadze na koszykowke. czarni slupsk!

#9 ~Brat~

~Brat~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:28:30

Bagno

#10 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:33:45

Tak się Sąd szybko wypowiedziedział... CuD! Tak szybko rozpatrzył tak skomplikowaną sprawę. I my mamy w to uwierzyć?

Kogo obchodzi w co wierzysz. To ten facet stworzył tą firmę i wyrok jest jak najbardziej słuszny. I dzięki Bogu, bez odwołania. Ukłony dla prezesa.

#11 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:36:41

Nie znam pana,ale pańską firme widuje w świecie.To co wyprawiacie to jest nie smaczne.Brudy prać we własnym domu a nie wychodzić z tym na dwòr i stać się pośmiewiskiem dla innych.Sądy sa dla ludzi nie mądrych.Koniec końcòw i tak siądziecie przy stole i wyjaśnicie sobie wszystko.Zamiast sądzić sie i wydawać ciężko zarobioną kase lepiej ułożyć się i ustalić co jest moje a co twoje i do widzenia...szkoda zdrowia,a do grobu i tak wszystkiego nie spakujecie

I właśnie dlatego zrobił chłop porządek, żeby oczami w świecie nie świecić. A teraz MOŻE usiądą i porozmawiają. Aczkolwiek, nie sądzę. Niektórym jest wiecznie mało.

#12 ~Sodom z Gomory~

~Sodom z Gomory~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:50:02

Brawo dla sądu, bardzo dobrze, że sąd tak szybko rozstrzygnął sprawę. To nie tylko sprawa rodziny właściciela ale wielu, wielu rodzin i ludzi, którzy tam pracują. A że piorą brudy? No cóż każdy to sobie oceni jak chce. Ważne żeby uporządkować sprawy firmy w sensie prawnym. To firma o zasięgu światowym i tam musi być porządek, bo to już jest za duża firma żeby upaść przez wojenki rodzinne.

#13 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:05:34

Brawo dla sądu, bardzo dobrze, że sąd tak szybko rozstrzygnął sprawę. To nie tylko sprawa rodziny właściciela ale wielu, wielu rodzin i ludzi, którzy tam pracują. A że piorą brudy? No cóż każdy to sobie oceni jak chce. Ważne żeby uporządkować sprawy firmy w sensie prawnym. To firma o zasięgu światowym i tam musi być porządek, bo to już jest za duża firma żeby upaść przez wojenki rodzinne.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 23:22:17

Kogo obchodzi w co wierzysz. To ten facet stworzył tą firmę i wyrok jest jak najbardziej słuszny. I dzięki Bogu, bez odwołania. Ukłony dla prezesa.

Firme stworzyl Lesiu ale za pieniadze zony i jej rodzicow. GDyby nie to, to Lesiu guzik by mial a nie drutexika

#15 ~brawo lechu~

~brawo lechu~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 05:55:26

może i lesiu g. by miał gdyby nie żona. ona też by g miała gdyby nie lesiu. on pomnożył to co miała , nie sadzę aby ona dała rady zrobic to co on. mało miała pazerna baba, 

#16 ~Ucieszony~

~Ucieszony~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 06:30:15

zieciu Rafik, Lechu cie ubije, zmykaj do mozambika, chodz nie wiele pomoze

#17 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 06:51:05

A ja znając życie mysle ze gdyby w życiu pana gierszewskiego nie pojawiła sie młoda pani nie było by problemu . Kiedys pan to zrozumie tylko moze byc za pozno

#18 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 08:33:40

może i lesiu g. by miał gdyby nie żona. ona też by g miała gdyby nie lesiu. on pomnożył to co miała , nie sadzę aby ona dała rady zrobic to co on. mało miała pazerna baba,

niestety mimo pieniędzy to bardzo biedni ludzie współczuję im bo nie wiedzą co to miłość i dom rodzinny pewnie są niewierzący szkoda takich ludzi

#19 ~Grażynka~

~Grażynka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 08:37:08

Damy radę.
Lesiu.

kochałam swojego ojca choć był zwykłym urzędnikiem przekazał mi i moim dzieciom cenne wartości a ten bogaty pan co ma chyba noc do przekazania i zostanie sam przy łożu śmierci

#20 ~Pani~

~Pani~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 08:40:10

Bagno

nie dokuczajcie tej biednej rodzinie przezywają kryzys i trzeba im współczuć oprucz pieniędzy nie mają nic masakra

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych