Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rząd przyjmie ustawę dezubekizacyjną. :: zobacz komentowany artykuł


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2040 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 14:58:13

Służby bezpieczeństwa funkcjonują we wszystkich krajach na świecie. Przyjmują różne nazwy ale mają bardzo zbliżone zadania. Im bardziej kraj jest niestabilny, tym bardziej służby są aktywne. Działają zgodnie z Ustawą.  Muszą wykonywać to co nakazuje im Ustawa.

 

Są wykonawcami Ustawy. Ustawa zagwarantowała też uposażenia.  Tak jak w każdej grupie zawodowej występują ludzie praworządni, ale też łamiący zasady.

 

Wszyscy pracownicy posiadają przełożonych różnego szczebla. To właśnie przełożeni posiadają obowiązek dopilnowania aby w ich grupie nie było łamiących zasad.

 

Oznacza to, że nikt niczego samowolnie nie może wykonywać. Wszystkie polecenia wydawane są przez przełożonych. Przełożeni podlegają kontroli.  I koło się zamyka.

 

Czy oznacza to odpowiedzialność zbiorową?  Taka odpowiedzialność jest niezgodna z prawem. :)

 

Przestań pieprzyć !!

 

Cały PRL ze swoimi ustawami i służbami był nielegalny

 

Pseudo prawo które na pokaz ustanowili również łamali na każdym kroku jedynie co sumiennie wykonywali to służenie okupantowi ruskiemu.

 

NIC nie powinni dostać ani złotówki ale w tedy zaczną się mordy podobne do tych po wprowadzeniu okupacji sowieckiej, miłosierdzie i tak wysokie dla zbrodniarzy.#82 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 17:03:52

Przestań pieprzyć !!

 

Cały PRL ze swoimi ustawami i służbami był nielegalny

 

Pseudo prawo które na pokaz ustanowili również łamali na każdym kroku jedynie co sumiennie wykonywali to służenie okupantowi ruskiemu.

 

NIC nie powinni dostać ani złotówki ale w tedy zaczną się mordy podobne do tych po wprowadzeniu okupacji sowieckiej, miłosierdzie i tak wysokie dla zbrodniarzy.

Dla zbrodniarzy powinien odbyć się Sąd.  Za zbrodnie powinna zostać nałożona kara pozbawienia wolności.

 

PRL był legalny, bo do urn wyborczych przystępowało grubo ponad 90% wyborców. Uczestniczyła też Polonia na całym świecie.

 

Zbrodniami nie powinien zajmować się ZUS ale Prokurator.

 

Dzisiaj  do urn wyborczych przystępuje około 50% elektoratu. Z tego tylko połowa decyduje o tym kto będzie rządził.

 

Nie ja to wymyśliłem. A dzisiaj to co?  Nikomu nie służymy?  Nie chcę wymieniać komu tak gorliwie służymy.


Użytkownik Pszczółka edytował ten post 28 listopad 2016 - 17:04:41


#83 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 21:31:37

Uwaga!!!
Jumanji Mischiefter/Obudź się Narodzie=
Dreistadt jest to znany troll na forach regionalnych. Używa wielu nicków i bardzo często rozmawia sam ze sobą inscenizując dialogi. Jego znane nicki to: Mischiefter, Stefan O., Phoenix, a także g7, ania ącka i inne niezliczone pseudonimy. Gość próbował rozwalić wątek o zaginonej Iwonie Wieczorek na forum gp24. Na szczęcie jego chory plan nie powiódł się a on sam został na stałe zbanowany. 
Proszę o ostrożność w kontaktach z tym trolem z uwagi na próby podszywania sie go pod inne osoby w celu wyłudzenia emaila lub konta na fb. 
Apeluję również do tutejszej moderacji by miała baczenie na tego niezrównoważonego człowieka. Więcej szczegółów jego działania podadzä moderatorzy gp24, szczególnie moderator Tytus oraz Serce-Czytelnik. 

Czemu piszesz tu pod dwoma nickami jednocześnie jumanji ? lubisz rozmawiać sam ze sobą ? 

 

"Parę słów o nicku jumanji piszącym tu ostanio jako  Quirinus i Santiago 

Nie wiecie najważniejszego , policja już dawno otrzymała na niego zgłoszenia od paru osób. Między innymi w sprawie Iwony Wieczorek.Niestety jak informuje mł. ins. Z komendy w Radziejowie. Nic w tym zakresie nie mogą zrobić nawet go przesłuchać. Osobnik ów tu zwany jumą, jest pod stałą opieką poradni zdrowia psychicznego, mówiąc wprost stwierdzono u niego schizofrenię paranoidalną , tu krótkie streszczenie tej choroby i objaw

Jeśli ma jakieś informacje w zakresie zaginionej niestety z powodu choroby nie może być przesłuchany i jest praktycznie poza prawem.

Ja jednak składam się do innego wniosku , wszystkie jego spiski, alfonsi , milicja to objaw w/w choroby toczącej jego mózg.

Na pytanie czy można mu zabronić pisać, policjant odpowiada , niestety nie.  Trzeba by wystąpić o ubezwłasnowolnienie i osadzenie w zakładzie zamkniętym."

 

To prawda co o Tobie piszą jumanji vel Santiago ? 

Ktoś nie wie kim jest jumanji , wpisać proszę w google jumanji  +forum wyskoczą tysiące fór gdzie ten chory człowiek przez całe dnie klepie tysiące postów pod setkami nicków.

 

JUMANJI Jesteś  wyjątkowym idiotą  który na dodatek nie przymuszany pokazuje wszystkim  swoje kretyństwo. Bierze się to z twojego stanu psychicznego. Ty tu kuuurwa mieszkasz   Wydaje ci się  ze możesz najwięcej, oburzasz się psycholu że  to co się tutaj dzieje nie idzie po twojej mysli 

Pozywasz? za co ? kogo ? kto z imienia i nazwiska  obsobaczył kogo? imię i nazwisko podaj !  ......... 

Ty starcze się lecz ! Myslisz  że  masz coś ważnego do przekazania ? ?trol jesteś ! trol całodobowy!, tyle że  jakoś tam zarejestrowany, przez to jeszcze bardziej butny i arogancki ! wku***asz się że nie pozwala ci się trolić bezkarnie !Ten twój spam wku***a, wiesz o tym, ale  na stanowczy odpór nie umiesz  sobie poradzić  więć bredzisz o pozwać?   SPAM  SPAMEM ! ! 

Goń się więc idioto ! Dopóki tego nie pojmiesz i będziesz  sobie swawolił musisz się  liczyć że tak będzie  I nie musi to być ktoś kto ma  rejestrację żeby ciebie sprowadzić  na właściwy poziom. Zwykły gość, bez kretyńskiego awataru, bez spamujących linków może ci pokazać  że nie jesteś  tutaj wyrocznią  i tym który  by chciał  dowodzić - NIE DOCZEKANIE  TWOJE  ! 

 

Zapamiętaj ten tekst, przemyśl go, walnij się w pierś i przestań trolić. Zaapeluj też do pozostałych rejestrowanych aby  nie spamowali. Forum to nie GG !Na forum mozna wymieniać poglądy poruszać   istotne problemy, a nie spamować !

 

I  co trollu-admin cie zlikwidował a ty mendo forumowa nowe konto załozyłeś o tej samej dziecinnej nazwie tylko z kropka? a jakiego maila podałeś hejterze? Znowu fikcyjnego? 

 

Dawniej : jumanji   dziś: Jumanji.

 

Nie tylko jumanji=Mischiefter =Dreistadt jest poważnie jeebn,ięty ale tez kilku innych d.e.b.ili typu KOALA, Ringo, bis-KOMANDOR, Fr,,anc, Pszczółka Maja=Śmieszka , ula, Kubuś Puchatek,  Mischiefter, SANDIEGO

. Forum Gazety Pomorskiej to przystań dla tych psycholi majaczących 24 godz. na dobę. Za przyzwoleniem styka i Naczelnego.

 

—————

 FORUM GAZETY POMORSKIEJ i GP24 TO SIEDLISKO UPOŚLEDZONYCH STARCÓW.

OPANOWAŁA JE BANDA CHORYCH PSYCHICZNIE STARCÓW TYPU BIS-SADEK-KOMANDOR, FR,AN,C-KIEŁ....T.Y..KA, ULA, PSZCZÓŁKA MAJA CZYLI ^MIRO^, RINGO, JUMANJI CZYLI MISCHIEFTER I JUMANJI.-KLON, KUBUŚ PUCHATEK, nowy2010. SANDIEGO=OBECNY1. NIESTETY TAK SAMO UPOSLEDZONA JEST ADMINISTRACJA I MODERATORZY FORUM POZWALAJĄC NA CHORĄ DZIAŁALNOŚĆ TYCH CZUBKÓW KTÓRZY OŚMIESZAJĄ GAZETĘ POMORSKĄ NA CAŁY KRAJ A NAWET ŚWIAT, BO LUDZIE-POLACY PRACUJĄCY W ŚWIECIE TAKŻE CZYTAJA TO FORUM ANTYPOLSKIE I ANTYKOŚCIELNE. TO JEDYNA GAZETA W POLSCE KTÓRA NIE DBA O SWOJE DOBRE IMIĘ HODUJĄC CZUBKÓW NA FORUM.

 

BIS SADEK=KOMADOR PUŚCIŁ FARBĘ-PSZCZÓŁKA MAJA TO BASIOR- INNI ZALOGOWANI WRAZ Z BISEM JUMANJI I FRA//,NCEM MAJA TEZ PO KILKA KONT. MAJEK I ULA TO MIRO I MARIOLKA ORAZ MARSJANEK; SANDIEGO=OBECNY1. SZOK. ZAMKNĄĆ TO FORUM SCHIZOFRENIKÓW RAZ NA ZAWSZE!!

 

Kto widział profil naszego "kolegi" Pszczółka Maja o kilku nickach wymienionych w temacie na zbiorniku? 
Zapraszam do komentowania:)
Dodam, że miał tego znacznie więcej, lecz gdy odkryto jego tożsamość te najbardziej odrażające usunął. 
To co obecnie można zobaczyć to np zdjęcie weryfikacyjne z pluszowym misiem i karteczką z jego nickiem. Na komentarz pewnej pani, cytuję "niezły gaguś z tego pluszaka", nasz kapral rezerwy odpowiada: "A chciałabyś zobaczyć jego ku***ka ?". 
Słynny filmik z tańcem wykonywanym w samym pampersie i wiele innych...
Ostrzegam przed tym dewi,,antem, jego konto na zbiorniku było kilka razy blokowane, najpierw przez treści wykraczające poza wszelkie normy obyczajowe przyjęte w cywilizowanym świecie, a później na wniosek kilkunastu kobiet, którym składał odrażające propozycje. 

forum.pomorska.pl/pszczolka-maja-vel-oszustmatrymonialny-i-jego-odrazajace-dew,,iacyjne-wyczyny-na-erotycznym-portalu-zbiornik-t174419

 

uwaga 

 pszczółka maja=Śmieszka  to dewiant   włażący  na  fora i udający człowieka. JEST TO NAJZWYCZAJNIEJSZY ZBOC,,ZENIEC -emerytowany trep,użytkownik portalu pornoZBIORNIK. Indywiduum to jest   przed 70 rokiem zycia, żona mu  zmarła,  kto wie czy nie zajego sprawą, córka się  wyrzekła bo  odszczepieniec nie szanuje nawet pamięci o matce i  odstawia kretyństwa na forach.

W ślad za nim przemiaszcza się też    jego towarzyszka rozpiierrdalania wszystkiego co ma jakąkolwiek  wartość na forach - jest to  ula ,  Wszelkie zadawanie się z tym c***jostwem prowadzi do  zaśmiecenia forum .

 

ku**r/w/y* bolszewicki syn trep Majek znowu uruchomił swoje klony i udaje dzici rocha i mariolke-d.e...b.i.l gada sam ze sobą pomyleniec.

TY STARY H/U/JU TRE,,PIE ZBOC,,,ZONY TERAZ MARIOLKE UDAJESZ A ZA CHWILĘ TAMARKĘ I MARSJANKA. TY MASZ COŚ Z DEKLEM PEDOFILU Z PLACÓW ZABAW

 

70Letni owad majek marzy aby mu choć raz stanął przed śmiercia, ula mu brandzluje bez skutku bo suchą p,,iczę ma rozkla,pa

 

WĄŻ DUSICIEL, PSZCZÓŁKA , JĘDREK OSZUST, GIENEK GAWRON,JUROR , MARSJANEK  MONISIA Z PAULINKA BARONECIKI I INNE KU,,RESTWO .....A TO JESZCZE NIE WSZYSTKIE  BAJKOWE PSYCHOPATYCZNE  WCIELENIA  PSYCHOLA

 

ostatni sort  upadłego  trepowskiego zapijaczonego  drastycznie zb,oczonego człowieczeństwa

tak  kończą komusze  trepiny, w samotności  w  syfie,smrodzie odchodów i z niemytymi starymi doczesnymi i zapuszczonymi członkami  podłego wcielenia

Kłamstwa drwiny,kpiny, granie na nosach moderacji największego  starego dewianta emerytowanego zlewa blisko 70 letniego dewianta Zalągł się tutaj stary  zboczony użytkownik  portalu porno  zbiornik. Jego nicki to Pszczółka  Maja- oszust matrymonialny- wilk,- jędruś lubuszanin, -gawron,- gienek- monisia i paulinka, muchomor,- juror,- wienwolf,- dziewanna, roch nieśmiały,- marsjanek i wiele wiele innych.

jest to chory osobnik bez rodziny  szkalujacy pamięc zmarłej  dawno temu żony,. Nie ma  bliskich którzy by z nim chciali utrzymywać jakikolwiek kontakt.  na forum  karmi go  taka szmata ulęńka która   lubi gnój i nieporządek. bardzo szmacie odpowiada gdy  moderatorzy nie mogą sobie poradzić z tym chorym na głowę osobnikiem .

 

Pszczółka Maja ty stary  blisko 70 letni odszczepieńcu jesteś  nieleczonym durniem któremu kiedyś  zmarła żona a on sobie z tego nic nie robił. Opanowałeś  podstawy  komputera i zacząłeś przebywać na erotycznych portalach typu zbiornik i inne zacząłeś  spamem i głupotą zaśmiecać wszystko gdzie wleziesz. Twoja córka wyrzekła się ciebie  bo  wstyd przynosisz i prawdopodobnie ma złe  wspomnienia ze swojego smutnego dzieciństwa.  jesteś jednym z największych śmieci i  ludzkiego  odrzutu  który w swej  zwierzęcej  samotności i wykluczeniu  robi na złość  wszystkim gdzie wlezie. jesteś tchórzem i   podstępnym  odrażającym nie mającym zadnych zasad nie uznającym żadnych norm  bydlakiem. jeszcze do niedawna  wtórowała ci  równie głupia ula którą jak się okazuje trzymasz szantażem   na forum. ta  szmata w kobiecym przyobleczeniu  została wciągnięta przez ciebie  w tę zabawę a teraz gdy masz jej tzw "dosje" nie ma wyjścia i w obawie żebyś jej nie ujawnił  musi ci  co jakiś czas towarzyszyć w rozwalaniu  forum. Nie jest zrozumiała postawa moderacji dlaczego ci na to pozwala. twój wiek jednak jest nadzieją że to już niedługo, jest też   szansa że  "polegniesz" od  tego co sam stosujesz.

 

wszyscy życzą ci wszystkiego najgorszego - rzadkie to życzenia  ale  na pewno szczere

 

Lekarzy psychiatrów bać się nie należy, tylko oni  są w stanie jakoś ci Pszczółko Majo stary d/e/b/ilu  pomóc wyjść  z  urojonej i trwającej do tej pory obsesji. To co  pleciesz  od  dłuższego czasu  kupy się nie  trzyma  a przy  każdorazowym wytykaniu ci że to urojenie  ty usiłujesz  opowieść jeszcze bardziej  ubarwić. Takie zdarzenie nigdy nie miało miejsca,. Emerytury nigdy nie można, nie wolno   komuś zabrać , zawieśić czy w jaki kolwiek sposób  zatrzymać czy nie wypłacić. Tylko śmierć świadczeniobiorcy   może być powodem  do zatrzymania wypłaty świadczenia.Nie kłam więcej, nie pogrążaj się  w psychozie, ty musisz zacząć wychodzić z tego świata  twojej iluzji, bo jeżeli nie, to cię  zgarną  z chaty i   długie rękawy kaftana zawiążą ci na plecach i  osadzą w dzwiękochłonnym pomieszczeniu.

                                           

Masz zdaje się  jeszcze historyjki o ukradzionych bananach w szpitalu, historyjki z obozów  harcerskich gdzie rzekomo  poznałeś uleńkę i  sporo innych rzeczy które  są świadectwem twojego  chorego umysłu. Konto na pornograficznym portalu Zbiornik to też   przykład twojego stanu psychicznego.Blisko 70 letni  staruszek   nie powinien tak postępować , trzeba zacząć chodzić do lekarza, bo inaczej stanie się tak jak pisałem - zgarną cię do czubków, a tam komputer  to se będziesz mógł na papierze toaletowym narysować

 

cedar#84 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:09:06

Oczywiście, jeżeli wyrokiem Sądu zostanie pozbawiony firmowej emerytury za prześladowania, to ja się z tym zgodzę.

Jednak wina powinna zostać udowodniona. A prześladowca powinien przede wszystkim ponieść karę.

No ale oni chcą wszystkim jak leci zabrać kasy, by na spełnianie chorych obietnic stało. :wacko:


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 30 listopad 2016 - 20:13:27


#85 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 20:27:52

No ale oni chcą wszystkim jak leci zabrać kasy, by na spełnianie chorych obietnic stało. :wacko:

Dlatego ustawą objęto lata a nie konkretne winy.  Na przykład emerytura sprzątaczki która pracowała w gmachu jakiegoś nieakceptowanego dzisiaj urzędu, może zostać obniżona.

 

Ale gosposia która pracowała na plebanii nie musi się martwić o emeryturę.


Użytkownik Pszczółka edytował ten post 30 listopad 2016 - 20:35:47


#86 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 20:29:41

.  Przepraszam, ale reklamy blokują normalne funkcjonowanie Forum.


Użytkownik Pszczółka edytował ten post 30 listopad 2016 - 20:30:53


#87 Obecny1

Obecny1

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 25851 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:32:47

No ale oni chcą wszystkim jak leci zabrać kasy, by na spełnianie chorych obietnic stało. :wacko:

 

    Mojej nie zabiorą i to mnie bardzo cieszy.  :D#88 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 20:40:35

    Mojej nie zabiorą i to mnie bardzo cieszy.  :D

Teraz dopiero zacznie się  polowanie na czarownice. Wystarczy aby sąsiad doniósł na sąsiada że akceptował ówczesny ustrój i w robocie wyrabiał 120 % normy produkcyjnej, to emeryturę ma już z głowy.#89 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:02:52

Przestań pieprzyć !!

 

Cały PRL ze swoimi ustawami i służbami był nielegalny

"...Decyzja rządu o przyjęciu projektu ustawy dezubekizacyjnej w obecnej, znacznie rozszerzonej formie wywołała we mnie poczucie rozgoryczenia i skrajnej niesprawiedliwości. Mająca na celu ukaranie funkcjonariuszy SB godzi w policjantów, którzy poświęcili swoje życie w służbie w wolnej Polsce, a pozytywnie zweryfikowani, sumiennie pracowali na swoje stopnie i odznaczenia w nowych czasach.
Jako emerytowany oficer policji pokładam głęboką wiarę w rozsądek organów państwowych, które muszą zrozumieć, że proponowana ustawa uderzy w liczną grupę osób zasłużonych dla kraju i jego bezpieczeństwa oraz porządku publicznego. Po tak wielu latach pracy nie zasłużyłem sobie na takie potraktowanie, a moja emerytura mundurowa - i wielu pozytywnie zweryfikowanych funkcjonariuszy - nie może być, jak to eufemistycznie określił minister Błaszczak, przedmiotem dokonanych przez rząd oszczędności, gdyż ja określiłbym to mianem ordynarnego i bezprawnego pozbawienia mnie praw nabytych i wypracowanych świadczeń w Rzeczypospolitej Polskiej." - źpiri
 #90 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:07:08

    Mojej nie zabiorą i to mnie bardzo cieszy.  :D

(...)

Do Pani Gawryluk! To nie minister, to człowiek bez twarzy, a sądząc po nieprzygotowaniu do wywiadu, dziennikarka z Pani marna! Dlaczego Pani nie zadała pytania, że ustawa została podmieniona! Do konsultacji poszła z dnia 12 lipca 21016, a pod obrady Rządu i do Komisji Sejmowych inna, zmieniona, o innej, haniebnej treści z dnia 15 listopada 2016 . To istotne. To pytanie powinno paśc w tym wywiadzie. Dlaczego Pani nie uświadomiła opinii, że chodzi o odebranie emerytur z okresu 1990 - 2016, emerytur wypracowanych w Wolnej Polsce, przez ludzi pozytywnie zwerfikowanych. O starych emeryturach do 90 roku nie ma już co mówić, one zostały drastycznie ścięte do 07%. Niech sobie Pani przeliczy jaka mogła być ich wysokość. NIska! Mity o ich wysokościach to propaganda pisowska. Te "wysokie", to te od 1990 roku, uczciwie wypracowane, m.in.na misjach o które Pani raczyła zapytać. Pan Błaszczak w Pani wywiadzie kłamał, posługując się informacjami i ze starej lipcowej ustawy i z tej cichcem podmienionej 15 listopada. Pani nie była przygotowana i tego nie wychwyciła: posługiwał się stwierdzeniem , że świadczenia będa wypłacane po upływie 9 miesiecy, a w podmienionej jest po 10 miesiacach - to niuans, ale pokazuje kłamstwa tego człowieka i mieszanie tych 2 ustaw jak się temu panu podoba, na potrzeby dezinformowania i ogłupiania słuchaczy. Jeszcze dwa tygodnie temu, ten człowiek i jego zastepca trzymali w ręku Ustawę z lipca i twierdzili publicznie, że emerytury wypracowane od 1990 roku są nienaruszalne!!! Mało tego , dzisiaj, na stronie MSWiA na BIP jako aktualna jest udostepniana do pobrania ustawa z dnia 12 lipca (jako aktualna, a jest nieaktualna), aby dziennikarzy i zainteresowanych celowo wprowadzać w błąd. Nie ma w niej haniebnego punktu 15c ust.3 dopisanego na kolanie, który własnie odbiera emerytury ludziom zatrudnionym w Wolnej Polsce po 1990 r. !!! Zrobiliśmy już skany strony BIP!!! Przydadzą się do walki w międzynarodowych sądach. To już skandal na skalę międzynarodową. Zawiadamiamy Komisję Europejską o podmienieniu ustaw, nieskonsultowana ustawa nie ma prawa być wysłana do komisji sejmowych. Tak stanowi dyretywa Komisji Europejskiej. Niech Pani sobie wejdzie na stronę Fundacji Batorego i tam się tego dowie.. Była Pani nieprzygotowana do tego wywiadu, albo się bala zadawać niewygodne pytania, a szkoda, bo tu chodzi o los dziesiątek tysięcy POLAKÓW, którzy pracowali przez ostatnie 25 lat dla zapewnienia bezpieczeństwa temu krajowi i również Pani bezpieczeństwa!!

 


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 30 listopad 2016 - 21:13:41


#91 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 21:36:11

"...Decyzja rządu o przyjęciu projektu ustawy dezubekizacyjnej w obecnej, znacznie rozszerzonej formie wywołała we mnie poczucie rozgoryczenia i skrajnej niesprawiedliwości. Mająca na celu ukaranie funkcjonariuszy SB godzi w policjantów, którzy poświęcili swoje życie w służbie w wolnej Polsce, a pozytywnie zweryfikowani, sumiennie pracowali na swoje stopnie i odznaczenia w nowych czasach.
Jako emerytowany oficer policji pokładam głęboką wiarę w rozsądek organów państwowych, które muszą zrozumieć, że proponowana ustawa uderzy w liczną grupę osób zasłużonych dla kraju i jego bezpieczeństwa oraz porządku publicznego. Po tak wielu latach pracy nie zasłużyłem sobie na takie potraktowanie, a moja emerytura mundurowa - i wielu pozytywnie zweryfikowanych funkcjonariuszy - nie może być, jak to eufemistycznie określił minister Błaszczak, przedmiotem dokonanych przez rząd oszczędności, gdyż ja określiłbym to mianem ordynarnego i bezprawnego pozbawienia mnie praw nabytych i wypracowanych świadczeń w Rzeczypospolitej Polskiej."
 

 

Gdybyś wstąpił do policji a nie milicji to nikt by ci emerytury nie obcinał.

Wiedziałeś gdzie wstępujesz i jakie mogą być tego konsekwencje.

Skoro tak bardzo chciałeś się udzielać to trzeba było walczyć z komuną a nie ją wspierać.#92 Skiba

Skiba

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 350 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:36:30

    Mojej nie zabiorą i to mnie bardzo cieszy.  :D

Moje też  :rolleyes: bo nie mam  :(#93 Skiba

Skiba

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 350 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:40:04

Gdybyś wstąpił do policji a nie milicji to nikt by ci emerytury nie obcinał.

Wiedziałeś gdzie wstępujesz i jakie mogą być tego konsekwencje.

Skoro tak bardzo chciałeś się udzielać to trzeba było walczyć z komuną a nie ją wspierać.

Co miał zrobić, jak kochał mundur  :(

Ja też kocham mundur i jestem listonoszem. :)

"za mundurem panny sznurem"#94 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 22:13:49

Gdybyś wstąpił do policji a nie milicji to nikt by ci emerytury nie obcinał.

Wiedziałeś gdzie wstępujesz i jakie mogą być tego konsekwencje.

Skoro tak bardzo chciałeś się udzielać to trzeba było walczyć z komuną a nie ją wspierać.

Nigdy nie byłem milicjantem to raz, a po drugie nie jestem pewien czy na przełomie lat  1990 - 2016 istniała policja pod nazwą milicja i czy chodziła jako aparat ucisku na sznurku Moskwy. Może jakaś nota dyplomatyczna na początek zmieni ciąg historii... ? :unsure: na przykład od p. P.#95 Obecny1

Obecny1

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 25851 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 22:17:24

Nigdy nie byłem milicjantem to raz, a po drugie nie jestem pewien czy na przełomie lat  1990 - 2016 istniała policja pod nazwą milicja i czy chodziła jako aparat ucisku na sznurku Moskwy. Może jakaś nota dyplomatyczna na początek zmieni ciąg historii... ? :unsure: na przykład od p. P.

 

 Teraz mili...przepraszam...policja na czyim sznurku chodzi? :wacko: Pytam, bom ciekaw.  :wacko:#96 ~Stefrk Burczymucha~

~Stefrk Burczymucha~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 22:21:09

Stanisław Michalkiewicz o ubekach:

 

- wyrżnąć ich

- a niech się powieszą , bedzie spokój.#97 Obecny1

Obecny1

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 25851 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 22:46:17

Proponuję wszystkim, którzy ukończyli PRL-owskie szkoły, żeby zrzekli się "komunistycznych" świadectw. Co na to powiedzą posłowie, spadkobiercy PRL-owskich cenzurek? Od nowa Polska "Ludowa". Cieszę się, że wyjechałem z tego kraju, w którym nigdy nie będzie sprawiedliwości, a prawo i pogoda będzie tylko dla bogaczy.  :unsure:

 #98 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 23:02:38

Proponuję wszystkim, którzy ukończyli PRL-owskie szkoły, żeby zrzekli się "komunistycznych" świadectw. Co na to powiedzą posłowie, spadkobiercy PRL-owskich cenzurek? Od nowa Polska "Ludowa". Cieszę się, że wyjechałem z tego kraju, w którym nigdy nie będzie sprawiedliwości, a prawo i pogoda będzie tylko dla bogaczy.  :unsure:

Może Putin swoimi Wilkami, powstrzyma chore zapędy Kaczfiego, bo grozi Nam tu druga Nord Korea :angry:

Putin-podczas-rozmowy-z-cz%C5%82onkami-g


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 30 listopad 2016 - 23:27:08


#99 Obecny1

Obecny1

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 25851 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 23:14:48

Może Putin swoimi Wilkami, powstrzyma chore zapędy Kaczfiego, bo grozi Na tu druga Nord Korea :angry:

Putin-podczas-rozmowy-z-cz%C5%82onkami-g

 

 Wilki to bardzo miłe zwierzęta, ale nie radzę za blisko do nich podchodzić. Mogą ugryźć.  :ph34r:

 
Został tylnymi drzwiami wprowadzony w Polsce kult jednostki, więc podobieństwo do Nord Korei dosyć utrafione.  :ph34r:


#100 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 23:26:10

Stanisław Michalkiewicz o ubekach:

 

- wyrżnąć ich

- a niech się powieszą , bedzie spokój.

Za czasów mojej młodości nikt jeszcze nie słyszał o tzw. "wojsku Antoniego Macierewicza", dziadek był oficerem, jego brat w KOP-ie, w Miednoje swój ślad życia zgubił, to też dla zachowania tradycji rodzinnych za dobrą monetę uchodziło w razie Niemca w obronie Ojczyzny - Polski stanąć! A teraz przebiegle "kurdupel" dostał się do kryta i zaczyna swoje schizy i chore jazdy po wszystkich co w prl-u! :angry:

Zrozumiałym jest zmniejszenie emerytur po 20 tysięcy tym co czynnie utrwalali władzę ludową, ale nie wszystkim jak leci !

( ... )


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 30 listopad 2016 - 23:39:45

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych