Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rybacy chcą łamać zakaz :: zobacz komentowany artykuł


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ustczanin~

~ustczanin~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2007 - 10:16:00

Wiceminister - śmieszna sprawa. To jakby drwala zrobić nadleśniczym! Postać kontrowersyjna - mocny w gatce. A jak się ma przepis, że członkowie rządu nie mogą prowadzić własnej działalności gospodarczej i to jeszcze w tej samej branży, którą nadzorują. To tak samo jakby Min.Finansów był gość, który jest właścicielem prywatnego banku. PARANOJA! A kandydowanie w wyborach to już zupełna paranoja.

#2 ~smakosz...śledzia~

~smakosz...śledzia~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2007 - 10:23:00

Panie Hałubek Waszego dorsza już nikt nie chce jeść. Po pierwsze za drogi, po drugie strasznie ościsty, po trzebie łapiecie same bolki. Import dorsza dałby lepsze efekty. Kupiony w Danii i sprowadzony byłby dużo tańszy. Tołpyga jest lepsza od dorsza i tańsza i...bez ości. Jestem za.....zakazem ..przynajmniej bolki trochę podrosną!

#3 ~JANUSZEK~

~JANUSZEK~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2007 - 09:57:00

(proszę nie pisać wielkimi literami. traktowane jest to na forum jak krzyczenie w czasie rozmowy. moderator)WYSTARCZY POPŁYWAĆ W HOLANDI ALBO DANJI I DOWIEMY SIĘ JAKĄ SIŁĘ POŚIADAJĄ KRAJE , SZWECJA ,DANIAitd.OFICJALNIE SZYPROWIE MÓWIĄ "WYKOŃCZYMY POLACZKÓW A NASTĘPNIE WEŻMIEMY SIĘ ZA KRAJE WSCHODNIE , TO SPOWODUJE ŻE BĘDZIEMY STAWIAĆ WARUNKI W RYBOŁÓWSTWJE".I CO WY NA TO MINISTROWJE.

#4 ~torys~

~torys~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2007 - 19:04:00

Polskie rządy są coraz bardziej uległe wobec unijnych biurokratów. Polskim rybakom zakazuje się połowów. Polski prezydent zgadza się aby obywatele polscy byli sądzeni przed sądami brukselskimi. To tam rozstrzygane będą ewentualne spory z dawniej zamieszkującymi te tereny Niemcami o majątki na tzw. ziemiach odzyskanych czyli min. w Ustce. Polskim stoczniom każą zamykać pochylnie bo są zbyt konkurencyjne do niemieckich i francuskich. Po przyjęciu "Konstytucji Europejskiej" będzie jeszcze gorzej. Decydujące znaczenie dla przyjęcia tej konstytucji będzie miał nowo wybrany sejm. Kto ją tam poprze? Na pewno PO, LiD i PIS, które już udowodniły swoją uległość wobec Brukseli. Jedyną formacją, która może się temu przeciwstawić jest Liga Prawicy Rzeczypospolitej, koalicja partii prawicowych LPR, UPR, PR.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych