Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
134 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 22:19:24

e-reporter.pl/index.php/component/k2/item/1971-kłopoty-rutkowskiego

#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 00:46:40

e-reporter.pl/index.php/component/k2/item/1971-kłopoty-rutkowskiego

No i co teraz będzie,odbiorą mu koncesję  ? :o#23 ~szop pracz~

~szop pracz~
 • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 00:57:08

Pralnia Rutkowskiego

"Były mechanizator rolnictwa, podający się za detektywa, ma poważne problemy. Sąd Najwyższy oddalił kasacje skazanych w procesie tzw. śląskiego gangu paliwowego. Tym samym ostateczny stał się wyrok 1,5 roku więzienia za „wypranie" 2,3 miliona złotych dla  Krzysztofa Rutkowskiego. Czyli dostał tyle, na ile zwyczajowo skazuje się w naszym kraju za kradzież batonika.

Co prawda wyrok obejmuje także przepadek „wypranych” pieniędzy. Ale nie jest to przepadek mienia tej wartości. Po prostu Rutkowski ma je spłacać w ratach. Zapewne obrotny celebryta po pożyczkę do „Providenta" nie pobiegnie. Ma na to prostsze sposoby. Jak słyszę, już podskoczyły stawki za jego usługi. Ponoć zaczynają się od kilkudziesięciu a kończą na kilkuset tysiącach złotych za sprawę np. zaginięcia. Przy czym, chyba nikt nie zna przypadku, aby Rutkowski kogoś odnalazł? Ja nie słyszałem. Myślę, że z równym skutkiem, jak poszukiwanie osób zaginionych, mógłby wyjaśnić odwieczne zagadki typu: co ma piernik do wiatraka lub: co było pierwsze jajko, czy kura? Przynajmniej byłoby mniej szkód.
Ostatnio - w poszukiwaniu kasy i darmowej reklamy w bezkrytycznych mediach – Rutkowski postanowił, po 5 latach, zająć się poszukiwaniem Iwony Wieczorek! Zrobił to po tym, gdy magazyn Reporter ujawnił nowe fakty w tej sprawie. Wtedy uaktywnił się też Rutkowski, ze swoją wersją - mylącą tropy i wybielającą wskazanego przez Reportera podejrzanego. Nie pierwszy raz, gdy pojawia się w jakiejś sprawie, to natychmiast zaczyna komplikować, gmatwać, robić zadymy medialne. Po co?
Nieco światła rzucają na to zeznania świadka koronnego Mirosława K., byłego członka tzw. „Wołomina”. Jak twierdzi skruszony gangster, w 1999 roku doszło do współpracy gangu z Rutkowskim. Miało to mieć miejsce w domu Jacka K. ps. Klepak, bossa gangu wołomińskiego: „Omawialiśmy współpracę w zakresie porwań. Została podjęta rozmowa, że po uprowadzeniu przez nas jakichś ludzi będziemy informowali o tym Jacka K., a on będzie przekazywał te informacje Rutkowskiemu”– stwierdza świadek koronny. Według niego układ był prosty: detektyw - mając kontakt z porywaczami - będzie dawał znać kidnaperom, aby zwolnili zakładnika, a wtedy odbierze wynagrodzenie od rodziny i podzieli się z przestępcami. Tą sprawą zajmuje się Prokuratura Apelacyjna w Warszawie.
Podobne sugestie pojawiały się także przy okazji sprawy porwania Krzysztofa Olewnika. Czy tak było w sprawie Iwony Wieczorek?
Tego nie wiem. Wiem natomiast, że Rutkowski - po pięciu latach od zaginięcia nastolatki - wymyśla w tej sprawie niestworzone wątki. Odbiegające daleko od faktów. Podobno nawet wie, kim jest osławiony mężczyzna z ręcznikiem, który w fatalną noc (17 lipca 2010 roku) szedł za Iwoną Wieczorek. Ponoć teraz widziano go, jak maszerował z uchodźcami przez Węgry. Nadal miał ze sobą ręcznik.  Zapewne dba o czystość i higienę. Podobnie jak Rutkowski, który -niczym szop pracz - prał co mu w ręce wpadło, a tu takie szykany go za to spotykają. A przecież właśnie dzięki takim ludziom można mówić, że „ pieniądze nie śmierdzą".
Leo"

 #24 ~lewe transfery~

~lewe transfery~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 00:40:01

"Słynny tzw."detektyw" Krzysztof Rutkowski (55 l.) pozwie Polskę do Trybunału w Strasburgu! Żąda też 2,3 mln zł odszkodowania. Wszystko po tym, jak w procesie tzw. śląskiego gangu paliwowego Rutkowski został skazany na 1,5 roku więzienia za pranie brudnych pieniędzy.
Jednak zanim złoży on skargę do Trybunału w Strasburgu, w najbliższych dniach prześle skargę do Trybunału Konstytucyjnego. - Będę walczył o swoją godność i dobre imię! - zapowiada Rutkowski. Do więzienia nie trafi, bo sąd na poczet kary zaliczył mu 10-miesięczny okres, kiedy siedział w tymczasowym areszcie."

 

Wg matematycznych obliczeń wynika ze jeszcze zostało  mu 8 mies do odsiadki ! A czy Trybunał w Strasburgu jest chętny wspierać szalejącą korupcję w Polsce bardzo wątpię :o

 

 #25 ~Bat na jume~

~Bat na jume~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 07:52:45

Kolejny wątek założony przez znanego trolla o słynnym nicku jumanji zamieszkującym w Radziejowie.
Z mojej strony prośba do pana Rutkowskiego, by zainteresował sie dokładnie tym lubiącym trzymać dzieci na kolanach człowiekiem, namierzyl i zrobił porzadek, o co proszę w imieniu tysięcy forumowiczow i rodziny zaginionej Iwony Wieczorek.

#26 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:37:41

Kolejny wątek założony przez znanego trolla o słynnym nicku jumanji zamieszkującym w Radziejowie.
Z mojej strony prośba do pana Rutkowskiego, by zainteresował sie dokładnie tym lubiącym trzymać dzieci na kolanach człowiekiem, namierzyl i zrobił porzadek, o co proszę w imieniu tysięcy forumowiczow i rodziny zaginionej Iwony Wieczorek.

Pan Rutkiwski z pewnością wejdzie na ten wątek i Cię przeczyta. :lol: A następnie będzie tropił Jumana według twojej sugestii. Kurde, skąd się biorą takie bałwany?

#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 16:25:57

Pan Rutkiwski z pewnością wejdzie na ten wątek i Cię przeczyta. :lol: A następnie będzie tropił Jumana według twojej sugestii. Kurde, skąd się biorą takie bałwany?

Najpierw niech odsiedzi swoje, a potem dopiero bierze się za naprawianie Świata ! :ph34r: :ph34r: :ph34r:#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 20:29:56

e-reporter.pl/index.php/component/k2/item/1971-kłopoty-rutkowskiego

Bardzo dobrze,że dziennikarze śledczy Reportera zainteresowali się sprawą Iwony.

Ciekawe czy im też  założą embargo i zabronią dociekać prawdy? B)#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 17:39:00

I kto by pomyślał ? B)#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 01:45:23

Przestępca głównym "detektywem"' kraju, trzęsie  policją i prokuraturami :blink: To chyba tylko w teoretycznym,skorumpowanym państwie niby prawa możliwe? :ph34r:#31 ~Krzysztof Bogdan Bęgowski~

~Krzysztof Bogdan Bęgowski~
 • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 14:06:06

Czy "krymuch-detrut" już siedzi w więzieniu :o   A może by tak internauci gp24 zafascynowani jego ponad ludzkimi dokonaniami zrobiliby  ściepę na wypiskę bożyszczowi? :D#32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 03:40:23

"W pierwszej instancji Rutkowski został skazany na 2,5 roku więzienia, ale po apelacji skrócono mu wyrok o 12 miesięcy, a ponieważ spędził w areszcie 10 miesięcy już nie wrócił za kraty. Został skazany tylko za pranie brudnych pieniędzy, ponieważ wątek udziału w grupie przestępczej umorzono z powodu przedawnienia".

 #33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 20:23:09

Czy Krystian W. działał sam? B)

 #34 ~Antypedofilia~

~Antypedofilia~
 • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 22:41:02

Ciekawe ile i za ile  medialny "krymuch" pomógł przestępcy seksualnemu? B)#35 ~por. Jaszczuk~

~por. Jaszczuk~
 • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 12:55:48

Sutener małolat, Krystian W. - pedofil o nadzwyczajnych przywilejach czy pomyłka tylko? B)#36 ~CZAS NA ZMIANY~

~CZAS NA ZMIANY~
 • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 18:14:43

Coś się mnie wydaje, że ten cały "europejskiej sławy detektyw" przy sprawie Iwony Wieczorek narobił więcej szkód niż pożytku, a i nie jest wiadomo po której stronie faktycznie stoi i dla kogo pracuje ?! :ph34r:

  :excl: Kombinator-kryminalista ma większy posłuch i uznanie w oczach ciemnego ludu niż prawi obywatele, prokuratury, policja i inni przedstawicie władz ? :o 

Dokąd ten świat  zmierza czy to już nie czas zrobić z tym porządek panowie ministrowie i posłowie? :ph34r: :ph34r: :ph34r:#37 ~**~

~**~
 • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 09:38:21

A co na to Wydział do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji, czy detektyw z armią bez licencji, uprawnień to oby czasem już nie grupa przestępcza o charakterze zbrojonym? :ph34r:

Żeby prowadzić biuro detektywistyczne, trzeba założyć działalność gospodarczą i spełniać wszelkie wymogi dotyczące jej założenia. - Trzeba być licencjonowanym detektywem, jednakże od stycznia 2014 roku zniesiono obowiązek zdawania państwowego egzaminu na licencję detektywistyczną Mimo, że teoretycznie dostęp do zawodu jest łatwiejszy, droga do uzyskana licencji nie jest wcale prosta.

Należy bowiem spełnić wiele warunków. - O licencję detektywistyczną może ubiegać się osoba posiadająca obywatelstwo polskie lub innego państwa Unii Europejskiej, która ukończyła 21 lat, posiada wykształcenie co najmniej średnie i ma pełną zdolność do czynności prawnych. To jednak nie wszystko. Detektyw nie może być na bakier z prawem. Przeciwko niemu nie może toczyć się postępowanie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

 

Czy  jest w Polsce Prokuratura Generalna, Krajowa, lub podobna gotowa przyjrzeć się temu
show - parodii ? :o

 #38 ~Jumanji~

~Jumanji~
 • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 20:50:14

Bardzo ciekawe czy Krystian W od Anaid i Krystian H z postu Lidii90 się znają? :o

 

Z Marcinem O. ? B)

 

Pięć lat później i znowu Rutkowski i kolejny Krystian ?  :o  Coś musi się z tego wykluć ! :ph34r:

Czy oni się znają, łączy ich jakaś wspólna tajemnica ...? :blink:  Tak, wiem!#39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 13:19:31

Czy Krystian W. działał sam? B)

Ciekawe też czy wobec zwerbowanych dzieci i młodzieży jako sutener,stręczyciel potrafił być agresywny,stosował przemoc fizyczną, a jak rzeczywiście zdarzyło się w pracy nieszczęście, a potem ciąg dalszy nastąpił....? Jak  podejdą śledczy i biegli na obecnym etapie badań do tych z przed lat zdarzeń i różnych powiązań, czy też będą musieli wykluczyć? B)#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 17:28:26

A to niby czemu stręczyciel,sutener Krystek miałby nie wiedzieć co stało się z  zaginioną,podobnie jak jej były znajomy ? :ph34r:


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych