Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
134 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 16:23:24

O d kiedy ten kabotyn jest dedektywem?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:49:45

W POlsce mamy wielu "Dyzmow" poczawszy od POlitykow po "restauracje" Magdonals

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 06:02:49

Nie obrażaj wysokiej klasy fachowca !!! B)

Detektyw wykluczył udział kolejnego Krystka w tej sprawie Iwony Wieczorek. ! :ph34r:

#4 ~POlak~

~POlak~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 06:05:33

Dzięki kontaktom z WSI !

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 11:35:33

Jak każda Mafia i 3M podziemne środowisko bardzo ze służbami specjalnymi powiązane, stąd taki organizacyjny bałagan i sprawa Iwony leży ! B)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:48:17

Bardzo ciekawe czy Krystian W od Anaid i Krystian H z postu Lidii90 się znają? :o

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:11:23

Pięć lat później i znowu Rutkowski i kolejny Krystian ?  :o  Coś musi się z tego wykluć ! :ph34r:

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 01:17:54

Bardzo ciekawe czy Krystian W od Anaid i Krystian H z postu Lidii90 się znają? :o

Z Marcinem O. ? B)

#9 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 16:46:13

Coś się mnie wydaje, że ten cały "europejskiej sławy detektyw" przy sprawie Iwony Wieczorek narobił więcej szkód niż pożytku, a i nie jest wiadomo po której stronie faktycznie stoi i dla kogo pracuje ?! :ph34r:

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 17:13:54

O d kiedy ten kabotyn jest detektywem?

No a gdyby tak gdańska prokuratura odsunęła go na mocy prawa od tej sprawy i przekazała ją do innej w celu bezstronnego rozpoznania ? :blink:

#11 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 17:55:40

Jakby miał odrobinę  honoru, to już dawno powinien oficjalnie przeprosić mamę  śp. Macieja za swoje chamstwo !!! :wacko:

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 17:35:49

Wielki mi argument Rutka,bo niby jest ktoś taki na gp24,kto od 5 lat konsekwentnie broni znajomych Iwony i faktycznie mieszka w Londynie :blink:
A co, tzw. "młodzież" to jacyś super wyszkoleni amerykańscy komandosi, że zdolni pięć lat policję za nos wodzić czy jednak o  cichą ochronę Hrystka, tudzież kogoś od niego  we w tej kombinowanej sprawie chodzi? :o

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 02:08:36

Ten niby "detektyw" jak Janosik XXI wieku :o  A na jakiej podstawie  on działa i czy oby zawsze  zgodnie z prawem, i co na to prokuratura krajowa, podległą jemu czy przejął już w swoje ręce  kompetencje policji też ? :ph34r: To gdzie my żyjemy ? :blink:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 15:17:00

I co znowu niewypał ? :o

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 23:54:08

Wielka szkoda,że ta Iwony sprawa nie może zostać wyjaśniona! :(

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 16:51:28

"Na pytanie, skąd ta pewność, Rutkowski odpowiedział, że "połączyliśmy pewne informacje". policja ma zamiar odtajnić IP tej osoby, a zdjęcia zostaną pokazane biegłemu antropologowi, ale - jak mówią nieoficjalnie śledczy - na 80 proc. to nie ta osoba."

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 01:02:40

To Krystek bedzie mu na wypiski paczki słał do ancla,a może  spotkają sie w jednej celi ? :ph34r:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 16:54:31

Coś się mnie wydaje, że ten cały "europejskiej sławy detektyw" przy sprawie Iwony Wieczorek narobił więcej szkód niż pożytku, a i nie jest wiadomo po której stronie faktycznie stoi i dla kogo pracuje ?! :ph34r:

B) B) B)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 03:18:43

Krzysztof Rutkowski odniósł się w czwartek do internetowych spekulacji, mówiących że Krystian W. mógł być zamieszany w zaginięcie Iwony Wieczorek.
Detektyw wykluczył udział Krystka w tej sprawie.
A co gdańska prokuratura na to, jakiego jest zdania ? :o

#20 ~Observer~

~Observer~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 11:30:29

No to kto teraz będzie pilnował sprawy Iwony i innych nie do wyjaśnienia, jak poszedłby odsiedzieć resztę ? :o
A tak swoją drogą to żadne ryzyko 1,5 roku odsiadki za uprawnie 2,3 mln zł. To się niejednym opłaca, a może braknie Hummera i koniec "hochsztaplerskiej kariery"? :blush:
  :excl:  Skoro ponoć nie jest detektywem, nie posiada uprawnień, to w szarej strefie oficjalnie działa pod specjalnym parasolem ochronnym ? B)
A  na jakiej podstawie odbiera chleb śledczym, prokuraturze i za nich w tak ważnej sprawie Iwony decyduje, z cienia podejrzeń niejednych wyklucza, jak to możliwe w państwie prawa?  :unsure:
Ciekawe co krajowy ekspert, skruszony gangster "Masa" na to wszystko? :ph34r:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych