Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64299 odpowiedzi w tym temacie

#64281 Steysi

Steysi

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 07:59:14

Cześć Perełko  :D jestem chyba normalna to się odezwałam. Widziałam, że do mnie stukałaś ale niestety spędziłam wczoraj "z kimś" 15 godzin na Sorze. Zaraz coś Ci tam skrobnę tylko kawę wypiję, bo oczy mam na zapałki ;)

Miłego dnia życzę :)
edit: Zdjęcia Przepiękne  :wub: Kocham morze, kocham góry. Przy pokazanym przez Ciebie wodospadzie Marku mam fotki z moją pierwszą szkolną wtedy miłością. Piękne miejsce, piękne wspomnienia :)

Użytkownik Steysi edytował ten post 07 grudzień 2018 - 08:01:23

#64282 #MISIA#

#MISIA#

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:06:56

Dzień dobry :)

W Szklarskiej byłam kilka razy, kiedyś zamieściłam zdjęcie na forum z siostrzyczką i bernardynem- to właśnie było w Szklarskiej :D Potem z mężem już , raz latem  a raz zimą wspólnie z rodzicami zięcia. Panowie zjeżdżali na nartach a my na kanapie . W Skalnym Miesicie też byłam, zapewne piękny cud natury , pamiętam jak dojeżdżaliśmy od strony polskiej przez jakiś las, bardzo stromo w górę , krętą drogą . Ale nie przepadam za takim czymś osobiście, mąż w ogóle był wkurzony, że tam przyjechaliśmy- ciemno, ponuro i wszechogarniająca  smrodkowa wilgoć .

Góry tak, chociaż na wycieczki już niezbyt, bo zwyczajnie mam stracha  ale pooddychać  "świeżym"  powietrzem a i owszem :) . Zimą dodatkowo krajobrazy wyjątkowo bajkowe .

Jak na spacer- to już bardziej Bieszczady .

Ogólnie lubię wszystko, zwłaszcza podróże :) ale najbardziej otwarte przestrzenie, które dają mi wolność , pewnie to chorobliwa klaustrofobia - ale lubię bezkres od zawsze.

A takiego mam teraz pomocnika w biurze . Jeden jeździ ze mną w samochodzie a ta misiowa parka umilać mi będzie  czas pracy. Co prawda siedzi na czytniku kart ale mam nadzieję, że dzielnie znosić będzie takie niewygody

344cg1z.jpg

Dzisiaj już piąteczek   :D  W łikęd jeszcze obowiązki a potem już w głowie tylko Święta :wub:

Wiecie ,że za 3 tygodnie przybędzie nam roczek  , nie, nie na plecy :D- w kalendarzu tylko  :) 

miłego

#64283 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4173 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:28:10

Cześć Perełko jestem chyba normalna to się odezwałam. Widziałam, że do mnie stukałaś ale niestety spędziłam wczoraj "z kimś" 15 godzin na Sorze. Zaraz coś Ci tam skrobnę tylko kawę wypiję, bo oczy mam na zapałki.

Miłego dnia życzę
edit: Zdjęcia Przepiękne. Kocham morze, kocham góry. Przy pokazanym przez Ciebie wodospadzie Marku mam fotki z moją pierwszą szkolną wtedy miłością. Piękne miejsce, piękne wspomnienia.

Heeeej :)

:D

Stukałam bo poczułam się mocno zaniepokojona :) 

Też życzę cudnego dnia. Zabieram się zaraz za drugie okno :D i śmieję się do siebie, że jak to dobrze, że nie mam domu bo jakbym się zabierała za mycie okien w okolicach Świąt Bożego Narodzenia to może i bym zakończyła sprawę na Wielkanoc  :lol: 

Najważniejsze, że jedno gotowe :wub:

Ok, miłego dnia :)

#64284 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:28:26

Dzień dobry :)

W Szklarskiej byłam kilka razy, kiedyś zamieściłam zdjęcie na forum z siostrzyczką i bernardynem- to właśnie było w Szklarskiej :D Potem z mężem już , raz latem  a raz zimą wspólnie z rodzicami zięcia. Panowie zjeżdżali na nartach a my na kanapie . W Skalnym Miesicie też byłam, zapewne piękny cud natury , pamiętam jak dojeżdżaliśmy od strony polskiej przez jakiś las, bardzo stromo w górę , krętą drogą . Ale nie przepadam za takim czymś osobiście, mąż w ogóle był wkurzony, że tam przyjechaliśmy- ciemno, ponuro i wszechogarniająca  smrodkowa wilgoć .

Góry tak, chociaż na wycieczki już niezbyt, bo zwyczajnie mam stracha  ale pooddychać  "świeżym"  powietrzem a i owszem :) . Zimą dodatkowo krajobrazy wyjątkowo bajkowe .

Jak na spacer- to już bardziej Bieszczady .

Ogólnie lubię wszystko, zwłaszcza podróże :) ale najbardziej otwarte przestrzenie, które dają mi wolność , pewnie to chorobliwa klaustrofobia - ale lubię bezkres od zawsze.

A takiego mam teraz pomocnika w biurze . Jeden jeździ ze mną w samochodzie a ta misiowa parka umilać mi będzie  czas pracy. Co prawda siedzi na czytniku kart ale mam nadzieję, że dzielnie znosić będzie takie niewygody

......

Dzisiaj już piąteczek   :D  W łikęd jeszcze obowiązki a potem już w głowie tylko Święta :wub:

Wiecie ,że za 3 tygodnie przybędzie nam roczek  , nie, nie na plecy :D- w kalendarzu tylko  :)

miłego

Bieszczady?, czemu nie!

718791b2a559459agen.jpg

#64285 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:32:52

Jednak spacery w Bieszczadach to raczej wielokilometrowe trasy.

Wolę tamtejszą kolejkę wąskotorową.

37ededa7b28768b9gen.jpg

Miłego dnia.  :)

#64286 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:39:17

Cześć Perełko  :D jestem chyba normalna to się odezwałam. Widziałam, że do mnie stukałaś ale niestety spędziłam wczoraj "z kimś" 15 godzin na Sorze. Zaraz coś Ci tam skrobnę tylko kawę wypiję, bo oczy mam na zapałki ;)

Miłego dnia życzę :)
edit: Zdjęcia Przepiękne  :wub: Kocham morze, kocham góry. Przy pokazanym przez Ciebie wodospadzie Marku mam fotki z moją pierwszą szkolną wtedy miłością. Piękne miejsce, piękne wspomnienia :)

Zgodnie z piosenką "Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najszczersza ...", to jednak, wg mnie, pierwsza szkolna miłość pozostaje na zawsze w pamięci.  :)

#64287 #MISIA#

#MISIA#

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:06:23

Bieszczady?, czemu nie!

718791b2a559459agen.jpg

Wolisz Kolejką ? a ja myślałam, że zaproszę Ciebie tam, na poranny spacer  i razem pozbieramy skrzące się perły rosy  :D

"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga

łam, czego rozum nie złamie

młodości, orla twych lotów potęga

jako piorun twoje ramię "

Użytkownik #MISIA# edytował ten post 07 grudzień 2018 - 11:06:46

#64288 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 11:41:59

Wolisz Kolejką ? a ja myślałam, że zaproszę Ciebie tam, na poranny spacer  i razem pozbieramy skrzące się perły rosy  :D

"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga

łam, czego rozum nie złamie

młodości, orla twych lotów potęga

jako piorun twoje ramię "

Jest bardzo dobrze, gdy lata kalendarzowe są "starsze" od własnego samopoczucia.

Wtedy spacerując chociażby z laską ( :)  :P  ), świat wydaje się piękniejszy.

Pięknego dnia życzę.  :)

#64289 #MISIA#

#MISIA#

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:27:24

Jest bardzo dobrze, gdy lata kalendarzowe są "starsze" od własnego samopoczucia.

Wtedy spacerując chociażby z laską ( :)  :P  ), świat wydaje się piękniejszy.

Pięknego dnia życzę.  :)

A także wówczas, kiedy kochamy :) :wub: :)

czyż nie piękne ? :

Maliny

Pewnego dnia rzekł do niej:

– Wiesz, gdy cię całuję, doznaję takiego samego uczucia, jakbym jadł maliny. Ta sama delikatność, słodycz i smak.

Roześmiała się i zapytała przemyślnie:

– Jestem pewna, że teraz masz ochotę na maliny?!

Znali się od dwóch tygodni. Wkrótce rozjechali się, każde w swą stronę: do rodziny, przyjaciół, dzieci, kolegów… samotności. Ale czasem pisywali do siebie. W jednym z listów wyznał:

„Życie upływa mi monotonnie. A gdy staje się absolutnie nieznośne, idę do sklepu po maliny”.

/ J. Niżyński  /

:wub: :wub: :wub:

Wzajemnie Marku - pięknego   :) 

#64290 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:44:54

Sejm obraduje nad projektem ustawy o zniesieniu podatku o emerytur, pod którym podpisało się ponad 140 tys. seniorów. Zainteresowanie ze strony "dobrej zmiany" ogromne!!!

Foto W. Kosiniak-Kamysz.

d4da24b402883a83gen.jpg

#64291 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 10:56:51

Sejm obraduje nad projektem ustawy o zniesieniu podatku o emerytur, pod którym podpisało się ponad 140 tys. seniorów. Zainteresowanie ze strony "dobrej zmiany" ogromne!!!

Foto W. Kosiniak-Kamysz.

d4da24b402883a83gen.jpg

Dzień dobry. Ta część sali obrad zarezerwowana jest dla koalicji. Duży tłok i jak widzę jedna osoba mało zainteresowana burzliwymi obradami. Lewa strona sali jest na fotografii niewidoczna . Nie wiemy czy jest tam  ktoś. Jakie wnioski wyciągną wyborcy z tej informacji trudno zgadnąć. Już w przeszłości wysoki rangą przedstawiciel władzy na pytanie dziennikarza o kontrowersyjną politykę informacyjną rządu odpowiedział : wielu Polaków taka forma informacji żenuje, lecz ona skierowana jest nie do wszystkich lecz do wyborców PiSu. Zastanawiam się jakimi ogólnie pojętymi możliwościami dysponują ci którym znaczenie słowa " żenada " jest nieznane. Chyba dla każdego człowieka epitet durnia lub mało rozgarniętego jest trudny do akceptacji. Czy na pewno dla każdego? Życie pokazuje że nie . Mało tego. Wielu nawet nie rozumie przekazu władzy. Śmiać się czy płakać? sam nie wiem. Miłego dnia życzę!

#64292 #MISIA#

#MISIA#

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:51:43

Dzień dobry- przyjemnego łikędu wszystkim życzę , czas na drugie śniadanko już ? :)

#64293 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 12:05:20

Dzień dobry- przyjemnego łikędu wszystkim życzę , czas na drugie śniadanko już ? :)

Smacznego!  smakelijk !

#64294 #MISIA#

#MISIA#

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano wczoraj, 21:17

Dobranoc wszystkim, spokojnej nocy :)

#64295 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4173 postów

Napisano wczoraj, 22:01

Foto W. Kosiniak-Kamysz.

d4da24b402883a83gen.jpg

Hmmm, Marku, takie widoki już są nam znane i to niezależnie od tego kto rządzi. Nawet się chwilę wpatrywałam w powyższe zdjęcie, bo identyczne również zapamiętałam sprzed paru lat i musiałam poszukać aby stwierdzić, że to jednak nie to zdjęcie :) Ba! Jest znaczna ilość takich obrazków, nawet nie trzeba też za bardzo cofać się w czasie :) ''Dobra zmiana'' jak to piszesz i nazywasz.......a inni? Myślisz, że inni są również zainteresowani? :)  

#64296 #MISIA#

#MISIA#

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano dziś, 11:23

Dzień dobry- można i tak :D :

Co jest ? wiem ,że to, wiem, że tamto, ale żeby nie tego ? :D tzn nie pisnąć słowa  ?

Bo co ? bo poniedziałek ? nie martwcie się do świąt jeszcze całe 2 tygodnie  - damy radę :D

To co ? kawka ? i ...... przecieramy oczka

miłego.....  :wub: 

#64297 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano dziś, 15:51

Hmmm, Marku, takie widoki już są nam znane i to niezależnie od tego kto rządzi. Nawet się chwilę wpatrywałam w powyższe zdjęcie, bo identyczne również zapamiętałam sprzed paru lat i musiałam poszukać aby stwierdzić, że to jednak nie to zdjęcie :) Ba! Jest znaczna ilość takich obrazków, nawet nie trzeba też za bardzo cofać się w czasie :) ''Dobra zmiana'' jak to piszesz i nazywasz.......a inni? Myślisz, że inni są również zainteresowani? :)  

Perełko, jeżeli sprzed paru lat, to o ile się nie mylę przeważnie tę stronę sejmowej sali zajmował PIS - weszło im w nawyk?

Inni są niewątpliwie zainteresowani, wszak to drugie podejście z tą propozycją.

Wolę jednak z Tobą rozmawiać nie o polityce.

#64298 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4173 postów

Napisano dziś, 19:01

Perełko, jeżeli sprzed paru lat, to o ile się nie mylę przeważnie tę stronę sejmowej sali zajmował PIS - weszło im w nawyk?

Inni są niewątpliwie zainteresowani, wszak to drugie podejście z tą propozycją.

Wolę jednak z Tobą rozmawiać nie o polityce.

Najpierw dosyć obszernie Ci odpisałam, potem nagle musiałam odejść od lapka a teraz stwierdziłam, że to nie ma sensu :)

Marku, Małpolud, dosyć charakterystyczna skałka jakiego miejsca? :) Mgła nie pozwoliła na wyrazistość zdjęcia :)

2e0ps8p.jpg

#64299 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6011 postów

Napisano dziś, 19:21

Najpierw dosyć obszernie Ci odpisałam, potem nagle musiałam odejść od lapka a teraz stwierdziłam, że to nie ma sensu :)

Marku, Małpolud, dosyć charakterystyczna skałka jakiego miejsca? :) Mgła nie pozwoliła na wyrazistość zdjęcia :)

2e0ps8p.jpg

Takie zagadki lubię.

Nie jestem pewien, ale mocno wydaje mi się, że Małpolud łączy się z Górami Stołowymi - pasmem w Sudetach.

Miłego wieczoru.  :)

#64300 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4173 postów

Napisano dziś, 19:37

Takie zagadki lubię.

Nie jestem pewien, ale mocno wydaje mi się, że Małpolud łączy się z Górami Stołowymi - pasmem w Sudetach.

Miłego wieczoru.  :)

Tak jest!  :) 

To chyba najbardziej charakterystyczna skałka Szczelińca Wielkiego, najwyższego szczytu Gór Stołowych. Sam Szczeliniec należy do Korony Gór Polski :)

Miłego :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych