Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60332 odpowiedzi w tym temacie

#60321 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 09:48:23

Premier Morawiecki w Spale m. in.:

„Dlatego właśnie bronimy konstytucji przed tymi, którzy chcą ją łamać, nie bacząc na to, że są zapisane tam: artykuł 20 o społecznej gospodarce rynkowej, o tym na czym polega małżeństwo, że małżeństwo jest związkiem mężczyzny i kobiety. Nie dajmy łamać konstytucji.”

I kto to mówi - prawie jak w tym filmie, ale to była komedia.

Miłego dnia. :(

Lepiej tak :) :)

#60322 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 09:58:09

Ucieszmy oko : :)

Owszem, widoczki sympatyczne. Jednak dlaczego tam Zakopane - w dziesiątce?

Słupsk wieje razy piękniejszy od Zakopanego. Nie wiedziałem, że góry znajdują się w granicach miasta, no jest jednak Gubałówka.

Gdzie Gdańsk ze swoją starówką?

#60323 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4259 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:33:08

Warto też przypomnieć słynną scenę ukazującą wysoką kulturę obecnego pana Prezydenta ukazującą ogromny Jego szacunek wobec głowy innego państwa. Nie to co ten grubianin Komorowski.

..................................

Witaj Andy :)

Nie będę odbijała piłeczki. To bez sensu. Normalnego człowieka (nie fanatyka) pewne sprawy męczą :) 

Każda sytuacja ma jakieś plusy i minusy, a skupiać się tylko na samych minusach, podkreślając je, wyszczególniając, ciesząc się, że możemy złośliwie i z wielką satysfakcją coś wytknąć, uważam za słabe zachowanie. Nienawiść w sercu to nic dobrego :)

Tu na forum będzie to trwało aż do jesieni, a potem jeżeli stan rzeczy utrzyma się taki jaki jest, to chyba nie będzie tego końca. Przebywać wśród takich ludzi i czytać to wszystko to serio się już nie chce.

Można się wkręcać w dyskusje ale należy w pewnym momencie powiedzieć sobie: stop. To do niczego nie prowadzi, a tylko co najwyżej do jakiejś dzikiej satysfakcji. Ale co kto lubi :)

Oczywiście, nie przeszkadzam, bo zaraz odezwą się głosy, że zamykam komuś usta. Jeżeli ktoś chce żywić się li i tylko nienawiścią to mogę tylko napisać: a na zdrowie :) Wasze życie. Nie moje. 

A media tylko podsycają te niezdrowe relacje między ludźmi. No przecież chyba o tym wiecie, a mimo tego, absolutnie to Wam nie przeszkadza. Śmiem zaryzykować twierdzenie, że kochacie takie szarpanie się.

Nawet kwiaty płaczą skąpane w kroplach deszczu, proszę Andy, to dla Ciebie :)

Pozdrowienia  :)

To nie jest żadne umoralnianie, tylko moja opinia i moje zdanie, co do którego mam prawo.

33o5de1.jpg

#60324 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 15:09:14

...

hej  koleżanki i koledzy , nie ma jak to być men'em .... :D :) :D

Koleżanki i men (man)?

Zawołaj na ulicy "człowieku!' - nie obejrzy się żadna pani. :D :D

Miłego dnia. :)

#60325 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6881 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 16:39:10

Każda sytuacja ma jakieś plusy i minusy, a skupiać się tylko na samych minusach, podkreślając je, wyszczególniając, ciesząc się, że możemy złośliwie i z wielką satysfakcją coś wytknąć, uważam za słabe zachowanie. Nienawiść w sercu to nic dobrego :)

Hmm. I kto to pisze? ;)

http://forum.gp24.pl...1348/?p=2303706

#60326 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4259 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 19:24:44

Perło

Te nowoczesne moskitiery nie są na klej a na gęsią kuleczkową skórkę. Przeżyłam wszystkie. te mi odpowiadają, bo po pierwsze klej zawsze można -pięknie usunąć z ramy okiennej a po drugie . Po lecie zwijam je do śmieci ( bez żalu)  i co 3 miesiące wieszam nową , śnieżno-białą, przy każdym myciu okien.

I tyle.....

hej  koleżanki i koledzy , nie ma jak to być men'em ....

Rozumiem :)

Jednak wole te moje, tradycyjne, od tych nowoczesnych, które po sezonie lądują w śmieciach, bo każde byle co nadaje się tylko do śmieci, i co z tego, że nowoczesne, często i gęsto do niczego zupełnie.

ciach-  nic nowego ...

.........................

Ale za to róża prześliczna, choć nie jest przeznaczona dla kobiety, to jednak trudno przejść obojętnie jej nie zauważając  

Skoro nic nowego to mogłaś sobie główki nie zawracać czytając, no chyba tylko po to aby ''ciachnąć'' pisząc: ''nic nowego'', no ale skoro musiałaś o tym poinformować ogół, że masz gdzieś czyjeś słowa, to rozumiem  :)

Dziękuję w imieniu mojej skromnej różyczki :D

Hmm. I kto to pisze?

.......................

Hmm. Wiesz dobrze w czym rzecz, jesteś inteligentny. To nie ja prawie codziennie stękam i jęczę o strasznych rządach strasznych ludzi :)

Moje wstawki są sporadyczne, jak już.

Rozumiem, że za kwiecie nie uchodzi Ci podziękować, to byłby i dyshonor, i ujma. No jakże to :).....też rozumiem  :D

Pochwalę się swoją fjusią. Róż nie będę pokazywać, bo nie chcę nikogo wprowadzać w kompleksy , doszłam do liczby 350 i przestałam liczyć.

9176a5910b65.jpg

i idę  dalej pielić.

Cudny kwiatek  :)

Pogrubiłam i powiększyłam, bo myślałam, że niedowidzę :lol:

Kompleksy na punkcie kwiatów?

Oj Misiu, wprawiasz mnie niekiedy w wesoły humor. Kurcze, biedna Ty jesteś jak tak się zastanowić  :)

Pozdrawiam jakże miłe RD. Kłaniam się nisko. Jesteście wyjątkowi w swoim rodzaju  :)

P.S.

Sorry, aż byka popełniłam z tego co czytam, a nieczęsto chyba mi się to zdarza.

Znowu mnie zatkało a myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy a tu znowu: buuuum!

Użytkownik Perła edytował ten post 17 czerwiec 2019 - 19:47:02

#60327 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4259 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:18:36

Misiu, już Ci kiedyś pisałam. Pisz sobie co tam chcesz na mój temat i twórz charakterystykę, ukazując niby ''moje oblicze'' na ogóle forum, równocześnie zachwalając swoje wspaniałe wnętrze. Mam to gdzieś.

Pisałam Ci już kiedyś, żebyś mi nie wmawiała czegoś co nie istnieje. To również nie dotarło.

Pisząc o nienawiści nie pisałam o nienawiści do ludzi z forum. To chyba jasne. No chyba, że znowu interpretujesz jak Tobie wygodnie jest.

Co do reszty.....szkoda czasu i słów :)

Nie potrafię już z Tobą rozmawiać. Bo nie potrafię rozmawiać z pokrętnymi ludźmi.

Użytkownik Perła edytował ten post 17 czerwiec 2019 - 20:21:34

#60328 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6881 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:28:03

Hmm. Wiesz dobrze w czym rzecz, jesteś inteligentny. To nie ja prawie codziennie stękam i jęczę o strasznych rządach strasznych ludzi :)

Moje wstawki są sporadyczne, jak już.

A to co innego. Teraz rozumiem, niektórzy słyszą głosy, a inni widzą niemal codzienne wpisy z jęczeniem o strasznych rządach strasznych ludzi,  ;) 

#60329 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4259 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:50:07

Kiedy do Ciebie dotrze to samo co piszesz w moim kierunku?

A kiedy zrozumiesz, że swoje słowa powinnaś pisać do innych osób? Właśnie tych, co mają poluzowane gumki w majtasach?

Zawsze jak miałam coś do powiedzenia to pisałam wprost. Nie potrafię plumkać z kimś a jako tchórz z gościa dosrywać. Pisałam o tym zawsze. Mówię i myślę jedno. Nigdy: myślę jedno, mówię coś innego a czynię jeszcze inaczej.

Dobra, kończę. Mam dosyć. Nie cierpię się ścinać. Bardzo mnie to męczy.

Miałam iść to idę.

#60330 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano wczoraj, 08:27

Bardzo ciekawy wywiad. Myślę, że każdy może wybrać coś dla siebie, przyrównać odcinki swej drogi życiowej. Warto poczytać.

Miłego dnia. :)

https://kobieta.onet...kobiety/jtpbdxj

#60331 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4259 postów

Napisano wczoraj, 12:16

Perło

Jestem tutaj już tyyyyyyyle lat, ( wyciągnij z tego wnioski:)  :D  :)

Co Ciebie męczy, wiem :)

....................

Misiu, kochanie Ty moje :) ja również  :D kopę lat Misiu. Wyciągnij z tego wnioski również. Jesteśmy na forum obie tyyyyyyyle samo lat  :D 

Co do ''męczy''....dobra, niech Ci tam będzie, że wiesz, że coś mnie męczy, chociaż określiłam się wczoraj dokładnie już co. Takie rozmowy mnie męczą, bo to jest na zasadzie gada baba do obrazu a obraz też baba :lol:

Miłego dnia Pomorskie, życzy Śląsk :D 

#60332 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano wczoraj, 14:45

"Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy." - Lew Tołstoj.

#60333 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 2430 postów

Napisano wczoraj, 14:47

A to co innego. Teraz rozumiem, niektórzy słyszą głosy, a inni widzą niemal codzienne wpisy z jęczeniem o strasznych rządach strasznych ludzi,  ;)

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Bing (1)