Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58396 odpowiedzi w tym temacie

#58381 Ala2

Ala2

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 20:57:00

Spokojnie, przyjaciół trzeba mieć blisko, ale wrogów jeszcze bliżej..

Niech się odkrywają,

im więcej tym dla nas lepiej.. :)

[...]

Serdeczności :)

p.s.Przepraszam uroki automatycznego słownika..

Dokładnie Niu... :D

Uśmiałam się dziś do łez, otóż redaktor Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz w programie gość Wiadomości, wyjaśnił dlaczego Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zrobi wszystko, żeby opóźnić procedowanie i nie dopuścić do korespondencyjnego głosowania w wyborach prezydenckich...otóż przyczyną jest awersja pana Grodzkiego do przesyłek kopertowych... :lol:  :lol:  :lol: .

Dobranoc. :)

#58382 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 21:38:09

Wyobrażacie sobie taki scenariusz, że listonosz przyniesie do mojej skrzynki list z kartą wyborczą zaadresowaną na moje imię i nazwisko  a odbierając taką przesyłkę będzie wiedział kim jest ta osoba z imienia i nazwiska a komisja wyborcza będzie wiedziała jak konkretnie Misia zagłosowała ? Może jeszcze na kartce wyborczej wpiszę nie tylko swoje imię i nazwisko ale na dodatek PESEL aby się uwiarygodnić ?

A  tak będą wyglądały karty do głosowania w "demokratycznym państwie dobrobytu pis" :)

929b5376f853.jpg

#58383 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 22:50:23

Wyobrażacie sobie taki scenariusz, że listonosz przyniesie do mojej skrzynki list z kartą wyborczą zaadresowaną na moje imię i nazwisko  a odbierając taką przesyłkę będzie wiedział kim jest ta osoba z imienia i nazwiska a komisja wyborcza będzie wiedziała jak konkretnie Misia zagłosowała ? Może jeszcze na kartce wyborczej wpiszę nie tylko swoje imię i nazwisko ale na dodatek PESEL aby się uwiarygodnić ?

Ha, nawet w sarkazmie nie potrafisz sobie wyobrazić co Prawdziwie Demokratyczna władza wymyśli aby zapewnić tajne wybory.

Pakiet wyborczy będzie składał się z karty do głosowania, instrukcji głosowania korespondencyjnego, oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu na karcie do głosowania (podpisywane będzie imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL) oraz koperty zwrotnej i na kartę do głosowania. Wypełnioną kartę i oświadczenie wyborca będzie musiał w kopercie zwrotnej umieścić w skrzynce pocztowej operatora lub w innej skrzynce pocztowej operatora przeznaczonej do umieszczania kopert zwrotnych, na terenie gminy, w której widnieje w rejestrze wyborców.

https://wiadomosci.g...dencyjnych.html

Przypomnę, ze na okoliczność takiego głosowania właśnie specjalnie powołano na stanowisko dyrektora Poczty sekretarza stanu Ministerstwa Obrony Narodowej. Czegoś takiego to nawet w PRL w stanie wojennym nie wymyślili.

A kretyni bezmyślnie rechotają z uciechy gdy nadworny lokaj Kaczyńskiego stara się być strasznie dowcipny w piętnowaniu marszałka Grodzkiego za to, że ten sprzeciwia się głosowaniu korespondencyjnemu. M.in. o takich kretynach w następnym wpisie.

Użytkownik Andy edytował ten post 04 kwiecień 2020 - 23:06:29

#58384 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 22:57:29

Znakomity komentarz prawniczy dot. zakazu wchodzenia do lasu z konkluzją:

Na zakończenie smutna konstatacja: wszystkie nasze zachowania — od władzy dokręcającej śrubę na oślep, poprzez policjantów goniących ludzi idących do sklepu po piwo, aż do ludzi, którzy ponoć temu dopingują — sprawia, że o całej epidemii koronawirusa coraz częściej myślę jak o zbiorowym eksperymencie więziennym Zimbardo. Po prostu mam wrażenie, że podlegamy jednemu wielkiemu testowi: jak daleko władza może się posunąć w działaniach oczywiście bezprawnych i jak bardzo jej ulegniemy, a zwłaszcza jak wiele osób z radością podda się reżimowi i będzie domagać się przykładnego napiętnowania naruszających coraz bardziej absurdalne obostrzenia. Bo przecież wcześniej, zamiast sensownie przygotować system opieki medycznej do sytuacji (zapewnić im sprzęt ochronny, etc.), trzeba było przepychać — palcem posłanki Lichockiej — 2 mld złotych na TVP.
https://czasopismo.l...stepu-lasu.html

Użytkownik Andy edytował ten post 04 kwiecień 2020 - 22:59:01

#58385 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 23:29:20

Jak dla mnie wystarczy ze sobą zestawić te dwa nazwiska i ich dokonania :

Profesor Tomasz Grodzki, który uratował życie dziesiątkom albo setkom ludzi chorych na raka , w tym dzieci

i drugi :

Tomasz Sakiewicz- który  nie uratował żadnego człowieka a jedynie obraża lekarza, obrzucając go błotem a gdyby doszło co do czego ( oczywiście nikomu źle nie życzę ) na kolanach by błagał tego lekarza aby uratował mu życie

Wnioski wyciągnijcie Państwo sami 

Użytkownik Misiulka edytował ten post 04 kwiecień 2020 - 23:31:09

#58386 Ala2

Ala2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano wczoraj, 09:41

Dla spragnionych leśnych spacerów :wub: , gdzie w naturze poza pięknem przyrody i śpiewem ptaków czekają też kleszcze gotowe do akcji... :wacko:

W tym nagraniu są one niegroźne. :D

#58387 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6212 postów

Napisano wczoraj, 09:46

Dokładnie Niu... :D

Uśmiałam się dziś do łez, otóż redaktor Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz w programie gość Wiadomości, wyjaśnił dlaczego Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zrobi wszystko, żeby opóźnić procedowanie i nie dopuścić do korespondencyjnego głosowania w wyborach prezydenckich...otóż przyczyną jest awersja pana Grodzkiego do przesyłek kopertowych... :lol:  :lol:  :lol: .

Dobranoc. :)

Sakiewicz, Gazeta Polska, Gość Wiadomości TVP - w rzeczy samej, krynica prawdy i obiektywizmu.

Uśmiałem się do łez.

Dzięki Alu za rozbawienie.

#58388 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano wczoraj, 11:11

I tutaj zgadzam się w całej rozciągłości - weźmy się za ten rozmemłany rząd, rozmemłanego prezydenta, który gdyby był człowiekiem honoru powiedziałby jasno- dzisiaj nie czas na wybory i ja jako obecny Prezydent RP  nie przyłożę do tego swojej reki :ph34r: , za rozmemłane całe to towarzystwo, które nie potrafi postawić czoła sytuacji, nie potrafi zająć się rozwalającą się na ich oczach gospodarką. Rozmemłany min zdrowia, który jasno nie powie, ocknijcie się w końcu, bo rozmemłaliśmy  wszystko, co tylko rozmemłać się dało.

No rozmemłane społeczeństwo !!!!!!!!! - może czas już obudzić się z tego rozmemłania : :ph34r: :blink: :ph34r:

https://wiadomosci.w...96393682712705a

#58389 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano wczoraj, 12:25

Dyrektorem Poczty został już wiceminister obrony narodowej, a teraz już wprowadzają kontrolę przesyłanej korespondencji. Trzymać się z dala od zmilitaryzowanej Poczty Polskiej

https://www.money.pl...624342657a.html

Ciekawe jakie będzie kolejne posunięcie szefa junty generalissimusa Kaczuzelskiego.

#58390 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano wczoraj, 12:41

Warto też podkreślić w imię czego rujnuje się wszystko i gnoi się wszystkich.

Szumowski zaznaczył, że w Polsce udało się osiągnąć około 25 proc. redukcji: "gdybyśmy nic nie zrobili, to dzisiaj byśmy mieli 8,5 tys. zdiagnozowanych pacjentów zamiast obecnych 3,5 tys. Im dalej będziemy przesuwać się w czasie, tym ta różnica będzie większa, czyli w szczycie, zamiast 50 tys. możemy mówić o 10 tys. zakażonych.

https://wiadomosci.o...s-znika/xmyc6wc

Przypominam przy tym, że w lutym mieliśmy 800 tys. zachorowań na grypę.

Ten człowiek najwyraźniej kompletnie już "odleciał"

Użytkownik Andy edytował ten post wczoraj, 12:44

#58391 Ala2

Ala2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano wczoraj, 14:13

Ciekawe co Wy o tym myślicie ? :blink:  :o

#58392 Ala2

Ala2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano wczoraj, 14:15

[...]

Dzięki Alu za rozbawienie.

Nie ma za co, polecam się na przyszłość...lepiej się śmiać i żartować, bo to wyjdzie nam na zdrowie, niż złościć i poniżać, szczególnie w dzisiejszych czasach. :)

#58393 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano wczoraj, 15:33

Ciekawe co Wy o tym myślicie ? :blink:  :o

Niesamowite. Czyżbyś zaczęła przechodzić na jasną stronę Mocy?

#58394 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano wczoraj, 16:10

Po zapowiedzi kontroli korespondencji mamy zapowiedź totalnej inwigilacji obywateli.

https://technologia....obile-play.html

Kolejny etap wprowadzania pełzającego stanu wojennego.

#58395 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano wczoraj, 17:01

Po zapowiedzi kontroli korespondencji mamy zapowiedź totalnej inwigilacji obywateli.

https://technologia....obile-play.html

Kolejny etap wprowadzania pełzającego stanu wojennego.

No popatrz, wreszcie się do tego przyznali, co robią od daaaaaaaaawna :) :ph34r:

Użytkownik Misiulka edytował ten post wczoraj, 17:01

#58396 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 454 postów

Napisano wczoraj, 19:21

Przed chwilą obejrzałam ten prezentowany tutaj film:

i muszę się przyznać, że płakałam na nim jak dzieciak  :wub: :wub: :wub:

#58397 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6929 postów

Napisano wczoraj, 20:46

Nic dodać nic ując z konkluzją -To co robi rząd to nie plan na cokolwiek, ale sen wariata.

https://wiadomosci.o...analiza/0yqzl2d

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych