Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58025 odpowiedzi w tym temacie

#57901 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6142 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 09:42:19

Mieliśmy ostatnio trzy wystąpienia. Marszałka seniora Sejmu, Pana Prezydenta i wczorajsze przemówienie w "narodowej tv" Marszałka Senatu. Uważam, że bardzo dobrze, że Pan prof. Tomasz Grodzki wystąpił w taj tv. Pierwszy raz oglądający TvP mieli okazję usłyszeć prawdę i Kurski nie mógł nic zrobić, nie mógł zakazać.

O dwóch pozostałych wystąpieniach, by pisać, szkoda klawiatury.

Miłego dnia. :)

#57902 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 11:20:31

Mieliśmy ostatnio trzy wystąpienia. Marszałka seniora Sejmu, Pana Prezydenta i wczorajsze przemówienie w "narodowej tv" Marszałka Senatu. Uważam, że bardzo dobrze, że Pan prof. Tomasz Grodzki wystąpił w taj tv. Pierwszy raz oglądający TvP mieli okazję usłyszeć prawdę i Kurski nie mógł nic zrobić, nie mógł zakazać.

O dwóch pozostałych wystąpieniach, by pisać, szkoda klawiatury.

Masz rację i wiesz co ?  jakaś iskierka optymizmu się pokazała , iskierka zwiastująca normalność. Już prawie zapomniałam, że może tak jeszcze kiedyś być - że razem, że przyzwoicie, że z kulturą, że bez brudu, że po prostu normalnie.  :wub: 

.

Za kilka dni napiszę Tobie jak doszło do tego, że wysłuchałam  wczorajszego przemówienia  Marszałka Senatu, prof. T.Grodzkiego  :)  - ale to już prywatnie. bo nie odważyłabym się tego napisać na forum .

.

Mąż na moment przełączył po g.21,30 na TVP INFO a ponieważ tam " jak zwykle" więc przytaczać  tej agresji już nie będę.

Wzajemnie miłego  Tobie Marku oraz wszystkim forumowiczom :)

Użytkownik Misiulka edytował ten post 15 listopad 2019 - 11:22:52

#57903 Steysi

Steysi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1827 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 11:49:56

44ce6af438d8.jpg

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: 
Poprawiłaś mi humor  :lol: 
Nie wiem co się stało z wątkiem Wspomnienia znanych przebojów, ale mi zrobiło się przykro. Było tam tyle fajnej muzyki do której często wracałam, nie zapisując niestety tytułów. No trudno, jak widać wszystko jest nieprzewidywalne. 
Miłego dnia wszystkim życzę :)

#57904 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 13:21:21

dub

Użytkownik Misiulka edytował ten post 15 listopad 2019 - 20:53:34

#57905 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 20:52:15

No to Misia spada nareszcie  do domu. Od rana na 2 bananach  i kawie :)- dieta CUD  :D

Steys i Zakładka ( jeśli mnie czyta ) - Panie warszawianki :D

Miałam Tobie o tym powiedzieć  kilka dni temu i zapomniałam, pisałam z fona, bo leżałam plackiem a na tym wątku trzeba się logować. Z fona się nie loguję , bo to ściubanina :D

Ale do rzeczy :

W niedzielę w Zamku Królewskim w W-wie ( wiadomo :))  chyba o g.19  w można będzie posłuchać  Aleksandry Kurzak . Może uda się jeszcze złapać bilety przez neta ?

Oczywiście, jeśli lubisz takie klimaty . A jak  kupisz, to szepnij mi potem na uszko ( priva)  czy cena kladzie na łopatki :unsure:

W marcu 2020 gościć będzie  też w Londynie  jako Violetta w "Traviacie "  :).

Dobranoc

Post mi nie chce wchodzić, poprawiam bez przerwy  :ph34r:  :wacko:

Użytkownik Misiulka edytował ten post 15 listopad 2019 - 20:56:02

#57906 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6889 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 21:45:33

Dzień dobry

Andy, często o Tobie myślę, pokaż się chociaż na chwilę, proszę. 

:wub:

#57907 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 11:26:48

:wub:

:) :wub: :) A już myślałam, że sobie już gawrę wymościłeś na zimę i nosa nie wystawiasz   :)  dzięki  :wub: 

Łap łobuzie - moją buzię :D

#57908 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 11:29:33

Nie ma to jak metody tradycyjne :D

7004469bd753.jpg

Ciekawego łikędu  kochani, biorę się za pitraszenie dyniowego  obiadku :)

#57909 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6142 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 14:20:27

Z dzisiejszego spaceru. Pogoda późno jesienna, bezwietrzna i stąd takie lustrzane odbicie.

9647533dd6280ee4gen.jpg

#57910 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 15:28:07

Dzień dobry.

Również byliśmy dzisiaj na  dłuuuugim spacerze przed obiadem. Pogoda dopisała - słoneczkiem :wub:

Wszedł dzisiaj 3 sezon "The Crown" na Netflixa . Jestem po pierwszym odcinku- wspaniały.  3 sezon zaczyna się od 1964 roku.Zasiadam do odcinka drugiego. Szczerze polecam :wub:

Przyjemnej niedzieli wszystkim  :)

#57911 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 11:32:28

Dzień dobry

Miłe Panie, wieczorem o g. 20 coś Wam pokaże na priva jak się zarejestrujecie , ok?

A że to poniedziałek, to całego ciekawego tygodnia wszystkim życzę :D

#57912 Steysi

Steysi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1827 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 13:12:35

Dzień dobry :)

Misiu Aleksandra Kurzak to kompletnie nie moje klimaty. Ale zerknęłam z ciekawości ile kosztują bilety to np w Szczecinie ok 50-100 zł. Nie będzie mnie dzisiaj na forum :( Mam dwa zebrania w szkole od 18:30. Ale Misiu może podać Ci maila? Będzie się lepiej pisało, bo przyznam szczerze że na priv forumowym i ja nie bardzo lubię pisać. 

Miłego dnia życzę wszystkim  :)

#57913 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 13:54:28

Steys

Spokojnie w/c tego poczekamy z tym do jutra o g. 20, ok?

.

Zobaczcie jakiego "aparata" kupiłam dzisiaj w JYSK'u. Kosztuje niewiele ponad paczkę papierosów a uciechy za milion dolarów :D :wub: :D

Chwilowo posadziłam go w domu ale po generalnych świątecznych porządkach 30.11-01.12  przykleję  jego pupę na  zewnętrznym parapecie na parterze :D

b6aa67e653ce.jpg

Użytkownik Misiulka edytował ten post 18 listopad 2019 - 13:56:24

#57914 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6142 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 21:45:14

Jutro bardzo ważny dzień dla Polski - wyrok/orzeczenie TSUE.

Kiedy słucham Pana Premiera, to widzę u niego rozdwojenie jaźni.  Teraz twierdzi, że nie jest możliwe wykonanie niepomyślnego PiS-owi orzeczenia TSUE, bo trzema by złamać naszą Konstytucję, która przewiduje kadencyjność sędziów.

Ta kadencyjność nie przeszkadzała PiS-owi gdy uchwalał ustawy o Sądzie Najwyższym i o KRS. Wtedy można było wywalić sędziów na bruk.

Do jutra. :)

#57915 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 09:45:23

Marku - gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości na dzisiaj to wystarczy posłuchać TVP INFO . :ph34r:

#57916 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 19:35:08

Na  szarą środę i niepogodę :)

Użytkownik Misiulka edytował ten post 20 listopad 2019 - 13:19:54

#57917 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6142 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 14:05:37

Marku - gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości na dzisiaj to wystarczy posłuchać TVP INFO . :ph34r:

Hmmm, słuchanie/oglądanie TVP INFO to grzech. To występek przeciwko zasadom współżycia społecznego. To brak dbałości o własne zdrowie, co również źle odbija się na rodzinie.

#57918 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 15:10:03

Hmmm, słuchanie/oglądanie TVP INFO to grzech. To występek przeciwko zasadom współżycia społecznego. To brak dbałości o własne zdrowie, co również źle odbija się na rodzinie.

Dlatego nie grzeszę i ten  moment właśnie wytłuściłam  na czerwono :D

Jak nigdy byłam ciekawa  tamtejszego echa po orzeczeniu  TSUE  i powiem Tobie, że się nie zawiodłam .Nikt z gości nie potrafił w zasadzie wyrazić własnego zdania, bo nie dostał jeszcze wiadomości  na komórkę od szefa jaką " prawdę"  mają głosić :)

A potem to już  było jak zwykle , czyli zabieranie  kasy niepełnosprawnym. :ph34r:

Słyszałam, że Premier Morawiecki zabiera się za malowanie ścian w szpitalach ? B.Szydło robiła to przecież osobiście, mam nadzieję, że kolejny Premier dołączy, ku uciesze gawiedzi , :D

Wzajemnie  miłego ale już raczej wieczora, mam nadzieję, że będzie u mnie lepszy od wczorajszego .

pozdrawiam Marku - serdecznie

#57919 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 20:35:35

Czy ktoś mi na  prosty sposób potrafi wytłumaczyć , dlaczego Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych musi zostać poszerzony  o inne przeznaczenia ?

Nie prościej jest utworzyć nowy fundusz a osoby wspierające będą dokonywały wpłat określając w przelewach  który z tych funduszy wspierają ? :D- przecież to takie proste jak budowa cepa  :D

Spokojnej nocy i kolorowych snów .

Wracając do sprawy wyborów  prezydenckich. Sądzę, że Pani  Małgorzata Kidawa -Błońska jest super kandydatem w czasie normalności, której dzisiaj brakuje.

Fantastyczna kobieta idealnie nadająca się na to stanowisko, trudniej byłoby sobie wymarzyć kogoś bardziej kompetentnego  ale obawiam się, że na dzisiejszą kampanię jest zbyt kulturalna, do walki z PISem . :(

Wiele osób to zrozumiało i zwyczajnie będzie mi szkoda tej kobiety, zdając sobie sprawę na jakie podspódniczkowe  ataki będzie narażona. Już o nich dzisiaj  czytam, przeglądając internetową prasę, dno i bagno  :ph34r:

Dbc .

Użytkownik Misiulka edytował ten post 20 listopad 2019 - 20:47:43

#57920 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6142 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:58:05

415167e00c9f5bb8gen.jpg

Jesień jest śliczna i bardzo kolorowa. Jednak późna jesień nastraja raczej melancholijnie. Późna jesień kojarzy mi się z końcem, zamieraniem - czego przykładem jest moja fotka.

Ta fotka jednak sugeruje coś jeszcze - razem (we dwoje) do końca ... to tylko pobożne życzenie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych