Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57918 odpowiedzi w tym temacie

#57881 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6123 postów

Napisano 27 październik 2019 - 17:44:21

Dzień dobry.

Myślę, że wszyscy byliby zadowoleni, gdyby głosy wyborców, przed wrzuceniem do urny wyborczej byłyby zgrzane folią. Biorę kartę, głosuję , podchodzę do osoby, która zgrzewa moją kartę na moich oczach i potem wrzucam ją do urny.

A jeszcze coś dla rozweselenia :D

Oglądając reportaż z gm.Godziszów  dowiedziałam się, że D.Tusk po to wybudował wszędzie ORLIKI aby odciągnąć ludzi od kościoła  . :D

I pomyśleć, że tyle lat żyłam w nieświadomości :) :D :)

Wiatr dzisiaj  coraz mocniejszy, jak tu żyć panie Premierze Tusk, jak tu żyć :blink: :D

To przecież nie jedyna wina Tuska. :P :D

#57882 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6123 postów

Napisano 27 październik 2019 - 17:50:53

Oczywiście Marku. Tylko jak to np zrobić, tak błyskawicznie , kiedy jest przebudowa drogi i tylko jeden pas jest jedynym pasem ruchu w danym kierunku ? .Po prawej stronie krawężnik  bardzo wysoki, bo droga jeszcze oczekuje na kolejną warstwę nawierzchni  a po lewej  zapory a za nimi pracujący sprzęt ciężki .

Zawsze o tym myślę jadąc taką właśnie trasą, gdzie uciekać , na szybko ? . Zimą trafia się to rzadko, latem przebudowy są częstsze, na przestrzeni nawet kilku km. ?

W praktyce, przy umiejętnościach naszych kierowców jazda "na zamek" nie zlikwiduje korka. Przy dojeżdżaniu do zwężenia już i tak wszyscy o ile jadą, to 10/20 km/h i z takimi odstępami, że bez zatrzymania się nikt z kończącego się pasa nie ma szansy na włączenie się do ruchu. W naszych warunkach jazda "na zamek" nie przyspiesza ruchu.

#57883 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 28 październik 2019 - 08:53:43

W Hortulusie byłem kilka razy. Do Zgorzałego na pewno zajrzę. Przy okazji odwiedzę po raz trzeci Węsiory.

Zaglądaj, warto. W Zgorzałem męża brat cioteczny ma domek nad jeziorem, więc i o Węsiory  zahaczyliśmy kilka razy. :)

I szepnę Tobie na uszko, że nasz znajomy ( cudowny człowiek) , mówimy na niego habziu-babziu  :wub: odkrył prawdopodobnie  nowe kamienie z dawnej epoki w zupełnie innej okolicy. Z tego widać, że kamienie mówią.. Na razie tajemnicy miejsca nie zdradzę, to jego duma, więc spokojnie poczekam aż naukowcy to potwierdzą.

Dlaczego piszę cudowny człowiek ? Otóż dlatego, że kiedy się do mnie zbliża nawet w z pewnej odległości czuję jego dobre fluidy , trudno to opisać, jakieś ciepło pozytywne mnie przeszywa. Nie chodzi o to,że jest to mężczyzna, ale dlatego, że ma w sobie energię, która podnosi moje ciało w górę, czuję się tak, jakbym nie stąpała po ziemi, lecz unosiła się lekko nad jej powierzchnią,zaledwie czubkami palców dotykając ziemi. Nie potrafię określić tego stanu i tej dobrej energii, która z tego starszego pana się rozprzestrzenia. Nie muszę jego nawet zauważyć z oddali  ale organizm go wyczuwa i reaguje , Dziwne to uczucie , niewytłumaczalne.

Jak będziesz jechał, daj znać, wypijemy na miejscu  brudzia on live, lemoniadką :D

#57884 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 30 październik 2019 - 11:11:38

Marku, zapewne też wybierasz się w trasę ? wracam w poniedziałek  - szerokości :)

#57885 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 12:58:44

Jeśli u dwóch rąk  mam w sumie 10 palców, to ile palców będę miał w 10 rękach ? :)

#57886 Steysi

Steysi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1821 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 14:42:08

50 :)

#57887 Hemera

Hemera

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 14:43:19

Jeśli u dwóch rąk  mam w sumie 10 palców, to ile palców będę miał w 10 rękach ? :)

how much? 50  :huh:

#57888 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6123 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 16:46:48

Powiem Ci, ale wpierw powiedz ile dłoni trzymasz/ściskasz  w tych 10. rękach.

Miłego wieczoru. :)

#57889 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 19:30:30

Powiem Ci, ale wpierw powiedz ile dłoni trzymasz/ściskasz  w tych 10. rękach.

Miłego wieczoru. :)

Jak podasz mi dłoń , będzie ich 11 :D

Wzajemnie Marku :)

Użytkownik Misiulka edytował ten post 07 listopad 2019 - 19:33:46

#57890 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 19:33:19

Jaś patrzy na Małgosię a Małgosia patrzy na Krzysia .Jaś jest żonaty a Krzyś nie . Czy osoba po ślubie patrzy na osobę przed ślubem ? :D

#57891 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6123 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 10:12:30

Szły panie jedna za drugą, ile pan szło?

#57892 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 12:38:48

Dzisiaj deczko lepiej się czuję, chociaż zapewne za moment wyląduje dalej  w łóżku .

A ponieważ nie wiem jak będzie jutro a to przecież ważny dzień  dla mojej Ojczyzny a tym samym i dla mnie , więc  dzisiaj chciałabym pokazać jak ja ten dzień czuję i jaki mi się ON marzy od zawsze  :

#57893 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 09:41:46

Dzień dobry.

Jak widzisz Alu, usunięto kolejny wątek. Forum się robi coraz mniej przyjazne a więc dalekie od mojej sympatii.

Będąc te parę dni w domu, wylegując się bezczynnie ( straszna to dla mnie rzecz)  oglądałam przez 1 dzień telewizję reżimową. Przykro mi, ale muszę to napisać, Koło Fortuny to już nie zabawa ale prawie stypa, podobnie odebrałam  program "Jaka to melodia" , przytłaczająco - siermiężny. Szkoda, ponieważ zawsze odnosiłam wrażenie, że mają być to programy w jakimś sensie rozrywkowe ?  Może trafiłam na taki dzień ale nic godnego obejrzenia nie przyciągnęło mojej uwagi. Poziom ogólnie bardzo słaby, nastawiony na widza mało wymagającego, być może tak powinna wyglądać telewizja docierająca do mas ?  Tego nie wiem, tylko szkoda, że zamiast ciągnąc w górę, spada w dół po równi pochyłej. Oglądając przekaz z wczorajszych debat sejmowych oraz wyborów w Senacie ( na innym już programie) zapaliła się iskierka nadziei, że może poziom debaty politycznej wzrośnie a ludzie z czasem zrozumieją, że ostatnie 4 lata to była patologia.

Zbieram się do lekarza, życzę Państwu wszystkim zdrowia, 3majcie się ciepło i uważajcie, bo ponoć wirus grypy fruwa sobie w przestworzach  spadając na Bogu ducha winnych ludzi :)

Pozdrawiam również  wszystkich baaaaaardzo cieplutko  :wub:

i tych z bliska  :)  , tych trochę  z daleka :D :D i tych z baaaaaaaaardzo daleka  :D  :D  :D 

Użytkownik Misiulka edytował ten post 13 listopad 2019 - 10:01:10

#57894 Ala2

Ala2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 11:05:49

Dzień dobry.

Jak widzisz Alu, usunięto kolejny wątek. Forum się robi coraz mniej przyjazne a więc dalekie od mojej sympatii.

Będąc te parę dni w domu, wylegując się bezczynnie ( straszna to dla mnie rzecz)  oglądałam przez 1 dzień telewizję reżimową. Przykro mi, ale muszę to napisać, Koło Fortuny to już nie zabawa ale prawie stypa, podobnie odebrałam  program "Jaka to melodia" , przytłaczająco - siermiężny. Szkoda, ponieważ zawsze odnosiłam wrażenie, że mają być to programy w jakimś sensie rozrywkowe ?  Może trafiłam na taki dzień ale nic godnego obejrzenia nie przyciągnęło mojej uwagi. Poziom ogólnie bardzo słaby, nastawiony na widza mało wymagającego, być może tak powinna wyglądać telewizja docierająca do mas ?  Tego nie wiem, tylko szkoda, że zamiast ciągnąc w górę, spada w dół po równi pochyłej. Oglądając przekaz z wczorajszych debat sejmowych oraz wyborów w Senacie ( na innym już programie) zapaliła się iskierka nadziei, że może poziom debaty politycznej wzrośnie a ludzie z czasem zrozumieją, że ostatnie 4 lata to była patologia.

Zbieram się do lekarza, życzę Państwu wszystkim zdrowia, 3majcie się ciepło i uważajcie, bo ponoć wirus grypy fruwa sobie w przestworzach  spadając na Bogu ducha winnych ludzi

Pozdrawiam również  wszystkich baaaaaardzo cieplutko  :wub:

i tych z bliska    , tych trochę  z daleka i tych z baaaaaaaaardzo daleka     

Jeśli szanowny Moderator myślał, że mnie tym zamknięciem wątku dotknie, to spieszę donieść, że odetchnęłam z ulgą...wolę, żeby mój wątek przestał istnieć, niż żeby wypowiadali się na nim trolle, którzy na tym Forum mają na ogół większe prawa niż przestrzegający regulaminu użytkownicy. :wacko:

Co do programu "Jaka to melodia", to mam odmienne zdanie - oczywiście najbardziej lubiłam ten program, gdy prowadził go pan Robert Janowski, Norbi nie radził sobie, nie miał tej klasy, więc przestałam oglądać, teraz Rafał Brzozowski prowadzi świetnie, choć przyznaję, nie wszystkie odcinki są równie rewelacyjne, ale obecnie znów chętnie oglądam ten program.

Jeśli natomiast szukałabym pretekstu by skończyć ze sobą... :P wystarczy włączyć Fakty w TVN... :lol: To tak pół żartem, pół serio, bo daleka jestem od takich drastycznych i bezsensownych decyzji... :D

Dawno tu nie byłam, szykuję obiad i piszę z przerwami... :P

Wszystkich zaglądających na wątek serdecznie pozdrawiam. :)

Sorry za emotki. :)

#57895 Blondynka Anna

Blondynka Anna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 13:57:43

Jeśli szanowny Moderator myślał, że mnie tym zamknięciem wątku dotknie, to spieszę donieść, że odetchnęłam z ulgą...wolę, żeby mój wątek przestał istnieć, niż żeby wypowiadali się na nim trolle, którzy na tym Forum mają na ogół większe prawa niż przestrzegający regulaminu użytkownicy. :wacko:

Co do programu "Jaka to melodia", to mam odmienne zdanie - oczywiście najbardziej lubiłam ten program, gdy prowadził go pan Robert Janowski, Norbi nie radził sobie, nie miał tej klasy, więc przestałam oglądać, teraz Rafał Brzozowski prowadzi świetnie, choć przyznaję, nie wszystkie odcinki są równie rewelacyjne, ale obecnie znów chętnie oglądam ten program.

Jeśli natomiast szukałabym pretekstu by skończyć ze sobą... :P wystarczy włączyć Fakty w TVN... :lol: To tak pół żartem, pół serio, bo daleka jestem od takich drastycznych i bezsensownych decyzji... :D
 Dawno tu nie byłam, szykuję obiad i piszę z przerwami... :P
 Wszystkich zaglądających na wątek serdecznie pozdrawiam. :)
 Sorry za emotki. :)

Uważasz że człowiek piszący to trol? Oh to tylko współczuć kontaktowaości i akceptacji innego niż jaśnie królewicza zdania ";)

#57896 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 21:17:14

Odpisałam Tobie Alu, post nie chce wejść, ponoć zawiera treści uznane za spam.

A ponieważ jest to bardzo  długi post a nie wiem o które słowo chodzi. skopiowałam  go do Worda

Słowa l.o.k.a.l.i.z.a.c.j.a. w nim nie ma więc nie wiem co jeszcze na tym  forum jest spamem  :unsure:

Słodkich snów- dobranoc

edycja :

Wysłałam Tobie ten post na priva, tam przeszedł bezproblemowo :) - looknij  pliss

bb :)

Użytkownik Misiulka edytował ten post 13 listopad 2019 - 21:20:54

#57897 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 09:21:58

Dzień dobry

Andy, często o Tobie myślę, pokaż się chociaż na chwilę, proszę. 

#57898 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 19:42:01

Zbieram się z pracy do domu, nie zdążę na g. 20  :( a tak bardzo chciałam  :( 

Dobranoc 

#57899 Ala2

Ala2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 08:07:42

Odpisałam Tobie Alu, 

[...]

- looknij  pliss

bb :)

Czytałam i odpisałam wczoraj, tylko zabiegana tu zapomniałam dać znać.

Pozdrawiam. :)

#57900 Misiulka

Misiulka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 09:03:39

Czytałam i odpisałam wczoraj, tylko zabiegana tu zapomniałam dać znać.

Pozdrawiam. :)

Dziękuję Alu, przeczytałam wczoraj :)

Coś na humorek od rana. Co prawda tego słowa w domu nie używamy ( określamy to inaczej)  ale  tak mnie rozśmieszyło, że postanowiłam podzielić się z Państwem :D

44ce6af438d8.jpg

Na dworze szaro i buro więc  troszkę pogody ducha się przyda :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych