Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57862 odpowiedzi w tym temacie

#50441 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 09:48:49

Ja kupiłam żółtą i przesadziłam ją do pięknej żółtej doniczki, na żółtej podstawce - ślicznie wygląda... :wub:

gerbera-doniczkowa1962.jpg

Użytkownik Ala2 edytował ten post 09 marzec 2017 - 09:49:00

#50442 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 09:51:14

ALU

chlejuski maja sie dobrze jak na razie, codziennie je zakraplam - do gleby. :)

przesadze je za miesiac, jak bede wsadzac gladiole w ogrodzie, chyba tuz po swietach .

musze podsypac troche ziemi, teren obnizyl w jednym miejscu i wszystko tam splywa.

no i ogolnie porzadki wiosenne trzeba bedzie zrobic na ogrodzie rowniez.- juz tesknie za tymi pracami

WIEDKO - pokaz buziaka i powiedz -. kupilas :blink: :D

milego ALU , MILEGO WSZYSTKIM

#50443 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 09:55:19

Ja kupiłam żółtą i przesadziłam ją do pięknej żółtej doniczki, na żółtej podstawce - ślicznie wygląda... :wub:

gerbera-doniczkowa1962.jpg

mam identyko ale stoja w pomaranczowych  glinianych doniczkach ,bo takie mam w kuchni :D

jak gdzies dostane pomaranczowe- to je kupie a te zolte pojda do krzeselka ogrodowego - na zielonej trawie zolty kolor w polaczeniu z fioletem  prezentuje sie fantastico :D

#50444 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 09:58:16

No to super, wiosna jest w nas i w naszych pomysłach ogrodniczych też...zmykam do obowiązków, pa. :)

#50445 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6107 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 11:34:23

.....

Nie oszukuj. Wszyscy widzą, że kwiat nie jest w żółtej doniczce. :(

Ja niekiedy przesadzam, ale tym razem naprawdę przesadziłem Twój kwiatek. Nie dziękuj.

Miał być w żółtej, to jest. Może kształt doniczki nie taki, ale żółte tylko takie były.   :)

60b237bd94a18f5bgen.jpg

#50446 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 11:43:13

Ja niekiedy przesadzam, ale tym razem naprawdę przesadziłem Twój kwiatek. Nie dziękuj.

Miał być w żółtej, to jest. Może kształt doniczki nie taki, ale żółte tylko takie były.   :)

60b237bd94a18f5bgen.jpg

:)

#50447 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6107 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 13:50:30

Jeździmy tanio czy drogo. Co wynika z tej grafiki?

4e138a89642ccae3gen.jpg

#50448 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 14:30:44

MARKU

relatywnie drogo. chociaz nie u siebie ja wydobywamy przeciez .

zastanawiam sie dlaczego NORWEGOWIE tyle placa :blink: / do nich oplaca sie tylko LOTem, nie autem /   , ANGOLE zawsze mieli droga od kiedy pamietam a CZECHOM zawsze patrzylismy  na piety a nie na palce i patrzymy do dzisiaj . trudno sie rownac do krajow, gdzie stopa zyciowa/ koszyk podstawowy/ od 70 lat nas przewyzszala kilkukrotnie..teraz juz bedzie lepiej zapewne- z dnia na dzien :D

KTO  ogladal wczoraj FAKTY PO FAKTACH  z prof, RZEPLINSKIM :blink: / warto je przywolac tutaj /- chyle czola az do ziemi przed takim CZLOWIEKIEM,

tak jak za komuny- tak i dzisiaj, inteligencja bedzie musiala zejsc do podziemia , niestety.

Użytkownik -MISIA edytował ten post 09 marzec 2017 - 14:42:35

#50449 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6107 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 16:59:08

MARKU

relatywnie drogo. chociaz nie u siebie ja wydobywamy przeciez .

zastanawiam sie dlaczego NORWEGOWIE tyle placa :blink: / do nich oplaca sie tylko LOTem, nie autem /   , ANGOLE zawsze mieli droga od kiedy pamietam a CZECHOM zawsze patrzylismy  na piety a nie na palce i patrzymy do dzisiaj . trudno sie rownac do krajow, gdzie stopa zyciowa/ koszyk podstawowy/ od 70 lat nas przewyzszala kilkukrotnie..teraz juz bedzie lepiej zapewne- z dnia na dzien :D

KTO  ogladal wczoraj FAKTY PO FAKTACH  z prof, RZEPLINSKIM :blink: / warto je przywolac tutaj /- chyle czola az do ziemi przed takim CZLOWIEKIEM,

tak jak za komuny- tak i dzisiaj, inteligencja bedzie musiala zejsc do podziemia , niestety.

Jeżeli popatrzymy tylko na ceny litra benzyny u nas i w Europie, to nasza cena nie jest najwyższa, ale jednak w stosunku do naszych płac jesteśmy w wierzchołku drożyzny.

Teraz z innej beczki. Jeżeli zdarzy się starszemu kierowcy spowodować wypadek, to młodzi głośno krzyczą - zabrać dziadkom prawa jazdy. Zapewne starszych kierowców jest mniej niż młodych, ale w wieku 60+ jest ich na pewno dużo. Ci starsi powodują 4,9 % wypadków, a młodzi w wieku 18 do 39 lat powodują łącznie 28,8 % wypadków. Komentarz zbyteczny.

7be6d6deaf08dec3gen.jpg

#50450 100Marek

100Marek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6107 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 17:17:11

Z ostatniej chwili.

Tusk ponownie wybrany. Poparło go 27 państw. Jedno państwo było przeciwne Polakowi.

To państwo nie cierpi Polaków. :(

Zgadnie ktoś które to państwo? :o

:D  :D  :D

#50451 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 17:57:18

Z ostatniej chwili.

Tusk ponownie wybrany. Poparło go 27 państw. Jedno państwo było przeciwne Polakowi.

Hej  :) Marku, oglądałam i przykro mi  :( Wstyd również. Żeby moje Państwo, było przeciwko? W głowie się nie mieści. 

#50452 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 17:58:04

Z ostatniej chwili.

Państwo to zbyt górnolotnie choć formalnie poprawnie powiedziane. To po prostu zakała i wrzód na doopie Europy czyli, krótko mówiąc pisiory. A Prezes niech z wściekłości własnym językiem się w czasie mlaskania udławi.

Użytkownik Andy edytował ten post 09 marzec 2017 - 17:59:58

#50453 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 18:14:07

Dobry wieczór :)

Dziewczyny, chlejusków nie kupiłam. Niestety wczoraj i dziś miałam ważniejsze sprawy do załatwienia i zwyczajnie w ferworze walki - zapomniałam... :(

Podchodzę do tego tak...jeśli któreś są dla mnie przeznaczone to będą czekały :)

Kilka dni temu cieszyłam się sukcesem WOŚP, dziś cieszę się sukcesem Donalda Tuska. Jako "naiwna" istota liczyłam na to, że rząd polski wycofa się z twarzą ze swojego zacietrzewienia...

Niestety...

...ale nie ma tego złego...ktoś pokazał "środkowy paluszek" swojemu kumplowi...No kto?  :D 

Wiktor Orban?  :D

#50454 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 18:21:49

Jeździmy tanio czy drogo. Co wynika z tej grafiki?

4e138a89642ccae3gen.jpg

W San Diego kupuję benzynę po 2 dolary 80 centów za galon.  :)

Pozdrawiam Wszystkich Wątkowiczów.  :rolleyes:

#50455 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 18:46:51

60b237bd94a18f5bgen.jpg

:D  :wub: Podstawka jest odrobinkę większa...czy ja Tobie dziś mówiłam, że Cie lubię...??? :P

#50456 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 19:15:13

Pamiętajmy o jednym, że wzajemna nienawiść i walka, może nas zniszczyć...tylko w zrozumieniu i jedności jest siła...- to wszystko w odniesieniu do kraju, który kocham... :)  :wub:  :wub:  :wub:

Użytkownik Ala2 edytował ten post 09 marzec 2017 - 19:21:29

#50457 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 19:19:28

:D  wygrala dzisiaj WOLNOSC / a nie pregierz  i nie siermiezny socjalizm, ,/ wygral  rozsadek i otwarcie na swiat. wygrala POLSKA - MÓJ  KRAJ, NASZ KRAJ   :D   WYGRALA SOLIDARNOSC- TA PRAWDZIWA  HURAAAAAAAAA  :D 

wpadne pozniej :D

Użytkownik -MISIA edytował ten post 09 marzec 2017 - 19:44:43

#50458 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 19:29:37

Pamiętajmy o jednym, że wzajemna nienawiść i walka, może nas zniszczyć...tylko w zrozumieniu i jedności jest siła...- to wszystko w odniesieniu do kraju, który kocham... :)  :wub:  :wub:  :wub:

"To zła decyzja dla Europy" - tak ponowny wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej oceniają pisiory, a zaś dla mnie, choć subiektywnie, to może i dobrze "stało się"? Przynajmniej moje dzieci urzędujące po Europie szanowane dzięki temu będą!  :rolleyes:

#50459 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 19:34:02

"To zła decyzja dla Europy" - tak ponowny wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej oceniają pisiory, a zaś dla mnie, choć subiektywnie, to może i dobrze "stało się"? Przynajmniej moje dzieci urzędujące po Europie szanowane dzięki temu będą!  :rolleyes:

Dzięki za wywiady, które zamieszczasz na innych wątkach... :)

PIS-owi zarzucam mściwość....to ani w życiu, ani w polityce nie popłaca... ;)

Użytkownik Ala2 edytował ten post 09 marzec 2017 - 19:35:41

#50460 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 19:40:47

Dzięki za wywiady, które zamieszczasz na innych wątkach... :)

PIS-owi zarzucam mściwość....to ani w życiu, ani w polityce nie popłaca... ;)

:rolleyes:

Albowiem każdy medal ma dwie strony!

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 09 marzec 2017 - 19:48:12

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych