Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rozmowy dokończone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57862 odpowiedzi w tym temacie

#28001 Stefan_O.

Stefan_O.

Arcypisarz

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3304 postów

Napisano 03 luty 2014 - 19:01:35

ehhhhh a jeśli po "polskiemu" to ech.

Czas na kubeł zimnej wody od jutra.

Nie dość, że nowy miesiąc to jeszcze pośmierdziałek:)

Współczuję i łączę się w bólu.

A ja dziś przy poniedziałku 3 godziny w kolejce w sądzie stałem, by kupić doładowanie do telefonu, ta samonapędzająca  się machina korupcji zeżre nam kraj jak głodne wilcy konia z kopytami, a potem jeszcze następną godzinę przy  kiosku  Ruchu szukając poważnej,  poleconej przesyłki pocztowej, a jutro idę do kina po znaczki i przy okazji ze dwa kilo kartofli kupię se  .. :D :D :D

Użytkownik Stefan_O. edytował ten post 03 luty 2014 - 19:04:58

#28002 Crap

Crap

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 03 luty 2014 - 19:49:27

Chyba nie jestem w stanie ogarnąć przesłania Starszy Asie, zakładam, że "" nie przyuważyłeś ;-(

#28003 Stefan_O.

Stefan_O.

Arcypisarz

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3304 postów

Napisano 03 luty 2014 - 20:05:04

Chyba nie jestem w stanie ogarnąć przesłania Starszy Asie, zakładam, że "" nie przyuważyłeś ;-(

Przyuważyłem i dlatego ... :D

#28004 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 03 luty 2014 - 20:23:31

A ja dziś przy poniedziałku 3 godziny w kolejce w sądzie stałem, by kupić doładowanie do telefonu, ta samonapędzająca  się machina korupcji zeżre nam kraj jak głodne wilcy konia z kopytami, a potem jeszcze następną godzinę przy  kiosku  Ruchu szukając poważnej,  poleconej przesyłki pocztowej, a jutro idę do kina po znaczki i przy okazji ze dwa kilo kartofli kupię se  .. :D :D :D

jumek: skoro w kiosku chciałes odebrać przesyłke poleconą, to zdaje się było wezwanie do sądu? bo tak to teraz in-post dostarcza. za co cie prawo męczy? więźniów politycznych teraz raczej nie ma. chyba nie handlowałeś bez zezwolenia warzywami na nowobramskiej? ;)

uczucia_religijne_mleczko.jpg

Użytkownik knur edytował ten post 03 luty 2014 - 20:25:31

#28005 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 03 luty 2014 - 20:56:53

No u mnie niestety  wiosny jeszcze nie widać   :( zimno i wietrznie ostatnio ciągle jest, być może dlatego jestem jeszcze nie rozbudzona wiosennie :D Najchętniej grzałabym się ciągle pod kocykiem  jak wracam z pracy. Może w końcu i do mnie nadejdzie aura wiosenna z pitoleniem ptasząt :)

Znaczy gwizdkiem odgwizdałaś zbiórkę. Stąd doszło gdzie trzeba ;)

hahaha :D

Największa zwolenniczka zimy , a poparzcie no za wiosną tęskni . Jeszcze Was tam na tym wschodzie musi mrozio kilka miesięcy posmallić :blink: . U mnie dzisiaj + 7 , bezwietrznie , ciepełko :) . Nie przejmuj się pod kocykiem wytrzymasz , styczeń , luty , maj i zrobi się zielono .

Pozdrawiam :) .

#28006 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 03 luty 2014 - 21:46:32

Największa zwolenniczka zimy , a poparzcie no za wiosną tęskni . Jeszcze Was tam na tym wschodzie musi mrozio kilka miesięcy posmallić :blink: . U mnie dzisiaj + 7 , bezwietrznie , ciepełko :) . Nie przejmuj się pod kocykiem wytrzymasz , styczeń , luty , maj i zrobi się zielono .

Bo lubię zimę, taką prawdziwą, ze śniegiem i niewielkim mrozem ale w górach :D A nie jakąś taką jaka jest u mnie i to nie na wschodzie, a bardziej w centralnej Polsce :) Taka ni to zima, ni jesień :o I do maja nie zamierzam czekać, wcześniej ciepełko przyjdzie, jestem tego pewna :P Pozdrawiam

#28007 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 03 luty 2014 - 21:59:59

Bo lubię zimę, taką prawdziwą, ze śniegiem i niewielkim mrozem ale w górach :D A nie jakąś taką jaka jest u mnie i to nie na wschodzie, a bardziej w centralnej Polsce :) Taka ni to zima, ni jesień :o I do maja nie zamierzam czekać, wcześniej ciepełko przyjdzie, jestem tego pewna :P Pozdrawiam

I nagle pojawia się opcja , że tylko w górach ... :D

#28008 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 03 luty 2014 - 22:27:29

Ba, to nie wiedziałeś? ;)

btw. nie nie, nie tylko w górach :D , w mieście też, tyle, że naprawdę konkretną zimę, nie pluchę i zajebiste wietrzysko, takie nie wiadomo co ;)

#28009 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 03 luty 2014 - 22:28:31

czekaj, czekaj, niedlugo jak ci tylek zmarznie, to zatęsknisz za latem i bikini. ja wiem co mówię. oby tylko snieg był i mrozik... bo to niepewne. ocieplenie idzie.

#28010 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 03 luty 2014 - 22:37:54

czekaj, czekaj, niedlugo jak ci tylek zmarznie, to zatęsknisz za latem i bikini. ja wiem co mówię. oby tylko snieg był i mrozik... bo to niepewne. ocieplenie idzie.

Teraz mi marznie zadek i tęsknię już za latem i gołymi nogami :D Ale jeszcze chcę pozjeżdżać na byle czym chociaż tydzień :P

#28011 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 03 luty 2014 - 22:47:33

btw. nie nie, nie tylko w górach :D , w mieście też, tyle, że naprawdę konkretną zimę, nie pluchę i zajebiste wietrzysko, takie nie wiadomo co ;)

A kto by tam za Wami ... Kobietkami zdążył :D

To Ty musisz koniecznie przyjechać do mnie nad morze , najlepiej późną jesienią , wtedy przekonasz się co to jest prawdziwy wiatr :blink:

Dobranoc Tobie i Wszystkim :)

#28012 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 03 luty 2014 - 23:17:14

A kto by tam za Wami ... Kobietkami zdążył :D

To Ty musisz koniecznie przyjechać do mnie nad morze , najlepiej późną jesienią , wtedy przekonasz się co to jest prawdziwy wiatr :blink:

Dobranoc Tobie i Wszystkim :)

A gdzieżbym tam śmiała przyjeżdżać do Ciebie :blush: co innego nad morze jesienią :D szczególnie jak główkę urywa :P

Dobranoc Wszystkim i Tobie ;)

#28013 Stefan_O.

Stefan_O.

Arcypisarz

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3304 postów

Napisano 04 luty 2014 - 00:06:12

jumek: skoro w kiosku chciałes odebrać przesyłke poleconą, to zdaje się było wezwanie do sądu? bo tak to teraz in-post dostarcza. za co cie prawo męczy? więźniów politycznych teraz raczej nie ma. chyba nie handlowałeś bez zezwolenia warzywami na nowobramskiej? ;)

Na  temat tych dziwactw mam swoje wyrobione  zdanie,  a nic nigdy bez powodu się nie dzieje - prawda ? B)

#28014 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 luty 2014 - 14:52:40

No VS,przestań się pastwić nad Koleżanką ;) Jej się wiosna należy,przecież :) .Takie pogodne serducho trzeba dogrzać wiosennym sloncem,bo inaczej :( klapnąć może.

#28015 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 luty 2014 - 14:58:30

Zima najbardziej podoba mi się na ekranie tv.Jest piękna,a w dodatku jak zrobiona aparatem wprawego fotoreportera,to już nic nie trzeba.Wtedy też w marzeniach zjeżdżam na bele cym :lol:

#28016 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 16:26:34

No VS,przestań się pastwić nad Koleżanką ;) Jej się wiosna należy,przecież :) .Takie pogodne serducho trzeba dogrzać wiosennym sloncem,bo inaczej :( klapnąć może.

Wiosna ? Jaka wiosna ? Nadchodzi czy jak ? Bo... bo chyba marzanne trza utopić.. ok uciekam stąd !

#28017 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 04 luty 2014 - 18:55:46

O tak, tak Salcik, wiosny i lata mi trzeba baaaardzo :) Zima zimą, ale taki znak jestem, że tylko ciepełko mi potrzebne do wygrzewania się ;) Potrzebuję lata jak kania dżdżu :P

Użytkownik zakładka edytował ten post 04 luty 2014 - 18:56:40

#28018 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:04:15

Wiosna ? Jaka wiosna ? Nadchodzi czy jak ? Bo... bo chyba marzanne trza utopić.. ok uciekam stąd !

Żalu, marzannę to chyba w marcu będziemy topić nie wcześniej? :) Myślę, że jak ktoś wie, to nam podpowie ;)

#28019 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:56:31

Nie uciekaj,Ciebie nie utopimy :P Kukłę możesz sklejać,bo czas leci prędko i zamiast kukły będzisz chciał utopić kogoś innego :D

#28020 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:59:01

O tak, tak Salcik, wiosny i lata mi trzeba baaaardzo :) Zima zimą, ale taki znak jestem, że tylko ciepełko mi potrzebne do wygrzewania się ;) Potrzebuję lata jak kania dżdżu :P

Posłuchaj,co mówią ptaki,one najlepiej wiedzą,co w trawie piszczy,gdzie wiosna i inne takie.

:) Okrutnie rozrabiają :o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych