Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


48 odpowiedzi w tym temacie

#41 turysta z wrocłwia

turysta z wrocłwia

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 21:13:54

Mam pytanie do Pani Sołtys Rowów. Na co idzie cała olbrzymia kasa za "klimatyczne" które my wczasowicze płacimy. Dzisiaj komary mało nas żywcem nie zjadły... kosza na śmieci trzeba szukać godzinami, a WC płatne 2,5 od osoby. Pytam więc co robicie jeśli wogóle cokolwiek... dla nas - gości

#42 m0drzew

m0drzew

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 286 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:37:40

Byłem w sierpniu 2015. Po rezerwacji i wpłacie zaliczki. Za pokój 3 osobowy na pietrze z lodówką. Warunki uzgodnione telefonicznie i potwierdzone mejlowo. Po przyjeździe okazało się, że PANI zmieniła warunki umowy wstępnej. Pokój był na parterze, 2 osobowy z dostawką w postaci zdezelowanej wersalki, zamiast lodówki- chłodziarka z niesprawnym termostatem. Szafa dla dwóch osób, dwie pufy. Ciasnota. Podobno w zarezerwowanym przez nas pokoju ktoś sobie pobyt przedłużył. Guzik prawda. Nazajutrz przyjechała do tego pokoju 4 osobowa rodzina. Pokój 3 osobowy poszedł jako 4 osobowy. Kasa! Na uwagę o jednostronnej zmianie uzgodnionych warunków - PANI odpowiedziała cit: "Jak wam się nie podoba, oddaję zaliczkę i szukajcie sobie gdzie indziej. Ja sobie kogoś na ten pokój znajdę." Zmęczeni 500 km. podróżą miałem czegoś szukać??? Zapłaciłem resztę. Na szafie 1 mm kurzu. Mydelniczka w kabinie zasyfiała od brudu. Z pod umywalki wycieka woda z rury. Za zasłonami pajęczyny. Wytrwaliśmy. Na złość obrażonej PANI. Do wejścia na plażę ok. 1 km, bo reszta wejść w remoncie. Chciałbym szybko zapomnieć pobyt u chytrej PANI z Rowów w pokoju nr 1. Nie polecam nikomu. Chyba tylko desperatom po 500 km. podróży w upale. Człowiek człowiekowi zgotował ten los.

 

podaj adres tegoż cudu to będziem omijać :)#43 ~sylwek~

~sylwek~
 • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 09:51:18

Urlop w Rowach?ktoś zachęca czy odradza?#44 ~Barbara~

~Barbara~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 09:13:41

Moje uwagi i propozycje: wczasowiczu, jeśli chcesz stracić słuch, lub tylko przytępić, to koniecznie przyjedź do Rowów. Dyskoteka w parku skutecznie Ci to zagwarantuje.Przed estradą w parku(umiejscowionym w środku miejscowości podskakuje kilkanaście par lub pojedynczych osób a wczasowicze w sąsiadujących domach cierpią katusze (nawet przy zamkniętych pomieszczeniach) . Czy ktoś,kiedyś pofatygował się zmierzyć te decybele? Tam również moim zdaniem nierozsądni rodzice przyprowadzają małe dzieci bowiem znajduje się tamplac zabaw dla dzieci. Tak się dzieje w piątek i niedzielę od godz. 17-tej do 22-giej.nadmieniam, że start odrzutowca na lotnisku to jest drobiazg w porównaniu z nagłośnieniem jakie emituje tam nagłośnienie. Barbara

#45 ~Barbara~

~Barbara~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:51:58

Gdyby tak przepędzić tego "grajka" lub zobowiązać do przyzwoitego umiaru i jeszcze zrobić coś z tym nadmiarem bud na chodnikach, to Rowy są PIĘKNE!

#46 Mars19

Mars19

  Znajomy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPip
 • 37 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 03:51:06

I love the film the lord of the rings. Who has any favorite characters from him?

#47 ~Olga~

~Olga~
 • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 18:47:12

To prawda :) Nasze Rowy zmieniają się, ja tam przyjechałam kiedy miałam zaledwie 20 lat, zaczęłam zajmować wynajmem nieruchomości. Dzisiaj jak patrzę na to wszystko to całkiem nie zły biznes z tego jest, ostatnio kupiliśmy apartament od Lubicz Apartamenty, kolejny, do kolekcji nawet, to już nas 3 :)#48 Quins

Quins

  Znajomy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPip
 • 21 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 19:13:15

http://bziu.pl/xITq wow to jest świetne!!!

 #49 ~Jola~

~Jola~
 • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 12:17:21

Rowy to nadmorska miejscowość, ale coraz trudniej o niej mówić piękna. Spędzam w niej wakacje od 5 lat i stwierdzam, że z roku na rok jest coraz brudniej, zwłaszcza na plaży. Jestem tu co roku przez trzy - cztery tygodnie i ani razu nie widziałam ekipy sprzątającej plażę.

Bez komentarza pozostawię też kwestię koszy na śmieci, czy toalet.

XXI wiek? - tak ale tylko na kartach kalendarza.

Proszę też spróbować "przeprawy" na plażę przez Słowiński Park Narodowy - najpierw kupcie bilet, a potem już tylko przyjemny spacer.

Do czasu, bo na plażę trzeba się "tobolić" przez odcinek dla najtwardszych zawodników - do góry przez piaszczystą wydmę. To prawdziwe wyzwanie, szczególnie dla rodzin z wózkami, które nie chcą się tłoczyć na plaży "miejskiej". Czy Dyrekcja Parku nie mogłaby zdobyć się na ułożenie kilku betonowych płyt dla ułatwienia życia turystom. Nie mówię już, o drewnianej kładce, na wzór tych kilku zbudowanych po drodze do Jeziora Gardno.

To szczyt marzeń?

Uważam, że turystom, którzy solidnie wnoszą opłaty (także klimatyczne),od Gospodarzy Rowów należy się coś więcej niż szum Bałtyku!

Zgadzam się jeszcze kilka lat temu był ten problem, jednak teraz widzę, że władze poradziły z nim sobie. Zajmuję się wynajmem apartamentów od Lubicz Apartamenty i przyglądam się tej sytuacji, na prawdę widać poprawę. Pewnie władze zrozumiały, że to nikomu nie służy, bo wiąże się z narzekaniem turystów a co za tym idzie, tym że nie chcieliby do nas wracać. Dzisiaj cieszę się, że udało się rozwiązać ten problem

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych