Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 14:59:20

Urzędnicy gminy Ustka przygotowali projekt planu zagospodarowania przestrzennego Rowów. Jeżeli 28 lutego zostanie on zaakceptowany przez radnych, na ulicach tej miejscowości nie będą pojawiać się kolejne wolnostojące reklamy ani przyczepy kempingowe z małą gastronomią. 

Zgodnie z propozycją uchwały, kolory elewacji zostaną ograniczone do naturalnych barw kamieni, cegły i drewna. Wybór pokryć dachu zawęzi się do dachówki i blachodachówki (brązowej, szarej lub ceglanej). Obiekty sezonowe będą mogły być kryte także trzciną. 

GŁĘBOKA KOMUNA !!!

A majtki w jakim kolorze mamy kupić w tym sezonie ????

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 17:54:17

To prawda Sołtysowa ma największy bajzel na podwórku i okropne budki na posesji mogła by sama dać przykład i to rozebrać to straszydło! Ja głosować na nią nie mam zamiaru !

#23 ~Waldemar.~

~Waldemar.~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 20:02:12

Przyłączam się do komentarzy poprzedników odnośnie zabudów Pani sołtys.Pałkę przejęła po mężu[widać tylko jeden ród nadaje się do władzy],i jeżeli nie maPani o czym

prawić na plenum ,to proszę zerknąć przez okno na własny ogródek.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 21:09:49

Taczka już gotowa...!!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 21:16:47

Co zrobił  obecny   radny  dla  Rowów... nic

Poprzedni radny p.Hadryś dbał o interesy mieszkańców .

#26 ~akeroop 374~

~akeroop 374~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 05:19:19

Dlaczego w Jarosławcu , Darłowie , Mielnie ..itd nikomu nie przeszkadzają punkty handlowe...???

#27 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 20:24:34

Dlaczego jest tak ,że urzędasy zamiast pomagać utrudniają życie...?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:16:14

Gmino , zamiast nakazów i zakazów  pomoglibyście lepiej mieszkańcom ...!!! 

#29 ~nadiana~

~nadiana~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 09:58:04

ciekawe czy przegłosują ten plan jutro?

a jak uchwalą to wtedy ile czasu musi upłynąć, żeby się uprawomocnił i obowiązywał?

czy od razu wejdzie w życie czy dopiero po sezonie?

#30 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 16:59:36

plan przegłosowany. zaczyna się exodus. :ph34r:

#31 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 15:46:58

plan przegłosowany. zaczyna się exodus. :ph34r:

a co z waszą paskudną budą , wizytówką Rowów...?

#32 ~limo~

~limo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 09:27:34

zobaczymy czy prawo będzie przestrzegane.

#33 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 18:00:12

a budy jak stały tak stoją.....

#34 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 22:18:26

a budy jak stały tak stoją.....

A pani wójt przyjmuje w sprawie skarg i wniosków możesz się ...pożalić ona ...wysłucha, przytaknie,a kolory bud może jej się spodobają,a może nie?.Opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Przecież to ona jest inicjatorem całego tego zamieszania tu i w całej gminie.JA  tej k.... obiety nie dzierżę i cieszę się,że wybory tuż,tuż.

#35 ~armagedon~

~armagedon~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 07:46:12

proszę zauważyć, że plan miejscowy już obowiązuje. wisi na stronie  bip.ug.ustka więc jest już obowiązującym prawem. czyli tymczasówki, wszystkie budy, które do tej pory stoją w miejscowości są już według prawa postawione nielegalne. takie są zapiski planu miejscowego. od tej chwili nic nie może stanąć poza namiotem na 120 dni ( czyli sezon: maj-sierpień) i punktem stałym, na który trzeba mieć pozwolenie na budowę i za który płaci się podatki cały rok. tymczasówki dopuszczane są tylko na czas trwania imprez w parku itp. tak samo nie mogą stać żadne przyczepy gastronomiczne. wystarczy wejść w MPZP dla miejscowości Rowy i wszystko jasne.

tylko po co takie rzeczy w miejscowości, która jest typowo sezonowa?

no chyba że będzie bardziej estetycznie....  :mellow:

#36 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:00:39

Zanim zarezerwujesz pobyt wczasowy w Rowach w Domu Wczasowym "U Doroty" mocno się zastanów i podpisz pisemną umowę określającą warunki pobytu i zakwaterowania.

#37 ~Lea~

~Lea~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 11:26:32

Rowy przez wiele lat były naszym ulubionym miejscem wypadów nad morze; niestety, Rowy 2016 to już dramatycznie zapchana miejscowość, pensjonaty, domy z pokojami gościnnymi, hotele i apartamentowce rosną tu jak grzyby po deszczu, plaża raczej się zmniejsza, ludzi tłum okropny, prawie nie daje się spacerować, bo ciągle ktoś na kogoś wpada - nie, to już nie to. Zastanawiam się, czy władze kurortu nie powinny w jakiś sposób kontrolować ilości budowanych miejsc noclegowych, bo w pewnym momencie miejscowość straci swoją wartość dodaną. Dla mnie już ja straciła...

#38 ~Poldek~

~Poldek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:14:10

Byłem w sierpniu 2015. Po rezerwacji i wpłacie zaliczki. Za pokój 3 osobowy na pietrze z lodówką. Warunki uzgodnione telefonicznie i potwierdzone mejlowo. Po przyjeździe okazało się, że PANI zmieniła warunki umowy wstępnej. Pokój był na parterze, 2 osobowy z dostawką w postaci zdezelowanej wersalki, zamiast lodówki- chłodziarka z niesprawnym termostatem. Szafa dla dwóch osób, dwie pufy. Ciasnota. Podobno w zarezerwowanym przez nas pokoju ktoś sobie pobyt przedłużył. Guzik prawda. Nazajutrz przyjechała do tego pokoju 4 osobowa rodzina. Pokój 3 osobowy poszedł jako 4 osobowy. Kasa! Na uwagę o jednostronnej zmianie uzgodnionych warunków - PANI odpowiedziała cit: "Jak wam się nie podoba, oddaję zaliczkę i szukajcie sobie gdzie indziej. Ja sobie kogoś na ten pokój znajdę." Zmęczeni 500 km. podróżą miałem czegoś szukać??? Zapłaciłem resztę. Na szafie 1 mm kurzu. Mydelniczka w kabinie zasyfiała od brudu. Z pod umywalki wycieka woda z rury. Za zasłonami pajęczyny. Wytrwaliśmy. Na złość obrażonej PANI. Do wejścia na plażę ok. 1 km, bo reszta wejść w remoncie. Chciałbym szybko zapomnieć pobyt u chytrej PANI z Rowów w pokoju nr 1. Nie polecam nikomu. Chyba tylko desperatom po 500 km. podróży w upale. Człowiek człowiekowi zgotował ten los.

#39 ~FARMACIA CALLE~

~FARMACIA CALLE~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 08:41:40

Rowy przez wiele lat były naszym ulubionym miejscem wypadów nad morze; niestety, Rowy 2016 to już dramatycznie zapchana miejscowość, pensjonaty, domy z pokojami gościnnymi, hotele i apartamentowce rosną tu jak grzyby po deszczu, plaża raczej się zmniejsza, ludzi tłum okropny, prawie nie daje się spacerować, bo ciągle ktoś na kogoś wpada - nie, to już nie to. Zastanawiam się, czy władze kurortu nie powinny w jakiś sposób kontrolować ilości budowanych miejsc noclegowych, bo w pewnym momencie miejscowość straci swoją wartość dodaną. Dla mnie już ja straciła...

Z tym kurortem to chyba przesadziłe(a)ś?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 21:10:57

rowy to zadupie, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby jechać tam na urlop.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych