Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Równi i równiejsi

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Wujek~

~Wujek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 11:13:57

A ja dzisiaj widziałem znó jak jamnik załatwia się i nikt po nim nie sprząta na placu na 11 listopada

Głupi człowieku idz sie lecz na durny łep że tak ładnie powiem przy ludziach ,jak ci załatwiający sie pies przeszkadza na tym placu to z toba jest nie dobrze psycholu ,jeszcze napisz że twoje dzieci lub wnuki sie tam bawią na terenie uzbrojonym gdzie wystają z ziemi pręty odkryte studzienki i jakieś płyty betonowe z tego wiem jest to miejsce do wyprowadzania psów bez konieczności sprzatania po nich ustalone przez UM lepiej sie zajmij swoimi dziećmi lub wnukami by nie wyrosły z nich bandyci lub wandale jakich pełno obecnie na tym osiedlu

#42 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 11:20:33

Juz pare lat mój pies robi kupe na trawniku i nikt złego słowa mi nie powiedział bo ja mieszkam w rejonie gdzie nie ma konfidentów i nikt na nikogo wilkiem nie patrzy drzwi od mieszkania możesz zostawic otwatre na 8 godzin i nic sie nie stanie jedyne z czym walczymy to trudna młodzierz i menele ale ci ostatni juz sie boją i omijają blok z daleka wiele razy sie pytam sąsiadów czy pies przeszkadza nic nie mówią ,może sie umówie z kims z tego forum na 11 listopada bo wiem gdzie ten plac na godzine to mi powie co chce i myśli dzis mam czas chetnie wpadne no czekam na propozycje

Każdy pretekst aby nie sprzątać po swoim psie dla psiarzy jest dobry i poparty własną filozofią. Tylko ciekawe jak na taki trawnik wejdzie twoje dziecko i się ufajda, czy będziesz taki tolerancyjny?
Podaj dokładny adres tego trawnika, mam nadzieję, że pod własnym oknem, abyśmy tam chodzili i załatwiali się.
Jeśli psy mogą, to ludzie tym bardziej.
Podatek od psa powinien wynosić co najmniej 1000 zł. a kara za zanieczyszczanie minimum 200 zł. Wtedy może trochę ucywilizuje się naszą dzicz.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 12:14:02

Głupi człowieku idz sie lecz na durny łep że tak ładnie powiem przy ludziach ,jak ci załatwiający sie pies przeszkadza na tym placu to z toba jest nie dobrze psycholu ,jeszcze napisz że twoje dzieci lub wnuki sie tam bawią na terenie uzbrojonym gdzie wystają z ziemi pręty odkryte studzienki i jakieś płyty betonowe z tego wiem jest to miejsce do wyprowadzania psów bez konieczności sprzatania po nich ustalone przez UM lepiej sie zajmij swoimi dziećmi lub wnukami by nie wyrosły z nich bandyci lub wandale jakich pełno obecnie na tym osiedlu

Mam dziwne przeczucie że wszytko co najlepsze z Ciebie to przy porodzie wypłynęło na prześcieradło

#44 ~RTG~

~RTG~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 16:27:08

Każdy pretekst aby nie sprzątać po swoim psie dla psiarzy jest dobry i poparty własną filozofią. Tylko ciekawe jak na taki trawnik wejdzie twoje dziecko i się ufajda, czy będziesz taki tolerancyjny?
Podaj dokładny adres tego trawnika, mam nadzieję, że pod własnym oknem, abyśmy tam chodzili i załatwiali się.
Jeśli psy mogą, to ludzie tym bardziej.
Podatek od psa powinien wynosić co najmniej 1000 zł. a kara za zanieczyszczanie minimum 200 zł. Wtedy może trochę ucywilizuje się naszą dzicz.

Najgorsze to takie bydło jak ty rodem ze wsi z dziada pradziada na wsi wychowane a rodzice z PGR swoim dzieciom pozwalają latac potrawnikach niszczyc dzrewa i krzewy pilnuj sie kim kolwiek jesteś bym cie na swojej drodze nie spotkał bo wtedy moge ci morde obić i poglądy na ludzi posiadających psy ci sie diametralnie zmienią ,ale taki pastuch o korzeniach z PGR nie ma odwagi cywilnej podejśc do osoby z psem i powiedziec swoje pretensje bo bezpieczniej jest na forum pokrzyczec ,dawaj pogadamy w cztery oczy chętnie zobacze ten twój wiesniacki ryj

#45 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2009 - 11:48:25

jesli chodzi o woreczki ,to można zadzwonic na 986 - straznicy posiadają w radiowozach takowe i chętnie dadza !

Wiecie co to jakaś chora paranoja!!! a Czy PAni Strażniczka kiedy kolwiek zrobila wam kolo dupy czy cos ze sie tak na nia uwzieliscie???
piszecie tak bo wam zazdrosc dupy zrzera i tyle bez kitu juz nie macie sie czego czepic a zamiast teraz tak tu gadac powinniscie dzialac brac te woreczki i sprztac a nie lametowac co wy byscie zrobili i d*** obrabiac k0omus!! zastanowiliscie sie jak ona sie teraz czuje?? najechaliscie na nia zamiast z nia porozmawiac ?? bez sensu wogole!!

#46 ~Redaktor gp24~

~Redaktor gp24~
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 20:43:58

Mam Pytanie a właściwie chciałbym prosić redaktorów gp24
o wyjaśnienie pewnej drażniącej mnie sprawy
temat nie jest nowy wraca jak bumerang
chodzi o psie odchody mieszkam na ul Frąckowskiego
mam pieska i staram się po nim sprzątać prowadzać go na smyczy
lecz czasem zapominam założyć mu smycz czy też sprzątnąć
wtedy to pojawia się nasza kochana Straż Miejska na razie mnie nie ukarała
tylko ciągle poucza ale zastanawia mnie jedno ja czy też inni mieszkańcy
staramy się dbać sprzątać po swoich pupilkach prowadzać na smyczy
ale widzę że są równi i równiejsi choćby mieszkająca w moim rejonie Strażniczka Miejska
/dokładnie nie wiem gdzie mieszka ale to rejon Herbsta Frąckowskiego 11-listopada/
która to wyprowadza psa bez smyczy piesek brudzi Pani po nim nie sprząta tak jest kilka razy dziennie
tak samo robi Mama tej Pani Strażniczki i tu pojawia się moje pytanie
czy też prośba może Panowie redaktorzy z GP24 zadzwonią do naszej Straży Miejskiej tak wiele się
pisze że mamy Straż informować
ciekawa jestem co usłyszą ?

Odpowiadam na zadane pytanie.
Sprawę załatwiliśmy kilka dni temu po pani myśli.

Ta pani strażniczka miejska już nie pracuje w straży miejskiej,
ponieważ przeszła na emeryturę.

Przepraszamy że trwało to ponad 11 lat zanim pani odpisałem, 
ale uważam że lepiej późno niż wcale.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pani piesek jeszcze żyje i że sprawa z kupkami jest nadal aktualna, wszak to już 11 lat minęło, 
a wtedy pani piesek miał już parę lat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych