Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Równi i równiejsi

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 13:44:50

a byłam w oknie i widać było jak kiwnęli do niej głowami a Ona odpowiedziała tym samym
ale ma Pan racje równie dobrze mogli jej pwiedzieć H.... C.. w D....

to tylko prostak tak moze napisać ! ! !

#22 ~Gość 3~

~Gość 3~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 14:22:29

Do osoby ktora pisze ten temat do tego calego goscia.... jestes chamska, arogancka, egoistyczna i chyba jeszcze sie kultury nie nauczylas bezczelna stara pudernico.
Pierw stawiaj kropke a potem zaczynaj z duzej litery. Moze nie wszystkim na klawiaturze wyskakuja ortograficzne litery troche trzeba pomyslec zanim cos sie napisze. To prosze dzwonic co wyjscie z psiakiem na spacer na numer 986 i prosic o woreczki i sprzatac po swoim psie a jak nie masz to sobie kup i to rob. Cofnij sie do zlobka.

#23 ~RTG II~

~RTG II~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 14:22:50

Nowy minister sprawiedliwości Andrzej Czuma, chce umożliwić dostęp Polakom do broni. Powinien pójść dalej za ciosem i zgłosić ustawę, aby bezkarnie można było strzelać do właścicieli psów, które zanieczyszczają miejsca publiczne. Oczywiście taki dostęp powinien być poprzedzony opinią lokatorów i psychiatry. I tu uprzedzam wszystkich właścicieli swoich sra...cych pupili, że prawo posiadania broni by ich nie dotyczyło, ponieważ lokatorzy mając na uwadze ich sr...ce pieski nie wyrazili by zgody na posiadanie przez nich broni. A nawet gdyby taki delikwent przemknął się przez ten system kontroli społecznej, to jest jeszcze następne ogniwo weryfikujące - psychiatra. On też mając na uwadze naukowe dowody... osobnicy z zaburzeniami umysłowymi nie sprzątają po swoich pieszczochach, negatywnie zweryfikowałby takiego psiarza.
Należy wprowadzić też symboliczną opłatę, za trafienia takich brudasów. I tak ojcowie, matki też, małych dzieci, które bawią się na zanieczyszczonych trawnikach i placach zabaw są zwolnieni z wszelkich opłat. Natomiast już inni musieliby uiszczać stosowną opłatę, która pokrywała by czarne worki plastykowe i wywóz 'odstrzału".
Zdrowy trzon społeczeństwa liczy na pilne i szybkie wprowadzenie takiej ustawy, w czym z pewnością wykażą się posłowie z naszego miasta.

#24 ~Gość264~

~Gość264~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 14:24:14

Mam Pytanie a właściwie chciałbym prosić redaktorów gp24
o wyjaśnienie pewnej drażniącej mnie sprawy
temat nie jest nowy wraca jak bumerang
chodzi o psie odchody mieszkam na ul Frąckowskiego
mam pieska i staram się po nim sprzątać prowadzać go na smyczy
lecz czasem zapominam założyć mu smycz czy też sprzątnąć
wtedy to pojawia się nasza kochana Straż Miejska na razie mnie nie ukarała
tylko ciągle poucza ale zastanawia mnie jedno ja czy też inni mieszkańcy
staramy się dbać sprzątać po swoich pupilkach prowadzać na smyczy
ale widzę że są równi i równiejsi choćby mieszkająca w moim rejonie Strażniczka Miejska

/dokładnie nie wiem gdzie mieszka ale to rejon Herbsta Frąckowskiego 11-listopada/

która to wyprowadza psa bez smyczy piesek brudzi Pani po nim nie sprząta tak jest kilka razy dziennie
tak samo robi Mama tej Pani Strażniczki i tu pojawia się moje pytanie
czy też prośba może Panowie redaktorzy z GP24 zadzwonią do naszej Straży Miejskiej tak wiele się
pisze że mamy Straż informować
ciekawa jestem co usłyszą ?

To dziwne ta Pani pracuje to jak moze chodzic kilka razy dziennie ??????????????????????? niech kazdy pilnuje swego pod nosem a nie czyjego pod lasem tak bedzie najlepiej. Ja widze te panie jak chodza z psem na smyczy i sprzataja daja przykład innym a inni nie sprzataja i maja to gdzies.

#25 ~~XXX~~

~~XXX~~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 14:56:23

Aż śmiać się chce, czytając co zbulwersowani, pewnie porządni, nie łamiący prawa obywatele dzielnic Słupska tutaj wypisują.
NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ TEN, KTÓRY ZAWSZE SPRZĄTA PO SWOIM PUPILU. Ludzie, opanujcie się, myślicie że Strażnicy dają mandaty, bo im się tak podoba? Mają taką zachciankę? Trochę zrozumienia, oni wykonują tylko swoją pracę, tak jak każdy inny. Często bywam w Słupsku i nie zdażyło mi się jeszcze zobaczyć żeby ktokolwiek i gdziekolwiek sprzątał odchody po swoim psie. Co do pani Strażniczki to z tego co widzę ma jamnika, a nie wilczura, buldoga lub amstaffa, a te psy chyba bardziej brudzą niż mały jamnik? Wolałabym, żeby Szanowny Pan, który rozpoczął temat zastanowił się nad sensem swojej wypowiedzi, ciekawe jakiego ma psa? I czy codziennie po nim sprząta? I dlaczego wypisuje tutaj na forum to, co mógł tej Pani powiedzieć prosto w oczy? Pan ma chyba KOMPLEKSY, ciekawe czy byłby taki mądry, gdyby Strażnikom miał to powiedzieć podczas Interwencji? Nie rozumiem, co mają do tego Redaktorzy GP?? Aaaa, już wiem, oni pewnie ZAWSZE sprzątają po swoich pupilach. Pozdr

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:00:07

Do osoby ktora pisze ten temat do tego calego goscia.... jestes chamska, arogancka, egoistyczna i chyba jeszcze sie kultury nie nauczylas bezczelna stara pudernico.
Pierw stawiaj kropke a potem zaczynaj z duzej litery. Moze nie wszystkim na klawiaturze wyskakuja ortograficzne litery troche trzeba pomyslec zanim cos sie napisze. To prosze dzwonic co wyjscie z psiakiem na spacer na numer 986 i prosic o woreczki i sprzatac po swoim psie a jak nie masz to sobie kup i to rob. Cofnij sie do zlobka.

Masz racje nie każdy potrafi nacisnąć odpowiedni klawisz aby wyszło ę, ą , z z kropką czy inne litery do tego trzeba jeszcze skończyć szkołę Gościu
3 z białego VW widzę że broni się kochanicy a co na to żona

#27 ~buhaha~

~buhaha~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:02:34

....na pewno czesto moza "zapomniec sprzatanac po swoim psie lub zapiac go w smycz" to sie poprostu zapomina ;]
psy sa problemem, ale nikt nie patrzy na to, ze straz kara tez szczajacych na drzewa,lawki,sciany, samochody MENELI??

#28 ~..~

~..~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:14:02

biedna kobita z tej strazniczki, moga gnojowi/gnojowie dac mandat a nie pouczac kilka razy za taka wypowiedz, z drugiej strony ciekawe co by pan/pani zbobil/a jakby dostala mandat? az strach sie bac... wszystko za durne pouczenie bo jej/jego psisko pewnie sra na srodku chodnika i lata bez smyczy

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:17:06

a straz jezdzi kiedy dzwonia stare durne "sowy" ktore za swoją największa rozrywke uważaja sleczenie w oknach i kablowanie na 986, powinni wylaczyc im telefony emerytom i bezrobotnym, do pracy! lenie!

#30 ~RTG~

~RTG~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:33:57

Kiedy postawią na osiedlach pojemniki i worki na wandalizującą młodzierz która niszczy wszystko elewcje budynków ławki , klatki schodowe ,mienie prywatne samochody ,policja powinna łapać takich gówniarzy i umieszczac w takich pojemnikach rozlokowanych na osiedlach na widok publiczny

#31 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:55:25

Ja was wogole ludzie nie rozumiem a tak po pierwsze to gdzie my mamy te glowna wyrzucac i czym je zbierac moze reka ??.....smieszne powinny byc specjalne pojemniki i woreczki a nie. W Panstwie ktorym ja jestem tak wlasnie jest i nikt nikogo karac nie musi i nie ma zadnych problemow.

Ten tekst napisąła osoba, która nawet jakby miała woreczki i kosze pod ręką to i tak by nie sprzątnęła po psie. Dlaczego tak myślę? Bo w domu każdy ma mnóstwo woreczków po czipsach, chlebku, workach do odkurzaczy itp, które można użyć do sprzątnięcia po psie... Najlepiej to dajmy im pracę, pieniądze, mieszkanie, żonę i dziecko za nich zróbmy...Dlaczego żadamy żeby państwo nam dało wszystko, a my sami dla poprawy życia własnego i innych nie zrobimy nic?

#32 ~Gość3~

~Gość3~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 16:57:22

Masz racje nie każdy potrafi nacisnąć odpowiedni klawisz aby wyszło ę, ą , z z kropką czy inne litery do tego trzeba jeszcze skończyć szkołę Gościu
3 z białego VW widzę że broni się kochanicy a co na to żona

Odpowiedz : Trzeba miec ten klawisz. Hehehe czy myslenie to tak duzo. Po Pierwsze zony nie mam bo nie jestem facetem a po drugie co ingerujesz w innych zycie to jest temat o psach i mandatach z tego co pamietam . Oj szkoda co nie ktorych ludzi. :)

#33 ~Marc~

~Marc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 17:08:56

Ten tekst napisąła osoba, która nawet jakby miała woreczki i kosze pod ręką to i tak by nie sprzątnęła po psie. Dlaczego tak myślę? Bo w domu każdy ma mnóstwo woreczków po czipsach, chlebku, workach do odkurzaczy itp, które można użyć do sprzątnięcia po psie... Najlepiej to dajmy im pracę, pieniądze, mieszkanie, żonę i dziecko za nich zróbmy...Dlaczego żadamy żeby państwo nam dało wszystko, a my sami dla poprawy życia własnego i innych nie zrobimy nic?

Masz zupełną rację.
W moim przekonaniu, Polacy to w 20 % - dzicz i zwykły gnój, który należałoby zakuć w dyby i tak długo lać kijem, aż zmądrzeje lub sczeźnie.
Dzicz ta w mniejszości, jest krzykliwa, wulgarna, niechlujna, źle wyedukowana i antyspołeczna.
Jeden z takich to posługujący się na forum nickiem RTG.

#34 ~Ell Pisiorro~

~Ell Pisiorro~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 17:17:20

I znów z tematu psich kupek zrobił się ogólny bełkot o wszystkim i o niczym

#35 ~Gość133~

~Gość133~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 18:04:51

a byłam w oknie i widać było jak kiwnęli do niej głowami a Ona odpowiedziała tym samym
ale ma Pan racje równie dobrze mogli jej pwiedzieć H.... C.. w D....

To musiała Pani miec dobra lornetke ze tak wszystko widziała

#36 ~Gośc210~

~Gośc210~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 18:10:02

a straz jezdzi kiedy dzwonia stare durne "sowy" ktore za swoją największa rozrywke uważaja sleczenie w oknach i kablowanie na 986, powinni wylaczyc im telefony emerytom i bezrobotnym, do pracy! lenie!

To prawda popieram w 100%

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 18:17:44

TY analfabeto z szacunku do obcej os�by `isze sie z duzej litery !!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 08:51:53

Masz zupełną rację.
W moim przekonaniu, Polacy to w 20 % - dzicz i zwykły gnój, który należałoby zakuć w dyby i tak długo lać kijem, aż zmądrzeje lub sczeźnie.
Dzicz ta w mniejszości, jest krzykliwa, wulgarna, niechlujna, źle wyedukowana i antyspołeczna.
Jeden z takich to posługujący się na forum nickiem RTG.

Chyba trochę zaniżasz, tego gnoju jest zdecydowanie więcej w czym wiodą prym właściciele s....ych psów. Dzisiaj taki jeden na Anny Gryfitki, umożliwiał swojemu buldogowi s...nie na placu zabaw dla dzieci. Ręce i gacie opadają jak mawiał pewien poeta.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 10:06:53

A ja dzisiaj widziałem znó jak jamnik załatwia się i nikt po nim nie sprząta na placu na 11 listopada

#40 ~RTG~

~RTG~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 10:19:41

Juz pare lat mój pies robi kupe na trawniku i nikt złego słowa mi nie powiedział bo ja mieszkam w rejonie gdzie nie ma konfidentów i nikt na nikogo wilkiem nie patrzy drzwi od mieszkania możesz zostawic otwatre na 8 godzin i nic sie nie stanie jedyne z czym walczymy to trudna młodzierz i menele ale ci ostatni juz sie boją i omijają blok z daleka wiele razy sie pytam sąsiadów czy pies przeszkadza nic nie mówią ,może sie umówie z kims z tego forum na 11 listopada bo wiem gdzie ten plac na godzine to mi powie co chce i myśli dzis mam czas chetnie wpadne no czekam na propozycje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych