Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Równi i równiejsi

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 07:01:56

Mam Pytanie a właściwie chciałbym prosić redaktorów gp24
o wyjaśnienie pewnej drażniącej mnie sprawy
temat nie jest nowy wraca jak bumerang
chodzi o psie odchody mieszkam na ul Frąckowskiego
mam pieska i staram się po nim sprzątać prowadzać go na smyczy
lecz czasem zapominam założyć mu smycz czy też sprzątnąć
wtedy to pojawia się nasza kochana Straż Miejska na razie mnie nie ukarała
tylko ciągle poucza ale zastanawia mnie jedno ja czy też inni mieszkańcy
staramy się dbać sprzątać po swoich pupilkach prowadzać na smyczy
ale widzę że są równi i równiejsi choćby mieszkająca w moim rejonie Strażniczka Miejska

/dokładnie nie wiem gdzie mieszka ale to rejon Herbsta Frąckowskiego 11-listopada/

która to wyprowadza psa bez smyczy piesek brudzi Pani po nim nie sprząta tak jest kilka razy dziennie
tak samo robi Mama tej Pani Strażniczki i tu pojawia się moje pytanie
czy też prośba może Panowie redaktorzy z GP24 zadzwonią do naszej Straży Miejskiej tak wiele się
pisze że mamy Straż informować
ciekawa jestem co usłyszą ?

#2 ~Wujek~

~Wujek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 07:48:06

Uważaj bo na frąckowskiego 3 mieszka jeden pan co donosi na sąsiadów do strazy miejskiej i administracji osiedla ale tam juz go maja dość , za zle zaparkowane auto ,za psy bez smyczy i na pracowników fizycznych administracji na wszystko ,za łapówke wyrobił sobie kiedyś rente więc trzeba by było go gdzieś tez za to podsyfić

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 08:23:52

No właśnie jak to jest ja muszę po psie sprzątać
a Strażniczka nie mnie się kara mandatami a Pani wszytko wolno
gdzie jest sprawiedliwość ciekawe co na to powie pan Komendant Fuks

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 08:46:59

To chyba nasza piłkarka ręczna jak się nie mylę
ładny przykład daje wstyd oj wstyd

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 10:28:25

Co się czepiacie dziewczyny jej wszystko wolno bo to wielka Pani Strażnik Miejski
co jej ktoś zrobi nic jej nie zrobią

#6 ~Gosc 3~

~Gosc 3~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 10:55:15

ALE WY WIDZICIE TYLKO TERAZ TUTAJ PANIA STRAZNICZKE A JAK WY LUDZIE PUSZCZACIE PSY OD RANA DO WIECZORA BIEGAJA SAME BEZ SMYCZY BEZ KAKANCA TO JEST DOBRZE JA TEZ MAM PISKA I WIDZE TA PANIA PRZEWAZNIE NA LACE JAK WYPUSZCZA ZEBY SIE WYBIEGAL ALE MA ZAWSZE SMYCZ TAK SAMO JEJ MAMA. ZOBACZCIE SAMI NA SIEBIE I SA WYPUSZCZANE WILCZURY I INNE WIEKSZE PSY NA CALE DNIE I LATAJA A POTEM NIE DZIWO ZE STRAZ ZABIERA PSIAKI DO SCHRONISKA TO PO PROSTU ICH PRACA WY TEZ MACIE SWOJE PRACE I MUSICIE SIE Z NICH WYWIAZYWAC.

Na forum piszemy małymi literami!!! Nie krzycz, nie pisz dużą czcionką - kolejny podobny post usunę.

Użytkownik COOLturalna edytował ten post 14 marzec 2009 - 11:11:01

#7 ~Gosc 12341~

~Gosc 12341~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 11:10:09

Ja was wogole ludzie nie rozumiem a tak po pierwsze to gdzie my mamy te glowna wyrzucac i czym je zbierac moze reka ??.....smieszne powinny byc specjalne pojemniki i woreczki a nie. W Panstwie ktorym ja jestem tak wlasnie jest i nikt nikogo karac nie musi i nie ma zadnych problemow.

#8 ~Gośc5~

~Gośc5~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 11:17:06

Poprzedniczka dobrze napisała bo widze Pania strażniczke jak chodzi z psem na smyczy i daje przykład innym .Czesto Ja spotykam na rejonie nawet rozmawiamy,bo tez chodze ze swoim kundlem, a wogle gzie sa obiecane woreczki i pojemniki na odchody . W trojmiescie nie ma problemu bo sa i woreczki i pojemniki czas zeby pojawiły sie w Słupsku na osielach.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 11:21:40

Ciekawe a ja widziałam Mamę Pani Strażniczki w w czwartek na Herbsta jak szła z tym swoim Jamnikiem bez smyczy pies srał Pani nie sprzątnęła a w tym czasie jechał radiowóz Straży miejskiej panowie powiedzieli dzień dobry i pojechali dalej to jest fer

#10 ~Gość 3~

~Gość 3~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 11:31:39

A skad moze Pani wiedziec czy powiedzieli dzien dobry czy nie stala Pani kolo niej i jak ona szla a oni jechali to jak to moze byc mozliwe ze przywitali sie z Mama Pani Strazniczki bardzo interesujace.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 11:33:45

Pojemników jest coraz więcej a woreczki-są, trzeba tylko chciec. U administratorów osiedli, w ratuszu w biurze obsługi interesanta- za darmo !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 11:45:06

Oczywiście, że pojemniki są. I zgadzam się, że jest ich coraz więcej. A po za tym , można wziąć zwykłą jednorazówkę, sprzątnąć i wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci ;) Nie widzę żadnego problemu!
A ta Pani Strażniczka, to porządny obywatel, nie rozumiem po co komentujecie jej zachowanie, skoro sami nie sprzątacie do psach.. ? ? ?

#13 ~Gosc 1680~

~Gosc 1680~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 12:14:13

Prosze mi pokazać chociaz 1 pojemnik na psie odchody oraz pojemnik z woreczkami w obrebie Herbsta Fracowskiego stoi tu 13 blokow ????????????????????? Tez mam pupila i mam problem jestem starsza osoba chodze o lasce

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 12:29:48

[i]LUDZIE ,CZEPIACIE SIE DZIEWCZYNY A TYMCZASEM MILIONY INNYCH MIESZKANCOW ROBI TO SAMO. A CZY POLICJA KTORA DAJE MANDATY ZAPINA PASY??? CHOCIAZBY TAKI GŁUPI PRZYKLAD... TO JEST WŁASNIE MENTALNOSC POLAKÓW.

#15 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 12:31:18

oj przepraszam dopiero widze ze nei mozna drukowanym poisac:) sorki

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 12:33:36

Proszę wrzucac psie odchody do normalnych pojemników na nieczystości( jak nie ma typowych pojemników dla psów ).

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 12:54:55

A skad moze Pani wiedziec czy powiedzieli dzien dobry czy nie stala Pani kolo niej i jak ona szla a oni jechali to jak to moze byc mozliwe ze przywitali sie z Mama Pani Strazniczki bardzo interesujace.

a byłam w oknie i widać było jak kiwnęli do niej głowami a Ona odpowiedziała tym samym
ale ma Pan racje równie dobrze mogli jej pwiedzieć H.... C.. w D....

#18 ~Gość435~

~Gość435~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 13:22:55

Piszecie o psach, a moze o bezpanskich kotach ktorych jest mnostwo wkoło ktore tez sraja a nikt po nich nie sprzata

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 13:36:14

Ja was wogole ludzie nie rozumiem a tak po pierwsze to gdzie my mamy te glowna wyrzucac i czym je zbierac moze reka ??.....smieszne powinny byc specjalne pojemniki i woreczki a nie. W Panstwie ktorym ja jestem tak wlasnie jest i nikt nikogo karac nie musi i nie ma zadnych problemow.

A ty jak robisz kupę, to też państwo ma ci zapewnić papier toaletowy ? A może go nie używasz, i tak chodzisz obfajdany ?.
Kup sobie woreczki na psie odchody i sprzątaj po nim.
Tragedia jaka jest filozofia ograniczonych tępaków, co zresztą widać po błędach ortograficznych.

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 13:43:04

Prosze mi pokazać chociaz 1 pojemnik na psie odchody oraz pojemnik z woreczkami w obrebie Herbsta Fracowskiego stoi tu 13 blokow ????????????????????? Tez mam pupila i mam problem jestem starsza osoba chodze o lasce

jesli chodzi o woreczki ,to można zadzwonic na 986 - straznicy posiadają w radiowozach takowe i chętnie dadza !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych