Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rowerek stacjonarny to dobry pomysl?

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 fill

fill

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:20:49

znajomy też kupił sobie taki stacjonarny rower do domu i udało mu się sporo schudnąć. Odpala filmy/wiadomości itd i jedzie :D

#22 q1aser

q1aser

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 19:40:42

Pomysl bardzo dobry - bo ogolnie lepiej robic cokolwiek niz nic. Jak sie nie chce wychodzic, to w domu mozna pojezdzic :) Jestem za :)

#23 korzenna

korzenna

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 15:38:47

Sądząc po pości, który napisałaś według mnie rowerek nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ masz problem z motywacją i wzięciem się za siebie. Według mnie kupisz rowerek, pojeździsz dwa miesiące, a potem wrócisz do identycznych nawyków jak teraz. Chcąc mieć dobrą sylwetkę trzeba zmienić swój styl życia. Lepszym pomysłem według mnie jest zapisanie się na siłownię http://www.energym.com.pl/, bo jeśli będziesz na tyle wytrwała żeby na nią chodzić regularnie to wejdzie Ci to w nawyk i aktywność fizyczna stanie się częścią Twojego dnia, a tak to powinno właśnie wyglądać jeśli nie chce się doświadczyć efektu jojo. :P 

#24 ~Artek91~

~Artek91~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 11:48:51

Jak ktoś chce schudnąć to rowerek mu szybko pomoże. Mi się to udało dzięki rowerkowi ze sporti . Pojeżdżę jeszcze na nim w zimie, a potem już siądę na normalnym góralu.

#25 Nata6578

Nata6578

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 październik 2016 - 14:40:10

Sama mam rowerek i często na nim jeżdżę, to bardzo dobry pomysł na zimowe mroźne dni. Też nie lubię marznąć, a wyjście w minusową temperaturę bez konieczności (typu muszę iść do pracy) to niepotrzebna tortura ;) Rowerek w domu to świetne rozwiązanie. 

#26 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 12:14:33

Jeśli masz chęci do ćwiczeń i miejsce na taki rower treningowy to śmiało :) Fajna sprawa :) Można ćwiczyć i np. oglądać tv - łączenie przyjemnego z pożytecznym. Co do rodzaju rowerka treningowego to świetnymi opiniami cieszy się Assault AirBike 

dostępny np. tutaj - http://sklep.sportss...t-airbike-black

#27 Kathrine

Kathrine

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 21:24:04

Ja sie lepiej czuję jedząc na rowerze w domku niż na siłowni. Pedaluje już drugi miesiac i powoli widze efekty ;)

#28 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 12:34:58

Jak masz czas i samozaparcie to fajne rozwiązanie ;) 

#29 megy

megy

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:56:01

( ............................................................................ )

Reklama

Użytkownik Yktorn edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 16:16:54

#30 AnnaSobot

AnnaSobot

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 09:29:54

Ja też uważam, że to świetny pomysł:) kupiłam rowerek ok 6 lat temu i dziś mogę się pochwalić umięśnionymi łydkami:)

#31 Monikunka

Monikunka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:29:09

Ja bym nie chciała takiego rowerka. Dużo miejsca zajmuje, a ćwiczyć wolę w klubie fitness.

#32 szpak Mateusz

szpak Mateusz

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 07:44:12

Zdecydowanie lepiej sobie prawdziwy rower sprawić.

#33 Domicjan

Domicjan

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:50:54

Rower stacjonarny jest fajnym pomysłem dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na to, by biegać na łonie natury czy też jeździć do fitness klubów. Podczas wyboru takiego sprzętu na pewno trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę by ubywająca kasawdomu.pl nie przysporzyła kłopotów w kolejnym miesiącu. Pozdrawiam.

#34 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:00:48

A dlaczego by nie? Sama jakiś czas temu myślałam o rowerku stacjonarnym, a jedynie co mnie wstrzymuje przed kupnem, to brak miejsca na niego :)

#35 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 09:19:44

U mnie to samo. Za mało miejsca.

#36 fitelek

fitelek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 19:44:51

Jakikolwiek ruch jest dobrą opcją, do rowerka treningowego warto dodać jeszcze jednak inne ćwiczenia bardziej siłowe - np ćwiczenia z własną wagą ciała czy zakupić hantelki. warto też poprosić o plan treningowy trenera np online: plan treningowy online

#37 baritek

baritek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:18:54

Zdecydowanie to dobry zakup. Szkoda tylko, że zajmuje aż tyle miejsca. I niestety na ten moment nie mam go gdzie wstawić... Ale jak tylko uda mi się uporządkować pokój, to chyba już wiem co będzie się w nim znajdować. O ile oczywiście będzie mnie jeszcze stać na taki wydatek :D

#38 bednaruk

bednaruk

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 maj 2018 - 15:30:25

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

#39 agnieszka.kawka3

agnieszka.kawka3

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 10:12:25

Są zwolennicy i przeciwnicy takich rowerków. W sumie to wygoda bo można bez problemu poćwiczyć w domu. Z drugiej strony może warto wyjść gdzieś i poruszać się trochę w innym miejscu.

#40 ruszczyk

ruszczyk

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:47:47

Rower stacjonarny to dobry pomysł bo można ćwiczyć nawet gdy za oknem pada deszcz lub jest po prostu zimno. Ale czy jest przyjemniej gdy możemy przejechać się rowerem po świeżym powietrzu? Podziwiać naturę i jednocześnie dotleniać nasze umysły. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych