Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rowerek stacjonarny to dobry pomysl?

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 renatte

renatte

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:19:52

Cześć forumowiczom, chciałam sie poradzić, gdyż jestem raczej leniwa. Po pracy nie chce mi sie chodzic na silownie, a przez zime to nic tylko siedzenie w pracy przed komputerem i tak troche sie zabralo mnie wiecej. I wlasnie chodzi o to ze nie mam motywacji zbytnio na silownie to pomyslalam o rowerku stacjonarnym, jak myslicie to dobry pomysl? Ktos ma doswiadczenie podobne do mnie i zaczal jezdzic?

#2 ~Eoner~

~Eoner~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:26:09

witam Ciebie, pewnie że to dobry pomysł! Zawsze to jakas forma aktywności :) Ja jeździłem po 30 km i efekty jakies były. Włacz sobie jakiś film czy serial. To sama przyjemność

#3 karinas

karinas

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 15:39:21

Bardzo dobry pomysł, to jest 2 w 1, czyli pożyteczne z przyjemnym. Bo możesz oglądać serial i pedałować. Ja mam stacjonarny rower i zauważyłam, że wyszczupliły mi się trochę nogi. Ale trzeba być systematycznym i też mieć motywację, żeby potem rower nie stał i się nie kurzył.

www.prospectrum.com.pl/o-firmie/zdrady

Użytkownik karinas edytował ten post 28 lipiec 2016 - 15:23:51

#4 dragon2

dragon2

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 12:18:54

Tak jak wszyscy pisza jest to pomysl naprawde niezly, tylko jest jedno "ale", co z Twoja motywacja? Jak to bedzie wypadac, czy to czasem nie jest wymowka w stylu "jak kupie to bede cwiczyc", a kupisz i tak jak moj kumpel nawet go nie odpakujesz, musisz miec chec do tego zeby jezdzic i cos robic. Fajne jest to ze bedziesz mogla wlasnie robic tez inne rzeczy poczas krecenia. Moj kumpel kupil taki rower http://www.sporti.pl...ack-orange.html ale tak jak pisalem jeszcze go nie odpakowal ;|

#5 renatte

renatte

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 15:29:01

smoku ty sie o moja motywacje nie martw jakos sobie poradze i mysle ze sobie kupie taki rowerek bo do wiosny coraz mniej czasu a po swietach nie powiem ze sie nie odlozylo troche w boczkach i na udach dlatego jest to moj plan na najblizsze 3 miesiace jezdzic 3 razy w tygodniu plus dieta pozdrawiam

#6 Szczeepek

Szczeepek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 15:57:41

każdy pomysł na odrobinę ruchu jest dobry. Według mnie lepszym pomysłem byłyby normalny rower. Nie brakuje osób które jeżdżą dużo na rowerze, więc mogłabyś z kimś pojeździć.

#7 Kolarz

Kolarz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2016 - 08:32:01

Moim zdaniem rowerek stacjonarny to bardzo dobry pomysł, bo:

1) możesz ćwiczyć niezależnie od pogody

2) pomaga zacząć dla tych, którzy chcą nabrać lub wrócić do formy; bez konieczności wstydliwego zdobywania pierwszych szlifów przy innych na siłowni

3) ćwiczysz zawsze wtedy, gdy chcesz - nie musisz wybierać się na salę ćwiczeń (jednak w domu siedzimy więcej, niż na siłowni)

4) dzięki różnym dodatkom posiadanym przez takie rowery możesz zwiększyć poziom trudności jazdy, mierzyć puls, czy dokładnie określać liczbę kalorii gubionych w ramach ułożonego planu treningowego

5) inne

Ja zainteresowanych polecam zerknąć np. na http://disport.pl/ , gdzie sam kupowałem taki rowerek stacjonarny; mają dobry sprzęt w przyzwoitej cenie, ewentualnie jeszcze Allegro (bo wciąż jest tam tego spory wybór; choć tu radzę już uważać na czasami zawyżane ceny)

#8 malaala

malaala

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 luty 2016 - 09:39:04

Hej :) u mnie rowerek się nie sprawdzał. przez 2 tygodnie miałam zapał i jeździła, potem przez nst 2 lata tylko zerkałam na niego z nadzieją, że pewnego dnia na niego wsiądę ;) 

#9 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 11 luty 2016 - 15:08:04

Oczywiście, takie rowerki treningowe są super. Sam kupiłem tutaj http://e-candy.pl/29...erki-treningowe i jestem bardzo zadowolony. Motywuje do ćwiczeń, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca. To bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego spokojnie mogę polecić

#10 belatrix lestrange

belatrix lestrange

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 14 luty 2016 - 14:00:51

w moim przypadku się nie sprawdzają, bo jest to zbyt monotonne. Krajobraz się nie zmienia, przez co częściej patrzę na licznik i szybciej jestem zmęczona :/ a z kolei nie mogę ćwiczyć przez tv, bo urządzenie jest zbyt głośne

#11 ~rolex~

~rolex~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 21:54:15

pewnie! Kocham rowerek! kupiłam na electro.pl  i jak zaczynam od rozgrzewki to właśnie intensywnie na nim ćwiczę z 30 minut a potem daje sobie wycisk ;)

#12 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 luty 2016 - 20:35:04

Warto ćwiczyć i dbać o zdrowie bo to najważniejsze.

Bogaty wybór sprzętu sportowego mają też fajne rowerki treningowe

Użytkownik waldi155 edytował ten post 21 luty 2016 - 20:43:29

#13 franekk166

franekk166

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2016 - 13:29:45

Jeśli ma to być szansa na odrobinę ruchu, to warto się zastanowić nad kupnem. Ja wolę sport na świeżym powietrzu, głównie bieganie i jeżdżenie rowerem. Ale chodzenie na siłownie też jest dobrym rozwiązaniem.

#14 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• PipPipPip
  • 86 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 00:05:29

To prawda. O zdrowie warto dbać, ale też warto się badać. Niewiele osób wie, że czynniki genetyczne odgrywają bardzo dużą rolę w powstaniu raka prostaty. Według badań udział komponenty genetycznej w rozwoju tego typu nowotworu to ponad 40%. Nie ma co żyć w niepewności, tylko warto wejść na zdrowegeny.pl i dowiedzieć się, czy jest się w grupie ryzyka jeśli chodzi o zachorowanie na raka.

#15 ~sledz~

~sledz~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:48:16

ja rozpoczynałem trening na rowerku stacjonarnym nim zacząłem chodzić na siłownie. Moim zdaniem warto mieć, wygoda ćwiczenia w domu przed tv, ja kupowałem na avans.pl swój, teraz korzysta z niego moja mama :)

#16 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:59:36

Zależy. Można mieć pełne wyposażenie w domu, a nie ćwiczyć na nim ze względu na lenistwo. Jeśli uważasz że zakup rowerka popchnie Cię w stronę ciężkiej pracy to kup, jeśli nie i spodziewasz się, że nic to nie zmieni i nadal lenistwo będzie brało górę to zrezygnuj i spróbuj zacząć ćwiczyć coś sama, bez sprzętu, przekonasz się czy masz motywację i chęci, a nie zmarnujesz pieniędzy :)

#17 ~miecia~

~miecia~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:15:24

super pomysł. rowerek stacjonarny to sprzet na którym mogę godzinami ćwiczyć ;) bardzo lubię. Teraz dołożyłam do niego orbitrek z electro.pl bo nam się pokój zwolnił, po wyprowadzce syna i mamy w nim siłownie ;)

#18 Kama80

Kama80

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 21 maj 2016 - 18:27:12

Rower to dobry pomysł na to by zacząć się ruszać. Niestety mój zapał nie trwał zbyt długo było to dla mnie zbyt monotonne :(

#19 wiktoria89

wiktoria89

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 maj 2016 - 12:42:08

ja natomiast uważam, że lepszym rozwiązaniem jest normalny rower. Lato tuż tuż, ładna pogoda, nie lepiej pojeździć na rowerze? 

Użytkownik wiktoria89 edytował ten post 23 maj 2016 - 12:44:15

#20 DEZERTER

DEZERTER

Swojak

• PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 00:20:46

każdy pomysł na odrobinę ruchu jest dobry. Według mnie lepszym pomysłem byłyby normalny rower. Nie brakuje osób które jeżdżą dużo na rowerze, więc mogłabyś z kimś pojeździć.

podpinam sie do wypowiedzi wyzej, dodam ze na zwyklym rowerze wiecej miesni jest zaangazowanych,

na zewnatrz organizm reaguje na zmiany temperatur co spala tez kalorie.

Poznasz nowych ludzi,

stacjonarny moze byc troche glosny dla wspolokatorow

mozna kupic sama rolke na tylnie kolo do jezdzenia w domu,

o przykrych zapachach potu w calym domu juz nie wspomne..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych