Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 06:58:04

Co oznacza ten gest pilota w 17s ?.#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:08:53

Maruda co ten film ma do tematu? Wypier***aj pojebie z internetu. Robisz spam ile razy mam Ci to mowic idioto? Wez sie za leczenie...#3 Anka43545

Anka43545

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 294 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:40:35

Wideo Nr2 :  https://gimb.us/czdJrL

<-- Jak relacje ? #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 15:05:58

Po co te rakiety maja w Wicku koło Ustki
już dawno powinni ich zestrzelic to tylko
ok.100km.

#5 ~Edi~

~Edi~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 16:07:23

Zestrzelić i po problemie :)#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 17:53:35

Zestrzelić i po problemie :)

Im o to chodzi po to prowokują.#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 16:03:30

Dziwne, że ten durny dziecinny kaszubski ludek postawił sobie Tupolewa przy swoim Parku Gigantów w Stryszej Budzie..
Z psychologicznego punktu widzenia taki zbieg okoliczności jest głęboko zastanawiający i nieprzypadkowy. Diagnoza jest oczywista, udają olbrzymów i nadymają się katastrofą smoleńską. Czyli czerpią z tego korzyść, Kaszubi lubią przemawiać, aluzjami, symbolami, skojarzeniami, np. kaszubski Dom do góry nogami, najdłuższa deska świata. Samolot Tupolew stojący przy Kaszubskim Parku Gigantów, przemawia również po łacinie jak w Starożytnym Rzymie właśnie w niniejszy sposób: 
 
IS FECIT CUI PRODEST - ten uczynił, komu to przyniosło korzyść
 
 
 
KRUCJATA POŁABSKIEJ SZLACHTY Z POMORSKICH GOCHÓW PRZECIWKO KASZUBSKIM CHAMOM I ZDRAJCOM

 #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 16:29:38

Uuuu, czyli to Kaszubi są winni katastrofy smoleńskiej, zawsze mi się ni podobali, wredne tępe ***e. Przed wojną sanacja stosowała deportacje wobec separatystycznych działaczy kaszubskich. Proszę, proszę, Tupolewa postawili właśnie w Stryszej Budzie, tam gdzie urodził się zesłany później przez polskie władze do Wielkopolski kaszubski separatysta, Jan Trepczyk, autor ich nowszego kaszubskiego hymnu, w którym pier***ą o tym, że należą im się tereny aż po Rostock, chcą zagarnąć polskie Pomorze i kawał Niemiec. Polski rząd powinien na początek natychmiast wysłać służby specjalne do Stryszej Budy, właściciele Parku Gigantów na pewno są wmieszani i brali udział w zdradzieckim spisku i maczali palce w zamachu smoleńskim. NA KASZUBACH POLSKI RZĄD MUSI WPROWADZIĆ STAN WOJENNY I WYŁAPAĆ WSZYSTKICH SEPARATYSTÓW!!! WE WSPÓŁPRACY Z NIEMCAMI I NIEMIECKIM RZĄDEM, KASZUBI Z NIEMCAMI TEZ MAJĄ NA PIEŃKU! STAWIAJĄC TUPOLEWA W SEPARATYSTYCZNEJ  WSI KASZUBI PRZYZNALI SIĘ DO WINY!!!

 

ZNISZCZYĆ KASZUBSKICH SEPARATYSTYCZNYCH ZDRAJCÓW OJCZYZNY!!!

 #9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 16:47:26

Rosjanie też się chętnie zabiorą za zagładę Kaszubów, we współpracy z Polakami i Niemcami, bo z tego co widać byli niesłusznie posądzeni o spowodowanie katastrofy smoleńskiej!!! 

 

ROSJANIE DYSZĄ ŻADZĄ ZEMSTY NA KASZUBACH I NA PEWNO CHĘTNIE WSPOMOGĄ POLSKI RZĄD WE WPROWADZENIU STANU WOJENNEGO NA KASZUBACH, NA PEWNO NIE ODMÓWIĄ PRZYSŁANIA KONTYNGENTU DO ZDUSZENIA CHOREGO KASZUBSKIEGO SEPARATYZMU!!!

 

Tak jak poprzednik wspomnę o przedwojniu, sanacyjne władze  

stosowały zsyłki wobec kaszubskich separatystów, a województwach: lwowskim, tarnopolskim i stanisławowskim całe lata był wprowadzony stan wyjątkowy ze względu na separatystów i terrorystów ukraińskich, Patrząc na styl działania durnych Kaszubów, to może właśnie Kaszubi wrobili Ukraińców w separatyzm, trzeba by prześledzić czy jakiś kaszubski działacz separatysta nie przedarł się na południowy wschód, by mieszać. 

A kordon sokalski, może to jakiś kaszubski separatysta  przedarł się przez kordon z Małopolski Wschodniej na Wołyń, kto wie trzeba to posprawdzać.#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 17:15:29

Hi, hi Kaszubi -separatyści, ale głupki. Udają olbrzymów, stolemów, a w Japonii mają żywych olbrzymów, wpiszcie w wyszukiwarkę Youtube:

''Top Secret video''...Giant in Japan

albo

GIANT ANNUNAKI IN JAPAN - NEPHILIM CAUGHT ON CAMERA (Hoax or Not?)

U nas na Kociewiu, nie lubimy tych durnych kaszubskich kurdupli, a prawdziwe żywe kociewskie stolemy -olbrzymy u nas podobno gdzieś się uchowały w labiryncie kociewskich wsi, na początek chcemy nasłać na durnych Kaszubów naszego kociewskiego kowboja Wojciecha Cejrowskiego. Nasz kociewski Old Shatterhand-Wojciech Cejrowski porazi was wy durni Kaszubi. Nawet celowo chadza cały czas na bosaka: bosy Antek, a jaki groźny!!!

 

Trza bańdzie jebać Kaszubów po kociewsku!!!

 #11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 17:30:03

Oni się tym chlubią tym Tupolewem, to faktycznie jest przyznanie się do winy za katastrofę w Smoleńsku. Nigdy Kaszubów nie lubiłam, wredne dziadostwo. Trzeba tych separatystów wyłapać i wziąć za mordę. 

 

Na Sybir, zdradzieckich kaszubskich separatystów!!!#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 17:36:27

Polska musi wprowadzić na tych Kaszubach stan co najmniej wyjątkowy o ile nie wojenny. My na Kociewiu musimy sformować jakieś oddziały, by zdusić razem z Warszawą tych separatystów. Za tyle ofiar katastrofy musi być zemsta na Kaszubach. Taki czyn nie ujdzie Kaszubom bezkarnie. Trzeba zainteresować rodziny ofiar katastrofy w Smoleńsku tym co wykryto na Kaszubach.#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 18:34:41

Aaa, i teraz widzimy mało, że Tupolew w tej Stryszej Budzie to jeszcze gigantyczny kubek przeciwko naszemu Cejrowskiemu i jego słynnemu kubkowi z WC Kwadransa, o wy kaszubskie gnoje, próbowaliście nas straszyć. My faktycznie zbierzemy brygadę z naszej kociewskiej części ziemi kościerskiej i się tam do was wybierzemy z najazdem, to je***e Kaszuby (przepraszam za wulgaryzm), ale w słowniku ludzi kulturalnych, cytując mazowiecki film "CK Dezerterzy" brak chyba dostatecznie obelżywych by określić co te kaszubskie deb***e wyprawiają. spuścimy wam niejeden łomot i bańdziemy robić na was wyprawy jak czescy husyci na Pomorzu za króla Władysława Jagiełły. Na Kociewiu trzeba zrobić mobilizację, trzeba tez uruchomić słupskich Kociewiaków, jest tu nas całkiem sporo.#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 20:28:28

Eee, rosyjski współczesny, a już myślałam, że chodzi o rumuński bombowiec, bo to Rumuni latali na polskich bombowcach PZL-37 "Łoś" na froncie wschodnim w czasie II wojny światowej, Rumuni latali też na polskich lekkich bombowcach PZL-23 "Karaś", na youtube można zobaczyć rumuńskie "Karasie". Dzięki tym polskim samolotom, my polskie dziewczyny ogromny sentyment do tej armii, która wyruszyła na front wschodni pod sztandarami antyżydowskiej, nacjonalistycznej, rumuńskiej Żelaznej Gwardii i dyktatora Rumunii Iona Antonescu, by walczyć przeciwko Żydom o Wielką Rumunię. Najbardziej znana masakra urządzona przez Rumunów na Żydach to masakra w Odessie. gdzie Rumuni zabili 34 000 Żydów, czyli w przybliżeniu tyle, ile ludzi mieszka w Sopocie.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych