Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

257 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:02:46

Pani Danuta będzie Burmistrzem Miasta i Gminy Miastko.

To pewne jak wczorajszy deszcz,a bajkopisarzom i przeciwnikom p.Danuty powiem krótko..pocałujta w dupę wójta :)

#42 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:07:52

Głosowałam na kogo innego,ale teraz mój głos dostanie Danuta,czas najwyższy coś u nas zmienić.

#43 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:17:01

po rozmowie z tą panią ma się wrażenie że ona NIE MA nawet doświadczenia radnej. 4 lata zmarnowane, nie była aktywna - bo i po co - koledzy z partii mieli coś do powiedzenia... ona tylko była ciałem

#44 ~zdziwinuy~

~zdziwinuy~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:24:49

to koledzy tej pani głownie słyną z tego ze zamykają np. szkoły

#45 ~zdziwinuy~

~zdziwinuy~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:25:21

to koledzy tej pani głownie słyną z tego ze zamykają np. szkoły

#46 ~miastko~

~miastko~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:31:06

Ramion po 4 latach w samorządzie miał już duże doświadczenie. Karaśkiewicz po 4 latach w radzie nie wie czym jest samorząd, jego struktury. Zapytajcie ją. Dostaniecie odpowiedz czy warto płacić pensję burmistrza za tak elementarny brak wiedzy.

#47 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:43:01

Każdy będzie lepszy od dotychczasowego Burmistrza.

Czas najwyższy zmienić Pana Ramiona.

#48 ~obserwatorium~

~obserwatorium~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 15:56:55

co to był za wybór? Danka i Tomek szli tą samą drogą, co Romek. Zasiadali do tego samego stołu co Romek, otwierali te same stadiony co Romek... LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ. To ekipa z tego samego placu zabaw.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 16:20:45

co to był za wybór? Danka i Tomek szli tą samą drogą, co Romek. Zasiadali do tego samego stołu co Romek, otwierali te same stadiony co Romek... LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ. To ekipa z tego samego placu zabaw.

A jak Ona zostanie burmistrzem to Ramion automatycznie idzie na wiceburmistrza. To juz dawno bylo uzgodnione i opite :).

#50 ~mieszkaniec Miastka~

~mieszkaniec Miastka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 16:26:54

Danka nie ma pojęciu o funkcjonowaniu gminy. Zresztą widać to po jej wypowiedziach.Potrafi tylko latać po domach i prosić o głos! ŻENADA!

a czy pan Ramion miał 12 lat temu,pojęcie o funkcjonowaniu gminy? nauczy się i może się coś zmieni na lepsze

#51 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 17:59:50

Jak na burmistrza może być wybrany ktoś kto po 4 latach nie ma pojęcia o funkcjonowaniu gminy itp.? Prawda jest taka, że jedynie idioci którzy nie interesują się tym co dzieje się na sesjach itp. zagłosują na P. Karaśkiewicz.

#52 ~KrWi~

~KrWi~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:57:24

Mam nadzieje że Roman nie będzie już Burmistrzem Miastka ponieważ za jego kadencji Miastko umiera. Nie chodzi mi o "wyremontowane" drogi 2 tygodnie przed wyborami która pewnie za rok będzie w takim stanie jak przed remontem. Chodzi mi o to że jak było wysokie bezrobocie tak jest. Będzie coraz gorzej bo dużych firm tu już nie ma oprócz Szpitala i Urzędu Miasta wydaje mi się że te 2 firmy najwięcej w Miastku zatrudniają. Spedycje ratują nasz rynek pracy ale ciągle tak nie będzie niestety bo jest już za duża konkurencja na tym rynku i słabsze firmy padną. Młodych coraz mniej miasto emerytów i rencistów a co najgorsze nie długo bez szpitala. Jak nie będzie już szpitala to będzie to zwykła wieś. W sumie nic nie tracimy wybierają Dankę bo gorzej już być nie może. Ogólnie to mam to głęboko czy Danka zna się na rządzeniu czy nie czy zna ustawę o samorządach czy nie ważne żeby zaczęło się coś dziać chciałbym tylko przypomnieć że po to są współpracownicy. Roman zyskuje głosy dlatego że ludzie mają krótką pamięć i zamydla im oczy otwarciem stadionu, remontami dróg, festynem przed wyborczym itp itd. Samymi głupotami które tak naprawdę są nie istotne. Jak ktoś ma słabą pamięć to niech po czyta na internecie co się działo w Miastku przez 12 lat. 

#53 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 19:15:13

Nie zapomnijmy że Romek po ostatnim wybraniu na burmistrza, na początek podwyższył sobie pensję, o ile się nie mylę o jakieś 1500 zł. Warto dodać że prezydent Słupska(Kobyliński) w ostatniej kadencji mniej zarabiał od "naszego" Romka(wiem to od znajomego z ratusza w Słupsku). Gadka o doświadczeniu też jest bez sensu, bo Romek tez go nie miał jak obejmował urząd burmistrza.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 19:50:59

Ramion jeśli nie zostanie burmistrzem (po wczorajszych wyborach staje to się całkiem możliwe), to na pewno będzie nowym dyrektorem gimnazjum w Miastku. Teraz już wiadomo czemu nie ogłasza się konkursu na dyrektora jak w innych szkołach, bo czeka się na Ramiona. Pan Kowalewski już od dawna powinien być na emeryturze.

Mam nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy głosujący na Borowskiego i Króla pójdą zagłosować na panią Dankę.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 20:01:36

Demokracja to taki twór w którym dwóch  żuli decydyje o losie jednego profesora ot i cała prawda. Pospólstwo załatwiło inteligencje.Pozdrawiam ten Grajdół :)

#56 ~hunt~

~hunt~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 20:35:09

Demokracja to taki twór w którym dwóch  żuli decydyje o losie jednego profesora ot i cała prawda. Pospólstwo załatwiło inteligencje.Pozdrawiam ten Grajdół :)

Święta racja i tyż racja

#57 ~hunt~

~hunt~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 20:41:36

Ramion jeśli nie zostanie burmistrzem (po wczorajszych wyborach staje to się całkiem możliwe), to na pewno będzie nowym dyrektorem gimnazjum w Miastku. Teraz już wiadomo czemu nie ogłasza się konkursu na dyrektora jak w innych szkołach, bo czeka się na Ramiona. Pan Kowalewski już od dawna powinien być na emeryturze.

Mam nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy głosujący na Borowskiego i Króla pójdą zagłosować na panią Dankę.

Dobra uwaga. Fakt,kręci lody aby zostać dyrektorem w gimnazjum to pewne.

#58 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:29:31

Sami nie chcecie zakładów !Łodzierz i Skanska np.Dyskotek tez  nie chcecie,młodzież tez przeszkadza.Jak mi taka Danka pojedzie coś załatwiać,to ja dziękuję .Nic się nie odezwie i nie załatwi, bo co ,bo nie ma doświadczenia?Śmieszni jesteście.Roman wygraj :)

#59 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:38:58

Danka nie ma wizji ?A Ramion jaką ma ?!Odnowić coś za 4 lata przed kolejnymi wyborami na pokaz i myśli ze zamydli oczy?Ludzie widza co się dzieje przez wszystkie lata.Jest coraz gorzej! Głos oddaje na Danke !

Miras napisz nieświadomym,o Jej planach może.Skoro sama powiedziała, że powie co zamierza dopiero jak wygra..Boję się o losy Miastka,bo wiosek ta Pani wcale nie bierze pod uwagę :/

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:47:51

Miras napisz nieświadomym,o Jej planach może.Skoro sama powiedziała, że powie co zamierza dopiero jak wygra..Boję się o losy Miastka,bo wiosek ta Pani wcale nie bierze pod uwagę :/

CHCIAŁABYM ,ABY KTOŚ Z PAŃSTWA LUB SAMA PANI DANUTA PRZEDSTAWIŁA BARDZO KRÓTKO JAKI MA PLAN CO DO GMINY I MIASTA I FINANSOWANIE OWYCH PLANÓW ,PONIEWAŻ KASY ZA WIELE TO U NAS NIEMA POZDRAWIAM PAŃSTWA .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych