Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 06:53:31

Ceny płodów rolnych spadły, więc wiele nie dostaną.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 10:36:16

Tu nie chodzi o płody rolne ,prace ziemne trwające na polach spowodowały naruszenie warstw gleby ponadto na prawie wszystkich odcinkach warstwy próchnicy nie były odkładane jedynie usypane na  jedna górę , rekultywacja gleby w tej sytuacji jest nie możliwa lub też bardzo kosztowna. Może się okazać ,że w tych miejscach nastąpi przemieszanie gleby z gliną co będzie wpływać na dalszy proces produkcji rolnej, krótko mówiąc w tym miejscu nic nie urośnie. Ponadto prace ziemne na znacznej głębokości spowodowały przerwanie rur melioracyjnych więc mogą tworzyć się miejsca w których po dużych opadach deszczu będzie stała woda, wątpię czy wykonawca przywróci nieruchomość do poprzedniego stanu. Dlatego rolnicy powinni domagać się wysokich odszkodowań bo tu tak naprawdę  nie chodzi o zwrot kosztów związanych z brakiem możliwości korzystania przez pewien czas z gruntu oraz utratę plonów, straty mają charakter długofalowy. Szczególnie rolnicy posiadający grunt o dobrej bonitacji gleby..#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 12:29:21

Bandytyzm. To że onio sa bogaci to co? Wolno im wszystklo?. A łajno prawda.

Gdyby to było nas moim polu to bym doprowadził do uszkodzenia tego rurociągu tak samo jak uszkosdzili moje pole. Wykop w ziemi, wiertarka akumulatorowa i heya . Robimu dziurkę.

Szybko by się nauczyli wypełniać obiertnice.

Jak co do czego to nie ja zrobiłem, a w nocy to się rózne rzeczy dziać mogą. Jak nie złapią za rękę to mogą każdemu skocxzyc na kant dupska. I najlepiej to robć jak loeje mocny deszcz. Wtedy nawet pies ślady nie podejmie.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 22:15:12

To sie nazywa dziennikarska rzetelnosc.
Powiat slupski, gm. Damnica, prace w poblizu rz. Lupawy, m. Lojewo kawal pola zajety.
Powiat slupski, gm. Glowczyce, m. Szelewo, prace przy budowie stacji zaworowej, pole zajete.
Powiat slupski, gm. Glowczyce, m. Gorzyno, prace w kierunku rz. Leby, prace w kierunku m. Stowiecino, pola zajete.
Wiec jak mozna stwierdzic ze prace zakonczone.

#5 ~marek OBB~

~marek OBB~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:38:52

Bandytyzm. To że onio sa bogaci to co? Wolno im wszystklo?. A łajno prawda.

Gdyby to było nas moim polu to bym doprowadził do uszkodzenia tego rurociągu tak samo jak uszkosdzili moje pole. Wykop w ziemi, wiertarka akumulatorowa i heya . Robimu dziurkę.

Szybko by się nauczyli wypełniać obiertnice.

Jak co do czego to nie ja zrobiłem, a w nocy to się rózne rzeczy dziać mogą. Jak nie złapią za rękę to mogą każdemu skocxzyc na kant dupska. I najlepiej to robć jak loeje mocny deszcz. Wtedy nawet pies ślady nie podejmie.

Polecam już wiercić dziurke jak gazociag bedzie pod cisnieniem xD wez sie chlopie lepiej zamij ta rola uprawna#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 13:16:26

W roku 2014 w miejscowości Wielistowo firma która pracuje przy budowie gazociagu spuściła wode ze stawu ktory utworzyl sie tam samoczynnie ladnych pare lat wczesniej.Był zarybiony,swoje gniazda stracily labedzie,kaczki itd.Ktoś musiał nieżle "posmarować"zeby sprawa nie wyszla na wierzch.Cyrki......#7 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 22:16:34

Państwo bezprawia! Gdyby nie prawnicy z CLPodszkodowania.pl dostałbym niemal 6-krotnie niższe pieniądze. Polecam wszystkim stronę clpodszkodowania.pl

 #8 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 19:35:32

Witam, korzystałam z usług lokalnego prawnika, któremu sprawa szła bardzo mozolnie... ale gdyby nie specjaliści z CLPodszkodowania.pl nie dostałbym żadnego odszkodowania, albo może tak jak ci, którzy próbowali na własną rękę... Jakieś kilka tysięcy złotych... Polecam prawników z CLPodszkodowania.pl, profesjonalne i konsekwentne działanie, a przede wszystkim są skuteczni... Do tego pokrywają koszty, a ich wynagrodzenie to tylko prowizja od sukcesu. Wiem, dostałam pieniądze, więc polecam. Miałam gazociąg i linie energetyczne ze słupami. Ale podobno za wodociąg i kanazliacj,.e, telefon też można dostać odszkodowanie. Sprawy są bardzo skomplikowane i bez prawników SPECJALIZUJĄCYCH się w tego typu sprawach nie da rady. Nie ma sensu samemu i nie ma sensu z pierwszą lepszą firmą, polecam sprawdzoną: CLPodszkodowania.pl Pozdrawiam Julka.

 #9 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 00:33:27

polecam prawników z CLPodszkodowania. Profesjonalnie, rzetelnie i skutecznie, a przy tym rozliczyłem się dopiero jak odzyskali dla mnie pieniądze!

 

miałem gazociąg, gmina ponad 20 lat temu zabrała działki pod drogi - ROZLICZYŁA SIĘ Z KAŻDEGO M2 :))#10 ~Max komitet~

~Max komitet~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 14:21:05

SZANOWNI PAŃSTWO
Wyjaśniono: Wybuch gazociągu w Jankowie Przygodzkim (zniszczone domy+14 rannych+2 trupki) nie spowodował Gaz-System (ten co będzie w Raczkach) a firma „zewnętrzna” wynajęta przez Gaz-System. No! Uspokojeni tedy tłumaczymy o co walczymy: Znacie 7 przykazanie? Do czasów francuskiej rewolty w 1798 roku było jasnym, iż jak się chciało zbudować autostradę albo dajmy na to przeprowadzić gazociąg to trzeba się było dogadać z właścicielem gruntów. W praktyce bywało różnie ale inne rozwiązania nazywano po imieniu: KRADZIEŻ!!! I to było bezdyskusyjne bo szanowano Boże Prawo.
Aliści różni „dobroczyńcy ludzkości” wpadli na pomysł by Prawo stanowił nie Bóg a ludzie. I wprowadzili tzw. „demokrację”. W skrócie polega to na tym iż Prawdę która wcześniej była niezmienna i leżała tam gdzie leżała, zastąpiono prawdą etapu czyli czymś co można dowolnie zmieniać w zależności od aktualnej potrzeby czy interesu. A więc obecnie gdy chce się gazociągu wystarczy zalobbować w Sejmie… i hop… i się ma specustawę. Właściciel ziemi nie ma nic do gadania. Protestuje? A do tiurmy gada! Rozumiecie??? Przestępcą w demokracji jest właściciel broniący swojej własności!!! Pozory legalności i moralności zapewnią media wciskając tysiące razy hasełka które uznajemy w końcu za oczywistą oczywistość.
Jeszcze raz byście zrozumieli: Zabranie czyjąś ziemię to przestępstwo. Jeżeli jednak ktoś ma pieniądze (na lobbing, propagandę medialną itp.), znajomości, wpływy, układy by „przepędzić” rzecz przez Sejm to uzyskuje specustawę. Bogacz ma już legalnie czyjeś grunty! Policja goni właściciela a ten ktoś nazywany jest nie ZŁODZIEJEM, a dajmy na to, biznesmenem! W drugą stronę też to działa. Słyszeliście o tych kamienicach „kupowanych” gdzieś w Lwowie czy Tel-Awiwie od 120-latków? Te, za które jako społeczeństwo płaciliśmy kosmiczne „odszkodowania”? I to już było „święte prawo własności”. Nie do podważenia! Tym cwaniakom kolesie w Sejmie krzywdy nie robili!
Negocjują ceny za dzierżawę terenów pod telefonię komórkową, wiatraki. Dlaczego? Bo tam robią interesy tacy „biznesmeni”. Z układami, mniejszości różnego typu, bogacze. Więc groźni ! Wobec takich specustawa? Nie do pomyślenia! Im się płaci. A chłopi? Iiii… A co oni mogą. Tych bezkarnie można okradać! Tak jak niegdyś Indian, Chińczyków, Murzynów.
KOMITET OBRONY CHŁOPÓWDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych