Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rolety?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 eliza3333

eliza3333

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:16:40

U kogo można zamówić folie okienne antywłamaniowe w Krakowie? Dajcie znać proszę, bo sprawa jest dość pilna.

#2 krzysztof33

krzysztof33

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 październik 2017 - 13:29:15

Postawiłem w biurze na żaluzje aluminiowe. Brałem żaluzje razem z montażem od Wynn. Krakowska firma ogólnie. W jednym miejscu panowie wprowadzili bezbłędnie osłony na przeszkloną ściankę. Wystrój zmienił się w pozytywny sposób. Same dekoracje okienne solidne, a i montaż bardzo szybko.

#3 norbert44

norbert44

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 październik 2017 - 14:59:57

dzieki za pomoc 

#4 zuzannaa

zuzannaa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 październik 2017 - 12:46:30

A jak na allegro zamówisz sobie pod wymiar to nie zamontujesz? Montaż sporo kosztuje, ceny też u lokalnych nie są zbyt niskie.

#5 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 18:39:51

Wiem, że ta firma zajmuje się montowaniem rolet oraz wprowadza ich automatykę: *****  :) Mają bardzo dobre jakościowo produkty i warto zapoznać się ich ofertą. Firma jest na polskim rynku już od 18 lat!

#6 Ewcia11

Ewcia11

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 10 luty 2018 - 22:03:21

U mnie sprawdzają się rolety w domu zawsze. Najlepiej te ciemniejsze mieć, bo to one najlepiej zacieniają dom. 

#7 Jowamila

Jowamila

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2018 - 12:07:57

ja brałam u Koniecznego

Użytkownik Jowamila edytował ten post 12 luty 2018 - 12:08:05

#8 pluskwamala

pluskwamala

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 luty 2018 - 19:54:20

Na czym polega działanie tych folii? To coś takiego, co nakleja się na szybę i przy próbie jej stłuczenia folia trzyma i nie dopuszcza do usunięcia szyby?

Mam okna na parterze i chętnie bym coś takiego kupiła, gdyby nie ograniczało jakoś nasłonecznienia w domu. Kupiłam ostatnio na ***** rolety dzień/ noc, żeby ciekawskich spojrzeń nie zapraszać do domu, ale wiadomo - to różnie bywa.

#9 kams_17

kams_17

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2018 - 11:33:23

Warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś specjalisty... Wielu problemów można sobie dzięki temu zaoszczędzić...

#10 robertom

robertom

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2018 - 17:35:35

Nie jest to temat w którym jestem na bierząco. Mam szczerą nadzieję, że ktoś innym Ci doradzi.

#11 szak3d

szak3d

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2019 - 13:18:24

Cześć wszystkim! Zastanawiam się właśnie nad możliwością zamontowania u siebie w domu rolet zewnętrznych. Czy macie może w tym zakresie tematycznym jakieś doświadczenie i możecie powiedzieć, czy to się rzeczywiście sprawdza? Mieszkam w Katowicach i szukam jakiejś firmy, która mogłaby się tym zająć. Czy sądzicie, że na przykład ta oferta byłaby dobrym rozwiązaniem http://roleter.pl/ ? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

Użytkownik szak3d edytował ten post 15 luty 2019 - 12:28:08

#12 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 26 luty 2019 - 20:37:11

I jak u Koniecznego? Bo jeśli chodzi o Wynn to nasłuchałem się wielu dobrych opinii. I czy jedni o drudzy wykorzystują w oferowanych przez siebie roletach sterowniki srw-01, bo i w tym przypadku natrafiłem na wiele bardzo pozytywnych opinii. Zatem pytam: Ktoś? Coś?

#13 arianapham

arianapham

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2019 - 19:05:47

Super, że podajecie takie rozwiązania i usługi. Na pewno oszczędziłem czas na szukaniu ofert.

#14 Zdzisiek78

Zdzisiek78

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 15:10:17

Zastanawiam sie nad zmiana wystroju w domu i okolicach domu. Czy zakup pergoli w zimę to dobry pomysl? Znalezlismy taką oferte,ktora odpowiada nam rowniez cenowo 

http://grako.pl/kat/do-ogrodu/pergole/ i zastanawiamys ie czy mozna rozkladac ja zima.

#15 Czarkowski

Czarkowski

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 16:11:26

Właśnie zamontowałem rolety elektryczne :) zobaczymy jak zdadzą test w zimie i czy mechanizmy będą działać należycie

#16 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 08 styczeń 2020 - 07:47:00

Sama ostatnio zastanawiałam się co będzie najlepsze do biura. Brałam pod uwagę żaluzje ale już wcześniej miałam w domu i zbyt wygodne nie były. Tak wiec postanowiłam zastanowić sie nad roletami i zamówiłam w firmie Lublin rolety

są proste do czyszczenia

zamontowanie trwało jeden dzeiń chociaż okien w firmie jest wiele

cenowo super

Polecam zamówienie rolet w firmie z montażem . Samodzielnie trudno jest je dobrze zamontować. 

https://lublinrolety...kty/moskitiery/

Użytkownik mastii edytował ten post 31 styczeń 2020 - 13:01:27

#17 nanyc

nanyc

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 20:33:59

Dzień dobry Państwu

#18 Arthur

Arthur

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:00:24

Blinds - light-protective devices consisting of vertical or horizontal plates, the so-called lamellas. The lamellas can be fixed or rotate around its axis to regulate light and air flows.

#19 sergei

sergei

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:39:19

Rolety to rodzaj zasłon okiennych, które są regulowanymi paskami tkanin, drewna, plastiku lub metalu, połączonymi tak, aby paski mogły się obracać, zmieniając pozycję z otwartej na zamkniętą

#20 sergei

sergei

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:40:24

:)

Użytkownik sergei edytował ten post 26 styczeń 2020 - 20:40:58

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych