Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rolety firmy Portos czy warto?

72 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 20:09:50

To następnym razem w Roletexie kup

#62 ~TomekiMalwina~

~TomekiMalwina~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 11:41:46

Masters sprzedaje żaluzje i rolety wraz z montażem. Najlepiej chyba ich aktualną ofertę przejrzeć przez firmowe fb -facebook.com/Masters-Rolety-1593511904198180. Dobry kontakt idealnie mi dopasowali żaluzje do wnętrz. Nie było też jakiś problemów z montażem, ekipa przyjechała na termin na konkretną godzinę.

#63 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 18:15:06

Nie polecam.kompletna lipa szajs i Nie wiem jak to jeszcze nazwac.Silniki do rolet psuja si po 2,5 roku i mozesz się bujać bo gwaran
cja wygasla.Dobre dla deweloperów i naciagaczy a właściciel niech się później martwi.Banda oszustow.Omijać ta firmę szerokim łukiem.

#64 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 18:27:01

Dobrze wiedzą jaką gwarancje dac .
zeby to nie oni mieli problem

#65 ~kamil zielona góra~

~kamil zielona góra~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 21:28:58

Dobrze wiedzą jaką gwarancje dac .
zeby to nie oni mieli problem

a gwarancja nie jest na 5 lat???

powiem tak mam rolety portosa od października 2015. Sam ich nie wybierałem zamontowała mi je firma do której  się zgłosiłem i przedstawili najlepszą głównie cenowo ofertę. Rolety montowałem na sznurki. Mieszanie było nie tak długo po remoncie a nie miałem wyprowadzonych kabli aby zamontować elektryczne. Co do samych rolet to nie mogę się przyczepić działają i spełniają swoją funkcję. Jedyne do czego mogłbym się przyczepić to jakość montażu tych papudroków którzy zrobili to nie tak jak być to powinno zrobione. np. na początku jak wiercili dziury w oknie na przeciągnięcie sznurka to najpierw zamontowali to w taki sposób że wywiercili go z 1-1,5cm wyżej niż powinien być przez co jak roleta doszła do ramy okna linka chodziła zajebiście ciężko. jak zaczęli to poprawiać to rozwalili mi pół ramy i zamiast jednej dobrze wywierconej dziury teraz w tym miejscu mam ser szwajcarski a i tak nie było tak do końca na wprost i linka tarła. Generalnie piję do tego że  z doświadczenia zarówno tego opisanego jak i kupna innych "tańszych" rzeczy ważniejsze od samej jakości produktu jest jego bardzo dokładny montaż ponieważ produkt dużo mniej wybacza z racji samej jakości materiałów czy precyzji wykonania.

Teraz planuje lekki remont mieszkania i chciałbym wymienić sznurki na silniki bo tarasowa roleta jest ciężka jak diabli i trzeba ją otwierać dwiema rękami. Planowałem zakupić zestaw zwykłych silników tych za ok 120zł + przełączniki w puszki wszystko bez żadnych radyjek bo ogólnie jak czytam to mam wrażenie że z tym jest najwięcej problemów. 

Mam jednak wrażenie że gdybym wcześniej przeczytał te wszystkie komentarze to w życiu bym się nie zdecydował na te rolety tak jak teraz mam obawy przed zakupem silników od portosa bo wychodzi na to że ciągle się psują - i teraz nie wiem co robić.

Po przeczytaniu sporej ilości komentarzy zaczełem szukać ewentualnej alternatywy wpadły mi w oko napędy yooda wyglądają całkiem spoko na filmikach na ich kanale system wydaje się bliźniaczo podobny do portosa cenowo najprostsze silniki ok 150zł ale praktycznie zero opinii w necie na ich temat może ktoś się z nimi spotkał i może się wypowiedzieć???

#66 ~PePe~

~PePe~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 18:10:29

Przecież to wina elektryka że kabla nie możesz wyciągnąć z puszki! Tego typu kable muszą być w peszlach osłonowych. No ale głupich nie sieją... 

Mam 8 rolet Portosa z silnikami radiowymi. Minęły 3 lata od ich montażu i w tej chwili mam niesprawne 2 silniki. Gwarancję otrzymałem na lat 5, więc obecnie fabryka przysłała nowe i ekipa monterów z firmy handlowej, w której zakupiłem rolety z montażem, dokonuje ich wymiany. Niestety rolety są do bólu nieserwisowalne. Kasety są wbudowane w ściany, a konstrukcja nie pozwala na sensowny demontaż silników (a potem montaż nowych) bez uniknięcia uszkodzeń czy to kasety czy budynku. Musiałem wyrywać kable zasilające z tynku, bo nie można ich odpiąć od napędu i przepiąć do nowego. Niedawno wykonałem gładzie i malowanie i wszystko diabli wzięli.

#67 ~TuiTamAdam~

~TuiTamAdam~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:19:27

Kontaktuj się z drezal, bo przy montażu rolet przynajmniej ci ścian nie poniszczą, tak jak u nas było. Oni poprawiali u nas po poprzednim wykonawcy i całe szczęście, że udało się trafić. Polecam bardzo.

#68 ~Niko~

~Niko~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:11:53

Przyłączam się do grona przeciwników tej firmy. Nie wiem gdzie to produkują ale to totalna chińszczyzna (przynajmniej taką samą jakość reprezentuje) Serwis- jaki serwis.

#69 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:17:34

Miało być tanio. No i jest. Rolety kupuje się u producenta co jednocześnie produkuje okna. Wtedy jest systemowe połączenia okna z roletą. Niema zwalania typu, że okno jest dobre tylko roleta zła i odwrotnie. Kupowanie okien od producenta A a rolet od producenta B to zamykanie otworu okiennego jednym wielkim składakiem NoName.

#70 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 18:19:42

Moim zdaniem warto, mam je od kilku miesięcy i sprawują się bardzo dobrze. 

wiele miesięcy czyli ile. ? ja użytkuję pół roku i mam dość

#71 ~DD~

~DD~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 21:47:34

Jestem z okolic Łodzi czy może ktoś polecić mi firme produkującą i montującą rolety zewnętrzne. Interesuje mnie właściwy stosunek ceny do jakości i rzetelność firmy.

#72 ~DD~

~DD~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 21:48:11

Jestem z okolic Łodzi czy może ktoś polecić mi firme produkującą i montującą rolety zewnętrzne. Interesuje mnie właściwy stosunek ceny do jakości i rzetelność firmy.

#73 ~patrykkkma~

~patrykkkma~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:36:11

U siebie mam rolety od Drutexu i jestem zadowolony. Większość znajomych mi ich doradzała, a że nie chciałem wtopić pieniędzy - posłuchałem się . Nie żałuję, oj nie. Jakościowo - nie mam się do czego przyczepić. Solidnie wykonane, spełniają swoje zadanie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych