Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rolety firmy Portos czy warto?

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~wujek~

~wujek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 09:58:12

Fajny ten społecznościowy marketing, mam nadzieję że za podobne wpisy wkrótce będzie paragraf.

#42 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 20:05:58

Ja mam rolety Roletex i są ok. Bardzo sobie je chwalę.

#43 ~Uzytkownik od 6 lat~

~Uzytkownik od 6 lat~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 12:30:05

Witam, mam rolety tej firmy od 6 lat - teraz wlasnie musze wymienic jeden silnik, zobaczymy jak przebiegnie proces wymiany.  Do tej prory wszystko ok, piloty zaprogramowane dzalaja ok, choc w jednym oilocie bateria rozładowuje sie co 2 miesiace (1 szt 10zł to jest denerwujace) Cała instalachja dla rolet jest na oddzielnym obwodzie (z wyłącznikiem centralnym) pozwala resetowac cala instalacje. Zycze udanych wyborów.

#44 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 10:37:15

Akurat nie znam tej firmy, ale mam automatyczne rolety i samo rozwiązanie bardzo sobie chwalę. Zdecydowałam się na coś takiego przy montazu inteligentnego systemu  - majca.technology doradzili i podali kilka fajnych rozwiązań, nie żałuję, że się zdecydowałam

#45 ~hmmm~

~hmmm~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 10:09:25

Witam

Mam te jak wszyscy piszą słabe rolety (7szt) od ponad siedmiu lat.

wszystkie radiowe, nie są wydzielone na osobnym obwodzie zasilającym (zdecydowałem się na montaż po 2 latach mieszkania więc zasilanie doprowadzałem od najbliższych punktów 230V raz z gniazdka raz z oświetlenia).

I tak ponad 7 lat 7sztuk działa idealnie>>bez problemów.

podpięte są pod SATELA i sterowanie jest w automacie rano otwiera, wieczorem zamyka + 2 razy dziennie zmienia pozycje z 1/3 zamkniętej na 2/3 zamknięcia w różnych kombinacjach (więc działają kilka razy dziennie).

montowałem sam. POLECAM :)

tak jak z każdą elektroniką jedna się psuje druga nie, dla przykładu właśnie zesrała mi się lodówka samsunga po 10 miesiącach użytkowania która była w cenie około 30 silników radiowych PORTOSA :)

#46 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 14:57:09

My mamy rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Zewnętrzne nie pamiętam skąd były brane, a wewnętrzne to Roletex. Z perspektywy czasu widzę, że taki zestaw naprawdę świetnie się sprawdza.

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 19:33:18

Nie polecam nikomu Takie chińskie gó...........

#48 ~xass~

~xass~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:59:29

Podpytaj o mechanizmy sprężynowe sterowania roletami w Najtańsze we Wszechświecie. Krakowska, naprawdę ogarnięta w temacie marka. Robiłem małe udoskonalenie rolet w domu jednorodzinnym, a ich rozwiązanie nie dość, że faktycznie nie do pobicia cenowo, to jeszcze działają bardzo zgrabnie. Mam teraz rolety sterowane belką dolną i łańcuszkiem. Zdecydowanie większa jakość obsługi

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 15:53:43

Skorpion
Witam , mamy rolety portos od 5 lat nie ma z nimi zadnego problemu , piloty dzialaj jak nalezy dopiero w ub roku wymienilismy baterie to tewelacja zarowno na lato jak i zime nie mowiac o
Burzach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych