Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rolety firmy Portos czy warto?

77 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 08:15:23

Korbka to rozwiązanie dla wymagających? Te rolety jakościowo można porównywać tylko z najtańszą chińszczyzną - mam pilot RR-5T - najlepszy w ofercie o ile wiem, do tego dokupiłem PRN-5T, instalacja modelowo jak w instrukcji - każdy silnik na osobnym bezpieczniku. Zmiana godziny opuszczania czy podnoszenia rolet to prawdziwa katorga, w pilocie przyciski funkcyjne umieszczono od spodu i można z nich korzystać jedynie za pomocą igły lub zapałki - teraz zrób to dla 5 kanałów, przy czym po paru sek pilot wychodzi z trybu programowania. Na PRN (włącznik w postaci gniazdka) brak oznaczeń przycisków, nie ma możliwości uchylenia rolet, ani zaprogramowania wszystkich kanałów na raz. Jeżeli istnieje jakiś inny rozsądny pilot do tych rolet to proszę o informacje! Cena nie gra roli

widze że instalator dał dyla i nie podjął dialogu, o czym to świadczy? sami zdecydujcie

#22 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 17:50:09

Czy ma Ktoś rolety firmy Portos z Kalisza? Czy warto je kupić czy lepiej dopłacić do trochę droższych?

Te rolety to produkcja masowa, gdzie ceną tuszują jakość. Lepiej kupić od lokalnego producenta z tradycją produkcji min.10 lat, który posiada włane ekipy monterskie. Ja tak zrobiłem i jest super , moja szwagierka kupiła rolety porto u pośrednika i tylko narzeka i żałuje , ze ma w ogóle rolety . pozdro Maciek  

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:12:56

A jak cena tych rolet?

#24 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 21:03:41

Czy ma Ktoś rolety firmy Portos z Kalisza? Czy warto je kupić czy lepiej dopłacić do trochę droższych?

zdecydowanie dopłać bo jak chcesz kupić to ci wciśną ale jak jakiś problem to nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie reklamacji

#25 ~roletykalisz~

~roletykalisz~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 21:09:52

A jak cena tych rolet?

cena dość dobra ale p-stwo że coś się zepsuje jeszcze lepsze a na egzekwowanie gwarancji nie licz; czyli rolety przy pierwszej awarii podwoją swoją wartość, zdecydowanie nie polecam. Najgorsze jak wciskają ci dziwne kity i mają cię za idiotę ale chyba liczą ze wszyscy klienci są naiwni

#26 ~simon~

~simon~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 11:03:08

Czytam te wszystkie opinie i niestety muszę stwierdzić, że z portosem jest coraz gorzej. Na 5 reklamacji 1 uwzględniają, nie chcą podawać przyczyn usterki (ponieważ nie potrafią stwierdzić realnie po czyjej stronie leży wina). Smutny jest fakt, że cierpią klienci. Niestety kliencie w razie reklamacji radź sobie sam.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 21:10:14

Bezpieczne - tylko jak to sprawdzić przed zakupem?

#28 Adrianna22

Adrianna22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2015 - 12:00:41

Ja kupowałam rolety w tej samej firmie co okna pcv. Wrocław jest miastem gdzie kupowałam właśnie cały zestaw w firmie KONIECZNY i też mam rolety automatyczne, jestem z nich bardzo zadowolona działają już od 2,5 roku bez zastrzeżeń. Trzeba tylko uważać żeby przy zsuwaniu rolety na przykład nic nie stało jej na przeszkodzie bo właśnie w taki sposób wyłamałam jedną, ale udało się to niedrogo naprawić. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 10:08:00

Absolutnie odradzam rolety Portos. Mam silniki radiowe, których 50% już nie działa, piloty bardzo słabej jakości, problemy z programowaniem itp.

#30 regin

regin

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 13:53:40

Ja przed kupnem rolet pytałam się w kilku miejscach o nie. Doradzili mi kupić rolety, osobno silnik i sterownik. skompletowałem dobry zestaw, a nie jednorazowe chińskie badziewie. Sterownik mam z karlik.pl, a same rolety zamawiałem w małej firmie u mnie w mieście, gdzie wiem, ze mi porządnie wykonali :)

#31 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 13:40:44

Nie polecam mam je od roku i same problemy. Serwis to jakieś dno kompletne dno.

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:56:47

Ja mam rolety luna z Oknoplastu Cenowo trochę droższe od Portosa ale do zaakceptowania .

#33 Reghbnens

Reghbnens

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 08:54:20

Powiem ci że zdecydowanie teraz lepsze są plisy wygodniejsze w użyciu solidniejsze nadają nastrój wnętrzu warto sobie takie zamówić.

#34 ~sharic~

~sharic~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 17:12:17

Tylko 3-lata i najprostsze modele zacinają się PORTOS brawo nigdy więcej

#35 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:52:59

"Powiem ci że zdecydowanie teraz lepsze są plisy wygodniejsze w użyciu solidniejsze nadają nastrój wnętrzu warto sobie takie zamówić."

Chyba lewitujesz? Plisami chcesz zastąpić rolety zewnętrzne? Mam rolety  z Kalisza w nowo budowanym domu, w którym jeszcze nie mieszkam.  Na gwarancji naprawili jedną. Po dwóch latach zepsuła się druga. Roztrzaskał się element z tworzywa, który mocuje drugą część, przeciwną od silnika. Zapłaciłem za serwis to 120 złotych. Wczoraj przestały działać mikrowyłączniki  w drugiej rolecie, a zaczęło się od wciągnięcia jednej uszczelki szczotkowej do środka. Myślałem o podłączeniu ich do alarmu i instalacji inteligentnego domu, ale po przyjeździe np. z urlopu można się spodziewać kaszany w roletach lub nawet pożaru. Mikrowyłączniki nie dość, że działają nieprecyzyjnie, to jeszcze lubią się przestawić lub wyłączyć. Ustawiłem jedną listwę poniżej ograniczników, a i to nie wystarcza. Jeśli już, to można by było je znieść, ale sterowane korbą czy paskiem, jednak doświadczeń z takimi nie mam. Już na szczęście nauczyłem się wymieniać silniki i je regulować.

Pozdrawiam

#36 ~Darulos~

~Darulos~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 08:26:49

Szczerze mówiąc nie słyszałem o tej firmie, więc ciężko mi się wypowiadać. U siebie mam zamontowane rolety Bubendorff. Firma Inteligentny Budynek jest ich oficjalnym dystrybutorem, a montowane są przez fachowych instalatorów w całej Polsce.

#37 ~natakkk~

~natakkk~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:47:54

Dobre zdanie mam o jakości rolet jakie Okno – Tek (ich strona: oknotek.pl) produkuje. Wiszą u mnie ich wolnowiszące już dłuższy czas i cały mechanizm pracuje bez zarzutu. Teraz będę na dniach do nich dzwonił w sprawie moskitier, żeby mi zamontowali bo też mają w ofercie, a akurat na takie ciepłe miesiące to się bardzo ochrona tego rodzaju przyda.

#38 ~lucasss~

~lucasss~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 08:42:32

Proponował kontakt z Okno – Tek w temacie rolet, czy innych osłon okiennych. Mam akurat zamontowane od nich rolet pionowe i spisują się rewelacyjnie. Porządna jakość, nie jest to jakaś tanizna chińszczyzna. Zajmują się nie tylko produkcją i sprzedażą, ale też mają dobrą ekipę instalującą tego typu mechanizmy do okien. Info kontaktowe jest na oknotek.pl.

#39 ~to~

~to~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 10:23:51

Portos to bardzo nierzetelna firma. Tani produkt i fatalny serwis albo praktycznbie brak serwisu. Odradzam wszystkim omijajcie z daleka tą firmę.

#40 ~wujek~

~wujek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 09:58:12

Fajny ten społecznościowy marketing, mam nadzieję że za podobne wpisy wkrótce będzie paragraf.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych