Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rolety firmy Portos czy warto?

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 11:08:58

Czy ma Ktoś rolety firmy Portos z Kalisza? Czy warto je kupić czy lepiej dopłacić do trochę droższych?

#2 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 12:33:29

Czy ma Ktoś rolety firmy Portos z Kalisza? Czy warto je kupić czy lepiej dopłacić do trochę droższych?

#3 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 12:34:57

mam od kilku lat rolety z Portosa. nie mam z nimi najmniejszych problemów. mogę je śmiało polecić.

#4 ~Gerardo~

~Gerardo~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 11:34:20

A ja mam inne zdanie na ten temat są tyle warte ile kosztują i nie polecam .
Zwłaszcza przy tak małej gwarancji bo tylko 2 lata Jak na rzecz co ma się otwierać i zamukać przez lata to stanowczo zbyt mało . Tanie mięso psy jedzą i tyle .

#5 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 12:11:34

Rolety Portos Czy warto ? A to zależy Kto pyta ?

Jeżeli reprezentujesz firmę handlową to tak ponierważ są to praktycznie najtańsze rolety na rynku a amatorów taniochy nigdy nie brakowało i łatwo możesz zaniżyć sobie ofertę droższych okien kupowanych w pakiecie z roletami Klient skupia się zazwyczaj bardziej na oknach oraz cenie finalnej takiej tranzakcji wiązanej Rolety te są wyposażone w absolutne minimum ale to wystarczy aby je sprzedać .Ale musisz też wiedzieć o reklamacjach bo jak w tanim produkcie ich nie brakuje i tu Ci radzę lepiej się z nimi nie szarpać ,a zamówić np. nową roletę i będziesz miał klienta z głowy ( przy tak niskiej cenie zakupu tych rolet to dobre rozwiązanie bo i tak zarabiasz kilkadziesiąt procent )
,a po dwóch latach może się Klient bujać bo wygasa Twoja rękojmia i gwarancja Portosa. Wtedy jak Klient przyjdzie z jakąś reklamacją to można debatować czyja wina ,a to że spece od elewcji dopchneli zbyt mocno skrzynkę a to że elektryka była zalana ,a to że rolety zostały zabrudzone przez budowlańców itp .
Tak czy siak po dwuch latach karzda reklamacja jest płatna więc na serwisie jeszcze możesz zarobić niezłą kasę.
Więc z punktu handlowego polecam .

#6 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 19:00:36

stanowczo nie polecam - na zrealizowanie reklamacji czekałam prawie 2 miesiące- po 4 miesiącach pióra się rozlazły i znowu problemy z 2 roletami. i znowu reklamacja - nie polecam 

#7 ~Stach~

~Stach~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 08:42:50

Absolutnie odradzam rolety Portos. Mam silniki radiowe, których 50% już nie działa, piloty bardzo słabej jakości, problemy z programowaniem itp.

#8 grand

grand

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:07:20

Ja również odradzam, mi silniczki się poprzepalały  :unsure:

#9 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 10:39:15

Ja miałam z nimi kontakt, ale odrzuciła mnie średnio miła obsługa. Prawie wogóle pomocy nie uzyskałam od nich, a sama niestety nie znam się na rzeczy. Znalazłam teraz firmę Debastor pod Łodzią i sądzę, że z nimi się dogadam. O wiele lepiej podchodzą do człowieka.

#10 AndrzejN84

AndrzejN84

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 30 październik 2013 - 21:48:21

Moim zdaniem warto, mam je od kilku miesięcy i sprawują się bardzo dobrze. 

#11 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 15:23:25

Mam 8 rolet Portosa z silnikami radiowymi. Minęły 3 lata od ich montażu i w tej chwili mam niesprawne 2 silniki. Gwarancję otrzymałem na lat 5, więc obecnie fabryka przysłała nowe i ekipa monterów z firmy handlowej, w której zakupiłem rolety z montażem, dokonuje ich wymiany. Niestety rolety są do bólu nieserwisowalne. Kasety są wbudowane w ściany, a konstrukcja nie pozwala na sensowny demontaż silników (a potem montaż nowych) bez uniknięcia uszkodzeń czy to kasety czy budynku. Musiałem wyrywać kable zasilające z tynku, bo nie można ich odpiąć od napędu i przepiąć do nowego. Niedawno wykonałem gładzie i malowanie i wszystko diabli wzięli.

#12 borker41

borker41

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 23:49:33

Możesz równie dobrze sprawdzić jeszcze dobre rolety

#13 Jaro325

Jaro325

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 12:03:30

Mam kilka rolet z firmy PORTOR i nie polecam ich nikomu, w trzecim roku użytkowania zaczęły pojawiać się korozyjne wykwity, a jak już dobrze wiemy na reklamacje nie możnna liczyć.

Z firmy PORTOS nawet nie raczył sie nikt pojawić.

Zwykli oszuści i naciągacze.

#14 pawelgracz

pawelgracz

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 12:17:13

Jeśli chodzi o rolety, to wybrałem te od Koniecznego. 

Rolety wrocław, które mam u siebie są ładne i na dodatek nie psują się tak jak miało to miejsce w przypadku moich poprzednich rolet... 

Więc jeśli macie wybierać, to wybierzcie czasami trochę droższe, ale miejcie już spokój na lata. 

#15 pratun

pratun

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 16:00:11

Rolety to dobra rzecz. Nawet w ziemie się przydają, kiedy słońce przyświeci

#16 ~skarza~

~skarza~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 20:49:41

Ja mam rolety marki Roletex. Są naprawdę ok. Tej tutaj powyżej firmy nie znam, więc nie mogę się wypowiadać.

#17 Asia35

Asia35

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 22 luty 2015 - 11:02:38

w swoim domu mam rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Bardzo fajna i wygodna opcja. Możliwość zaprogramowania jeżeli wyjeżdżamy.

http://anluks.pl

#18 ~Gawron~

~Gawron~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 23:44:59

Nie polecam nikomu, straszne problemy z zaprogramowaniem, tragiczny pilot, brak podstawowych funkcji itd.

#19 ~Radekzwd~

~Radekzwd~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 19:43:54

Jak ktoś chce w najtańszym pilocie mieć dodatkowe funkcje to pozdrawiam. Montuje te rolety od 5 lat i nie mam najmniejszych problemów i reklamacji. Mają dobrą ofertę cenową dla ekonomicznych i spore rozwiązania dla wymagających. Sterowanie , programowanie bez problemu. Jak ktoś się na tym nie zna to niech tego nie robi. Ktoś ma lipna instalacje to zwala na produkt .

#20 ~Gawron~

~Gawron~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 02:54:32

Jak ktoś chce w najtańszym pilocie mieć dodatkowe funkcje to pozdrawiam. Montuje te rolety od 5 lat i nie mam najmniejszych problemów i reklamacji. Mają dobrą ofertę cenową dla ekonomicznych i spore rozwiązania dla wymagających. Sterowanie , programowanie bez problemu. Jak ktoś się na tym nie zna to niech tego nie robi. Ktoś ma lipna instalacje to zwala na produkt .

Korbka to rozwiązanie dla wymagających? Te rolety jakościowo można porównywać tylko z najtańszą chińszczyzną - mam pilot RR-5T - najlepszy w ofercie o ile wiem, do tego dokupiłem PRN-5T, instalacja modelowo jak w instrukcji - każdy silnik na osobnym bezpieczniku. Zmiana godziny opuszczania czy podnoszenia rolet to prawdziwa katorga, w pilocie przyciski funkcyjne umieszczono od spodu i można z nich korzystać jedynie za pomocą igły lub zapałki - teraz zrób to dla 5 kanałów, przy czym po paru sek pilot wychodzi z trybu programowania. Na PRN (włącznik w postaci gniazdka) brak oznaczeń przycisków, nie ma możliwości uchylenia rolet, ani zaprogramowania wszystkich kanałów na raz. Jeżeli istnieje jakiś inny rozsądny pilot do tych rolet to proszę o informacje! Cena nie gra roli

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych