Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rodzina Namyślaka pracuje w urzędzie i lokalnych spółkach za grubą kase

Namyślak sitwa kasa Lębork złodzieje nepotyzm kolesiostwo

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~dbrada~

~dbrada~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 17:29:56

Witek i jego rodzinka już powinni się pakować. Grunt pali im się pod nogami i żadna kampania go nie ugasi. Jedynie tłuszczyk który wytopi się z tej kiełbasy wyborczej wznieci ogień. Także Namyśłaku - gaśnica w dłoń i pożegnaj się z klasą!

#42 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 19:58:09

hej ....pogonić tą klikę przez głosowanie

#43 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 20:06:20

Szlag mnie trafia gdy widzę takie rzeczy. Moim zdaniem jest to po prostu nieuczciwe. Ludzie wybrali Namyślaka wierząc w jego potencjał i obietnice. Tymczasem okazało się, że automatycznie obsadziliśmy inne ważne dla funkcjonowania miasta funkcje jego rodziną. Wstyd

#44 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 20:08:40

rodzinka ustawiona ....wiedzą że żyją kto takich ludzi wybiera co tylko o swoim gniazdku myślą

#45 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 20:19:38

obiecanki cacanki cwany lis    jednym słowem rodzina sobie radzi na  państwowym najlepiej ;;;cieplutkie posadki powinni swagra na rękach nosić hhahahah

#46 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 22:26:57

Zawsze słyszałam, ze Platforma uwielbia zapewniać wygodne posadki swoim rodzinom. Myślałam jednak, że nie jest to zjawisko zbyt nagminne i ludzie przesadzają. Tymczasem  okazuje się, że przykład mamy we własnym mieście. Przykre

#47 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 09:54:19

Heniek i inne Maryśki czyli Tereska i Maciuś was już znamy z działalności i wam już dziękujemy. Cała wasza kampania opiera się na hasełku: "oni już dość nabrali" a jaka merytoryka? Pani utopiła swoją szkołę aferami a pani wspólnik też ma róż :lol: ną przeszłość, dajcie ludziom wybrać, czego się tak pienicie? Czy boicie się, że was jednak oleją

#48 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 17:16:20

Że niby KW Lepszy Lębork brakuje merytoryki i jedynie rzucają pustymi hasłami? Absurdalne stwierdzenie. Od tego komitetu można usłyszeć właśnie sporo konkretów, a plany działania są omawiane szczegółowo :)

#49 ~Arurr~

~Arurr~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 18:38:04

To, w jaki sposób Namyślak sprawuję władzę mnie co najmniej zniechęca. Takiego nepotyzmu i kolesiostwa dawno nie widziałem. Temu panu czas już podziękować.

#50 ~ulan~

~ulan~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 18:40:24

Lębork potrzebuje zmiany, innowacyjności. Czas zakończyć stare układy, wymieść śmieci obecnej sitwy. Dalej nie można w taki regres brnąć. Czas na zmiany, na lepsze.

#51 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 20:39:09

Podpisuję się pod wypowiedziami poprzedników. Scena polityczna w Lęborku jest zabetonowana i wypada to zmienić. Ogólnie jestem zwolenniczką ograniczania kadencji i wprowadzania nowych twarzy z potencjałem. W tym przypadku szczególnie  ;)

#52 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 11:04:19

Dokładnie! Moim zdaniem sytuacja, w której władza wręcz przykleja się do stołków jest niezdrowa. No chyba, że byłaby wyjątkowo dobra, ale Namyślaka to nie dotyczy  ;) Jak ktoś za długo rządzi, to zaczyna czuć się zbyt pewnie i właśnie obsadza rodzinę gdzie się da. A nepotyzm i cwaniactwo nie przejdą

#53 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 13:17:05

Ech niestety tak to już jest, że polityków uczciwych mamy mało. Ci, którzy już dostaną władzę biorą z niej ile mogą, ale dają już znacznie mniej

#54 ~Ewa.B~

~Ewa.B~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 23:22:53

Takie postępowanie jest nieakceptowalne. Dziwi mnie to, na prawdę :| Mi osobiście byłoby głupio obsadzać rodzinę na wszelkich możliwych stanowiskach. A Panu Namyślakowi widać niezręcznie nie jest. No cóż, to mówi samo za siebie...

#55 Pio

Pio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 15:46:05

Skandal!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Namyślak, sitwa, kasa, Lębork, złodzieje, nepotyzm, kolesiostwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych